Ziraat Bankası Uygun Faizli Kredi

Sponsor Bağlantılar

Ekonominin fena olduğu ve piyasadaki öteki bankaların kredi verirken zorlandığı şu günlerde, Ziraat Bankası vermiş olduğu krediler ile dikkat çekmektedir. Emekliler, çalışanlar ve esnaflar için uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile kredi sunan bu banka, oldukca sayıda şahıs tarafınca tercih edilmektedir ve son zamanların en oldukca gerekseme kredisi veren bankalarından biridir. Ziraat Bankası uygun faizli kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınız için 100.000 liraya kadar çözüm sunmaktadır. Sizlere bu kredi hakkında detaylı data verelim;

Ziraat Bankası uygun faizli kredi özellikleri nedir?

Sponsor Bağlantılar

Ziraat Bankası tarafınca sunulan bu kredi ile gezi, dinlence, eğitim, sıhhat, mobilya ve düğün şeklinde oldukca sayıda harcamanızı kolayca karşılayabilirsiniz. Gelir belgesi ya da kefil istenmeden sunulan bu kredilere web üstünden kolayca başvur yapabilir ve krediniz derhal hesabınıza aktarabilirsiniz. Banka tarafınca, kredi notu düşük olan kişilerden kefil ya da ipotek şeklinde teminatlar da istenebilmektedir. Bu kredinin genel özellikleri aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

 • Bu krediyi tüm bireysel ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak amacıyla kullanabilirsiniz. Krediye online şekilleri kullanarak 7/24 müracaat yapabilirsiniz.
 • Bu kredi 3 aydan 60 aya kadar varan vade alternatifleriyle sunulmaktadır.
 • Kredi için belirlenmiş olan faiz oranı kredi tutarına, kredi notuna ya da vadeye bakılmaksızın %1,90 olarak belirlenmiştir ve piyasadaki öteki bankaların faiz oranlarından oldukça düşüktür.
 • Bu krediye 1.000 liradan 100.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için müracaat yapabilirsiniz.
 • Kredinizi isterseniz eşit taksitler halinde ödeyebilir isterseniz de esnek ödeme planından yararlanarak, bütçenizi zorlamadan aylık taksitlerinizi belirleyebilirsiniz.
 • Bu krediden kişisel ya da maddi olarak güvence alınmaktadır. Kişisel güvence için devlet memuru çalışan ya da emekli olmuş bir kefil götürmeniz gerekir. Maddi güvence için de ev ya da iş yerinizin tapusu ipotek olarak alınmaktadır. Bu teminatlar, hepimiz için istenmez. Kredi notu kafi olmayan ya da yüksek tutarda kredi isteyen kişiler için alınmaktadır.
 • Bu kredinin vadesi bitene kadar yaşam sigortası yapılır. Meydana getirilen sigortanın tutarı kredinin miktarına, vadesine, krediyi çeken kişinin yaşına ve cinsiyetine nazaran değişecektir.

Ziraat Bankası uygun faizli kredi örnek ödeme planları;

Ziraat Bankası uygun faizli kredi için aylık olarak ödeyeceğiniz tutarı bankanın web sitesine girerek hesaplayabilirsiniz. Sizlere, örnek ödeme planlarını açıklayalım;

 • Bu bankadan 10.000 lira krediyi 60 ay vade ile çekmek istediğinizde aylık olarak ödeyeceğiniz taksit tutarı 307,51 lira olacaktır. Bu kredinin aylık faiz oranı ise %1,90’dır.
 • Bu bankadan 20.000 lira gerekseme kredisini 60 ay vade ile çekmek isterseniz de aylık faiz oranı %1,90 olacaktır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 615,02 lira olur.
 • Ziraat Bankasından 60 ay vadeli olarak 30.000 lira kredi çekmek isterseniz de aylık faiz oranınız %1,90 olacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 922,53 lira olur.
 • Bu bankadan 50.000 lira olan nakit ihtiyaçlarınız için kredi çektiğinizde aylık faiz oranınız %1,90 olacaktır. 60 ay vade ile çekeceğiniz bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 1.537,54 lira olur.

Ziraat Bankası uygun faizli kredi başvurusu iyi mi yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Ziraat Bankasının sunmuş olduğu bu avantajlı krediden yararlanmak için derhal en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Yanınızda aylık gelir belgeniz, hizmet dökümü belgeniz ve kimliğiniz bulunmalıdır.

Kredi başvurularınız için bankanın web sitesini de ziyaret edebilirsiniz. Banka müşterisi olmasanız bile web sitesinden müracaat yapabilirsiniz. Müracaat için ekranda yer edinen formu doldurmanız ve göndermeniz gerekir. Başvurunuz derhal incelemeye alınır ve sonucu cep telefonunuza gönderilir. Onaylanan başvurularınız için derhal Ziraat Bankası şubesine gidebilir ve kredinizi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası uygun kredi başvurusu için internet sayfası iyi mi kullanılır?

Ziraata Bankası müşterisi değilseniz, uygun kredinize derhal müracaat yapabilmek için internet sayfasındaki müracaat formunu kullanabilirsiniz. Bu forma derhal ulaşmak için Ziraat Bankasının internet sayfasına girerek krediler kısmına gelin ve “derhal başvur” kısmın tıklayın. Aşağıdaki talimatları izleyerek de kredinize derhal müracaat yapabilirsiniz.

• Müracaat formuna derhal ulaşmak için https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi-kullandirim adresini kullanabilirsiniz.
• İlk aşmada sizden istenen cep telefonu ve kimlik numarası bilgilerini girin. Arkasından ekrandaki güvenlik kodunu girin ve “devam” kısmana tıklayın.
• Cep telefonunuza gelen SMS doğrulama kodunu da girin ve öteki aşamaya geçin.
• Bu aşamada kredi tutarı, kredi vadesi şeklinde detayları girin. Hangi tür krediyi alacağınızı belirleyin ve başvurunuzu tamamlayın.
• Başvurunuz derhal değerlendirmeye alınır ve birkaç dakika içinde sonuçlanır. Onaylanmış olan kredinizi en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek ya da çağı merkezini araysak kullanabilirsiniz.
Yukarıda anlatmış olduğumuz müracaat formunu kullanarak kredi başvurularınızı 7/24 yapma imkânınız bulunmaktadır. Banka müşterisi olan ya da bu bankada hesabı olan kişiler müracaat için mobil bankacılığı yada web bankacılığını kullanabilirler.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*