Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi

Sponsor Bağlantılar

Yapı kredi mobilden ve internetten kredi başvurusu alarak, gereksinim duyduğunuz her an yanınızda olan bir bankadır. Bu başvurularınız onaylandığında, paranızı derhal hesabınıza aktarabilir, banka şubesine gitmek zorunda kalmadan kredinizi kullanabilirsiniz. Bireysel ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak için Yapı Kredi bankasından daima hizmet alabilirsiniz. Hafta sonu da dahil olmak suretiyle gereksinim kredisine müracaat yapabilir ve paranızı istediğiniz zaman hesabınıza aktarabilirsiniz. Yapı Kredi mobilden ve internetten anında şubesiz kredi detaylarını açıklayalım;

Yapı Kredi mobilden ve internetten anında şubesiz kredi özellikleri nedir?

Sponsor Bağlantılar

7/24 krediye müracaat yapabilmenizi sağlamak ve kredinizi istediğiniz vakit kullanabilmenizi kolaylaştırmak adına Yapı Kredi bankası tarafınca mobilden ve internetten kredi başvurusu hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmet yardımıyla hafta sonu ya da akşamları da dahil olmak suretiyle nakit ihtiyacınız olduğunda müracaat yapabilirsiniz. Belgesiz ve kefilsiz olarak verilen bu krediyi, hiçbir işlemle uğraşmak zorunda kalmadan hesabınıza aktarabilirsiniz. Yapı Kredi bankası, sunmuş olduğu bu hizmeti ile pek fazlaca mühim kurum tarafınca ödül almaya da hak kazanmış bir bankadır. Bankanın sunmuş olduğu bu kredinin özellikleri aşağıdaki şekildedir;

 • Nakit ihtiyacınız olan krediyi 3 aydan 60 aya kadar vade alternatifleriyle kullanabilirsiniz.
 • Kredinize banka müşterisi olamasanız bile kolayca müracaat yapabilirsiniz. Bankanın web sitesini kullanarak derhal banka müşterisi olabilir, web bankacılığı ya da mobil uygulama şifrenizi kolayca alarak, krediye müracaat yapabilirsiniz.
 • Bu kredinin faiz oranı vadeye ya da kredi tutarına nazaran değişmektedir. Kredi için sigorta yaptırıp yaptırmamanız ya da kredi notunuz da kredi faiz oranlarını etkilemektedir. Buna nazaran bu kredinin faiz oranının kişiye hususi olarak değiştiğini söyleyebiliriz.
 • Bu krediye minimum 1.000 TL en fazla 30.000 TL olan nakit ihtiyaçlarınız için müracaat yapabilirsiniz.
 • Yapı Kredi bankası, ön onaylı gereksinim kredisini ise 75.000 liraya kadar sunmaktadır. Bankanın müracaat kanallarından başvurunuzu yaptıktan sonrasında ön onay aldığınız limit kadar kredi çekme hakkınız bulunmaktadır.
 • Yapı Kredi mobilden ve internetten anında şubesiz kredi aldığınızda, kredi ödemeleriniz için aylık ödeme talimatı verebilir ve kredi borcunuzun hesabınızdan otomatikman alınmasını sağlayabilirsiniz.
 • Bu krediye banka şubelerinden istediğiniz vakit ara ödeme yapabilir ya da kredinizi istediğiniz zaman tamamen kapatabilirsiniz.
 • Yapı Kredi’den alacağınız bu gereksinim kredisinden yaşam sigortası harcaması ve kredi tahsis tutarı alınmaktadır.

Yukarıda anlatılan özelliklere nazaran bu bankadan 60 ay vadeli olarak 15.000 lira kredi çekmek isterseniz, aylık faiz oranınız %2,44 olarak hesaplandığında bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 533,66 lira olacaktır. Bu krediden 75 lira tahsis tutarı alınır. Krediye ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 32.019,60 lira olacaktır.

Sponsor Bağlantılar

Bu bankadan 60 ay vade ile 30.000 lira kredi çekmek isterseniz ve bankanın size teklif etmiş olduğu faiz oranı %2,48 olursa bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.106,38 lira olacaktır. Kredinin toplam geri ödeme tutarı ise 66.382,80 lira olur.

Yapı kredi mobilden ve internetten anında şubesiz kredi başvuruları iyi mi yapılır?

Yapı kredi mobilden ve internetten anında şubesiz kredi başvuruları için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Banka müşterisi değilseniz ya da web bankacılığı ve mobil bankacılık için lüzumlu olan şifreniz yoksa, bankanın web sitesine girerek, kolayca size lüzumlu olan şifreyi temin edebilirsiniz. Bu şifreyi alabilmek için bankanın alan kişi hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Şifrenizi aldıktan sonrasında web bankacılığına ya da mobil bankacılığa 7/24 giriş yapma imkânınız bulunur. Bu uygulamalardaki menüde yer edinen “Başvurular” kısmına tıklamalısınız. Peşinden “Bireysel gereksinim kredisi başvurusu ve kullanımı” kısmına gelmiş olarak, kolayca kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Gene aynı bölümden onaylanmış olan kredinizin derhal hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Anında Kredi Örnek Hesaplama;

Yapı Kredi anında kredi örnek hesaplamasını https://www.yapikredi.com.tr/kredi/ihtiyac-kredisi/online-kredi adresinden yapabilirsiniz. Bu adresten kredi başvurusuyla ve krediyle ilgili öteki bilgileri da öğrenebilirsiniz. Bu bankanın kredi faiz oranları, kredi notunuza nazaran belirlenir ve her alan kişi için kişiye özeldir.

 • Bu bankadan 60 ay vadeli olarak 15 bin lira kredi almak istediğinizde, kredi faiz oranınız %1,49 olarak belirlendiyse, bu kredi için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 409,66 lira olur. Bu krediden 75 lira tahsis tutarı alınır. Bu krediye geri ödeyeceğiniz toplam meblağ 24.579,60 lira olacaktır.
 • Bu bankadan 60 ay vadeli olarak 15 bin lira kredi çekmek isteğinizde ve kredinizin aylık faiz oranı %1,59 olarak belirlendiğinde bu kredi için ödeyeceğiniz aylık meblağ 421,96 lira olur. Bu krediye ödeyeceğiz dosya harcaması tutarı 75 liradır. Bu krediye geri ödeyeceğiniz toplam meblağ da 25.317,60 lira olacaktır.
 • Bu bankadan 60 ay vadeli olarak 30 bin lira olarak kredi çekmek istediğinizde ve bu kredinin faiz oranı %1,31 olarak belirlendiğinde kredinizin aylık taksit tutarı 775,97 lira olacaktır. Bu kredi için 150 lira dosya harcaması alınır. Bu krediye geri ödeyeceğiniz toplam meblağ 46.558,20 lira olacaktır.

Yapı Kredi anında kredi alma şartları nedir?

Yapı Kredi, başka bankalara gör birazcık daha avantajlı faiz oranları sunan bir bankadır. Bundan dolayı Yapı Kredinin gereksinim kredileri, en fazlaca tercih edilen kredilerdir. Bu krediden faydalanabilmek için bankanın istemiş olduğu bazı şartları yerine getirmeniz gerekir. Bu şartları aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • İlk olarak kredi notunuza bakılır. Kredi notunuzun minimum 1200 ve üstünde olması durumunda, Yapı Krediye kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Başka bankalara olan borçlarınızın durumu da önemlidir. Gecikmeli ödemelerinizin sayısı fazlaysa, başka bankalara fazlaca fazla kredi başvurusu yaptıysanız ya da başka bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarınız aylık gelirinizden fazlaysa, o vakit Yapı Krediden kredi alamazsınız.
 • Bu bankadan kredi alabilmeniz için maaşlı olarak çalışıyor olmanız ya da şirket gelirlerinizin olması gerekir. Tertipli bir halde aylık geliri olmayan kişiler, bu bankadan kredi alamazlar.
 • Bu bankada kredi almanızın bir öteki şartı da sigorta primlerinizin ödeniyor olmasıdır. Minimum son üç aylık sigorta priminiz ödendiyse, bu bankadan kredi alabilirsiniz.

Yapı Kredi, 3 ay ertelemeli anında kredi;

Yapı Kredi müşterisi olan kişiler, kredilerini anında hesaplarında bulabilirler. Bu kredi, şimdi nakit ihtiyacınız karşılayacağınız sadece ödemelerine 3 ay sonrasında başlayacağınız bir kredi türüdür. Yapı Kredi müşterisi olmayan kişiler derhal mobil uygulamadan alan kişi olabilirler. Yapı Kredi müşterisi olan kişiler de bu krediye derhal müracaat yapabilmek için mobil ve web şubeyi kullanabilirler. Yapı kredi 3 ay ertelemeli kredinin genel özellikleri ise şöyledir;

• Yapı Kredi aracılığı ile alabileceğiniz bu krediyi 60 ay varan vadelerle geri ödeyebilirsiniz.
• Yapı Kredi, müşterilerine hususi ön onaylı limit seçeneği sunar. Bu sayede nakit ihtiyacınız olduğunda müracaat halletmeye gerek bile duymadan ön onaylı limitinizden kredi kullanabilirsiniz. Bu limit gelir durumuna nazaran belirlenir.
• Alacağınız kredinin ilk taksit ödemesini 3 ay erteleyebilirsiniz. Bu sayede 90 gün ödemesiz dönemli olarak kredinizi kullanabilirsiniz.
• Kredinize şubeye gitmeden süratli ve sorunsuz şekilde müracaat yapabilir, onaylanmış olan kredinizi anında hesabınıza alabilirsiniz.
• Bu krediye kapama koşullu olarak da alabilirsiniz. Bu durumda Yapı Kredi bankasında olan kredilerini tek bir kredide toplayabilir ve ödemelerini rahatça yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*