World Kart Kredi Kartı Başvurusu

Sponsor Bağlantılar

World Kart, Yapı Kredi bankası tarafınca sunulan kredi kartıdır. Bu bankanın müşterilerinin gereksinimlerine bakılırsa değişik türleri mevcuttur. Her çeşit, kendine hususi ayrıcalıklar bulundurmaktadır. Yapı Kredi World kart, dünyanın en iyi 10 kartı arasındadır. Kullanıcılarına kazançlar ve fırsatlar sunan bu kartı almak oldukça kolaydır. Bu kartın sunmuş olduğu World Puanları ülke genelinde bulunan yüzbinlerce üye işyerinde, kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bu puanları bireysel emeklilik katkı oranı olarak yatırabilir ya da alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bu kart yardımıyla 5 ay ile 12 ay içinde vadesi olan taksitli nakit ön ödeme da çekebilir ve nakit ihtiyacınız olan şeyleri süratli bir halde karşılayabilirsiniz. World kart kredi kartı başvurusu yapabilmek için aşağıda sıralayabileceğimiz şekilleri deneyebilirsiniz.

World kart kredi kartı başvurusu yapma şekilleri nedir?

Sponsor Bağlantılar

Bu ayrıcalıklı karta haiz olmak ve derhal harcadıkça bolca puan kazanabilmek için kullanacağınız birden fazla yöntem bulunmaktadır. Kart başvurunuz alındıktan sonrasında derhal değerlendirilir ve sonucunuz aynı gün içinde cep telefonunuza gönderilir. Onaylanan kredi kartınız ise en kısa sürede tarafınıza iletilir.

Yapı Kredi web sitesinden kredi kartı başvurusu;

Bu bankanın web sitesine girerek, burada bulunan başvur formu ile kredi kartınıza derhal müracaat yapabilirsiniz. Aylık gelir bilginiz, kimlik numaranız ve cep telefonu bilgilerinizi doldurduktan sonrasında başvurunuzu göndermeniz halinde derhal değerlendirmeye alınır. Onaylanan kredi kartınız için satın alan temsilcileri tarafınca aranırsınız. Adres bilgilerinizi ve lüzumlu olan öteki detayları verdikten sonrasında kartınız adresinize postalanır.

Yapı kredi mobilden World kart kredi kartı başvurusu;

Sponsor Bağlantılar

World kart kredi kartı başvurusu için deneyebileceğiniz en ergonomik yöntemlerden biri Yapı Kredi Mobil uygulamasıdır. Bu uygulamaya bankanın müşterisi olmanız halinde kolayca erişebilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için bankanın web sitesine girebilir ya da cep telefonunuza bu uygulamayı indirebilirsiniz. Banka tarafınca size hususi olarak verilen şifreyi ve kimlik numaranızı kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonrasında “Başvurular” menüsünden, kredi kartı başvurusuna erişebilirsiniz. Hiçbir fazladan bilgiye gerek kalmadan buradan başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Başvurunuz saniyeler içinde değerlendirilir ve tarafınıza bildirilir. Onaylanan kredi kartınız, kayıtlı olan adresinize postalanır.

SMS ile World kart kredi kartı başvurusu;

Yapı Kredinin SMS bankacılığını kullanarak da kredi kartınıza derhal müracaat yapma imkânınız bulunur. Bunun için cep telefonunuzun mesajlar kısmına girerek aralarında bir boşluk bırakmak koşuluyla WORLD ve kimlik numaranızı yazın. Peşinden 4421’e mesajınızı gönderin. Kredi kartı başvurunuz derhal değerlendirmeye alınır ve müracaat sonucunuz derhal telefonunuza data mesajı olarak iletilir.

Müracaat sonucunuzu izlemek isterseniz gene cep telefonunuzun mesajlar kısmına, aralarında bir boşluk bırakarak WORLD ve kimlik numaranızı yazın ve 4407’ye kısa bildiri gönderin. Başvurunuzun ne aşama da olduğu hakkında, bu şekilde data alabilirsiniz.

Yapı Kredi telefon bankacılığı ile World kart kredi kartı başvurusu;

Yapı Kredi bankasının telefon bankacılığı hizmetinden faydalanarak da kredi kartınız için müracaat yapabilirsiniz. Bunun için 444 0 444 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Buradan yapacağınız başvurularınız için hafta içi mesai saatlerini tercih etmeniz gerekir.

Banka şubelerinden kredi kartı başvurusu;

World kart kredi kartı başvurusu için tercih edebileceğiniz son yöntem ise banka şubeleridir. Size en yakın banka şubesine giderek satın alan temsilcisine başvurabilirsiniz. Lüzumlu bilgileriniz alındıktan sonrasında derhal kart başvurunuz yapılır. Müracaat sonucunuzu cep telefonunuza gelecek olan mesajdan öğrenebilir ya da banka şubelerine giderek, telefon bankacılığını arayarak ya da bankanın web sitesinde bulunan “Müracaat Takip” kısmına tıklayarak da denetim edebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*