Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi

Sponsor Bağlantılar

Vakıfbank, uygun faiz oranları ve esnek ödeme kolaylıkları ile beyaz eşyadan mobilyaya, evlilikten tatile kadar nakit gereksinim duyan her insana kredi sunmaktadır. Vakıfbank’ın sunmuş olduğu bu kampanyalar belirli dönemler için geçerlidir ve her dönemde faiz oranları değişmektedir. Vakıfbank taksitli gereksinim kredisi, kendi belirleyeceğiniz ödeme tutarları ile kolayca iade edebileceğiniz ve nakit ihtiyacınız olan şeyleri kolayca karşılayabileceğiniz türdendir.

Vakıfbank taksitli gereksinim kredisi özellikleri nedir;

Sponsor Bağlantılar

Vakıfbank’tan taksitli gereksinim kredisi kullanabilmeniz için aylık tertipli bir gelirinin olması yeterlidir. Bu krediye emekli, çalışan, işgören, esnaf ya da şirket ortağı olan hepimiz müracaat yapabilir. Bu kredinin özellikleri aşağıdaki şekilde sıralanabilir;

  • Bu krediye 3 aydan 60 aya varan vade seçenekleri ile başvur yapabilirsiniz.
  • Bu kredinin aylık faiz oranları %2,09 olarak belirlenmiştir. Kredinin faiz oranları, kredi çekmek isteyen kişinin kredi notuna nazaran artabilir.
  • Çekmek istediğiniz taksitli gereksinim kredisinden yaşam sigortası ve kredi tahsis tutarı şeklinde harcamalar alınmaktadır. Kredi tahsis tutarı kredi tutarının binde beşi oranındadır. Yaşam sigortası harcaması ise krediyi alacak kişinin yaşına, kredi tutarına ve cinsiyete göre değişiklik gösterir.
  • Bu krediyi aylık, 3 aylık ya da esnek ödeme planı ile ödeme hakkınız bulunmaktadır. Esnek ödeme planı, tertipli bir geliri olmayan kişiler için oldukça uygundur. Senenin hangi döneminde gelir elde ediyorsanız taksitlerinizi o dönem için belirleme imkânınız bulunur.
  • Vakıfbank taksitli gereksinim kredisi, güvence karşılığında kullandırılmaktadır. Bu güvence bir arsa tapusu, ev tapusu, iş yeri tapusu olabilir ya da kedi için bir kefil istenebilir.
  • Vakıfbank’tan alacağınız bu krediler 1.000 liradan 50.000 liraya kadar olan nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak için verilmektedir.

Bu bankadan 60 ay vade ile 50.000 lira kredi çekmek isterseniz, aylık olarak ödeyeceğiniz faiz oranı %2,09 olacaktır. Bu krediye aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı ise 1.620,63 lira olur. Krediye ödeyeceğiz toplam meblağ 97.236,43 liradır.

Sponsor Bağlantılar

Bu bankadan 60 ay vade ile 10.000 lira kredi çekmek isterseniz aylık faiz oranınız gene %2,09 olacaktır. Bu krediye aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı, 324,13 lira olur. Krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı ise 19.446,90 TL olacaktır.

Vakıfbank taksitli gereksinim kredisi müracaat yolları nedir?

Vakıfbank taksitli gereksinim kredisi başvurusu için birden fazla yöntemi deneyebilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz aylık geliriniz gösteren bir belge ve nüfus cüzdandanız ile banka şubelerine müracaat yapabilirsiniz. Başvurularınızı banka şubesinden yapmak istemiyorsanız ya da bu bankanın müşterisiyseniz aşağıdaki şekilleri de deneyebilirsiniz.

Vakıfbank’ın web sitesinden taksitli krediye başvurabilmek için burada bulunan müracaat formunu doldurmanız gerekir. Ana sayfada yer edinen “derhal başvur” kısmına tıklayarak müracaat formuna ulaşabilirsiniz. Bu formda ilk etapta cep telefonu, kimlik numarası ve ekranda yer edinen onay kodu istenir. Bu kısmı geçtikten sonrasında istemiş olduğunuz taksitli krediyi ne kadar tutarda ve kaç ay için kullanacağınızı bildirirsiniz. Arkasından gelir ve emek harcama bilgilerinizi de girdikten sonrasında onaylayıp başvurunuzu göndermiş olmuş olursunuz. Başvurunuz derhal incelemeye alınır. Sistem üstünden beyan ettiğiniz emek harcama bilgileriniz ve aylık geliriniz denetim edilir. Bilgileriniz doğruysa ve kredi notunuz yeterliyse, krediniz onay alır. Onaylanan kredinizi banka şubelerinden alabilirsiniz.

Vakıfbank’ın sunmuş olduğu bu krediye web bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamalarından da giriş yapabilirsiniz. Banka müşterisiyseniz, banka tarafınca size verilen satın alan şifresi ile bu uygulamalara giriş yapmış olup başvurunuzu derhal gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonrasında ise kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bu krediye başvurmak ve kredi hakkında detaylı data edinmek için bankanın satın alan hizmetlerini de arayabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonrasında en yakın banka şubesine giderek lüzumlu imzaları atabilir ve kredinizi derhal hesabınıza aktarabilirsiniz.

Vakıfbank taksitli gereksinim kredisi çeşitlerinin faiz oranları nasıldır?

Vakıfbank tarafınca sunulan birden fazla taksitli gereksinim kredisi çeşidi bulunmaktadır. Bu krediler, müşterilerin gereksinimlerine nazaran belirlenmiştir. Sizlere bu krediler ve faiz oranları hakkında detaylı data sunalım;

• Vakıfbank taksitli gereksinim kredisinin 3 ay ve 60 ay arası vadede faiz oranı %1,69’dur. Bu kredi, standart gereksinim kredisidir.

• Malik aynı olan ipotek karşılığı taksitli gereksinim kredisinin 3 ve 60 ay arası vade için faiz oranı %0,98’dir. Bu kredi, krediyi çekecek olan kişinin kendi adına olan bir mülkü ipotek vermesi karşılığında sunulmaktadır.

• Malik değişik olan ipotek karşılığı taksitli gereksinim kredisinin ise 3 ay vade 60 ay arası vadeler için faiz oranı %0,98’dir. Bu kredi de krediye başvuracak kişinin değişik bir şahıs adına olan mülkü ipotek ettirmesi karşılığında verilmektedir.

• Arsa ipoteği karşılığı taksitli gereksinim kredisinin 3 ay ve 60 ay arası vadeler için faiz oranı gene %0,98’dir. Bu kredi de alacağı yüksek miktarlı kredi için arsa ipoteği verecek olan kişiler için sunulmaktadır.

• Taşıt rehini karşılığı taksitli gereksinim kredisinin de faiz oranı 3 ay ve 48 ay arası vadeler için %0,98’dir. Bu kredi ise alacağı kredi karşılığında taşıtını ipotek vermek isteyen kişiler için sunulmaktadır.

Vakıfbank 6 ay ödemesiz 10.000 TL Kredi Kampanyası;

Vakıfbank, iktisat istikrar kalkanı paketi kapsamında verilen bireysel temel destken gereksinim kredisini sunan bankalardan biridir. Taksitli gereksinim kredisi çeşitlerinden biri de 6 ay ödemesiz olan bu kredidir. Bu krediyi, aylık hane geliri 5.000 liranın altında olan tüm kişiler kullanabilir.

Bu krediyi bireysel olan müşteriler için sunulur. 3.000 liradan başlamış olan ve 10.000 liraya kadar olan bu krediyi 6 ay ödemesiz dönemli olarak alabilirsiniz. Ek olarak bu kredini faiz oranı %0,49’dur. Öteki kredilere bakıldığında oldukça uygun faiz oranlarında sunulmaktadır.

Vakıfbank bu kredisini aylık gelirinizin olmasına, sigorta priminize ve kredi notunuza bakmadan vermektedir. Tek şartı, aylık gelirinizin 5.000 liranın altında olmasıdır. Bu krediye aynı evde yaşayan eşlerden yalnızca biri müracaat yapabilir.

Bu krediden yaşam sigortası harcaması da alınmaz. Alınacak harcamalar kredi garanti fonu komisyonu ve tahsis ücretidir. Bunlar da bir defaya mahsus olarak ve tek seferde alınır. Vakıfbank 10.000 TL kredi kampanyasından 36 aya kadar taksit imkânı ile faydalanabilirsiniz. Üstelik kredinize online kanallardan müracaat yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*