Vakıfbank Sarıpanjur Ev Kredisi Nasıl Başvurulur?

Sponsor Bağlantılar

Sarıpanjur, Vakıfbank tarafınca sunulan konut kredisinin adıdır. Sarıpanjur kredisi ile pek fazlaca kredi kampanyasından yaralanabilir ve size uygun olan evi, esnek ödeme kolaylıkları ile satın alabilirsiniz. Alacağınız krediyi esnek ödeme planı yaparak ödeyebilir, 120 aya kadar vadelendirebilir ve uygun faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Sizlere Vakıfbank sarıpanjur ev kredisi hakkında detaylı data sunalım;

Vakıfbank sarıpanjur ev kredisi özellikleri ve kampanyaları;

Sponsor Bağlantılar

Vakıfbank tarafınca sunulan konut kredileri için birden fazla kampanya yapılmıştır. Her kampanyaya ilişkin kredinin özellikleri farklılık gösterir. Ev alırken isterseniz Vakıfbank tarafınca satışa çıkarılan gayrimenkulleri değerlendirebilir, isterseniz kentsel dönüşüm kredilerinden yaralanabilir, isterseniz de beğendiğiniz bir evi satın almak için öteki kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Vakıfbank konut kredisi kampanyaları ve bilgileri aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

Vakıfbank’tan satılık gayrimenkuller için konut kredisi kampanyası;

Sponsor Bağlantılar

Bu kredi Vakıfbank tarafınca satışa sunulan gayrimenkuller için verilmektedir. Bu gayrimenkullerle ilgili detaylı bilgiyi Vakıfbank’ın web sitesinden öğrenebilir ya da banka şubelerinden data alabilirsiniz. İnternet sitesini kullanarak bu gayrimenkuller için teklif de verebilirsiniz.

Bu şekilde ev almak istiyorsanız %1,30’dan başlamış olan faiz oranlarından ve 120 aya kadar olan vade imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ek olarak evlerinde satış fiyatlarında %20’ye varan indirimler de uygulanmaktadır.

%0,98 faizli sarı panjur konut kredisi kampanyası;

Vakıfbank’ın anlaşmalı olduğu firmalardan ev satın almak isterseniz, %0,98’den başlamış olan faiz oranlarından ve 120 aya uzanan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bu krediyi 1.500.000 liraya kadar kullanmak imkânınız bulunmaktadır. Bu kampanya, anlaşmalı olan firmalardan alınacak, sıfır daireler için geçerli sayılmaktadır.

Kentsel dönüşüm kredisi;

Bu kredi, afet riski altında olan ve yenilenmesi ihtiyaç duyulan konutlar için verilen kredidir. Evlerini tekrardan inşa edebilecek olan kişiler için verilen bu kredi, devlet desteğiyle faiz indirimi de uygulanan bir kredidir. 3 aydan 120 aya kadar kullanabileceğiniz bu krediyi, aylık %1,79’dan başlamış olan faiz oranı ile alabilirsiniz.

Oyak üyelerine hususi konut kredisi;

Oyak üyesiyseniz, bu krediden faydalanabilirsiniz. 6 ay taksit erteletme imkanından faydalanabilir ve konut kredinizi 120 aylık vadelerle alabilirsiniz. Bu krediden yeni konut alımları için faydalanabilirsiniz. Kredi tutarı ve kredi faiz oranı hakkında banka şubelerinden data verilmektedir.

Sarı panjur konut kredisi;

Yeni konut alımları için geçerli olan bu kampanya ile esnek ödeme planlarından faydalanarak kredinizi alabilirsiniz. Eşit taksitli, eşit anaparalı, artan taksitli ya da azalan taksitli seçenekler ile kredinizi ödeyebilirsiniz. Bu krediden 10.000 liradan 1.500.000 liraya kadar faydalanabilirsiniz. Kredini aylık faiz oranı %1,55’den başlamaktadır.

İkisi bir arada sarı panjur konut kredisi;

Vakıfbank, bu konut kredisi kampanyası ile hem konut kredisi hem de ipotekli gerekseme kredisi imkânı sunmaktadır. Her iki krediyi de 120 aya varan vadelerle kullanma olanağına haiz olmuş olursunuz. Bu kredide alacağınız konutun değerinin %80’ine kadar gerekseme ve konut kredisini kullanabilirsiniz.

Çevre dostu konut kredisi;

Vakıfbank sarıpanjur ev kredisi ile hayalinizdeki evi almanızı sağlarken bununla beraber sizin adınıza bir fidan dikilmesine de katkıda bulunur. Bu sayede sizi ev sahibi yaparken bununla beraber tabiat ananın korunmasına da katkıda bulunmaktadır.

Azalan taksitli sarı panjur kredisi;

Vakıfbank sarı panjur konut kredilerinden alabileceğiniz bir öteki seçenek de azalan taksitli sarı panjurdur. Bu krediyi almak isterseniz başlangıçta kredi taksit ödemelerinizi yüksek tutarlarda ödeyip daha sonraki dönemlerde azaltabilirsiniz. Bu kredi ile vade ve faiz oranına bakılırsa ilerleyen durumlarda ne kadar azalma olacağını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Azalan taksitli sarı panjur konut kredinizi TL olarak alabilirsiniz.

Bu krediyi alan kişiler 180 aya kadar uzana vadelerden yararlanabilirler.

Bu krediye erken ödeme yapıldığında, 36 ay ve altında kalan vadeler için %1 tutarında, 36 ayın üstündeki vadeler için de %2 tutarında erken kapama cezası uygulanır.

Bu kredi için başvurularınızı Vakıfbank şubelerinden yapmanız gerekir. Krediyi alacağınız vakit alacağınız evi ipotek vermeniz, banka için yeterlidir. Sadece Vakıfbank lüzumlu görmüş olduğu durumlarda ilave güvence da isteyebilir.

Ara ödemeli sarı panjur kredisi;

Bir yıl içinde belirli dönemlerde ikramiye ya da prim şeklinde ödemeler alıyorsanız, bu krediyi kullanarak ara ödeme yapabilir ve konut kredisi taksitlerini azaltma imkânı elde edebilirsiniz. Bu kredi yardımıyla tercih ettiğiniz sıklıkta ve tercih ettiğiniz tutarda, kredinize ara ödeme yapabilirsiniz. Bu krediyi TL olarak ve 180 aya varan vadeler ile alabilirsiniz.

Vakıfbank sarıpanjur ev kredisi başvurusu iyi mi yapılır?

Bu krediye müracaat yapabilmek için size en yakın Vakıfbank şubesine gitmeniz gerekir. Banka çalışanı tarafınca size en uygun konut kredisi kampanyası hakkında detaylı data verilir. İsterseniz bankanın web sitesini kullanarak da hangi konut kredisi kampanyasının size uygun bulunduğunu belirleyebilirsiniz. Sadece kredi başvurularınızı banka şubelerinden yapmanız gerekir. Konut kredisi için götürmeniz ihtiyaç duyulan evraklar hakkında gene Vakıfbank web sitesinden ya da banka şubelerinden data edinebilirsiniz.

Vakıfbank sarı panjur konut kredisi ile ne kadar kredi alırım?

Vakıfbank, ne kadar kredi alabileceğinizi hesaplayabilen bir hesaplama aracına haizdir. Bu hesaplama aracı yardımıyla evinizin ekspertiz kıymetini ve aylık gelirinizi girerek ne kadar faiz oranı ile ne kadar tutarda kredi kullanabileceğinizi hesaplayabilirsiniz. Bu sayede aylık gelirinize uygun fiyatlarda bir ev seçebilir ve alabileceğiniz kredi tutarını rahatça görebilirsiniz. Bu hesaplamayı yapabilmek için https://www.saripanjur.com.tr/ adresine tıklayabilir ve oluşturulan sayfada yer edinen “kredi hesapla” kısmına giriş yapabilirsiniz. Düşünce edinmeniz açısından sizlere birkaç örnek hesaplama yapalım;

• Eğer aile geliriniz 5.000 loraysa ve alacağınız evi kıymeti 200.000 loraysa, 180 ay vade için alabileceğiniz kredi miktarı 160.000 liradır. Bu kredinin aylık faiz oranı %0,94 olur. Sadece kredi faiz oranını siz kendiniz de girebilirsiniz. Bildiğiniz şeklinde Vakıfbank kredilerinde kredi notunuza bakılırsa faiz oranı belirlenmektedir.
• Eğer aile geliriniz 3.000 liraysa ve alacağınız evin ekspertiz kıymeti 180.000 liraysa, bu bankadan 180 ay vadede 144.000 lira kredi alabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranı gene %0,94’ten başlayacaktır.

Vakıfbank konut kredisi / son dakika;

Vakıfbank konut kredisi kampanyaları en varlıklı olan bankalardan biridir. Her geçen gün kampanyalarına bir yenisini daha eklemiştir. Vakıfbank konut kredisi son dakika güncellemesi ise hayallerini erteleme Türkiye kampanyasıdır. Bu kampanya ile her şehirde olan anlaşmalı konut projelerinden birinden konut kredisi almanız mümkündür. Bu kampanya kapsamında her kişiye bir tane konut verilmektedir.

Bu kampanyaya gere en fazla 2 yıl geri ödemesiz olarak ve 180 ay vade ile konut kredisi alabilirsiniz. Bu kredinin aylık ödeme planı durağan(durgun) ve eşit taksitli olacaktır. Bu krediye müracaat yapmak için Vakıfbank şubelerine uğramanız gerekir.

Vakıfbank, hayallerini erteleme Türkiye kampanyası kapsamında aylık kredi faiz oranları, konut kredisi tutarına bakılırsa belirlenmiştir. Buna bakılırsa 36 ay vadeden başlamış olan 1 milyon lira tutarındaki olan ev için aylık faiz oranı %0,99 olarak belirlenmiştir. 1 milyon ile 2 milyon lira değerinde olan evler için aylık kredi faiz oranı %1,05’tir. 2 milyon lira ve üstündeki kıymeti olan evler için de kredi faiz oranı %1,09’dur. Vakıfbank bu kredilerinden tahsis tutarının yanında ipotek ve ekspertiz ücretleri de almaktadır. Ek olarak ev için meydana getirilen sigorta harcamaları da kredinizden eğitim edilecektir.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*