Vakıfbank Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Sponsor Bağlantılar

Vakıfbank; kredi almak isteyenler için en uygun fırsatlara haiz bir banka olmasıyla bilinmektedir. Vakıfbank anında kredi;  gelir belgesiz ve kefilsiz olarak müracaat icra eden tüketicilere sunulmaktadır. Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi başvurusu için Vakıfbank mobil bankacılık müşterisi olmak gereklidir. Vakıfbank web bankacılığı müşterisi olanların bu krediye dakikalar içinde başvurması mümkün olmaktadır. Ek olarak, Vakıfbank anında kredi başvurusu için mobil bankacılık uygulamasının indirilmesi gereklidir. Mobil bankacılık uygulaması; Vakıfbank’ın resmi web sitesinden indirilebilir. Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi; Vakıfbank’ın bireysel segmentteki tüm müşterileri tarafınca kullanılabilir. Vakıfbank müşterileri; hafta sonu ve tatiller dahil olmak suretiyle bu kredi için daima diliminde müracaat yapabilirler. Müracaat yapılamayacak vakit dilimi ise gece 02.50 ile 03.30 saatleri olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Şekilleri

Sponsor Bağlantılar

Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz krediye başvurmak isteyenlerin web bankacılığı ve mobil bankacılık yollarının yanı sıra sms ile müracaat yapma fırsatları da bulunmaktadır. Sms ile Vakıfbank anında krediye müracaat yapmak isteyenlerin akıllı telefonlarının ileti kısmına T.C. kimlik numarasını yazıp 5724’e göndermesi kafi olacaktır. Vakıfbank’tan kefilsiz ve gelir belgesiz kredi çekmek isteyenlerin kredi notunun oldukça yüksek olması gerekir. Vakıfbank’ın dikkat etmiş olduğu en mühim nokta budur. Kredi notu düşük olanların Vakıfbank anında krediden faydalanması söz mevzusu olması imkansız.

Vakıfbank gelir belgesiz kefilsiz kredi başvurusu için web sitesi iyi mi kullanılır?

Vakıfbank’tan gelir belgesiz ve kefilsiz olarak kredi kullanmak isterseniz, başvurularınızı web sitesini kullanarak yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak bankanın web sitesine giriş yapmalısınız. Arkasından bireysel kampanyalar kısmından “gereksinim kredileri” kısmına gelmelisiniz. Karşınıza oluşturulan ekranda “derhal başvur” kısmı çıkacaktır. Buraya tıkladığınızda yeni bir ekran açılır. Oluşturulan ekranda yer edinen kimlik numarası, cep telefonu ve ekrandaki onay kodu bilgilerini girdikten sonrasında alttaki kutucuğu işaretleyin ve devam et kısmına tıklayın.

Sponsor Bağlantılar

Başvurunuzu tamamlayabilmek için çekmek istediğiniz kredi bilgilerini gireceğiniz bölüme ulaşacaksınız. Bu bölümden ne kadar kredi istediğinizi ve kaç ay vade ile istediğinizi girebilirsiniz. Arkasından devam et kısmına tıkladığınızda, emek verme detayları kısmı gelecektir. Bu kısma, aylık gelir, iş adresi, hangi işi yaptığınız benzer biçimde detayları doldurduktan sonrasında son olarak aşama olan onay kısmına gelirsiniz. Bilgilerinizi yeniden gözden geçirip onayladığınız vakit başvurunuz tamamlanmış olur. Başvurunuzun peşinden derhal değerlendirme yapılır ve aynı gün içinde müracaat sonucunuz cep telefonunuza gönderilir.

Banka müşterisiyseniz onaylanan kredinizi web bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanarak hesabınıza derhal aktarabilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz, onaylanan kredinizi almak için size en yakın Vakıfbank şubesine gitmeni gerekir. Yanınızda kimlik belgenizi bulundurmayı unutmayınız.

Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi başvurusu için web bankacılığı iyi mi kullanılır?

Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için bankanın müşterilerine hususi olarak kullanıma sunmuş olduğu web bankacılığı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanabilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Banka tarafında size verilen satın alan narası ve gizyazı ile web bankacılığına girip yapabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmek için Vakıfbank web sitesine girmeniz ve ana sayfanın sağ üst kısmında bulunan “web bankacılığı” bölümünden “bireysel” kısmına tıklamanız gerekir. Eğer ticari müşteriyseniz “ticari” kısmına tıklayabilirsiniz. Arkasından kaşınıza oluşturulan ekranda yer edinen satın alan numarası ve şifreyi girin. Eğer web bankacılığınız yoksa ve banka müşterisiyseniz, gene bu bölümden derhal şifrenizi edinebilirsiniz. Detayları girdikten sonrasında sistemde kayıtlı olan cep telefonunuza, doğrulama kodu gönderilecektir. Bu kod, güvenli giriş için gereklidir. Doğrulama kodunu da girerek derhal web bankacılığına giriş yapabilirsiniz.

Giriş yapmanızın peşinden menü kısmından kredilerle ilgili bölüme gelmiş olarak bireysel kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu başvuruyu yaparken uzun uzun data girmenize gerek kalmamıştır. Yalnızca almak istediğiniz kredinin bilgilerini ve kaç ay vade istediğini istediğinizi girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzun arından derhal yanıt gelecektir. Onaylanan kredinizi banka şubesine gitmeye gerek kalmadan hesabınıza aktarabilirsiniz.

Banka müşterisiyseniz, aynı yolları izleyerek mobil bankacılık uygulamasından da kredi başvurunuzu derhal yapabilir ve kredinizi derhal hesabınıza aktarabilirsiniz. Mobil uygulamanın ve web bankacılığının ne büyük pozitif yanları ise kredilerinize hafta sonu olsa bile müracaat yapabilmeniz ve onaylanan kredinizi gene hafta sonu olsa bile hesabınıza aktarabilmenizdir.

Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi başvurusu için mobil bankacılık iyi mi kullanılır?

Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilmek için mobil bankacılık uygulamasını da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler, hafta sonu ya da dinlence günlerinde olsa bile bu uygulamayı kullanarak derhal kredi başvurularını yapabilirler. Üstelik onaylanmış olan kredilerini de gene hafta sonu ya da dinlence günlerinde olsa bile, tek tıkla hesaplarına aktarabilirler. Herhangi bir evrak verme ya da imzayla uğraşma derdi olmadan yapabileceğiniz bu müracaat için aşağıdaki adımları seyredebilirsiniz;

  • İlk olarak cep telefonunuza Vakıfbank Mobil uygulamasını indirmelisiniz.
  • Uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirmek için Google Play ya da Apple Store mağazalarını kullanabilirsiniz.
  • Cep telefonunuza indirdiğiniz uygulamaya, size verilen satın alan numarasını ve şifreyi kullanarak giriş yapmalısınız. Giriş aşamasında kimlik numaranızı ve şifreyi de kullanabilirsiniz. Eğer Vakıfbank şifresi almadıysanız, bu aşamada satın alan hizmetlerinden isteyebilirsiniz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da girdikten sonrasında mobil uygulamaya girişiniz sağlanır.
  • Arkasından menü kısmına gelmiş olarak “krediler / kredi başvurusu” adımlarınız izlemeniz gerekir.

İstediğiniz kredi tutarını ve vadesini girerek başvurunuzu onaylayın. Başvurunuz derhal incelemeye alınır ve dakikalar içinde sonuçlanır.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisinin Özellikleri

Evlilik, eğitim, sıhhat benzer biçimde mevzularda nakit ihtiyacı çekenler için Vakıfbank’ın gereksinim kredisi fırsatı bulunmaktadır. Vakıfbank taksitli gereksinim kredisi yardımıyla tüketiciler, tüm gereksinimlerini karşılayabilirler. Bu kredinin 60 aya kadar uzanan vade alternatifleriyle kullanıldığı bilinmektedir. Bunun yanı sıra, aylık, üç aylık yada değişken taksitlerle ödenmesi mümkündür. Bu kredinin müracaat aşamasında gelir belgesi yada kefil talep edilmez. Sadece, kredinin onaylanması noktasında Vakıfbank’ın tüketiciden gelir belgesi talep etmesi söz mevzusu olabilir. Vakıfbank taksitli gereksinim kredisi; 2019 Temmuz ayı itibariyle %2,09 faiz oranıyla tüketicilere sunulmaktadır.

Vakıfbank Anında Kredi Kullanım Koşulları

Vakıfbank anında kredi; Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi olarak bilinmektedir. Bunun sebebi, kredi başvurularının internetten yapılıyor olmasıdır. Vakıfbank anında krediye başvurmak isteyenlerin ilk olarak mobil bankacılığa giriş yapması gerekir. Buradaki başvurular ve gereksinim kredisi başvurusu kısımlarının eksiksiz olarak doldurulması şarttır. Vakıfbank anında kredi başvurusu web bankacılığı vesilesiyle da yapılabilir. Bunun için, tüketicilerin ilk olarak web bankacılığına giriş yapması gerekir. Arkasından, web bankacılığı ekranının sol kısmındaki menüde bulunan başvurular, gereksinim kredisi başvurusu kısımlarının eksiksiz olarak doldurulması şarttır. Vakıfbank anında kredi başvurusu; web ve mobil bankacılık üstünden yapılıyor olsa da ara ödeme ve vazgeçme benzer biçimde işlemlerin yapılması için ne olursa olsun Vakıfbank şubelerine gidilmesi gerekir.

Vakıfbank anında krediyi kullanabilmek için banka tarafınca bazı şartların sağlanması istenir. Anında kredi, her insanın bilmiş olduğu benzer biçimde web üstüne verilen online bir kredidir. Bu kredinin web üstünden sunulabilmesi için ilk olarak banka müşterisi olunması gerekir. Vakıfbank müşterisi olan kişiler bu kredileri fazlaca daha kolay alabilirler. Banka müşterisi olmayan kişilerin ise aşağıdaki şartları taşıması gerekir;

  • İlk olarak kredi notunuz yüksek olmalıdır. Kredi notu 1500 ve üstünde olan kişiler bu krediyi kolaylıkla kullanabilirler. Kredi notu bu seviyenin altında olan kişilerden ise banka tarafınca kefil ya da ipotek istenebilir. Bu durumda, kredinizi almak için banka şubesine gitmeniz gerekir.
  • Vakıfbank anında kredi başvurusu yapabilmek için bir öteki şart aylık tertipli bir gelirinizin olmasıdır. Almış olduğunuz krediyi geri ödeyebileceğinizi, bankaya kanıtlamanız gerekir. Bu kanıt için de maaş bordrosu, gelir belgesi ya da maaş yazısı almalısınız.
  • Bu krediye haiz olmanın bir öteki koşulu ise sigorta primlerinizin ödeniyor olmasıdır. Anında kredi başvurusu yaptığınızda, Vakıfbank sistemi tarafınca otomatikman sorgulama yapılır. Bu sorgulamada aylık geliriniz ve sigorta primleriniz değerlendirilir. Son altı aylık sigorta primleriniz ödendiyse, bu krediye derhal haiz olabilirsiniz.

Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi ATM başvurusu iyi mi yapılır?

Vakıf bank kefilsiz gelir belgesiz kredi başvurusu şekillerinden biri de ATM’lerdir. Bu bankanın Türkiye’nin her yerinde ve çeşitli noktalarında ATM’leri bulunur. Kredinize derhal müracaat yapabilmek ve anında kullanabilmek için banka ATM’lerini de kullanabilirsiniz.

Banka müşterisi olan kişiler bu krediye müracaat yapmak için banka kartlarını ya da kredi kartlarını kullanabilirler. Kartınızı ATM’ye taktıktan sonrasında “Kredi Başvurusu” kısmından derhal başvurunuzu yapabilirsiniz. Yalnızca istediğiniz kredi tutarını ve aylık vadeyi girmeniz kafi olacaktır. Kredi başvurunuz için cep telefonu numaranızı da girmeniz istenir. İstenilen detayları tuşladıktan sonrasında derhal başvurunuz alınır ve saniyeler içinde değerlendirilir. Eğer yukarıda saymış olduğumuz şartları taşıyorsanız, krediniz derhal onaylanır. Onaylanan kredinizi gene ATM’leri kullanarak hesabınıza aktarabilirsiniz.

Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi örnek hesaplamaları;

Vakıfbank düzgüsel şartlarda 90 bin liraya kadar gereksinim kredisi vermektedir. Sadece bu krediyi gelir belgesiz ve kefilsiz alabilmek için 50 bin liraya kadar müracaat yapabilirsiniz. Çeşitli kredi tutarları ve vadeler için ödeyeceğiniz faiz oranları ve kredi taksit tutarları ise aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

Bu bankadan 50.000 lira krediyi 60 ay vade ile aldığınızda ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.309,17 lira olur. Bu kredinin aylık faiz oranı ise %1,35 olacaktır. Krediden alınacak dosya harcaması tutarı ise 250 lira olur.

Bu bankadan 20.00 lira krediyi 60 ay vade ile almak istediğinizde ise ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 523,67 lira olurken kredinizin faiz oranı ise %1,35 olacaktır. Bu krediden de 100 lira dosya harcaması alınır.

Vakıfbank bireysel temel gereksinim destek kredisi nedir ve özellikleri nedir?

Vakıfbank bireysel temel gereksinim destek kredisi, devlet tarafınca çıkarılan ekonomik kalkınma planı kapsamında verilen bir kredidir. Bu kredi orta ve düşük gelir grubunda olan kişiler için verilmektedir. Korona virüs salgınından etkilenen orta ve düşük gelirli kesime, nefes kredisi olarak düşünebilir. Bu krediyi almak için dijital kanallardan müracaat yapmanız yeterlidir. Bu kredinin genel özellikleri şöyledir;

• Temel destek kredisine 10.000 liraya kadar müracaat yapabilirsiniz.

• Bu krediyi 6 aya kadar ödemesiz dönemli olarak sunulmaktadır.

• Destek kredisi 36 aya kadar vade ile sunulur.

• Bu krediyi aylık eşit taksitli olarak ve %0,49 faiz oranı ile alabilirsiniz.

• Bu krediden hane halkı geliri 5.000 lira ve altında olan kişiler faydalanabilir.

• Başvurunun pozitif yönde olması durumunda Vakıfbank tarafınca bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu müracaat https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/gunlukfinans/Subesiz2/DestekKredisiBasvuru.aspx adresinde bulunan müracaat formunu doldurularak yapılmaktadır. Başvurunuz onaylandıktan sonrasında kredinizi almak için banka şubelerine gitmenize gerek kalmamıştır. Kredinizi web bankacılığında, mobil bankacılıktan ya da davet merkezi aracılığı ile kullanabilirsiniz.

• Bu krediden yalnızca bireysel kişiler faydalanabilir. Bir hanede yalnızca bir kişiye verilen kredi, bununla birlikte tek bir banka tarafınca verilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*