Teb Kredi Kartı Avantajları

Sponsor Bağlantılar

Kredi kartı olmadan bir yaşam sürmek neredeyse mümkün değildir. Kredi kartı yardımıyla insanoğlu ellerinde nakit olmadan alışveriş yapma ve öderken güçlük çekmeme şansına erişirler. Kredi kartı almak isteyenler için en ideal bankalardan birisi, Türkiye Iktisat Bankası olarak bilinmektedir. Türkiye Iktisat Bankası’nda birden fazlaca kredi kartı seçeneği bulunmaktadır. Bu kredi kartları, değişik özelliklere haiz olan insanoğlu için uygun nitelikler taşımaktadır. Teb kredi kartları içinde Teb Bonus Card, Teb She Card, Cepteteb Kredi Kartı, Teb Platinum Card, Teb Yıldız Priority Card, Teb Hususi World Elite Card, Teb Mütevazı Kart ve Teb Bonus Sanal Kart bulunmaktadır.

Teb Bonus Card ve Özellikleri

Sponsor Bağlantılar

Teb Bonus Card yardımıyla tüm bonus özelliklerinden yararlanmak mümkün olmaktadır. Teb Bonus Card kullanıcıları, taksitli alışveriş imkanının yanı sıra harcadıkça daha fazlaca kazanma şeklinde eşi olmayan bir fırsata erişirler. Teb Bonus Card yardımıyla otomatik ödeme talimatı vererek faturaların aksatılmadan ödenmesi mümkün hale gelir. Bunun yanı sıra, hafta içi yapılacak toplam 100 TL tutarındaki alışverişler yardımıyla o haftasonu yapılacak beyazperde ve tiyatro harcamaları için %50 indirim kazanma şansı bulunmaktadır. Teb Bonus Card ile harcama yapma sözü verenler 500 TL’ye varan bonus kazanma fırsatı yakalarlar. Teb Bonus Card kullanarak nakit ön ödeme çekmek mümkündür. Bunun yanı sıra, her türlü bankacılık işlemleri kolayca yapılabilir.

Teb She Card

Teb She Card; bayanlara inanılmaz fırsatlar sunmaktadır. Bu kart yardımıyla eşi olmayan bir alışveriş deneyimi yaşamak mümkündür. 200 TL’nin üstündeki tüm kozmetik, giyim ve çocuk giyimi harcamalarında %5 fazladan bonus kazanma fırsatı bulunmaktadır. Ek olarak, yapılacak sıhhat, kuaför ve cilt bakımı ödemelerinde üç taksit yapabilme şansı vardır. Bu fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin harcama yapmadan ilkin BAKIM yazarak boşluk bıraktıktan sonrasında kartlarının son dört hanesini 4616’ya sms atmaları gerekmektedir. Sıhhat harcamaları için ise SAGLIK yazıp boşluk bıraktıktan sonrasında kartın son dört hanesini aynı şekilde 4616’ya sms atmak gereklidir. Kuaför, bakım ve sıhhat alanında yapılacak harcamaları iptal etmek isteyenlerin ise IPTAL yazıp kuaför, bakım yada sağlıktan birisini yazarak aynı şekilde 4616’ya bildiri atması gereklidir.

Cepteteb Kredi Kartı

Sponsor Bağlantılar

Cepteteb kredi kartı; kişiye hususi avantajlar sunmaktadır. Bonus özelliği olan bu karta istenilen özelliklerin eklenmesiyle kişisel hale getirilmesi mümkün olmaktadır. Cepteteb Kredi Kartı yardımıyla harcama yapma sözü karşılığında bonus kazanmak mümkündür. Alışverişlerde bonus kazanılabilir. Ek olarak, bonus kazanılan yer üye bir işyeriyse daha fazlaca bonus kazanılır. Cepteteb kredi kartıyla nakit çekmek mümkün olmaktadır. Taksitli yada tek çekim nakit fırsatı oldukça uygun faiz oranlarıyla sunulmaktadır. Aynı şekilde, taksitli yada tek çekim olarak havale yada EFT yapmak mümkündür. İsteyenler maksimum beş tane olmak suretiyle ek kart oluşturabilirler.

Öteki Teb Kredi Kartları

Teb kredi kartı avantajları bunlarla sınırı olan değildir. Teb Platinum Card; parasız motovale hizmeti, restoran harcamalarında %10 fazladan bonus kazanma şansı, bonusların uçuş mili olarak kullanılması, seyahatler esnasında üç kat fazla bonus kazanılması şeklinde fırsatlara haizdir. Teb Yıldız Priority Card; gezi ve eğlence mevzusunda en uygun fırsatlara haiz olan bir karttır. Teb kredi kartı avantajları denilince akla Teb Hususi World Elite Card gelmektedir. Bu kart eğlence, gezi ve yiyecek şeklinde mevzularda değişik fırsatlar içermektedir. Teb Mütevazı Kart; senelik aidatı olmayan bir kredi kartı olmasıyla beğeni toplar. Teb Bonus Sanal Kart; telefon yada internetten meydana getirilen harcamaların ödenmesinde fırsatlar sunmaktadır.

TEB Bonus kart ayrıcalıkları nedir?

TEB Bonus kart, yukarıda saydığımız özelliklerin yanında fazlaca sayıda avantaj ve imtiyaz sağlar. Bu kartın ayrıcalıklarından detaylı olarak bahsedelim;

Taksitli nakit ön ödeme;

TEB Bonus kredi kartınızın limiti kadar taksitli nakit ön ödeme çekme avantajınız bulunur. Üstelik bu avansı 7/24 istediğiniz zaman alabilir ve taksitlerinizi 12 ayda geri ödeyebilirsiniz. Kredi kartınızdan minimum 250 lira en fazla ise 10.000 liraya kadar nakit ön ödeme kullanabilirsiniz. Bu nakit ön ödeme için faiz oranı %1,4 olarak belirlenmiştir. Alacağınız nakit avansınızdan hiçbir ücret ya da harcama alınmaz.

Taksitli nakit avansınızı almak için mobil uygulamasını, web bankacılığını, ATM’leri, banka şubelerini, telefon bankacılığını ya da SMS bankacılığını kullanabilirsiniz.

Nakit ön ödeme;

TEB Bonus kredi kartınızdan isterseniz nakit ön ödeme da alabilir ve bir sonraki ekstrede, borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bu özellikten 10.000 liraya kadar acil nakit ihtiyaçlarınız için faydalanabilirsiniz. Bu özellik için belirlenen faiz oranı da %1,4’tür. Nakit ön ödeme çekmek için mobil bankacılığı, SMS bankacılığını, ATM’leri, banka şubelerini, web bankacılığını ya da telefon bankacılığını 7/24 kullanabilirsiniz.

TEB Bonus kart ile ister taksitlendir ister ötele;

TEB Bonus kart kullanıcıları, bu özelliği kullanarak peşin olarak yaptıkları alışverişlerini isterlerse taksitlendirebilir, isterlerse de öteleyebilirler. Yaptığınız 100 lira ve üstündeki peşin harcamanızı 3, 6 yada 9 taksite bölebilir ya da 30, 60 yada 90 gün süresince erteleyebilirsiniz. Bu özellikten yararlanmak için web şubesini, mobil şubeyi kullanabilir ya da TEB telefon şubesini arayabilirsiniz. TEB Bonus kart ister taksitlendir ister ötele pozitif yanlarının genel özellikleri şöyleki açıklanabilir;

• Bu avantajdan 100 lira ve üstündeki peşin alışverişleriniz için faydalanabilirsiniz.
• Bu işlem için üst limit yoktur. Ekstrenize yansıyan tüm 100 lira ve üstündeki peşin alışverişler için uygulanabilir.
• Bir işlemde aynı anda hem taksitlendirip hem de öteleyemezsiniz. Yalnızca tek bir işlem yapabilirsiniz.
• Bu işlemi ekstreleşmiş olan alışverişleriniz için yapamazsınız. Ekstre kesilmeden ilkin taksitlendirme ya da öteleme yapmanız gerekir.
• Yurt haricinde meydana getirilen alışverişler bu uygulamaya dahil değildir.
Ticari kartlarda meydana getirilen alışverişler için bu özellik kullanılamaz.
• Ek kartlardan meydana getirilen alışverişler için de bu özelliği kullanabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*