SMS Kredi Veren 10 Banka

Sponsor Bağlantılar

Sms ile kredi başvurusu; oldukça yaygın bir yöntem olarak bilinmektedir. Geçmişte kredi almak isteyenlerin illaki şubeye gitme zorunluluğu varken artık web bankacılığı ve mobil bankacılık şeklinde unsurlar yardımıyla kredi başvurusu online ortamlara taşınmıştır. Bu bağlamda, kredi başvurusu yapmak isteyenlerin şubeye gitme, evrak götürme ve imzalama şeklinde sorunları ortadan kalkmıştır. Sms kredi veren 10 banka; müşterilerinin ilgili sms numarasına bazı bilgilerin ilave edilerek kısa bildiri olarak göndermiş olduğu bankaları temsil etmektedir. Bu bilgiler, bankalar arası farklılık izah edebilir. Bazı bankalar, yalnızca kimlik numarasıyla meydana getirilen sms kredi başvurusunu kabul ederken bazıları ise kimlik bilgilerine ek olarak gelir bilgisi talebinde de bulunabilirler.

Sms Kredi Veren 10 Banka 2019

Sponsor Bağlantılar

Sms kredi veren 10 banka içinde Akbank bulunmaktadır. Akbank; 4425 sms numarası yardımıyla müşterilerinin ne kadarlık kredi kullanabileceğini öğrenmelerini sağlamaktadır. Bu bilginin arkasından yalnızca kimlik belgesiyle herhangi bir kefile gerek kalmadan istenilen şubeden kredinin kullanılması mümkün olmaktadır. Bunun için kredi yazarak boşluk bırakmak, vatandaşlık numarasını yazmak ve 4425’e göndermek gerekmektedir. Akbank’ta 4425’e meydana getirilen sms kredi başvuruları yalnızca gereksinim kredisi için geçerli olmaktadır. Sms kredi veren 10 banka içinde Şekerbank vardır. Kredi boşluk kimlik numarası yazdıktan sonrasında 1953’e göndermek ve gereksinim kredisi başvurusu yapmak mümkün olmaktadır. Şekerbank’ta maksimum 100 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacı için kredi verilmektedir.

Sms kredi veren 10 banka içinde Denizbank öne çıkmaktadır. Cebimde Kredi kampanyasına başvurmak için KREDİM yazdıktan sonrasında boşluk bırakıp T.C kimlik numarasını ilave ederek 3280’e göndermek gerekmektedir. Kredi cevabı yalnızca beş dakika içinde kişinin cep telefonuna gelmektedir. Başvurusu pozitif olarak sonuçlanan kişilerin kullanabileceği kredi miktarı ve vadesi gene sms mesajı olarak bildirilmektedir. Yapı Kredi; sms kredi veren 10 banka içinde bulunmaktadır. Yapı Kredi’de bireysel gereksinim kredisine başvurmak isteyenlerin yapması ihtiyaç duyulan şey; kredi türü boşluk kimlik numarası boşluk aylık net gelir bilgisini yazmaktır. Bu işlemlerin tamamlanmasının arkasından 4411’e kısa bildiri göndermek gerekmektedir.

Sms Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Sponsor Bağlantılar

İş Bankası; sms kredi veren 10 banka içinde bulunmaktadır. Bunun için nakit, kimlik numarası, kredi tutarı, aylık gelir bilgisi aralarında boşluk bırakılarak yazılmalı ve arkasından 4402’ye kısa bildiri gönderilmelidir. Sms kredi veren 10 banka içinde TEB vardır. TEB müşterisi olmayanlar bile yalnızca kimlik numaralarını yazarak 4466’a kısa bildiri göndererek nakit gereksinimlerini giderebilirler. Sms kredi veren 10 banka denilince akla QNB Finansbank gelmektedir. Yalnızca kimlik numarasını yazarak 5030’a kısa bildiri göndererek ön kredi başvurusu yapmak mümkün olmaktadır. Güvence Bankası için kimlik numarası, kredi tutarı ve vadesi, aylık net gelir detayları yazılarak 3390’a kısa bildiri göndermek mümkün olmaktadır.

Sms ile Kredi Başvurusu Yapılabilen Bankalar

Sms kredi veren 10 banka içinde Vakıfbank bulunmaktadır. Vakıfbank’a sms ile kredi başvurusu yapabilmek için TIK boşluk yazdıktan sonrasında kimlik numarası ve aylık gelir bilgisini yazarak 5724’e kısa bildiri göndermek gerekmektedir. Sms kredi veren 10 banka içinde Fibabanka’nın bulunduğunu söylemek gerekir. Fibabanka’da Vatan Bilgisayar Kredisi adı altında Vatan Bilgisayar mağazalarından yapılacak alışverişlerde kullanılabilecek bir kredi verilmektedir. Bu krediye başvurmak isteyenler, VATAN boşluk kimlik numarası yazdıktan sonrasında 3422’e kısa bildiri gönderebilirler. Fibabanka’da aynı bilgilerle Zen Kredi’ye başvurmak da mümkündür. Sms kredi veren 10 banka adları; Fibabanka, Vakıfbank, QNB Finansbank, Güvence, TEB, İş Bankası, Yapı Kredi, Denizbank, Akbank ve Şekerbank olarak bilinmektedir.

Etken Bank SMS kredi;

Etken Bank, online bankacılık alanında en oldukca tercih edilen ve kredi notuna ehemmiyet vermeden kredi sunan bankalardan biridir. Kredi notunuz düşük olsa bile, yüksek faiz oranlarına razı olarak bu bankadan, oturduğunuz yerden kredi almanız mümkündür. Online bankacılık hizmeti sunan bu bankada SMS kredi de alabilirsiniz. Bu kredinin özellikleri ise şöyledir;

  • Etken Bank SMS kredi 40.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için sunulur.
  • Bu kredide gene kişiye hususi faiz oranları sunulur. Bu faiz oranları, kredi notunuza göre değişiklik gösterir. %0,98’den süregelen faiz oranları %1,89’a kadar yükselir.
  • Bu kredi ile şubede sıra bekleme ve sayfalarca biçim doldurma şeklinde derdiniz olmaz. Tek bir SMS ile kredinize başvur yapabilir ve onaylanan kredinizi anında hesabınızdan çekebilirsiniz.
  • Bu krediye müracaat yapmak için cep telefonunuzun mesajlar kısmına girerek ve aralarında birer boşluk bırakarak KREDİ, KİMLİK NUMARANIZ bilgilerinizi yazıp 3050 numarasına kısa bildiri göndermeniz yeterlidir.
  • Bu kredi başvurusu tüm telefon operatörlerinden 1 TL olarak ücretlendirilir.
  • Kredi başvurusu onaylanan kişilerin paralarını daha rahat alabilmeleri için N Kolay banka kartı da tanımlanacaktır.

Vakıfbank SMS ile bayram kredisi;

Vakıfbank bayram kredisi kampanyası ile müşterilerine uygun faiz oranlarında ve uygun geri ödeme koşullarında kredi imkânı sağlıyor. Bu krediye derhal haiz olmak için SMS ile müracaat yapmanız da mümkündür. Kişiye hususi ödeme planı ile alabileceğiniz bu krediye SMS başvurusu yapmak için;

Cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelmiş olarak ve aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, kimlik numaranız ve aylık gelir bilginizi yazmanız yeterlidir. Bu mesajı 5724’e gönderebilirsiniz. Vakıfbank bayram kredisi ile tüm nakit ihtiyacınız olan şeyleri 60 aya varan vadelerde karşılayabilirsiniz. Üstelik bu krediye aylık %0,89’dan süregelen faiz oranlarında haiz olabilirsiniz.

Kredi başvurularınızı banka şubelerinden, mobil şubeden, web şubeden ya da internet adresinden yapabilirsiniz. Isterseniz gelir belgeniz ve kimliğiniz ile beraber Vakıfbank şubelerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bayram kredinizi 3 ay ertelemeli olarak da alabilir ve ödemelerinize 90 gün sonrasında başlayabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*