QNB Finansbank Kredigo Tek Tıkla Hızlı Kredi İmkanı

Sponsor Bağlantılar

KrediGo uygulaması yardımıyla hangi bankanın müşterisi olduğunuz fark etmeksizin, kredi başvurusunda bulunabilir ve anında netice alabilirsiniz. Tek tıkla kredi başvurusu hayata geçirmeye olanak elde eden bu sistem, zahmetsiz bir halde gerekseme kredisi almaya olanak elde edecektir. Sizlere QNB Finansbank Kredigo uygulaması hakkında detaylı informasyon verelim;

QNB Finansbank Kredigo Avantajları

Sponsor Bağlantılar

Kredigo sunmuş olduğu pek oldukca avantajla her daim kullanmayı tercih edeceğiniz bir uygulama halindedir. Bu sistem üstünden tertipli olarak kredi notunuzu öğrenme fırsatı bulabilir, tek tıkla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Hem de sistemi tercih ederek kredi müracaat sürecini takip edebilme şansı da dünyaya gelen olacaktır. Kısaca her açıdan bu süreç içinde merak ettiklerinize tek bir alan üstünden erişebilme pozitif yanları yakalamış olmuş olursunuz.

Öte taraftan Kredigo kullanıcıları, istedikleri her an kredi hesaplama araçlarından yararlanma fırsatı yakalar. Bu sayede kendilerine en uygun kredi planını ortaya çıkararak, daha uygun vade olanakları üstünden kredi fırsatlarını yakalayabilirler. Ek olarak kredi mevzusunda danışmanlardan yardım alarak mevzu hakkında aklına takılan sorulara karşı aralıksız olarak informasyon alabilirler. Kredi mevzusunda tüm talepleri direkt bitirmeye yarayacak bu uygulama bu yüzden en sık kullandığınız seçeneklerden biri haline gelecektir.

Sponsor Bağlantılar

Kredigo uygulamasını indirmek isteyenler ise, kullandıkları akıllı telefonun işletim sistemine bakılırsa App Store yada Appstore üstünden uygulamayı indirebilirler. Kısa bir kurulum süreci olan uygulama bunun sonucunda sorunsuz bir halde kullanıma açılacaktır.

Kredigo uygulamasının bir öteki pozitif yanları da şubesiz bankacılıktır. Kredi başvurunuz onaylandığı süre derhal hesabınıza aktarma imkânınız bulunmaktadır. Üstelik başvurularınızı hafta sonu olsa bile rahatça yapabilirsiniz. 7/24 Kredigo uygulamasını kullanabilir ve acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri, haftanın her günü ve her saati karşılayabilirsiniz. Finansbank, Kredigo uygulaması yardımıyla, müşterilerine hususi oldukca sayıda avantaj sunar ve şubesiz bankacılığın keyfini yaşama imkânı tanır. Sizler de bu avantajlardan bir an ilkin faydalanabilme için derhal uygulamayı yükleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredigo Nedir?

Kredigo, Finansbank’ın mobil uygulamasıdır. Bu uygulamayı indirerek Finansbank’ın kişiye hususi sunmuş olduğu kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Kredi çekmenin fotoğraf çekmek kadar kolay olduğu bu uygulama yardımıyla acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri saniyeler içinde karşılayabilirsiniz. Ek olarak hangi bankanın müşterisi olduğunuz fark etmez. Finansbank müşterisi olmasanız bile bu uygulamayı derhal indirebilir ve bankada adınıza bir hesap açarak, müşterisi olabilirsiniz.

Bankalar, eskiden müşterilerini kazanmak için banka şubelerinde hesap açmak zorundaydı. Kredi vermek için de gene banka şubelerinde işlem yapardı ve oldukca sayıda belge isterdi. Sadece günümüzde teknolojini de ilerlemesiyle beraber artık bankalar, kimlik numaranızı kullanarak aylık gelir sigorta ve kredi notu şeklinde bilgilerinize anında ulaşabilmektedir. Kredigo uygulaması yardımıyla hiçbir belge ve bilgiye gerek kalmadan derhal banka müşterisi olabilir ve kredi ihtiyaçlarınız için acil çözümlerden faydalanabilirsiniz.

Kredigo uygulaması yardımıyla kredi notunuzu takip edebilir, kredi başvurunuzu saniyeler içinde yapabilir, onaylanan kredinizi derhal hesabınıza aktarabilir, Kredigo danışmanlarından parasız danışma hizmeti alabilir, kredi hesaplaması yapabilir ve müracaat yaptığınız kredilerin süreçlerini takip edebilirsiniz. Bu avantajlardan derhal faydalanabilmek için uygulamayı cep telefonunuza indirebilirsiniz.

QNB Finansbank Kredigo Faiz Oranları

QNB Finansbank Kredigo faiz oranları bu uygulamadan yararlanmak isteyen kişilerin çoğunlukla araştırmış olduğu konulardan biri olarak ön plana çıkıyor. Belirli bir faiz oranı bulunmayıp, kredi talebinde bulunan kişiye bağlı olarak faiz oranının değiştiğini belirtmek gerekiyor. Kredi notu yüksek durumda olan kişiler için daha düşük faiz oranlarının ortaya çıkması mümkündür. Daha düşük kredi notuna haiz olanların ise daha yüksek faiz oranları üstünden almış oldukları kredinin geri ödemesini yapabilirler.

Uygulama üstünden 30 bin TL tutarında bir kredi aldığınızda ve bunu 60 aylık vade planı üstünden ödemeyi seçtiğinizde aylık taksit tutarı 894 TL olarak belirlenecektir. Aynı kredi tutarını yüzde 1.90 faiz oranı üstünden 60 aylık vade ile ödeyenlerin aylık olarak 923 TL ödeme yapması gerekir. %2.41 faiz oranında ödeme yapanlar ise gene aynı tutarlar üstünden aylık olarak 1.059 TL ödeme yapmalıdır. Kredi tutarına ek olarak bununla birlikte kredi tahsis tutarı, sigorta tutarı şeklinde ek ücretlerinde talep edildiğini belirtmek gerekir. 30 bin TL tutarındaki kredi için kredi tahsis tutarı 157 TL olarak belirlenir. Bu şekilde kredi tutarı arttıkça kredi tahsis tutarının de birazcık daha artması söz mevzusu olacaktır.

QNB Finansbank Kredigo Uygulamasının Farkı Ne?

Mobil aygıt kullanıcıları için tasarlanan QNB Finansbank Kredigo uygulaması, acil nakit ihtiyacı çekenler için ideal bir uygulamadır. Mütevazı ve kolay kullanımı üstünden kullanabileceğiniz uygulama, kredi almak için süre kaybetmenize niçin olmadan istediğiniz seçeneğe anında ulaşmanıza destek oluyor.

Uygulama üstünden istediğiniz sayıda kredi başvurusunda bulunabilir ve kendinize uygun seçenekleri saniyeler içinde bulabilirsiniz. Bu şekilde kredi almak için uzunca bir araştırma sürecinden geçmeye gerek kalmadan, aileniz için daha uygun planlar direkt karşınıza çıkacaktır. Öte taraftan krediye ek olarak ortaya çıkması mümkün olan ek harcamalar, sigorta tutarı şeklinde durumları da uygulama yardımı ile görebilirsiniz. Bu sayede toplam olarak yapmanız ihtiyaç duyulan geri ödemede uygulama yardımıyla saniyeler içinde karşınıza çıkmış olacaktır. Yaptığınız Kredigo kredi başvurusu eğer onaylanırsa uygulama vasıtasıyla istediğiniz tutarı hesabınıza aktarabilir ve derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. Kısaca her açıdan zamandan tutum etmek isteyenlerin incelemesi ihtiyaç duyulan bir kredi uygulaması halindedir.

QNB Finansbank Kredigo uygulamasının kredi hesaplama örnekleri;

Finansbank’ın sunmuş olduğu Kredigo uygulamasından 30.000 liraya kadar kredi kullanma imkânınız bulunmaktadır. Müşterilerin kullanacakları krediler faiz oranları ise kredi notuna bakılırsa değişmektedir. Bilinmiş olduğu şeklinde Finansbank, kredi notu düşük olan kısaca 900’e kadar olan kişilere de kredi imkânı sunan bir bankadır. Bundan dolayı, kredi notunuz düşük olsa bile bu bankadan kredi kullanma imkânınız vardır. Sadece yüksek faiz oranlarını göze almanız gerekir. Müşterilerin kredi notlarına bakılırsa örnek olarak belirlenmiş faiz oranları ve ödeme planları aşasıdaki şekilde açıklanabilir;

  • Finansbank Kredigo uygulaması aracılığı ile 30.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek isterseniz ve kredi notunuza bakılırsa aylık faiz oranınız %1,55 olarak belirlenirse, ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 834 lira olur. Bu krediden 157,5 lira dosya harcaması tutarı alınacaktır.
  • Krdigo uygulamasını kullanarak 30.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek istediğinizde ve kredi notunuza bakılırsa faiz oranınız %1,67 olarak belirlendiğinde, bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 864 lira olur. Kredinizden gene 157,5 lira kadar dosya harcaması alınır.
  • Kredigo uygulamasını kullanarak 30.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek istediğinizde ve kredi notunuza bakılırsa aylık faiz oranınız %2,18 olarak belirlediğinde, bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız 996 lira olur. 157,5 lira dosya harcaması alınan krediden yaşam sigortası harcaması da alınacaktır.

Kredigo uygulaması ile alacağınız tüm kredilerden yaşam sigortası harcaması alınacaktır. Bu harcama krediyi alacak olan kişinin yaşına ve cinsiyetine göre farklılık gösterir. Hem de kredi tutarına ve vadesine bakılırsa de yaşam sigortası harcaması tutarı değişecektir. 30.000 liranın üstünde kredi almak için banka şubelerine gitmeniz ve banka şubelerinden müracaat yapmanız gerekir.

QNB Finansbank Kredgio müracaat koşulları nedir?

Finansbank’ın sunmuş olduğu Kredigo hizmeti yardımıyla, tüm bankaların müşterileri olan kişiler kolaylıkla kredi başvurusu yapabilmektedir. Finansbank müşterisi olan kişiler kredilerini derhal hesaplarına aktarırken Finansbank müşterisi olmayan kişiler ise kredilerini almak için banka şubesini ziyaret etmelidir. Bu kredinin faiz oranları müşterilerin kredi notuna bakılırsa farklılık gösterir. Finanasbank, kredi notu düşük olan kişiler için de kredi sunan bir bankadır. Bu bankadan kredi alabilmek için aşağıdaki koşulları taşıyor olmanız gerekir;

  • Ev hanımıysanız ve ek geliriniz var ise, bu gelirleri kira kontratı ya da vadeli hesap açılış belgesi ile kanıtlamalısınız.
  • Aylık gelirinizin olması, kredi almanız için önemlidir. Aylık tertipli geliri olan kişililerin banka şubesine gelir belgesi ya da maaş bordrosunu teslim etmesi gerekir. Aylık geliri olmayan kişiler kredi alamazlar.
  • Finansbank’tan kredi alabilmeniz için kredi notunuzun minimum 900 seviyesinde olması gerekir. Banka, kredi notu düşük olan kişilerden kefil ve ipotek isteme hakkına haizdir. Bu teminatlar, alacağınız kredini kredinin tutarına bakılırsa istenir.
  • Finansbank’tan kredi alabilmek için son altı aylık sigorta priminizin ödenmiş olması gerekir. Primi ödenmemiş olan kişiler, bu bankadan kredi alamazlar.

QNB Finansbank Kredigo Iyi mi İndirilir?

Finansbank’ın bu dijital bankacılık hizmetinin kolaylıklar dünyasından derhal faydalanmaya adım atmak için uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekir. Android cihazlar için Google Play mağazasını, IOS cihazlar için de App Store mağazalarını kullanarak derhal KrediGO uygulamasını indirebilirsiniz.

QNB Finansbank KrediGO faiz oranları nasıldır?

KrediGO uygulamasının faiz oranları, müşterilerin kredi notuna bakılırsa farklılık gösterir. Kredi notunuz ne kadar yüksekse, buradan başvuracağınız kredinin faiz oranı o denli düşük olacaktır. Sadece kredi notu 900-1500 içinde olan kivilerin faiz oranları diğerlerine bakılırsa birazcık daha yüksek olur. Kredi notuna bakılırsa kredi faiz oranlarınız %1,35’den adım atar ve %1,46’ya ya da %1,92’ye kadar yükselebilir. Uygulanacak en yüksek kredi faiz oranı %1,92’dir.

Finansbank gerekseme kredisi çeşitleri nedir?

Finansbank, gerekseme kredilerinde, müşterilerinin taleplerine ve gereksinimlerine yönelik çözümler üreten bir bankadır. Bu bankadan kredinizi alırken kredi notunuza bakılır ve kredi faiz oranları, kredi notunuza bakılırsa belirlenir. Kredi notu 1100 ve üstünde olan kişiler, kefil ve ipotek şeklinde teminatlar karşılığında kredi alabilmektedir. Bu banka tarafınca sunulan kredi çeşitleri aşağıdaki gibidir;

İhtiyaç kredisi ve özellikleri;

Her türlü acil nakit ihtiyaçlarınız için sunulan bu kredi, 3 ay ödemesiz olarak, kolay ödemeli taksitli şekilde, tanışma kredisi olarak, doğum günü kredisi şeklinde, borç finansmanı kredisi şeklinde ya da kamu ve finans maaş kredisi şeklinde sunulmaktadır.

3 ay ödemesiz kredide alacağınız kredinin taksitlerini 3 ay sonrasında ödemeye başlarsınız. Kolay ödemeli kredide ise kredi taksitlerini düşük tutardan ödemeye başlarsınız. Tanışma kredisinde ise hangi bankanın müşterisi olursanız olun, son bir yıl içinde başka bir kredi kullanmadıysanız, avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Doğum günü kredisi banka müşterilerine hususi olarak doğum gününüzün bulunmuş olduğu bir ay süresince hususi faiz oranlarından yararlanabileceğiniz kredi çeşididir. Borç transferi kredisi ile öteki bankalarda olan borçlarınızı tek çatı altında toplayabilir ve rahatça ödeme imkânı bulabilirsiniz. Kamu ve finans kredisinde ise maaşını Finansbank’tan alan müşteriler ya da kamu çalışanları, avantajlı faiz oranlarından faydalanabilmektedir.

Finansbank borç transferi kredisi;

Finansbank borç transferi kredisi yardımıyla tüm bankalarda bulunan borçlarınızı birleştirebilir ve ödemelerini oldukca daha rahat yapabilirsiniz. Finansbank tarafınca sunulan borç transferi kredisinin genel özellikleri şöyledir;

• Bu krediyi esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranları derhal alabilirsiniz.

• Kredinizi alırken sizin için belirlenen hususi ödeme planlarından yararlanabilir ve bütçenizi daha oldukca rahatlatabilirsiniz.

• Borç transferi kredisini aldıktan sonrasında karşı bankalara parasız EFT yaparak borçlarınızı kapatabilirsiniz.

• Finansbank borç transferi kredisinde faiz oranını, müşterilerin kredi notuna bakılırsa belirler. Buna bakılırsa faiz oranı en düşük %1,04’ten adım atar be en yüksek faiz oranı %15,59 olarak uygulanır.

• Finansbank borç transferi kredisi yardımıyla öteki bankalarda bulunan gerekseme kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz.

• Bu kredi aracılığı ile öteki bankalarda bulunan kredilerin tamamını kapatabilirsiniz sadece kredi kartı borçlarınızın bir kısmını ödeyebilirsiniz. Kredi kartı borçlarınıza minimum ne kadar meblağ ödemeniz gerektiği banka mensubu tarafınca size bildirilecektir. Kredi kartı borçlarınıza bu tutarın altında ödeme yapamazsınız.

• Karşı bankada bulunan kredi borçlarınızı kapatmadan ilkin bankaya informasyon vermeniz gerekir. Sadece kredi kartınızın borçları için bu şekilde bir zorunluluk yoktur.

Finansbank hazır ile kredi acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri ertelemeyin;

Finansbank, tüm acil nakit ihtiyaçlarınızda koşulsuz ve evraksız olarak hazır kredi sunar. Bu krediyi çeşitli prosedürler ile zaman kaybetmeden, limitiniz dahilinde kullanabilirsiniz. Tek bir başvur ile hazır krediye derhal limit açtırabilir ve bu limitinizin arzu ettiğiniz kadarını, dileğiniz kadar kullanabilirsiniz. Hazır kredi, ihtiyacınız olan anca şubeye bile gitmeye gerek kalmadan derhal kullanabileceğiniz bir kredi türüdür. Üstelik krediniz 60 ay vadeye kadar alabilirsiniz. Finansbank hazır kredi özellikleri şöyledir;

Hazır kredinizi mevcut ek hesap limitiniz dahilinde ve yalnızca taksitli olarak kullanabilirsiniz.
Hazır kredi limiti Finansbank tarafınca, aylık gelirinize bakılırsa belirlenmektedir. Bu limit 100.000 lira olabileceği şeklinde 30.000 lira da olabilir ve limitin üst tutarı kişiye özeldir.

Hazır kredi limitinizi 2 aydan 60 aya taksitlendirme imkânınız bulunur. Bu krediyi aylık %1,25 faiz oranında kullanırsınız. Kredi gecikme faiz oranı ise %1,55’tir. Hazır krediye bir kere müracaat yapmak ve arzu ettiğiniz zaman kullanabilmek için davet merkezini arayabilir, banka şubelerine gidebilir, cep şubesini ya da web bankacılığını kullanarak müracaat yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*