QNB Finansbank Hazır Kredi

Sponsor Bağlantılar

İnsanlar kimi zaman oldukça acil olarak nakit paraya gerekseme duymaktadır. Bu anlarda para ihtiyacı bankalardan alınan kredilerle karşılanmaktadır. Bunun yanında bankaların sunmuş olduğu hazır kredi her an kullanıma hazır olarak durmaktadır. Bu kredi ile anında para kullanımınıza hazır bulunmaktadır. QNB Finansbank hazır kredi imkanı uygun şartlarda verilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her an bu kredi ile ödemelerinizi yapabilir yada ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak suretiyle kullanabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Bankadan hazır kredi almak suretiyle bir kez başvurmanız kafi olmaktadır. QNB Finansbank hazır kredi başvurunuzdan derhal sonrasında kullanımınıza açık bulunmaktadır. Bu krediyi kullanma ihtiyacınız olduğunda bankaya gitmeniz gerek kalmamıştır. Hesabınıza tanımlı olan bu krediyi hesabınızdan para çeker şeklinde çekebilme imkanınız bulunmaktadır. Kullandığınız u krediyi taksitlendirerek ödeme yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Hazır Kredi Özellikleri Nedir?

Finansbank’ta bulunan ek hesabınızla bağlantılı olarak oluşturulan hazır kredi kullanıldığında bu krediyi taksitle geri ödemeniz söz mevzusu olabiliyor. QNB Finansbank hazır kredi kullanıldığında kullanılan limite bağlı olarak 2 ay ile 48 ay arası taksitle geri ödenmektedir. Hazır kredi limiti değişik kredi türlerine gore değişik limitler olarak tanımlanmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Ek hesabınıza tanımlı olarak verilen hazır kredi sizin için sunulmuş olan nakit ön ödeme olarak düşünülmektedir. Bu avansı almak isteyenler için açılacak olan ek hesap için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu hesaba tanımlanan hazır kredi kullanıldığında geri ödemde günlük faiz işlemektedir. Geri ödemelerde bu taksitlerin geciktirilmemesine dikkat edilmelidir.

Ek hesabınıza tanımlı olan bu hazır kredinin miktarı 3-4 bin TL olarak sunulmaktadır. Günlük faiz işlemesinden dolayı bu ek hesap hazır kredinizi mümkün olduğunca kullanmamanız uygun olacaktır. Kullandığınız hazır kredinin ödemesini de zamanında yapmanız gereksiz yere günlük faiz ödemenizin önüne geçecektir.

QNB Finansbank Hazır Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılmaktadır?

Hazır kredi veren bankalar içinde yer edinen QNB Finansbank hazır kredi başvurusu için değişik yöntemler bulunmaktadır. Bu müracaat yolları şu şekilde sıralanabilir:

  • Banka şubesi
  • SMS
  • Satın alan hizmetleri
  • İnternet bankacılığı
  • ATM üstünden

Bireysel web bankacılığı üstünden müracaat meydana getirecek olanlar krediler menüsüne girerek buradan hazır kredi kısmından başvuruda bulunabilmektedir. Mobil bankacılık kullananlar ise krediler ve ek hesap menüsünden giriş yapılarak hazır kredi seçeneklerinden gösterilen belgelere onay verilmektedir. Bu onaydan sonrasında kredi limitiniz belirlemeniz gerekmektedir.

SMS ile hazır kredi başvurusunda bulunacak olanlar QNB Finansbank hazır kredi için TC kimlik numarasını yazıp bir boşluk bırakıldıktan sonrasında 5030’a kısa ileti gönderilmesi gerekmektedir. Bu mesajın gönderilmesinden kısa bir süre sonrasında banka hazır kredinizle ilgili olarak size dönüş yapmış olacaktır.

QNB Finansbank Hazır Kredi Limiti Faiz Oranları Nasıldır?

QNB Finansbank’tan hazır kredi alacak olanlar %2.24 oranında faiz ödemektedir.10000 TL kredi alıp 12 ay taksitle ödeyecek olanlar aylık olarak 986,00 TL’dir. Bu miktarın geri ödemesi 11.832,05 TL olarak yapılmaktadır.

QNB Finanbank tarafınca verilmekte olan hazır kredinin kullanımı esnasında yaşam sigortası yapılması talep edilebilir. En doğru kredi hesaplamaları için QNB Finansbank’ın, web sayfasından alacağınız kredi tutarını ve geri ödeme seçeneklerini tıkladığınızda kullanacağınız kredinin faiz oranları ve geri ödeme aylık miktarı hakkında informasyon alabilirsiniz.

QNB Finansbank Hazır Kredi Geri Ödemesi Iyi mi Yapılır?

Hazır krediniz sizin için her an kullanılmak suretiyle hesabınıza tanımlıdır. QNB Finansbank hazır kredi geri ödemesini nakit olarak yapmak için ATM’den giriş yaptıktan sonrasında kredi ödeme bölümünden hazır kredi seçeneğini işaretleyerek ödemenizi yapabilirsiniz. Hazır kredinizi acil durumlarda kullanmak suretiyle hazır bulundurmanız tavsiye edilmektedir.

QNB Finansbank hazır kredi avantajları nedir?

QNB Finansbank hazır kredi, müşterilerine oldukça çok avantaj elde eden bir kredidir. Bu kredi, yukarıda da açıkladığımız şeklinde 65.000 liraya kadar sunulmaktadır. Bu kredinin en büyük avantajlarından biri, müşterilerin acil nakit gereksinimlerini karşılamasıdır. Bu sayede, hafta sonu ya da dinlence günlerinde olsa bile krediyi kullanma imkanınız bulunur.

Bu krediye online kanallardan müracaat yapabilirsiniz. Başvurularınızı 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubesine gitme, dinlence gülerini bekleme ya da mesai saatlerini kaçırmama şeklinde dertleriniz olmadan, kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanmış olan kredilerinizi ise gene aynı şekilde istediğiniz vakit hesabınıza aktarabilir ve derhal kullanamaya başlayabilirsiniz.

Bu krediden kefil ve ipotek şeklinde teminatlar istenmez. Ek olarak krediyi kullanmanız sırasından çeşitli evraklardan imza alınmaz. Online olarak yaptığınız başvurulardaki lüzumlu kutucukları onayladıktan sonrasında derhal kredini alabilirsiniz.

Bu kredinin en büyük avantajından bir diğeri de düşük faiz oranlarından sunuluyor olmasıdır. Finansbank, müşterilerinin kredi notuna gore faiz oranı beliler. Sadece bu kredinin faiz oranları piyasa koşullarının altından adım atar.

QNB Finansbank 3 Ay Ödemesiz Hazır 50 Bin TL Kredi Kampanyası;

QNB Finansbank, bu süratli kredi kampanyasını öteki bankalardan değişik olarak tüm çalışanlar için sunmaktadır. Doğrusu hangi bankanın müşterisi olursanız olun bu krediye derhal müracaat yapabilir ve süratli kredinizi 3 ay ödemesiz dönemli olarak alabilirsiniz. Öteki bankaların verdikleri süratli kredi kampanyanlar ise çoğu zaman kendi müşterilerine özeldir. Finansbank tarafınca sunulan bu kredi kampanyası dahilinde, 3 ay ertelemeli olarak 50.000 lira olan kredinizi derhal alabilirsiniz. Üstelik vadenizi 60 aya kadar belirleyebilirsiniz.

Bu avantajlı kredinizin faiz oranları %0,79’dan adım atar ve müşterilerin kredi notuna gore yükselir. Bu krediye derhal haiz olmak için banka müşterisi olmasanız bile oturduğunuz yerde müracaat yapmanız mümkündür. Isterseniz müracaat için internet sayfasındaki “derhal başvur” kısmında bulunan müracaat formunu doldurabilirsiniz.

Isterseniz SMS bankacılığından, mobil bankacılıktan, web şubeden ya da davet merkezinden de kredinize derhal başvurabilirsiniz. Isterseniz en yakın Finansbank şubesine giderek de kredinizi aynı gün içinde alabilirsiniz. Bu kredinin en mühim özelliği ise arzu ettiğiniz zaman müracaat yapabilmeniz ve arzu ettiğiniz zaman kullanabilmenizdir.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*