Odeabank’tan Gelir Belgesiz Bireysel Krediler

Sponsor Bağlantılar

Odeabank, Türkiye’nin en mühim bankaları içinde yer alır. Nakit gereksinim duyan kişiler ise kredi başvurularını Odeabank aracılığı ile giderebilmektedir. Pek oldukça bankada olduğu benzer biçimde Odeabank da gelir belgesiz kredi fırsatı sunmaktadır. Müşteriler maaş bordrosu ya da vergi levhası göstermeye gereksinim hissetmeden bu kredi fırsatlarından rahatça faydalanabilmektedir. Odeabank gelir belgesiz kredi başvurusu ise şubelerden, mobil bankacılıktan, satın alan hizmetlerinden ya da web bankacılığından gerçekleştirilebilmektedir. Hem de müşteriler kısa bildiri göndererek de kredi başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Odeabank’tan kredi çekmek isteyen müşteriler için müracaat seçenekleri ise aşağıda yer verilmiştir.

Odeabank’tan Kaç Bin Lira Kredi Çekebilirim?

Sponsor Bağlantılar

Odeabank kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler 60 ay vadeli olacak şekilde kredi çekebilmektedir. 10.000 TL’ye kadar kredi çekebilen müşteriler için ise faiz oranı %2.52’dir. Müşteriler kredi başvurularını mobil bankacılıktan, şubelerden ya da web bankacılığından kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Hem de bir tek nüfus cüzdanı ile müracaat yaparak kullanıcılar kredilerini çekerek nakit gereksinimlerini karşılayabilmektedir.

Odeabank gelir belgesiz kredi seçenekleri içinde bireysel finansman kredisi de yer alır. Müşteriler bireysel finansman kredisini de birbirinden uygun faiz oranları ile kullanabilmekte ve dinlence, eğitim, gezi ya da değişik ihtiyaçlarının tümünü karşılayabilmektedir. Kredinizi kullanabilmek için yapmanız ihtiyaç duyulan ise bahsetmiş olduğumuz kanallar aracılığı ile başvurularınızı gerçekleştirmek ve derhal kredinizi kullanmaya adım atmak şeklinde gerçekleşecektir.

Şubeler Aracılığı İle Kredi Başvurusu

Sponsor Bağlantılar

Odeabank kredi başvurusu meydana getirecek olan müşteriler için ilk yöntem asla kuşkusuz şubelerdir. Müşteriler bir tek nüfus cüzdanlarını yanına alarak kredi başvurularını bireysel satın alan temsilcilerinden gerçekleştirebilmektedir. Şube yetkilileri belirttikleri faiz oranları ile beraber müşterilere bir ödeme planı çıkarmakta ve kredi kullandırma işlemlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir.

Odeabank bireysel kredi seçenekleri içinde yer edinen “nakit hazır” kredisi için derhal şubelere giderek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hem de sigorta işlemleri de kredi işlemi başlatıldığında yetkililer tarafınca derhal başlatılmaktadır. 60 aya kadar kredi kullanımı gerçekleştirebilmek için herhangi bir Odeabank şubesine gitmeniz kafi olacaktır.

Mobil Bankacılık İle Kredi Başvurusu

Odeabank kredi başvurusu gerçekleştirmek isteyen müşteriler için bir öteki yöntem ise mobil bankacılık aracılığı ile kredi başvurusu gerçekleştirmektir. Odeabank müşterisi olan kişilere banka oldukça daha süratli bir halde onay işlemi sağlar. Bilhassa maaşını Odeabank’tan alan müşteriler devamlı avantajlıdır. Elbet her bankanın belli bir kredi sınırı ve kişiler için Merkez Bankası tarafınca belirlenmiş olan KKB puanları bulunmaktadır. Bu puanlar dahilinde kredi kullandırma işlemi gerçekleştirilmektedir. Mobil bankacılık kullanan müşteriler, uygulamanın kredi bölümünden “müracaat” alanına tıklayıp lüzumlu alanları doldurduktan sonrasında Odeabank kredi müracaatlarını derhal gönderebilmektedir. Bankanın otomatik sisteminden kısa bildiri olarak kredi başvurusunun cevabı ise ortalama 10 dakika içinde müşterilere gönderilmektedir. Kredisi onaylanan müşteriler ise gelir belgesi sunmaya gerek kalmaksızın kredilerini kullanmaya başlayabilmektedir.

Odeabank Alan kişi Hizmetleri İle Kredi Başvurusu

Odeabank kredi başvurusu gerçekleştirecek olan kişiler başvurularını satın alan hizmetleri aracılığı ile de kolayca gerçekleştirebilmektedir. Bunun için ise 0850 222 84 44 numaralı hattın aranması ve kredi kısmına bağlanılması gerekmektedir. Müşteriler kredi bölümünden herhangi bir yetkiliye ne kadar kredi talebi bulunduğunu, vadesini belirttikten sonrasında yetkililer kredi girişlerini gerçekleştirmektedir. Tıpkı mobil bankacılıkta olduğu benzer biçimde satın alan hizmetlerinden meydana getirilen kredi başvurularının neticeleri da kısa bir süre içinde cep telefonlarına kısa bildiri olarak gönderilmektedir. Kredisi onaylanan müşteriler ise belirtilen tutarı bir tek nüfus cüzdanlarını kullanarak herhangi bir Odeabank şubesinden çekebilmektedir. Bu kredilerin hiçbiri için gelir belgesi talebi yoktur.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*