Maximum Kart Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

Sponsor Bağlantılar

Kredi kartları, günlük yaşamın vazgeçilmezleri içinde yer almıştır. Günden güne de kullanıcılar için kredi kartlarının sayısında bir artış gözlenmektedir. Maximum kredi kartı da gene pek oldukça kullanıcı tarafınca tercih edilen kredi kartı içinde yer almıştır. Elbet kullanıcılar bir kart seçerken kendileri için en avantajlı olanını tercih etmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Maximum kart başvurusu yapmadan ilkin, kullanıcılar ne tür avantajları bulunduğunu araştırmakta ve başvurularını da bu yönde gerçekleştirmektedir. Puan biriktiren, nakit ön ödeme çekmeye uygun olan ya da oldukça taksit seçeneği sunan kredi kartları devamlı fazla rağbet görmektedir. Maximum Kart da tüm bu avantajlar ile kullanıcılarını memnun etmektedir.

Maximum Kart Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Maximum kart başvurusu yapabilmek için belli kanallardan bahsedilebilmektedir. Maximum Kart hem Ziraat Bankası hem de İş Bankası tarafınca sunulan bir kredi kartıdır. Her iki banka da Maximum özelliği taşıyan kredi kartları ile kullanıcılarına hitap etmektedir. İki banka tarafınca ortak kullanım sağlanmakta; sadece değişik alanlardan müracaat gerçekleştirilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Maximum kart başvurusunu Ziraat Bankası üstünden gerçekleştirmek isteyen müşteriler www.ziraatbank.com.tr adresinden, Ziraat Bankası web bankacılığı ya da mobil bankacılıktan, Ziraat Bankası şubelerinden ya da Ziraat Bankası davet merkezinden gerçekleştirilebilmektedir. Müşteriler bu kanallar aracılığı ile diledikleri süre kart başvurularını gerçekleştirebilmekte ve onaylanan kredi kartlarını da kısa bir süre içinde kullanıma açabilmektedir.

Maximum kart başvurusunu İş Bankası aracılığı ile gerçekleştirmek isteyen müşteriler www.isbank.com.tr adresinden, İş Bankası mobil bankacılık ya da web bankacılığından, İş Bankası davet merkezinden ya da şubelerden gerçekleştirebilmektedir. Müşterilerin yapmış oldukları başvurulara SMS ile yanıt gönderilmekte ve onaylanan kredi kartları ortalama 15 gün içinde basılarak müşterilerin belirtmiş oldukları adreslere gönderilmektedir.

Maximum Kart Özellikleri Nedir?

Maximum kart başvurusu meydana getirecek olan müşteriler bu kartın özelliklerini de merak etmektedir. Maximum kredi kartı nakit ön ödeme, taksitli nakit ön ödeme, puan biriktirme, mil toplama, taksitli alışveriş ya da tek çekim alışveriş imkanı sunmaktadır. Müşteriler biriktirmiş oldukları Maxi Puanlar ile alışveriş yapabilirken pek oldukça indirimden de faydalanabilmektedir.

Maximum kart başvurusu meydana getirecek olan müşteriler için bir öteki mühim husus ise kart limitidir. Ziraat Bankası ya da İş Bankası Maximum özellikli bu kart için kullananların banka geçmişlerine yönelik limit belirlemektedir. Halihazırda kullanılan limitler de elbet etkisinde bırakan öteki faktörler içinde yer almıştır. BDDK’nın son sonucuna nazaran kişilerin kredi kartlarının toplam limiti aylık gelirlerinin en fazla 4 katını oluşturabilmektedir. Bundan dolayı Maximum Kart limitinde bu unsur de belirleyici bir rol oynamaktadır. Öteki kart limitlerinden kalan boşluklara nazaran limit belirlemesi yapılmaktadır. Bundan dolayı limitin yüksek mi ya da düşük mü olacağı da kişilere nazaran değişim göstermektedir.

Maximum Kredi Kartı Başvurum Niçin Onaylanmadı?

Maximum kart başvurusu gerçekleştirmiş olan müşteriler olumsuzluklar ile karşı karşıya da kalabilmektedir. Kredi kartlarının negatif sonuçlanmasında en mühim unsur asla kuşkusuz bankalara olan düzensiz ödemelerdir. Tıpkı kredi başvurularında olduğu benzer biçimde kredi kartı başvurularında da belli puanlara haiz olmak gerekmektedir. Bu koşulları karşılamayan müşterilerin kart başvuruları reddedilmektedir.

Maximum kart başvurusu negatif sonuçlanan müşteriler için bir öteki olasılıktan bahsedilmektedir. Bu da 0 KKB adında olan, bankalar ile hiçbir ilişiği olmamış kişiler için adlandırılan durumdur. Puanı 0 olan müşteriler kredi kartı müracaat sonucu negatif olan müşterilerdir. Bu müşterilerin ilkin puanlarını yükseltmeleri ve sonrasında kredi başvurusu gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Puanı yükselen kullananların kartları onaylanmaktadır.

Maximum kredi kartı başvurusu web sitesinden iyi mi yapılır?

Maximum kredi kartına müracaat yapmak için İş Bankasının internet sayfasına giriş yapabilirsiniz. Bu sitede bulunan başvur formunu doldurarak başvurunuzu süratli bir halde gerçekleştirebilir ve onaylanan kredi kartınızı en kısa sürede alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu müracaat için yapmanız gerekenler şöyledir;

  • İş Bankasının web sitesine girerek burada bulunan “derhal başvur” kısmına tıklayabilirsiniz. Müracaat formuna derhal erişebilmek için de https://www.isbank.com.tr/hizli-kredi-karti-basvurusu?prodId=1&site=maximumredirect adresini kullanabilirsiniz.
  • Bu adreste bulunan süratli müracaat formunu doldurmak için ilk olarak almak istediğiniz kart tipini seçiniz.
  • Arkasından sizden istenen kimlik numarası, cep telefonu numarası, aylık averaj net gelir ve ekrandaki güvenlik kodu detayları doldurmalısınız.
  • Buradan müracaat için aranmayı talep edebilir ya da başvurunuzun daha süratli değerlendirilmesi için öteki detayları doldurmayı seçebilirsiniz. Öteki detayları doldurmayı seçerseniz adres, emek harcama ve aylık gelir benzer biçimde detayları doldurmanız istenecektir. Öteki seçenekte ise banka yetkilileri tarafınca aranırsınız ve noksan olan bilgiler alan kişi temsilcileri tarafınca istenir.
  • Kişisel verilerin korunması ile ilgili olan kutucuğu da işaretledikten sonrasında “başvur” kısmına tıklayın.

Başvurunuz derhal değerlendirmeye alınır ve onaylanan kartınız adresinize kadar gönderilir. En kısa sürede gelen kartınızı derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı başvurusu mobil şubeden iyi mi yapılır?

İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için kullanabileceğiniz bir öteki alternatif, mobil şubedir. Mobil şubeyi cep telefonunuza kurarak derhal giriş yapabilir ve süratli kart başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Mobil şubede müracaat yapmak için ilk olarak İş Bankası müşterisi olmanız gerekir. Arkasından müracaat yaparak web bankacılığı şifrenizi almanız gerekir. Sonrasında, aşağıdaki adımları takip ederek kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

• İş Bankası kredi kartı başvurusu için mobil şubeyi kullanmak istiyorsanız, cep telefonunuza İşCep mobil uygulamasını indirmelisiniz.
• Uygulamayı kurduktan sonrasında giriş yapmak için İş Bankası tarafınca size verilen alan kişi numarasını ve web şifresini kullanın.
• Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık mobil kodunu da girdikten sonrasında “kredi kartlarım” kısmına gelmelisiniz.
• Buradan “kredi kartı başvurusu“ adımını izlemelisiniz.
• Sizden istenen kısa gelir ve emek harcama bilgilerini girdikten sonrasında başvurunuzu derhal tamamlayabilirsiniz.
• Başvurunuz derhal incelemeye alınır ve sonuçlanır. Kart başvurunuz onaylandıysa, adresinize derhal kargo kanalıyla teslim edilir.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*