Kolay Kredi Veren 10 Banka

Sponsor Bağlantılar

Kredi almak; günümüzün sıkıntılı ekonomik şartlarında birçok kişinin yapmak zorunda kalmış olduğu bir eylemdir. İhtiyaç, konut ve taşıt kredileri başta olmak suretiyle bankaların sunmuş olduğu birçok kredi türü, insanoğlu tarafınca büyük ilgi görmektedir. Sadece, kredi almak, zannedildiği kadar kolay bir fiil değildir. Bankaların kredi almak isteyen kişiler için mecburi tuttuğu bazı şartlar, insanları zorlamaktadır. Bilhassa kredi notu, kredi almak isteyenler için mühim bir ölçek olmaktadır. Kredi notunun yüksek olması halinde kolaylıkla kredi alınabilirken düşük bir kredi notuna haiz kişilerin kredi alma şansları azdır. Bu aşamada, kolay kredi veren 10 banka hangileridir sorusuna yanıt bulmak ehemmiyet kazanmaktadır.

Kolay Kredi Veren 10 Banka Hangileridir?

Sponsor Bağlantılar

Kolay kredi veren bankalar içinde öne çıkanlar asla şüphesiz sms ile kredi başvurusunun yapılabildiği bankalar olmaktadır. Bu bankalar yardımıyla şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak mümkün hale gelir. Sms ile kolay kredi veren 10 banka içinde ING Bank, Denizbank, TEB, Yapı Kredi Bankası, Odeabank, Akbank, Fibabanka, QNB Finansbank, Vakıfbank ve İş Bankası yer verilmiştir. Kolay kredi veren 10 banka sms kredi numaraları şu şekildedir; ING Bank için 2205, Denizbank için 3280, TEB için 4466, Yapı Kredi için 4411, Fibabanka için 3422, Odeabank için 8444, Akbank için 4425, Finansbank için 5030, İş Bankası için 4402 ve Vakıfbank için 5724 numaralarına ileti atarak kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Kolay Kredi Veren 10 Banka Kredi Başvurusu

Kolay kredi veren 10 banka kredi başvurusu yapabilmek için her bankanın kendisine ilişkin olan sms numarasına ileti atmak gerekir. Sadece, sms atarken bazı bilgiler eklenmelidir. ING Bank için kredi boşluk kimlik numarası, Denizbank için kredim boşluk kimlik numarası, TEB için kimlik numarası, Yapı Kredi için bireysel boşluk kimlik numarası, Fibabanka için kimlik numarası, Odeabank için nakit boşluk kimlik numarası, Akbank için kredi boşluk kimlik numarası, Finansbank için kimlik numarası, İş Bankası için nakit boşluk kimlik numarası boşluk kredi tutarı boşluk gelir, Vakıfbank için kimlik numarası bilgilerini yazarak sms atmak gerekmektedir.

Gelir Belgesiz Kolay Kredi Veren Bankalar 2019

Sponsor Bağlantılar

Sms ile müracaat yapılabilecek bankalar haricinde gelir belgesi istemeden kolay kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bu bankaların başlangıcında Odeabank gelmektedir. Odeabank nakit hazır gereksinim kredisinde gelir belgesi talep edilmez. Bunun haricinde, ING Bank Mini Kredi üst limiti 5 bin TL olan, belgesiz ve kefilsiz olarak sunulan bir kredidir. Gelir belgesiz kolay kredi veren bankalar içinde Enpara.com gelmektedir. Kolay kredi veren bankalar içinde kredi işlemlerinin en süratli tamamlandığı banka Enpara.com’dur. Gelir belgesiz anında kredi veren bankalardan bir diğeri, İş Bankası’dır. Aktifbank N Kolay Kredi’de kredi notuna bakılmaksızın kredi verilmektedir. Buna ek olarak, internetten müracaat yapılabilecek gelir belgesiz kredi veren bankalardan bir diğeri TEB olarak bilinmektedir.

Şubeye Gitmeden Kolay Kredi Veren Bankalar 2019

Cepteteb; kredi vermek için hem evrak talep etmeyen hem de kefil istemeyen bir bankadır. ING Bank E-kredi’de ise değerlendirme sonucu evrak istenmesi söz mevzusu olabilir. Sadece, kefil istenmez. Kolay kredi veren bankalar denilince akla ilk gelen isim olan Enpara.com’da kefil ve evrak istenmesi söz mevzusu değildir. Aktifbank N Kolay Kredi’de evrak ve kefil talep edilmez. Bu bankalar, hem müşterilerine hem de müşterisi olmayanlara aynı şartlar altında kredi sunan bankalardır. Sadece, kredi başvurusu sonucunda gelir durumu tespit edilemeyen kişilerden gelir belgesi istenmesi bazen mümkün olabilir.

Kolay kredi veren 10 banka ve kredi özellikleri;

Kolay kredi veren 10 banka içinde en fazlaca tercih edilen ING Banktır. Bu bankadan 5.000 lira ve üstünde olan nakit ihtiyaçlarınız için e-kredi, 5.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için de mini kredi seçeneğin kullanabilirsiniz. Mini kredinin aylık faiz oranı %1,99’dan başlamaktadır. E-Kredi’nin faiz oranı ise %1,79’dan başlamaktadır. Bu kredileri 60 aya kadar vade ile alabilirsiniz. Ek olarak bu kredilerde 3 ay erteleme özelliği de bulunmaktadır.

Denizbank vasıtasıyla da kolay kredi alabilirsiniz. Bu bankadan 1 milyon liraya kadar kredi kullanmanız mümkündür. Kredinizin vadesini 60 aya kadar belirleyebilirsiniz. Kredinin aylık faiz oranı %1,99 olarak belirlenmiştir.

TEB bankasından ihtiyacınız olan kredi tutarında, kolay kredi alabilirsiniz. Banka tarafınca kredi üst limiti belirlenmemiştir. Bu krediyi 60 ay vade ile aylık %2,4 faiz oranı ile alma imkânınız bulunmaktadır.

Yapı Kredi, kolay kredi veren bir öteki bankadır. Bu bankadan 1.000 liradan 100.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kredi almanız mümkündür. Kredinin vadesini 60 aya kadar belirleyebilirsiniz. Kredi faiz oranı ise %2,18 olacaktır.

Odeabank tarafınca da kredi imkânı sunulmaktadır. Bu bankadan Nakit Hazır kredi kampanyası adı altında, acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz. Kredini üst limiti banka tarafınca, kişiye özle olarak belirlenmektedir. Bu kredinin aylık faiz oranı %2,44’tür. Krediye, 60 aya kadar vade ile haiz olabilirsiniz.

Akbank’tan sigortalı ve sigortasız olarak iki değişik kredi kullanabilirsiniz. 50.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu kredinin en düşük faiz oranı %2,05’tir. Bu krediyi 60 aya varan vadelerle alabilirsiniz. Kredi faiz oranı sigorta yaptırmazsanız, %1,25 olacaktır.

Fibabanka da 50.000 liraya kadar olan nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak için kolay kredi sunmaktadır. Bu krediyi aylık %2,14 faiz oranı ile ve 60 aya varan vadeler ile çekebilirsiniz.

Kolay kredi veren 10 banka içinde Finansbank da bulunmaktadır. Bu bankadan 50.000 liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için aylık %1,74 faiz oranı ile kredi almanız mümkündür. Kredinizin vadesini 60 aya kadar belirleyebilirsiniz.

Vakıfbank, 60 aya varan vade seçenekleri ve değişik ödeme planları ile kolay kredi sunmaktadır. Bu bankadan 3.000 liradan 90.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz. Bu kredinin aylık faiz oranı %2,09 olarak belirlenmiştir.

İş Bankası, 1.000 liradan süregelen kredi ihtiyaçlarınız için kolay kredi sunar. Bu bankadan alacağınız kredinin üst limiti, banka tarafınca belirlenmektedir. Kredi tutarına ve aylık vadeye nazaran belirlenen faiz oranları da değişim gösterecektir.

Kolay kredi veren 10 banka tarafınca istenen koşullar nedir?

Kolay kredi veren 10 banka, müşterilerinde bazı koşulların bulunmasını ister. Bu koşuları aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

  • Saymış olduğumuz 10 banka tarafınca kolayca kredinizi alabilmeniz için ilk olarak aylık gelirinizin olması gerekir. Bankalar, aylık tertipli geliri olan kişilere kredi verirler şundan dolayı almış olduğunuz kredileri geri ödeyebilmeniz gerekir.
  • Bankalardan kolay kredi alabilmeniz için bir öteki şart kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Kredi notunuz yüksekse kısaca 1500 ve üstünde ise online kanallardan müracaat yaparak kolayca kredinizi alabilirsiniz. Üstelik, banka şubeleri ile uğraşmak zorunda kalmadan kredinizi derhal hesabınıza aktarabilirsiniz.
  • Kolay kredi veren bankalar kefil ve ek teminatlar istemezler. Bunun için de son altı aylık sigorta priminizin ödenmiş olması gerekir. Kanunlara nazaran son altı aylık sigorta primi ödenmemiş kişilere bankalar tarafınca kredi verilmez.
  • Bankalardan kolay kredi almanızın bir öteki koşulu da öteki bankalara olan borçlarınızın toplamıdır. Bu toplam, aylık geliriniz ile orantılıysa, başka bir ifade ile aylık gelirinize nazaran ödeyeceğiniz borç toplamı düşükse, bankalardan kolaylıkla kredi alabilirsiniz.

Kolay kredi veren 10 banka için iyi mi müracaat yapılır?

Kolay kredi veren 10 banka çoğu zaman dijital kanallardan müracaat alan ve online bankacılık hizmet veren bankalardır. Bu yüzden bu bankalara online olarak müracaat yapmanız mümkündür. Eğer yukarıda saydığımız şartları taşıyorsanız, bu bankalardan kolaylıkla krediniz alabilirsiniz ve derhal hesabınıza aktarabilirsiniz.

Yukarda saydığımız bankaların müşterisi olmasanız bile, Etken Bank, enpara.com, ING Bank, CEPTETEB şeklinde bankaların web sitelerinde bulunan müracaat formunu doldurarak oturduğunuz yerden müracaat yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında ise evraklarınız adresinize kadar teslim edilir. Kurye ile gelen evraklarınızı imzaladıktan sonrasında derhal hesabınız açılır ve krediniz aynı gün içinde hesabınıza aktarılır. Görüldüğü şeklinde artık Türkiye’nin diğer ucunda olanız bile, oturduğunuz yerden krediniz derhal alabilirsiniz.

Online kanallardan kredi verme bankaların alan kişi temsilcilerinden, ATM’lerinden, web sitelerinde bulunan müracaat formlarını kullanarak, web bankacılıklarından, mobil bankacılıklardan, SMS bankacılığından müracaat yapmanız mümkündür. Bu kanallardan meydana getirilen başvurularda kredi limitleri çoğu zaman 50.000 raya kadardır. Sadece bankaların büyük bir kısmı artık online müracaat yapıldığında daha uygun kredi faiz oranları sunmaktadır.

CEPTETEB kolay kredi;

CEPTETEB, kolay kredi alabileceğiniz, kredinizi uygun faiz oranlarında elde edebileceğiniz bir bankadır. Bu bankadan kredi alırken evrak ya da kefil vermenize gerek bulunmaz. Kredi başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz. Bunun sebebi ise CEPTETEB banaksının şubesiz olmasıdır. CEPTETEB ya da TEB müşterisi olmasanız bile kredinizi oturduğunuz yerden, 5 dakika içinde almanız mümkündür. CEPTETEB kolay kredi özelliklerini açıklayalım;

• CEPTETEB kolay kredi 36 aya kadar vade imkânı ile sunulur. Kredinizi isterseniz 3 ay erteleme pozitif yanları ile de alabilirsiniz.
• Bu krediyi, 50.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.
• CEPTETEB kolay kredi faiz oranları %0,79 ile %1,10 içinde değişmiş olur. Kredinin faiz oranı, kredi skorunuza göre farklılık gösterir. %0/9 faiz oranı ise yeni alan kişi olan ve kredi notu 1850’nin üstünde olan kişiler için geçerlidir.
• Bu kolay krediden dosya harcaması kısaca tahsisi tutarı alınmaz.
• Krediniz için ödeyeceğiniz tek harcama yaşam sigortasıdır. Bu harcama da kredi tutarına, alan kişi özelliklerine ve kredi vadesine göre farklılık gösterir.
• CEPTETEB kolay kredi aylık eşit taksitler halinde sunulur. Kredi geri ödemlerinizi tüm TEB ATM’lerinden ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*