İş Bankası Maximum Kart Başvurusu (BÜTÜN MAXİMUM KARTLAR)

Sponsor Bağlantılar

İş Bankası; Türkiye’nin en oldukça tercih edilen bankalarının başlangıcında gelmektedir. İş Bankası’nın alan kişi sayısının günden güne arttığı söylenebilir. İş Bankası’nın bankacılık ürünleri, her geçen gün daha oldukça müşteriye ulaşmaktadır. Maximum kart; tüketiciler tarafınca en oldukça tercih edilen kredi kartlarından birisidir. Maximum kart; bir kredi kartında olması ihtiyaç duyulan tüm özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Avantajlı alışveriş koşullarına ek olarak acil nakit ihtiyacının giderilmesi noktasında Maximum kart sahibi olmanın yararları çoktur. Maximum karta müracaat yapmak isteyenler bizzat İş Bankası şubelerine gidebilecekleri şeklinde web bankacılığı ve mobil bankacılık üstünden de müracaat yapabilirler. İş Bankası Maximum kart başvurusu hakkında detaylı informasyon sunalım;

İş Bankası Maximum Kartın Özellikleri

Sponsor Bağlantılar

Maximum kart; tüketicilerin alışverişlerinden MaxiPuan kazanmasını mümkün kılan bir karttır. Bunun yanı sıra, alışverişlerin taksitlendirilmesi ve bu sayede kolayca ödenmesini sağlamaktadır. Maximum kart ile Türkiye’nin her yerine dağılmış sayısı 200 bini aşan Maximum üyesi işyerlerinden taksitli alışveriş yapmak mümkün olmaktadır. Eşit taksitler halinde ödeme yapılabilir. Harcadıkça MaxiPuan kazandıran Maximum kart; kazandıkça daha oldukça harcamayı mümkün kılmaktadır. MaxiPuan’lar yardımıyla Maximum üyesi işyerlerinden parasız alışveriş yapma fırsatı elde edilmektedir. Bunun yanı sıra, tüketiciler, yurtdışında yaptıkları alışverişlerden de MaxiPuan kazanma fırsatı yakalayabilirler. VISA/Master Card amblemini taşıyan tüm noktalarda Maximum kart geçerli olmaktadır. Yurtdışında bu kartı kullanmayı tercih edenlerin ekstreleri, dolar yada euro cinsinden gönderilmektedir.

İş Bankası Maximum Kartın Ayrıcalıkları

İş Bankası Maximum kart yardımıyla MaxiPuan kazanmanın yanı sıra acil nakit ihtiyaçlarının giderilmesi mümkün olmaktadır. Maximum kart; 7/24 nakit ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılabilir. Maximum kart yardımıyla nakit ön ödeme çekmek mümkündür. Ek olarak, taksitli nakit ön ödeme hizmeti bulunmaktadır. Nakitlerin geri ödemesinin 12 aya kadar uzanan vadelerle ve eşit taksitlerle yapılması söz mevzusudur. Maximum kart kullanıcıları; tüm bankamatiklerden vadesiz hesaplarına erişme fırsatı elde ederler. Maximum kart yardımıyla banka kartlarıyla meydana getirilen tüm para çekme, para yatırma ve benzeri işlemlerin yapılması söz mevzusu olmaktadır.

İş Bankası Maximum Kart Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Sponsor Bağlantılar

İş Bankası Maximum kart başvurusu yapmak isteyenlerin önünde birçok alternatif bulunmaktadır. Bu alternatifleri aşağıdaki şekilde açıklamak mümkündür;

İnternet sitesi vesilesiyle İş Bankası Maksimum kart başvurusu iyi mi yapılır?

İsteyenler, İş Bankası’nın resmi web sitesine giderek buradaki Maximum kart başvurusu linkine tıklayabilirler. Tüketicinin kimlik numarası, cep telefonu numarası ve aylık averaj net gelir bilgisinin doğru bir halde girilmesi gerekir. Bunun yanı sıra, isteyen tüketiciler, kart başvurusu kısmı için aranmayı tercih edebilirler. İsteyenler ise formdaki ek detayları, kendileri doldurmak isteyebilirler. Bu iki seçenekten birisi tercih edilmiş olduğu takdirde başvurunun tamamlanması adına ihtiyaç duyulan adımlar atılacaktır.

Bu başvurunun peşinden derhal değerlendirmeye alınırsınız ve banka tarafınca müracaat sonucunuz birkaç gün için de cep telefonunuza bildirilir. Onaylanmış olan kredi kartınızı banka şubelerinden teslim alabilir ya da kartın adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı vesilesiyle İş Bankası Maximum kart başvurusu iyi mi yapılır?

İş Bankası Maximum kart başvurusu yapmak isteyenler, İş Bankası’nın web şubesinden de müracaat yapabilirler. Bu şekilde müracaat yapabilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Banka tarafınca size verilen müşterisi numarasını ve web şifresini kullanarak, İş Bankası web sitesinin ana sayasında bulunan web şubesi ne gir yapmalısınız. Peşinden, menü kısmına gelmiş olarak kredi kartı başvurularınızı derhal gerçekleştirebilirsiniz. Müracaat esnasında uzun bir biçim doldurmanıza gerek kalmamıştır. Saniyeler içinde başvurunuzu yaparsınız ve gene saniyeler içinde cevap alırsınız. Onaylanmış olan kredi kartınız, sistemde kayıtlı olan adresinize teslim edilecektir.

Mobil uygulama vesilesiyle İş Bankası Maximum kart başvurusu iyi mi yapılır?

İş Bankasının mobil uygulaması üstünden bankacılık işlemlerinin oldukça büyük bir kısmını gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamayı kullanabilmek için ilk olarak cep telefonunuza yüklemeniz gerekir. Peşinden banka tarafınca size verilen alan kişi numarasını ve web şifresini kullanmalısınız. Uygulamaya giriş yaptıktan sonrasında menü kısmından “kartlarım” kısmına girmelisiniz. Bu bölümün alt kısmında bulunan “kredi kartı başvurusu” kısmından da başvurunuzu geçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu yapmanızın peşinden derhal değerlendirmeye alınır bu başvuruyu yaparken hangi kartı istediğinizi de seçebilirsiniz. Kart başvurunuzun pozitif neticelenmesi halinde cep telefonunuza kısa bildiri ile bildirim gelecektir. Kredi artınız, sistemde kayıtlı olan cep telefonunuza gönderilir. Kart başvurunuz negatif sonuçlansa bile cep telefonunuza bildirilecektir.

Kredi kartınızın türünü seçtikten sonrasında müracaat için girmeniz ihtiyaç duyulan tek informasyon aylık ne kadar gelirinizin olduğudur. Peşinden, ön bilgilendirme formunu da okuyup işaretledikten sonrasında derhal başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hem web hem de mobil bankacılık uygulamaları yardımıyla İş Bankası Maximum kart başvuruları kolayca yapılabilir ve sayfalarca informasyon doldurmanıza gerek kalmaz. Ek olarak bu uygulamaları kullanarak, kartınızın limiti ile ilgili işlemleri de yapabilir, kredi kartınızla ilgili tüm ayarlamaları yapabilir, taksitli nakit ön ödeme, karttan karta para gönderme şeklinde değişik seçeneklerden de faydalanabilirsiniz.

İş Bankası Maximum kart başvurusu için öteki yöntemler;

Bu karta, yukarıda anlattığımız yöntemlerin haricinde, telefon şubesinden müracaat yapılması da mümkündür. Bunun yanı sıra, bankamatiklerden yada tüketiciye en yakın İş Bankası şubelerinden Maximum kart başvurusu yapılabilir. Son olarak, MAXIMUM boşluk kimlik numarası yazdıktan sonrasında 4402’ye kısa bildiri göndererek de Maximum kart başvurusu yapılmış olunur.

İş Bankası Alternatif Maximum Kartları

İş Bankası Maximum kartın değişik alternatifleri bulunmaktadır. Maximum Premier kart; tüm Maximum özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır. İş Bankası’nın tüm Premier kartları; birer Visa kartıdır. Maximum Gold kart ise MasterCard’dır. Tüm harcamaların TL üstünden izlenmesini mümkün kılar. Maximum Platinum kart; tüm Maximum özelliklerine haiz olan başka bir karttır. Maximum Aidatsız kart; ödenti ödemek istemeyenler için oluşturulmuştur. Maximum Tema Kart; Tema’ya destek olmak isteyen İş Bankası müşterileri tarafınca kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra, İş’te Üniversiteli aidatlı ve aidatsız kartlar bulunmaktadır. Üniversite öğrencileri için ideal kartlar içinde bulunmaktadır.

İş Bankası Maximum Kart Başvurusu Şartları Nedir?

İş Bankası Maximum Kart Başvurusu yapabilmek için bazı şartları taşıyor olmanız gerekir. Banka, kredi kartı vermek için kendi müşterilerine öncelik tanır. İş Bankasının müşterisiyseniz, kolayca kart başvurunuzu yapabilir ve onaylanmış olan kartınızı adresinizden teslim alabilirsiniz. Banka müşterisi olmayan kişilerin ise aşağıdaki şartları yerine getirmeleri gerekir;

  • Kredi kartı alabilmek için tıpkı kredi alırken olduğu şeklinde kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Kredi kartı verilirken de bankalar tarafınca kredi notuna bakılır. Bu durumda kredi notunuzun 1500 ve üstünde olması gerekir.
  • Kredi kartınızı alabilmek için aylık belirli bir gelirinizin olması gerekir. Aylık tertipli geliri olmayan kişilere kredi kartı verilmez. Bu sebeple borçlarının ödemeyeceği düşünülür. Banka lüzumlu görmüş olduğu durumlarda kredi kartı vermek için gelir belgesini kanıtlayan bir belge isteyebilir. Bu belge aylık bilanço, maaş bordrosu ya da maaş yazısı olmalıdır.
  • Kredi kartınızı alabilmek için sigorta primlerinizin de ödenmiş olması gerekir. Son altı aylık sigorta primleriniz ödendiyse, İş Bankasından kredi kartı almanız kolaylaşır.
  • Kredi kartı alabilmek için vadeli mevduat, bireysel emeklilik, fon hesabı ya da bunlar şeklinde tutum ve yatırım hesaplarınızın olup olmadığına da bakılır. Bu tür yatırım ve tutum hesapları, sizin aylık gelirinizin bulunduğunu ve kredi kartınızı ödeyebileceğinizi düşündürmektedir. Bu sayede, bankalardan kredi kartı almanız daha kolay olur.

İş Bankası Maximum Kart Niçin Tercih Edilir?

İş Bankası Türkiye’nin en köklü bankalarından biridir. Bu bankanın neredeyse her yerde bankamatik ya da şubesinin olması, bankayı daha ulaşılır yapar. Bu yüzden müşteriler tarafında en oldukça tercih edilen bankalardan biridir. Maximum kredi kartının bu kadar oldukça tercih edilmesini sebebi ise Türkiye’nin neredeyse her noktasında geçerli olmasıdır. Alışveriş yaptığınız mağazaların neredeyse hepsinde geçerli olan bu kredi kartı ile fazladan taksitli alışveriş yapma imkânınız bulunur. Ek olarak bu kartın oldukça sayıda indirimi ve pozitif yanları da bulunur. Bu kartın indirimlerinden yararlanmak için mobil uygulamasında bulunan kampanyalara katılmanız gerekir. Beyaz perde biletinden müze indirimine, akaryakıt indiriminden beyaz eşya indirimine kadar pek oldukça alanda indirim ve fazladan Maxi puan kazandırma pozitif yanları sunar. Siz de bu kredi kartına kolayca haiz olabilir ve indirimli alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

İş Bankası Maximum kart faiz oranları ve ücretleri nasıldır?

İş Bankası Maximum kart, kullanıcılarına çeşitli fırsatlar ve avantajlar dünyası sunar. Bu kartı kullanarak müze girişlerinden oldukça sayıda alışverişinize kadar çeşitli indirimler alabilirsiniz. Bu kredi kartının sunmuş olduğu nakit ön ödeme, taksitli ön ödeme ve taksit erteleme şeklinde avantajlardan da faydalanabilirsiniz. Tüm bu avantajlar ve hizmetler için banka tarafınca belirli oranlarda faiz ve komisyon ücretleri alınır. Bunlar hakkında detaylı informasyon sunalım;

  • Yapacağınız alışveriş işlemleri için kartınızın faiz oranı %1,60 olarak işler.
  • Nakit para çekme işlemleriniz için kartınızın faiz oranı %1,60 olarak işler.
  • Taksitli nakit ön ödeme çekme işlemleriniz için 5-12 ay arası taksitlerde faiz oranı %1,60 olarak alınır. Taksitli nakit ön ödeme kullanan müşterilerden işlem tutarı alınmaz.
  • KKTC’de bu kartı kullananlar için faiz oranları farklıdır. Nakit para çekme işlemleri için uygulanan faiz oranı %1,25’tür. Gene taksitli nakit ön ödeme çekmek isteyen müşteriler için 5-12 ay içinde faiz oranı %1,54 olarak uygulanır. KKTC’de taksitli nakit ön ödeme kullanan müşterilerden de işlem tutarı alınmaz.

İş Bankası Maximum kart çeşitleri nedir?

İş Bankası, müşterilerin gereksinimlerine gore değişik özelliklerde ve değişik avantajlarla Maximum kart sunmaktadır. Hangi kredi kartına haiz olmak istediğinizi, özelliklerini denetim ederek belirleyebilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz esnasında almak istediğiniz kartın türünü belirtilebilirsiniz. Maximum kart çeşitlerini aşağıdaki şekilde açıklayalım;

Maximum Gold kart; yurt içinde ve yurt haricinde ayrıcalıklar elde eden kredi kartıdır. Bu kartın en mühim özelliği ekstre borcunun döviz üstünden ödenebilmesidir. Üstelik yurt haricinde yapacağınız alışverişlerinizden de Maxipuan kazanabilir ve tüm üye iş yerlerinde puanlarınızı parasız olarak harcayabilirsiniz.

Maximum Platinum kart; dünyanın her yerinde daima yeni ayrıcalıklar sunan kredi kartı çeşididir. Bu kart ile otomobil yardım hizmetleri, ev yardım hizmetleri, ferdi yarım hizmetleri, informasyon ve organizasyon servisi hizmeti, yurt dışı hususi gezi sigortası, evlatların yol harcamaları, cenazenin nakli, gezi gecikmesi, bagaj gecikmeleri, hastane depozitoları, tarifeli uçuşlarda uçağın kaçırılması şeklinde durumlar için parasız hizmetler uygulanır.

Maximum Aidatsız kart; senelik kart tutarı ödemeyeceğiniz, Maximum iş yerlerinden taksitli alış veriş yapabileceğiniz alışverişlerinizden Maxipuan kazanabileceğiniz, bankamatik kartı özelliği yardımıyla banka hesaplarınıza erişebileceğiniz, peşin ödemeli işlemlerinizi taksitlendirebileceğiniz, nakit ön ödeme çekip 12 taksitte geri iade edebileceğiniz ve yakınlarınız için ek kart müracaat yapabileceğiniz bir kredi kartıdır.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*