İş Bankası Maksimum Kart Başvurusu

Sponsor Bağlantılar

İş Bankasının kredi kartı Maksimumdur. Bu kart ile pek fazlaca üye işyerinden fazladan puan kazanabilir ve fazlaca sayıda alışveriş sitesinden fazladan indirimler alabilirsiniz. Bu kredi katları son zamanlarda temasız ödeme özelliğiyle de tercih edilmektedir. Alışverişlerinizde kredi kartınızı bir başkasının eline vererek gizyazı girme derdi olmada ödeme yapabilirsiniz. Temassız ödeme ile kartınız çantanızdayken bile ödemenizi yapabilir ve kolay alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. İş Bankası tarafınca üniversite öğrencilerine de kredi kartı sunulmaktadır. Ek olarak Aidatsız kredi kartı ile kart aidatı derdiniz olmadan, keyifli alıveriş yapabilirsiniz. İş Bankası maksimum kart başvurusu ve kart bilgileri hakkında data verelim;

İş Bankası maksimum kart başvurusu iyi mi yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Sizlere pek fazlaca imtiyaz sunan ve kucak dolusu fazladan puan kazandıran Maksimum kredi kartına müracaat yapabilmek için birden fazla seçeneğiniz bulunur. Bu seçenekleri aşağıdaki şekilde sıralamamız mümkündür;

  • İş Bankasının web sitesinde bulunan “başvurular” kısmından kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Bankanın müşterisi olmasanız bile aylık gelir, kimlik numarası, cep telefonu ve ekranda yer edinen doğrulama kodu ile derhal kart başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu başvurunuz aynı gün içinde sonuçlanır ve tarafınıza bildirir. Onaylanan kredi kartınız için adres bilgileriniz istenir ve kartınız adresinize postalanır.
  • İş Bankası maksimum kart başvurusu için bir öteki yöntem banka şubeleridir. Size en yakın banka şubesine giderek kredi kartınızı için başvuruda bulunabilirsiniz. Banka çalışanı tarafınca lüzumlu bilgileriniz alındıktan sonrasında başvurunuz derhal gönderilir. Kartınızın onaylanmasının ardandan 2-3 hafta içinde adresinize teslim edilir.
  • Bu kredi kartına müracaat yapabilmek için kullanabileceğiniz bir başka yöntem de web bankacılıkları ya da mobil bankacılık uygulamalarıdır. Bankanın müşterisiyseniz banka tarafınca size verilen gizyazı ve kimlik numaranız ile web bankacılığına ya da İşCep mobil bankacılığa giriş yaptıktan sonrasında “Başvurular” kısmından kart başvurunuzu derhal gerçekleştirebilirsiniz. Onaylanan kartınız en kısa sürede adresinize teslim edilir.
  • Bu bankanın satın alan hizmetlilerini arayarak ya da banka ATM’lerini kullanarak da kartınıza müracaat yapabilirsiniz.

İş Bankası maksimum kart özellikleri nedir?

İş Bankasının birden fazla maksimum kart çeşidi bulunmaktadır. Maksimum Premier, Maksimum Gold, Maksimum Platinum, İş’te üniversiteli, İş’te üniversiteli aidatsız kart, Maksimum aidatsız ve Maksimum Tema olarak adlandırılan bu kartlar, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmaktadır. Bu kartların genel özelliklerini aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

  • Maksimum kart ile Türkiye’de bulunan 200 binden fazla alışveriş noktasından kolayca alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Bu kart ile taksitli alıveriş yapabilir ve ihtiyacınız olan şeyleri ertelemek zorunda kalmazsınız.
  • Bu kart yurt içinde yurt haricinde neredeyse tüm noktalarda geçerlidir. Bu kart ile hem yurt içinden hem de yurt dışından yaptığınız tüm harcamalarınız için fazladan puan kazanabilirsiniz.
  • Maksimum kredi kartınızla acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri 7/24 karşılamanız da mümkündür. Gece ya da hafta sonu olsa bile kartınızdan nakit ön ödeme çekebilir yad a taksitli nakit ön ödeme çekerek kredi çekmiş şeklinde geri ödemesini 12 ay taksit ile yapabilirsiniz.
  • Maksimum kartınızla bankanın tüm ATM’lerinden banka hesaplarınıza kolayca ulaşabilir havale, eft ya da para çekme, hesabınıza para yatırma şeklinde işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İş Bankası maksimum kart başvurusu için SMS bankacılığını da kullanabilirsiniz bunun için cep telefonunuzun mesajlar kısmına girerek “MAKSIMUM ve kimlik numarası” bilginizi aralarında bir boşluk bırakarak yazıp 4402’ye kısa ileti gönderebilirsiniz. Kredi kartınızı onaylandıktan sonrasında Maksimum Mobil uygulamasını kullanarak kartınızla ilgili tüm kampanyaları görebilir, kampanyalara katılabilir ve harcadıkça fazladan puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanları ise Türkiye’nin her yerinde bulunan üye işyerlerinden harcayabilirsiniz.

İşbank Maximum kredi kartı çeşitleri;

İşbank, Maximum kart ailesi ile fazlaca sayıda avantaj sağlar. Her bir kartın kendine özgü özellikleri ve avantajları bulunur. Kredi kartınızın tüm özelliklerinden ve kampanyalarından yararlanmak için Maximum Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirebilir ve devamlı güncellenen kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Ek olarak bu uygulamayı kullanarak derhal kampanya katılımlarınızı da sağlayabilirsiniz. Sizlere İşbank Maximum kredi kartı çeşitlerinden bahsedelim;

• Maximum kart alışverişlerinizi yapabileceğiniz, taksitli alışveriş yapma imkânı sunan, bununla beraber kucak dolusu Maxipuan kazanabileceğiniz bir kredi kartıdır.

• Maximum Gold kart hem yurt içinde hem de yurt haricinde güvenle kullanabileceğiniz ve tüm Maximum ayrıcalıklarından yararlanabileceğiniz bir kredi kartıdır.

Maximum Platinum kart, dünyanın her yerinde kullanabileceğiniz ve devamlı değişik ayrıcalıklar sunan bir kredi kartıdır.

• Maximum Aidatsız kart, kredi kartı aidatı ödemek istemeyen kişilere hususi sunulan bir karttır. Bu kredi kartı da Maximum katın sunmuş olduğu tüm avantajlara haizdir. Düzgüsel kartınızdan kredi kartı aidatı alınıyorsa, Aidatsız Maximum kart talep edebilir ve derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş’te üniversiteli kredi kartı, gençler için sunulan ve onlar için çeşitli kampanyaları bulunan bir kredi kartıdır. Bu kredi kartının Aidatsız türü de bulunmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*