İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi (MUTLAKA DENEYİN)

Sponsor Bağlantılar

Bankalar kredi mevzusunda uygulamaları son günlerde birazcık daha geliştirmiştir. Bilhassa maddi durumunda problem olmayan sadece gelir belgesi ibraz etmekte güçlük yaşayan kişiler için bu durum kurtarıcı durumunda olmuştur. Bu sayede alanda süre kaybı yaşamadan ve değişik seçeneklere yönelmeden gelir belgesiz kredi imkanı yaratılmış olur. Gelir belgesiz kredi imkanı elde eden bankalar içinde İş Bankası da yer ediniyor. İş Bankası gelir belgesiz kredi hakkında detaylı data sunalım;

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi için Mühim Detaylar

Sponsor Bağlantılar

Gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak isterseniz, bu durumda banka tarafınca aranan bazı şartların bulunduğunu belirtmek gerekir. Bunlara uygun olmayan kişilerin ise sağlanan gelir belgesiz kredi imkanından yararlanamayacağını ve negatif yanıt alacaklarını belirtmek gerekir.

İş Bankası tarafınca kredi verilmeden ilkin ehemmiyet verilen en mühim nokta kredi notudur. Eğer kredi notunuz düşük bir seviyede bulunuyorsa bu durumda banka üstünden kredi alabilme ihtimaliniz birazcık zor hatta olanaksız olabilir. Öte taraftan bazı durumlarda kredi talebinde bulunan kişiden kefil, güvence benzer biçimde ek durumlarda talep edilebilir. Bilhassa kredi notu düşük bir seviyede bulunan kişilerde bu biçim şartların arandığını belirtmek gerekir.

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Sponsor Bağlantılar

İş Bankası gelir belgesiz kredi başvurusu birden fazla yol üstünden kolay bir halde yapılabilmektedir. Bunlar üstünden sizin için en uygun yöntemi seçerek sizde kredi başvurusu talebinde bulunabilirsiniz.

İş Bankası gelir belgesiz kredi başvurusu için SMS yöntemi;

Kısa mesajla gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, cep telefonunun kısa ileti kısmına giriş yapmalıdır. Daha sonrasına NAKİT yazıp, TC kimlik numarasını yazarak, istediğiniz kredi tutarını ve aylık geliriniz yazarak 4402’ye kısa ileti göndermelisiniz. Göndermiş olduğunuz kısa ileti bağlı olduğunuz operatöre gore değişik tutarlarda ücretlendirilmiş olur. Bu kanal üstünden müracaat yaptığınızda müracaat sonucunuzu neredeyse beş dakikalık süreç içinde derhal öğrenmiş olmuş olursunuz. Bu bakımdan mevzu hakkında herhangi bir süre kaybı yaratmaya müsaade etmeden istediğiniz kredi tutarına anında ulaşabilirsiniz.

İş Bankası gelir belgesiz kredi başvurusu için web sitesi iyi mi kullanılır?

İnternet üstünden de gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için harekete geçebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız ihtiyaç duyulan şey bankanın resmi web sitesini ziyaret ederek ilgili kredi müracaat formunu doldurmaktır. Üst bölümde yer edinen bireysel>krediler adımını takip ederek müracaat formuna ulaşabilirsiniz. Müracaat formunda sizden istenen bilgiler içinde T.C kimlik numarası, cep telefonu numarası, aylık gelir bilgisi, kredi vade ve kredi tutarı benzer biçimde çeşitli detaylar bulunur. Bu bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonrasında müracaat formunu gönder yazısına tıklayarak kredi talebinizi bankaya anında iletebilirsiniz. Gene aynı şekilde kredi başvurusuna dair netice oldukca kısa bir süre içinde vermiş olduğunuz cep telefonu numarasına kısa ileti şeklinde gönderilmiş olacaktır.

İş Bankası gelir belgesiz kredi başvurusu için satın alan hizmetleri yöntemi;

İş Bankası satın alan hizmetleri numarası olan 0850 724 0 724 numarası üstünden de kredi müracaat talebini bankaya iletebilirsiniz. Bu kanal üstünden sizden istenen kısa sorulara yanıt vererek, talep oluşturma şansınız vardır. Bu kanal üstünden yaptığınız kredi başvurusunun sonucunu ise aynı gün içinde ilgili cep telefonu numarasına derhal almış olacaksınız.

İş Bankası gelir belgesiz kredi başvurusu için mobil uygulama kullanımı;

Öte taraftan İş Bankası müşterilerine hususi olarak sunulan başka kredi müracaat yöntemi de vardır. Yalnız İş Bankası müşterilerinin kullanabileceği İş Cep mobil uygulama üstünden de ilgili başvuruyu bankaya anında iletebilirsiniz. Bunun için akıllı cihazlara uygulama marketi üstünden İş Bank mobil uygulamasını indirmeniz ve kredi müracaat işlemini gerçekleştirmeniz kafi bir adım olacaktır. Kredi müracaat formunda vade ve kredi tutarını belirleyerek kredi talebinizi bankaya iletebilir ve bu mevzuda yalnız dakikalar içinde bir netice alabilirsiniz.

İş Bankası gelir belgesiz kredi başvurusu için web bankacılığı kullanımı;

İş Bankasından gelir belgesiz kredi çekmek için web bankacılığını kullanarak da müracaat yapma imkânınız bulunmaktadır. Banak müşterisi olan kişiler, bu uygulama aracılığı ile kredi başvurularını derhal yaprak, onaylanmış olan kredilerini anında hesaplarına aktarabilirler. Bu uygulamayı kullanabilmek için ilk olarak banka tarafınca size verilen satın alan numarasını ve şifreyi yanınızda bulundurmanız gerekir. Peşinden İş Bankasının web sitesine germelisiniz. Bu sitenin sağ üst kısmında bulunan “İnternet Şubesi” kısmından giriş yapmalısınız.

Bu bölüme tıkladığınızda karşınıza oluşturulan sayfada yer edinen satın alan numarası ve gizyazı bilgilerini girdikten sonrasında cep telefonunuza bir doğrulama kodu gelecektir. Bu doğrulama kodunu da girdikten sonrasında web bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Peşinden menü kısmına gelmiş olarak “kredi başvuruları” uygulamasını bulmanız gerekir. Bu uygulamaya yalnızca istediğiniz kredi miktarını ve vadesini girerek başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Bu müracaat sonucu aynı gün içinde, hatta dakikalar içinde tarafınıza bildirilir. Onaylanmış olan kredinizi derhal vadesiz hesabınıza aktarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet bankacılığı yardımıyla gelir belgesi istenmediği benzer biçimde başka bir bilgiye ya da belgeye de gerek duyulmadan kredi verilmektedir.

İş Bankası gelir belgesiz kredi özellikleri nedir?

İş Bankası gelir belgesiz kredi, müşterilerin kredi notuna gore belirlenmiş olan faiz oranlarında ve müşterilerin gelirlerine gore belirlenen miktarlarda sunulmaktadır. Şu anda İş Bankasının derhal vermiş olduğu kredi, geleneksel bayram kredisidir. Bu krediler, her ay güncellenmektedir. Bu krediye, yukarıda bahsetmiş olduğumuz kanallardan derhal başvurunuzu yapabilir ve kredinizi derhal kullanabilirsiniz.

  • Bu kredinin üst limiti yoktur, alt limiti ise 1.000 liradan başlamaktadır.
  • Bu krediye 3 aydan 60 aya kadar varan vade seçenekleri ile müracaat yapabilirsiniz.
  • Kredinizi kişiye hususi olan esnek ödeme planları ile kullanabilirsiniz.
  • Bu kredinin faiz oranı kişiye hususi olarak belirlenmektedir. En düşük aylık faiz oranı %2,05’ten başlamaktadır.
  • Bu krediden kredi tutarının binde beşi oranında dosya harcaması ve yaşam sigortası harcaması alınmaktadır.

İş Bankasından 60 ay vade ile 50 bin TL kredi çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranınız %2,05 olacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.602,96 liradır. Bu kredi için geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 96.177,60 TL olur.

Bu bankadan 10.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek istediğinizde aylık faiz oranınız %2,05’ten başlayacaktır. Bu kredi için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 320,59 liradır. Krediye ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 19.235,40 lira olacaktır.

Kredinizi 20.000 lira olarak ve 60 ay vade ile çekmek istediğinizde aylık faiz oranı gene %2,05’ten boşalacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 641,18 liradır. Krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı ise 38.470,80 lira olur.

İş Bankası gelir belgesiz kredi avantajından 30 bin lira için yararlanmak isterseniz ve vadenizi 60 ay olarak belirlerseniz aylık faiz oranınız gene %2,05’ten başlayacaktır. Bu kredinin aylık taksit tutarı ise 961,28 lira olur. Krediye geri ödeyeceğiniz topla meblağ da 57.706,80 lira olur.

İş Bankası gelir belgesiz kredi alma koşulları nedir?

İş Bankasından gelir belgesiz kredi alabilmek için ilk olarak kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Her banka, müşterilerine imtiyaz yapar sadece kredi notu 1500 ve üstünde olan kişiler de bankalar gözünde ayrıcalıklıdır. Kredi notunuz yüksekse hem alacağınız kredinin faiz oranı düşük olacaktır hem de istediğiniz bankadan istediğiniz krediyi alma ihtimaliniz artar. İş Bankası gelir belgesiz krediyi ise kredi notunuz yüksek olduğunda derhal hesabınıza aktarma şanınız vardır. Şundan dolayı krediniz anında onaylanır ve hesabınıza arzu ettiğiniz zaman aktarılır. Bu banka her ne kadar gelir belgesi istemese de aylık gelirinizi sistem üstünden otomatikman sorgular. Naturel olarak bu krediyi alabilmek için ödeyebilecek kadar da gelirinizin olması gerekir. Bu gelire karşılık olarak sigorta primlerinizin ödenmiş olması da önemlidir. Son altı aylık sigorta priminiz ödendiyse, kredinizi istediğiniz süre alabilirsiniz.

İş Bankası gelir belgesiz kredi örnek ödeme tablosu;

İş Bankası gelir belgesiz kredi için çeşitli dönemlerde faiz oranı indirimi yapar. Bu kampanyanın en güncel haliyle örnek ödeme planlarını aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

  • Bu bankadan 10.000 lira kredi almak istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %1,55 olur. 60 ay vade için ödeyeceğiniz taksit tutarı ise 278,01 liradır. Bu krediden 52,5 lira dosya harcaması alınacaktır. Krediye geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 16.680,60 lira olur.
  • Gelir belgesiz olarak 20.000 lira kredi çekmek istediğinizde aylık faiz oranınız %1,55 olacaktır. Bu krediye 60 ay vadede ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız 556,02 lira olur. Bu krediden alınacak olan dosya harcaması tutarı 105 liradır. Krediye geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 271,65 liradır.
  • Bu bankadan 30.000 lira kredi almak istediğinizde ve 60 ay vade belirlediğinizde, kredinizin faiz oranı gene %1,55 olacaktır. Bu koşullarda alınacak olan dosya harcaması tutarı 157,50 liradır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız 834,03 lira olurken geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 50.041,80 lira olacaktır.

İş Bankası gelir belgesiz kredi için lüzumlu olan öteki belgeler nedir?

İş Bankası gelir belgesiz kredi avantajından banka müşterileri yararlanabilirler. Eğer banka müşterisi değilseniz, bu krediye banka şubelerinden müracaat yapabilirsiniz. Başvurunuz esnasında yanınızda kimlik fotokopinizin olması yeterlidir. Sisteme kimlik numaranız girildikten sonrasında kredi notu bilgileriniz sorgulanır. Eğer kredi almak için kafi kredi notuna sahipseniz, gelir belgesi istenmeden derhal krediniz onaylanacaktır.

İş Bankasının gelir belgesi istememesinin sebebi, müşterilerinin aylık gelirlerinin sistem üstünden otomatikman sorgulanmasıdır. Sisteme kimlik numaranızı girdiğinizde e-devlet üstünden otomatikman sigorta bilgileriniz sorgulanacaktır. Sigortanız, aylık kazancınızla doğru orantılı olarak yatacağı için aylık geliriniz banka tarafınca bu şekilde görülebilir. Eğer aylık geliriniz yoksa ve sigorta primleriniz ödenmiyorsa, bu bankadan kredi almanız mümkün değildir.

Aylık geliri olmayan ve sigorta primleri ödenmeyen kişilerin İş Bankasından kredi alabilmesi için faiz geliri ya da kira geliri olması gerekir. Faiz geliri olan kişiler bu gelirlerini, faiz geliri aldıkları hesap cüzdanı ile bankaya kanıtlamalıdır. Kira geliri olan kişiler de kira kontratı, kiraya mevzu olan gayrimenkulün tapusunun fotokopisi ve kiranın alındığı hesabın son iki aylık dekontu ile banka şubelerine müracaat yapmalıdır.

İş Bankası Standart İhtiyaç Kredisi Özellikleri Nedir?

İş Bankası gereksinim kredisini, ertelediğiniz tüm alışverişleriniz ya da tüm ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Bu kredi uygun faiz oranlarında ve uygun ödeme seçenekleri ile sunulur. Bu krediyi 60 aya kadar vade ile ve esnek ödeme planları ile almanız mümkündür. İş Bankası standart gereksinim kredisini özellikleri ise şöyledir;

• Bu kredi için de anında kredi seçeneği benzer biçimde kişiye hususi faiz oranları sunulmaktadır.

• Kredinizi isterseniz aylık eşit taksitli olarak isterseniz de kişiye hususi esnek taksitli olarak almanız mümkündür. Bu sayede geri ödemelerinizi kolayca ve bütçenizi yormadan yapabilirsiniz.

İş Bankası bu kredisinden yaşam sigortası harcaması alır. Bu harcama da kişiye ve kredi özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bununla beraber kredi tutarının binde beşi kadar dosya harcaması da eğitim edilir.

• Standart gereksinim kredisinin üst limiti yoktur. Aylık gelirinize ve öteki bankalardaki borç tutarınıza gore alacağınız kredi limiti İş Bankası tarafınca belirlenir.

• Bu krediye web bankacılığından, mobil bankacılıktan, SMS bankacılığından, davet merkezinden, ATM’lerden ve internet sayfasındaki müracaat formunu kullanarak 7/24 müracaat yapmanız mümkündür.

Size hususi faiz oranlarıyla anında kredi İş Bankasında;

Anında kredi, ihtiyacınız olan anda 7/24 kredi çekebilmenize olanak elde eden bir kredi türüdür. Bu krediye başvurularınızı derhal yapabilir ve kredinizi 5 dakika içinde alabilirsiniz. İş Bankası anında kredi özellikleri şöyledir;

• Oldukça ergonomik bireysel kredi olan anında kredi, 50.000 liraya kadar olan nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak için sunulur.
• Anında kredinin faiz oranları kişiye hususi olarak şu demek oluyor ki size hususi olarak belirlenir. Bu yüzden kredi notunuza bakılır. Kredi notu yüksek olan kişiler anında kredilerini oldukca uygun faiz oranlarında alabilirler.
• Anında kredinin geri ödemelerini 60 ay varan vadeler ile yapmanız mümkündür. Üstelik 3 ay erteleme özelliğinden yararlanarak ödemelerinize 90 gün sonrasında başlayabilirsiniz.
• Anında kredinizi 90 gün ödemesiz dönemli olarak ve aylık eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz.
• Anında kredinizden, hesabınıza otomatikman aktarılmadan ilkin yaşam sigortası ve dosya harcaması kesilir.
• Anında krediyi almak için başvurularınızı bankamatiklerden, mobil şubeden ya da web şubeden derhal yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonrasında krediniz hesabınıza otomatikman aktarılır.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*