İş Bank Ön Onaylı Hazır Kredi

Sponsor Bağlantılar

Kişiler vakit içinde maddi zorluklar ile karşı karşıya kalabilmekte ve bu sebeplerden dolayı da banka kredilerine yönelebilmektedir. Bu benzer biçimde durumlarda ise hem devlet bankaları hem de hususi bankalar kişilerin yardımına en süratli şekilde koşmaktadır. İş Bankası da gene öteki bankacılık ürünleri ve kredi seçenekleri ile Türkiye’nin önde gelen bankaları içinde yer verilmiştir.

Sponsor Bağlantılar

İş Bankası ön onaylı hazır kredi seçeneği pek fazlaca kişiye cazip gelmekte ve pek fazlaca nakit ihtiyacının karşılanabilmesi için büyük seviyede avantaj sağlamaktadır. Bu yüzden de Türkiye sınırları içinde yaşayan bir çok şahıs faiz oranlarının da düşük olması sebebiyle İş Bankası’nı çoğunlukla tercih etmektedir.

İş Bank Ön Onaylı Hazır Kredi Faiz Oranları

İş Bankası ön onaylı hazır kredi için güncel faiz oranı %2,05’tir. Müşteriler maksimum 20.000 TL olacak şekilde 60 ay vadeye kadar kredi kullanımı gerçekleştirebilmektedir. Bunun için ise pek fazlaca müracaat kanalı aracılığı ile kredi başvuruları sağlanabilmektedir. Normal olarak ilk olarak şubelerden müracaat yapmak her insanın aklına gelse de teknolojiden faydalanılarak web bankacılığından, mobil bankacılıktan, internet adresinden ya da davet merkezinden de başvurular sağlanabilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

İş Bankası ön onaylı hazır kredi için müşteriler hem de kısa ileti seçeneğini de tercih edebilmektedir. Gelen ileti pozitif kalite taşıyor ise şube yetkililerine bu mesajı göstermek ve kredi kullanımını gerçekleştirmek mümkün olabilmektedir.

İş Bank Ön Onaylı Kredi Müracaat Kanalları

İş Bankası ön onaylı hazır kredi kullanımı gerçekleştirmek isteyen müşteriler pek fazlaca kanal aracılığı ile başvurularını tamamlayabilmekte ve tüm nakit gereksinimlerini süratli bir halde karşılayabilmektedir. Vade seçeneklerinin 60 aya kadar uzatılmış olması da gene kredilere olan ilgiyi artırmaktadır.

Mobil Bankacılık İle Kredi Başvurusu

İş Bankası ön onaylı hazır kredi için en fazlaca tercih edilen müracaat kanalı asla kuşkusuz mobil bankacılıktır. İş Bankası mobil bankacılık uygulaması Google Play Store ya da AppStore aracılığı ile cep telefonu ya da tabletlere indirilebilmektedir. Kullanıcılar bu uygulama aracılığı ile kredi başvurusu için lüzumlu alanları doldurmakta ve sonrasında başvuruyu göndermektedir. Müracaat sonucu ise kısa ileti ile müşterilere iletilmektedir. Ön onaydan geçen müşteriler kimlikleri ile beraber şubeye giderek kredilerini öğrenim edebilmektedir.

Web Sitesi Aracılığı İle Kredi Başvurusu

İş Bankası ön onaylı hazır kredi için bir öteki müracaat kanalı ise İş Bankası web sitesidir. www.isbank.com.tr adresine tıklayan kullanıcılar yalnız 5 adımdan oluşan süratli kredi alanından başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Bu alanlarda kredi talep eden kişinin T.C. kimlik numarası, cep telefonu numarası, kredi tutarı, vade seçeneği benzer biçimde sorular yer verilmiştir. Hepsi eksiksiz bir halde doldurulduktan sonrasında müracaat işlemi tamamlanmakta ve müşterilere onaylanıp onaylanmadığı ile ilgili kısa ileti gönderilmektedir. İş Bankası ön onaylı hazır kredisi onaylanan müşteriler ise herhangi bir şubeye giderek kredisini çekebilmektedir.

Kısa Bildiri Aracılığı İle Kredi Başvurusu

İş Bankası ön onaylı hazır kredi başvurusu meydana getirecek olan kişiler SMS ile de müracaat yapabilmektedir. Müşteriler NAKİT boşluk T.C. kimlik numarası yazdıktan sonrasında aralarında bir boşluk bırakarak gelir bilgisi ve talep edilen kredi tutarı yazılarak 4402’ye kısa ileti göndermelidir.

İş Bankası ön onaylı hazır kredi için kısa ileti gönderildikten sonrasında müşterilere 5 dakika içinde kredi durum mesajı gönderilmektedir. Ön onaydan geçmeyi başaran müşteriler kimlikleri ile beraber herhangi bir İş Bankası şubesine giderek kredileri için kalan öteki işlemleri tamamlayabilmekte ve kredilerini kullanabilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*