İnternetten Hızlı Kredi Başvurusu

Sponsor Bağlantılar

Bazı zamanlarda acilen ortaya çıkan nakit ihtiyacınız olabilir. Bu nakit ihtiyacınız olan şeyi karşılamak için bankalar tarafınca süratli kredi sunulmaktadır. Bu krediler için online müracaat kanalları ile derhal başvurularınız yapabilir ve kredinizi aynı gün içinde hesabınıza aktarabilirsiniz. Süratli krediler, her banka tarafınca sunulmaktadır. Bu kredilerin tutarları çoğu zaman düşüktür sadece aynı gün içinde ve online olarak kullandırılması, zaman kaybı yaşamanıza engel olur. İnternetten süratli kredi başvurusu iyi mi yapılır ve hangi bankalar bu kredileri verir detaylı olarak bahsedelim;

İnternetten süratli kredi başvurusu iyi mi yapılır?

Sponsor Bağlantılar

İnternetten süratli kredi için müracaat yapabilmek oldukça kolaydır. Bunun için bankaların web sitelerin, mobil bankacılık uygulamalarını, SMS bankacılıklarını, banka ATM’lerinin ya da bankaların alan kişi hizmeti hatlarını kullanabilirsiniz. Bununla beraber karşılaştırmalı web siteleri de sizlere süratli kredi başvurusu hakkında destek olabilir.

Bankaların web sitelerinden süratli kredi başvurusu;

Her bankanın kendine ilişkin web sitesi bulunur. Bankalar, artan rekabetten dolayı yeni alan kişi kazanmak ve mevcut müşterilerinin memnuniyetini arttırmak amacıyla internetten kredi imkânı sunmaktadır. Bu kredilere müracaat yapabilmek için bankaların web sitelerine girmeniz ve ana sayfalarda yer edinen “Derhal Başvur” kısmına tıklamanız gerekir. Karşınıza oluşturulan formda yer edinen adres, emek verme, aylık gelir, cep telefonu ve kimlik numarası benzer biçimde detayları doldurduktan sonrasında derhal kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka müşterisi olmasanız bile bu yöntemi kullanabilir ve onaylanan kredinizi, size en yakın banka şubesinden temin edebilirsiniz.

Karşılaştırmalı web sitelerinden süratli kredi başvurusu;

Sponsor Bağlantılar

Karşılaştırmalı web siteleri, ihtiyacınız olan nakit tutarını girdiğinizde, hangi bankanın ne kadar faiz oranı uyguladığını ve aylık ne kadar ödeyeceğinizi listeleyen sitelerdir. Bu siteler yardımıyla bankaları tek tek araştırmanıza gerek kalmadan kredi faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Bu siteleri kullanarak seçmiş olduğunuz bankanın web sitesine gidebilir ve başvurunuzu derhal yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi, banka şubesinden alabilirsiniz.

SMS bankacılığından süratli kredi başvurusu;

SMS bankacılığı, tüm bankalar için geçerli olan bir uygulamadır. Bu uygulama yardımıyla bankanın numarasına kısa bildiri yardımıyla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Her bankanın kısa mesajda istediği bilgiler farklıdır ve bankaların SMS bankacılığı numaraları da farklılık gösterir. Bu mevzu hakkında bankaların web sitelerinden detaylı data alabilirsiniz.

Mobil bankacılıktan süratli kredi başvurusu;

Mobil bankacılık, tüm bankacılık işlemlerinizi banka şubesine gitmeye gerek kalmadan yapabileceğiniz bir uygulamadır. Müşterisi olduğunuz bankanın mobil bankacılık uygulamasını cep telefonunuza ya da tabletinizi indirerek derhal kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. İnternetten süratli kredi başvurusu için en fazlaca tercih edilen uygulama mobil bankacılıktır. Bunun niçin kredi başvurularınızı derhal yapabilmeniz ve onaylanan krediniz anında hesabınıza aktarabilmenizdir. Bu sayede kredi almak için banka şubelerine gitmenize gerek kalmaz.

İnternet bankacılığından süratli kredi başvurusu;

Bir bankanın müşterisiyseniz, ihtiyacınız olan krediyi alabilmek için web bankacılığını da kullanabilirsiniz. Bu sayede gene banka şubesine gitmeye gerek kalmadan kredi başvurunuzu yapabilir ve kredinizi derhal hesabınıza aktarabilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanabilmek için bankaların web sitelerinden giriş yapmalısınız ve banka tarafınca size verilen şifreyi kullanmalısınız.

Hangi bankalar internetten süratli kredi verir?

Günümüzde her banka tarafınca internetten süratli kredi başvurusu alınmaktadır. Sadece bazı bankalar süratli krediyi daha kolay verirken bazıları kredi notuna gore ve daha zor şartlarda sunmaktadır. Süratli kredi için en uygun faiz oranlarını sunan ve en fazlaca tercih edilen bankalar ise Etken Bank, İş Bankası, CEBTETEB, Odeabank, Finansbank, ING Bank ve Akbank’tır. Bu bankalar, 60 aya kadar vade alternatifleriyle ve uygun faiz oranları ile ihtiyat kredisi sunmaktadır. Alabileceğiniz kredi miktarı ise 15.000 ile 40.000 içinde değişim gösterir.

İnternetten süratli kredi almak için lüzumlu koşullar nedir?

İnternetten süratli kredi çoğu zaman bankalar tarafınca kendi müşterilerine sunulur. Süratli kredi, miktarı düşük olan ve faiz oranı standart gereksinim kredilerine gore birazcık daha yüksek olan kredi türleridir. Bu kredilere web aracılığı ile 7/24 başvurmanız ve derhal kullanabilmeniz mümkündür. Sadece bu avantajdan yararlanmak için bazı şartları taşımanız istenir.

  • İnternetten süratli kredi almak için aylık gelir elde ediyor olmalısınız. Bu geliri kesinlikle belgelenebilir olması gerekir. Mesela hususi sektörde ya da kamuda maaşlı olarak çalışıyorsanız, emekli maaşınız var ise, esnaflık ya da şirket gelirleriniz var ise, süratli kredinizi derhal alabilirsiniz.
  • Bu krediyi alabilmek için hem de son üç aylık sigorta primlerinizin ödenip ödenmediğine de bakılır. Kimlik numaranız aracılığı ile hizmet dökümü belgeniz sorgulanır. Eğer primleriniz ödendiyse kredini derhal alırsınız.
  • Süratli krediyi derhal alabilmeniz için bir öteki şart da kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Kredi notu 1550 ve üstünde olan kişiler internetten müracaat yaparak kredilerini derhal alırlar. Daha düşük kredi notuna haiz olan kişiler ise başvurularını banka şubelerinden yapmalıdır.

Süratli kredi iyi mi kullanılır?

Bankalardan süratli kredi almak için müracaat yaptığınız diyelim. Onaylanan kredinizi gene banka müşterisi olmasanız bile oturduğunuz yerden kullanabilirsiniz. Süratli kredi, banka şubelerine gitmek zorunda kalmadan, evrak imzalamadan, kefilsiz ve gelir belgesi benzer biçimde evraklar teslim etmeden alabileceğiniz bir kredidir. Bundan dolayı bankalar süratli krediyi çabucak kullanabilmeniz için bazı imkanlar sunmaktadır.

Süratli kredinizi kullanabileceğiniz imkanlar şöyledir;

• Müşterisi olduğunuz bankanın mobil bankacılığına girerek süratli kredinizi anında vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz. Tüm bankaların menüsünde, kredi bölümünde, kredi kullandırım seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede sözleşmelerinizi online olarak onaylayabilir ve kredinizi derhal hesabınıza alabilirsiniz.
• Süratli krediyi kullanabileceğiniz bir başka yöntem de web bankacılığıdır. Gene müşterisi olduğunuz bankanın web bankacılığına girerek kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Gene menü işlemlerinden kredi kısmına girmeniz ve kredi kullandırım seçeneğine gelmeniz gerekir.
• Banka müşterisi olmayan kişiler kredilerini davet merkezleri kanalıyla kullanabilirler. Davet merkezini arayarak hesabınızla ilgili lüzumlu detayları verebilir ve derhal hesabınızın açılmasını isteyebilirsiniz. Bu sayede kredinizi vadesiz hesabınıza aktarabilir ve derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.
• Banka müşterisi değilseniz, krediye müracaat yaptığınız bankanın ATM’lerine giderek de kredinizi kullanabilirsiniz. Kartsız işlemler menüsünde öteki işlemler kısmına gelmeniz ve burada istenen talimatları yerine getirmeniz gerekir. Bu sayede paranızı anında alabilirsiniz.

Halkbank kredi başvurusu;

İnternetten süratli kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan en fazlaca tercih edilen Halkbank’tır. Şu sebeple bu banka hem uygun faiz oranında hem de uygun koşullarda kredi sunmaktadır. Ek olarak öteki bankalara gore Halkbank aracılığı ile daha kolay kredi alabilirsiniz. Halkbank’ın fazlaca sayıda gereksinim kredisi seçeneği bulunur. Bu seçeneklerin her birinin müracaat koşulları farkıdır.

Eğer internetten kredi başvurusu yapacaksanız, süratli kredi seçeneğine müracaat yapmanızı tavsiye ederiz. 50.000 liraya kadar alabileceğiniz bu kredinin, internetten müracaat yapıldığında, aylık faiz oranları oldukça düşüktür. Ek olarak onaylanmış olan kredinizi banka şubesine gitmeye gerek kalmadan hesabınız aktararak, derhal kullanamaya başlayabilirsiniz.

Halkbank kredi başvurusu internetten https://www.halkbank.com.tr/6273-ihtiyac_kredisi_basvurusu adresindeki müracaat formu aracılığı ile yapılır. Bu formda yer edinen lüzumlu detayları doldurduktan sonrasında derhal başvurunuzu tamamlayıp, gönderebilirsiniz.

Müracaat esnasında hangi kredi tipini kullanmak istediğinizi seçmeniz gerekir. İhtiyaç kredisi vadenizi de en fazla 36 ya kadar belirleyebilirsiniz. Toplam 3 aşamada tamamlayacağınız bu formda ilk aşamada kredi detayları, ikinci aşamada kimlik ve emek verme detayları ve son aşamada müracaat detayları yer alır. Bu tarz şeyleri hepsini eksiksiz olarak doldurmanız gerekir.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*