ING Bank Mevduat Faiz Oranları

Sponsor Bağlantılar

Birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmek isteyenlerin yapması ihtiyaç duyulan en mantıklı hareket; paralarını vadeli mevduat hesabına yatırmaktır. ING Bank; tüm vadeli mevduat hesapları içinde en uygun faiz oranlarını sunan bankaların başlangıcında gelmektedir. ING Bank mevduat faiz oranları oldukça uygun olmakla birlikte birikimler, kişinin seçeceği vadeye nazaran faiz getirerek değerlenmektedir. ING Bank; vadeli mevduat hesabı açtırmak isteyenler için en yüksek faiz oranlarını sunmaktadır. ING Bank mevduat faiz oranları, dönemsel olarak değişebilir. Sadece, öteki vadeli mevduat hesaplarıyla karşılaştırıldığı vakit en yüksek oranlara haiz olmaktadır. Faiz oranı yüksek olduğu takdirde birikim sahibinin daha fazlaca kazanç elde etmesi mümkün hale gelmektedir.

ING Bank Mevduat Faiz Oranları Hesaplama

Sponsor Bağlantılar

ING Bank; Türk lirası ve döviz birikimlerini bir günden bir yıla dek uzanan esnek vadeler ve piyasa koşullarına nazaran değişkenlik gösteren uygun faiz oranlarıyla değerlendirme fırsatını sunmaktadır. ING Bank mevduat faiz oranları hakkında data almak için ING Bank’ın resmi web sitesini ziyaret etmek gerekebilir. Para birimi olarak Türk lirası, ürün olarak mevduat (şube) seçenekleri tercih edildiğinde bir günden 380 güne kadar değişen mevduat faiz oranlarını öğrenmek mümkün olmaktadır. Buna nazaran, 1 ile 3 gün, 4 ile 15 gün, 16 ile 31 gün içinde uygulanacak mevduat faiz oranları sabittir. Bu oran %2,25 olarak belirlenmiştir. Bu oran; 50 bin TL’den 5 milyon TL’ye kadar aynıdır.

ING Bank Mevduat Faiz Oranları Hakkında Iyi mi Data Alınır?

ING Bank mevduat faiz oranları; 50 bine kadar, 75 bine kadar, 150 bine kadar, 1 milyona kadar ve 5 milyona kadar olmak suretiyle değişik miktarlar için değişebilmektedir. 32-45 gün ile 341-380 gün arasına kadar olan süreçte ING Bank mevduat faiz oranları; %5,00 olarak belirlenmiştir. Bu rakamlar, şube mevduat için geçerli olmaktadır. Bunun yanı sıra, Amerikan doları için ING Bank mevduat faiz oranları ise 1-3 günden 16-31 güne kadar olan süreçlerde %0,15 iken 32-45 günden başlayıp 341-380 güne kadar olan süreçte ise %1,00 olarak geçmektedir.

ING Bank Mevduat Faiz Oranları Değişmiş olur Mi?

Sponsor Bağlantılar

ING Bank mevduat faiz oranları; mevduat (şube), e-vadeli, e-Turuncu hesap, ING Turuncu Hesap, ING Turuncu Çocuk Hesabı, ING Ara Ödemeli ve ING Paydos Yok Hesap olmak suretiyle değişik koşullara nazaran değişkenlik göstermektedir. ING Bank e-vadeli hesapta 32-35 günden başlayarak 360-365 günler ve 100 bine kadar olan vadeli hesaplarda uygulanan faiz oranı; %19,00 olarak bilinmektedir. Sadece, 500 bine kadar ve 1 milyona kadar vadeli hesaplarda ise faiz oranı; %20,00 olarak geçmektedir. 1 milyon ve üstü olan hesaplarda ise faiz oranı; %9,00 olarak belirlenmiştir.

ING Bank Mevduat Faiz Oranları 2019

ING Bank mevduat hesapları; Türk lirası, Amerikan doları, Avustralya doları, Danimarka kronu, İsveç kronu, İsviçre frangı, Japon yeni, Norveç kronu, Kanada doları, İngiliz sterlini, Euro ve S.Arabistan riyali benzer biçimde para birimlerinde açılabilmektedir. ING E-Turuncu Hesap Hoş Geldin faiz oranları; 1 milyona kadar %21,5 olarak bilinmektedir. 1 milyon ve üstünde ise %4,00 olmaktadır. ING E-Turuncu Hesap Avantajlı faiz oranı ise 10 bine kadar %10,00, 25 bine kadar %11,00, 75 bine kadar %13,00, 150 bine kadar %19,50, 250 bine kadar %19,75, 500 bine kadar %20,00, 750 bine kadar %20,50, 1 milyona kadar %21,00 iken 1 milyon ve üstünde ise %4,00 olarak geçmektedir. ING Bank mevduat faiz oranları, değişken rakamlarda olmakla birlikte devamlı güncellenmektedir.

ING Bank mevduat hesabı özellikleri nedir?

ING Bank tarafınca sunulan vadeli mevduat hesabı, kazandıkça kazandıran bir hesaptır. Bu hesabı web sitesi ya da telefon bankacılığını kullanarak açtırabilirsiniz. Üstelik bu kanallardan açtırdığınız hesap için oldukça yüksek faiz oranlarından da faydalanabilirsiniz. Eğer vadeli mevduat hesabınızı web şubesinden açarsanız, hesabınızın vadesi dolduğunda otomatikman kazançlı faiz oranlarından yenilenecektir. Bu vadeli mevduat hesabınızı açtırmak için banka şubelerine de müracaat yapabilirsiniz. Bu hesabın kazandıracağı avantajlar ise şöyledir;

  • ING Bank vadeli mevduat hesabı ile birikimlerinizi en kazançlı şekilde değerlendirme imkânına haiz olmuş olursunuz.
  • Değişik vade alternatifleri ile TL ya da döviz cinsinden hesabınızı açabilirsiniz.
  • Bu hesabınızdan, aynı dönem içinde iki defayı geçmemek suretiyle vadeli mevduat bakiyesinin %20’si kadar para çekebilirsiniz ve vadeniz bozulmaz.
  • Bu vadeli mevduatı açmak için alt limit 5.000 TL’dir. Dolar cinsinde açtıracaksanız 2.000 dolar, Euro cinsinden açtıracaksanız da minimum 2.000 Euro yatırmanız gerekir.
  • Banka şubelerinden açtırdığınız vadeli mevduat hesaplarını, vade sonlarında e-mevduat hesaplarına dönüştürebilirsiniz.

İnternet şubesinden açtıracağınız vadeli mevduat hesabınızdan 1 aydan 1 yıla kadar kazanç elde edebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*