ING Bank Gelir Belgesiz 5000 TL Mini Kredi

Sponsor Bağlantılar

İNG Bank, bu bankanın müşterisi olan ya da olmayan hepimiz için kredi imkânı sunmaktadır. Hızla gelişen teknolojinin gelişmesi ile bankalar büyük bir rekabete girmiştir. Bu rekabet, müşterileri online kredi verme yönünde artış göstermiştir. ING Bank, en oldukça online kredi veren banklardan biridir. Üstelik nakit ihtiyaçlarınıza gore belirlenen uygun faiz oranları ile de büyük avantaj sağlamaktadır. Bu bankadan alacağınız kredilerinizi 3 ay erteleyebilir ve geri ödemelerinizi daha kolay yapabilirsiniz. ING Bank gelir belgesiz 5000 TL mini kredi hakkında detaylı informasyon sunalım;

ING Bank gelir belgesiz 5000 TL mini kredi özellikleri nedir?

Sponsor Bağlantılar

ING Bank, müşterilerine özle faiz oranları tatbik eden bankalardan biridir. Kredi notu yüksek olan kişiler bu bankadan daha düşük faiz oranları ile kredi çekerken, kredi notu düşük olan kişililerin çektikleri kredilerin faiz oranları birazcık daha yüksek olacaktır. İNG Bank’ın sunmuş olduğu gerekseme kredilerinin faiz oranları, piyasa koşularının altındadır. Mini kredi ise 5000 liraya kadar nakit ihtiyaçlarınız için sunulan hususi kredi kampanyasıdır. Bu kredinin özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • ING Bank mini krediye 1.000 liradan 5.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için müracaat yapabilirsiniz.
  • Bu kredinin faiz oranı kredi notu 1850 ve üstünde olan kişiler için %2,41 olarak belirlenmiştir.
  • Bu krediye 3 aydan 60 aya kadar vade ile haiz olabilirsiniz.
  • Bu kredin ödemelerini 3 ay erteleyebilirsiniz. Dolayısıyla 60 ay vade ile çekmiş olduğunuz kredinin toplam tutarı 57 aya bölünecek ve taksit tutarlarınız tekrardan hesaplanacaktır. 3 ay erteleme özelliği ile bütçeniz zorlamadan kredi ödemesi yapabilirsiniz.
  • Bu krediden kredi tutarının binde beşi oranında dosya harcaması alınmaktadır.
  • Kredi için yaşam sigortası yapılır. Meydana getirilen yaşam sigortası tutarı krediyi çekecek olan kişinin cinsiyetine, yaşına ve kredi tutarına gore değişmektedir.
  • Bu krediden gelir belgesi göstermeden ya da başka evrak gerektirmeden faydalanabilirsiniz.
  • Kredi başvurularınızı internetten, web bankacılığından, ATM’lerden ya da mobil uygulama üstünden 7/24 yapabilir, onaylanan kredinizi zaman kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

ING Bank gelir belgesiz 5000 TL mini kredi örnek ödeme planları?

ING Bank gelir belgesiz 5000 TL mini kredi taksit tutarları belirlediğiniz vadeye gore değişmektedir. Örnek ödeme planlarını aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

Sponsor Bağlantılar

Bu bankadan 5000 TL olan kredinizi 60 ay vade ile çektiğinizde, aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 176,51 lira olacaktır. Bu krediden 25 lira dosya harcaması alınır. Kredini faiz oranı ise %2,41’dir.

Mini kredi başvurusu iyi mi yapılır?

ING Bank tarafınca sunulan bu krediye başvurularınızı banka ATM’lerinden 7/24 yapabilirsiniz. ING bankasının kredi kartı ya da banka kartı yanınızda yoksa bile ATM’lerin giriş tuşuna basarak, arzu ettiğiniz zaman kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Giriş tuşuna bastıktan sonrasında karşınıza çıkan ekrana aylık gelir bilginizi, kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı yazmanız gerekir. Peşinden başvurunuzu tamamlayabilir ve birkaç saniye içinde gelen onayın arkasından kredinizi çekebilirsiniz.

Bankanın müşterisi değilseniz, banka şubelerinden ya da telefon bankacılığından kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Ek olarak web sitesinde bulunan kredi müracaat formunu doldurarak da kredinize derhal müracaat yapabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonrasında banka şubesine gitmenize gerek kalmamıştır. Banka çalışanları, uygun olduğunuz bir tarihte kurye ile evraklarınızı gönderir. Bu evrakları imzalayıp teslim etmenizin arkasından en kısa sürede kredinizi alabilirsiniz.

Banka müşterisiyseniz ING Bank’ın web bankacılığından ya da mobil uygulamasından da giriş yaparak derhal kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Onaylanmış olan kredinizi derhal hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu işlemi hafta sonu ya da gece geç saatler de dahil olmak suretiyle her an yapabilir ve nakit ihtiyacınız olan şeyleri beklemek zorunda kalmadan karşılayabilirsiniz.

ING Bank mini kredi müracaat koşulları nedir?

ING Bank mini krediye müracaat yapabilmek için bankanın istemiş olduğu özellikleri barındırmanız gerekir. Bu özellikler nerede ise her banka tarafınca istenir. Min. kredi bir nevi ön onaylı kredidir. Bu yüzden aşağıdaki koşulları taşımayan kişilere verilmez.

• Mini krediyi alabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Her ne kadar ING Bank kredi notuna gore faiz oranı belirlese de Mini krediyi verirken kredi notunuzun yüksek olmasını ister. Bu durumda kredi skorunuzun 1500 ve üstünde olması durumda mini krediyi alabilirsiniz.
• Mini krediyi alabilmek için istenen bir başka şart da öteki bankalara olan ödemelerinizin son altı aydır tertipli şekilde yapılıyor olmasıdır. Eğer gecikmeli ödemeleriniz var ise, krediniz onaylanmaz.
• Mini krediyi alabilmek için her ay belirli bir düzeyde maaş alıyor olmanız gerekir. Bununla birlikte özgür meslek geliri olanlar ya da ING Bankta kayıtlı kira ve faiz gelir olanlar bu krediye müracaat yapabilirler.
• Mini krediyi derhal alabilmenizin bir öteki şartı da sigorta primlerinin ödeniyor olmasıdır. Müracaat esnasında kimlik numaranızı kullanılarak otomatik şekilde sorgulama yapılır. Eğer sigorta primleriniz son üç aydır ödenmemişse, bu bankadan kredi almazsınız.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*