İNG Bank Acil Kredi Başvurusu (ANINDA ONAY)

Sponsor Bağlantılar

İnternet üstünden kredi almak isteyen kişilere hususi olarak ING Bank tarafınca 30 bin liraya varan kredi imkânı sunulmaktadır. Online kredi başvurusunda bulunan kişilerin haiz olduğu kredi notu, kredi faizini direkt etkileyen mevzular içinde bulunur. Kredi notu yüksek durumda olan kişiler, daha düşük faizli olarak gereksinim kredisi alabilirler. İNG Bank acil kredi başvurusu ve kredi özellikleri hakkında detaylı data sunalım;

ING Bank Acil Kredi Özellikleri

Sponsor Bağlantılar

Kredi başvurusunu ileten kişiler ING Bank gereksinim kredisi kapsamında faydalanabilecekleri faiz oranını öğrenebilirler. 36 aya varan kredi imkanı sunan ING Bank, bununla beraber ödeme koşullarında da kolaylıklar elde eden uygulamalara aracılık eder. Bu bakımdan artan yada azalan taksitli, balon, ara ödemeli, esnek ödemeli vs. benzer biçimde ödeme planları üstünden alınan kredi tutarı daha rahat bir halde ödenmeye devam edilebilir. Uygulanan faiz oranı %2.79 olurken, kredi notuna bağlı olarak bu faiz oranında değişimler ortaya çıkabilmektedir.

Kredi notu 1500’ün altında bulunan kişilerin kredi başvurusunda negatif yanıt alabilme ihtimali daha fazladır. Bu alanda pozitif yönde bir cevap almak isteyenlerin ise kendilerine en yakında bulunan ING Bank şubesini ziyaret ederek gelir belgesini ibraz etmesi yada bir taşınmazı güvence olarak göstermesi lazımdır.

ING Bank Acil Kredi Hesaplama

Sponsor Bağlantılar

ING Bank üstünden 30 bin TL tutarında kredi alanlar ve bunu 12 aylık vade planı üstünden ödemeyi seçen kişiler aylık olarak 3076 TL ödeme yapmalıdır. Bu vade planında toplam geri ödeme ise 36.921 TL olarak belirlenmiş olur. Aynı kredi tutarını 24 aylık vade planı üstünden ödemeyi seçenler aylık olarak 1838 TL ödemelidir. Bu vade planında belirlenen toplam geri ödeme ise 44.123 TL olmaktadır. 36 ay vade planında ise her ay olarak 1446 TL ödeme yapılırken, toplam olarak geri ödenmesi ihtiyaç duyulan meblağ 52.069 TL olur.

ING Bank acil gereksinim kredisi başvurusu en fazla 50 bin liraya kadar yapılabilir. Bu kredinin vadesini en fazla 60 aya kadar belirleyebilirsiniz. Bu kredini faiz oranları vadeye ve tutara gore değişebileceği benzer biçimde müşterilerin kredi notuna gore de değişmektedir. Aşağıdaki örnek hesaplamalarda kullanılan faiz oranları, 1850 ve üstünde kredi notuna haiz olan kişiler için geçerlidir. Kredi notunu düşükse, faiz oranınız birazcık daha yüksek olacaktır.

ING Bank’tan 50 bin lir olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %1,49 olur. Bu krediden 250 lira tahsis tutarı alınacaktır. Krediniz için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.366 liradır. Bu krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı ise 81.931,80 liradır.

Bu bankadan 50 bin lira olan kredinizi 48 ay vade ile çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %1,59’a yükselir. Bu krediden gene 250 lira dosya harcaması alınacaktır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.600 lira olur. Geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 76.787,04 liradır.

Acil olan nakit ihtiyacınız 5.000 liraysa ve bu krediyi 36 ay vade ile çekmek isterseniz bu kredinin aylık faiz oranı %1,88 olacaktır. Krediye ödeyeceğiniz tahsis tutarı tutarı 25 liradır. Aylık geri ödeyeceğiniz meblağ 204 lira olurken krediye ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 7.355,52 lira olur.

ING Bank Acil İhtiyaç Kredi Başvurusu

ING Bank acil kredi başvurusu yapmak için bankanın resmi web sitesinin ziyaret edilmesi kafi olacaktır. Krediler kısmından karşınıza çıkacak olan kredi müracaat formunu doldurarak, kredi talebini fazlaca kısa bir süre içinde bankaya iletebilirsiniz. Kredi müracaat formunda sizden istenen bilgiler içinde T.C kimlik numarası, cep telefonu numarası, doğum zamanı benzer biçimde detaylar yer alır. Detayları eksiksiz olarak doldurduktan sonrasında gönder butonu üstünden, kredi müracaat formunu bankaya iletebilirsiniz. Başvurunuza dair sonucu ise, müracaat formunda vermiş olduğunuz cep telefonu numarasına fazlaca kısa bir vakit içinde almış olacaksınız. Başvurunuz pozitif yönde bulunduysa asla beklemeden ve şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi tutarını hesabınızda bulabilirsiniz.

ING Bank acil kredi için müracaat yapabileceğiniz bir başka seçenek ise mobil bankacılık uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak hafta sonu olsa bile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi ise derhal hesabınıza aktarabilirsiniz. Mobil bankacılık uygulamasını kullanabilmek için bu uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekir. Bu uygulama üstünden, yalnızca banka müşterisi olan kişiler müracaat yapabilir. Mobil uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonrasında, ING Bank tarafınca size verilen satın alan numarasını ve web şifresini kullanmalısınız. Arından menü kısmına gelmiş olarak, krediler bölümünden derhal başvurunuzu yapabilirsiniz. Müracaat esnasında yalnızca istediğiniz kredi miktarını ve kredi vadesini girmeniz kafi olacaktır. Başvurunuzun alınmasının peşinden, banka tarafınca size hususi olarak belirlenmiş faiz oranı ile krediniz onaylanacaktır. Onaylanmış olan kredinizi derhal hesabınıza aktarabilirsiniz.

ING Bank acil kredi başvurusu için kullanabileceğiniz bir başka yöntem de web bankacılığıdır. İnternet bankacılığına giriş yapabilmek için ING Bank’ın web sitesine girmeniz gerekir. Ana sayfanın sağ üst kısmında bulunan “web şubesi” kısmından giriş yapabilirsiniz. Banka tarafınca size hususi olarak verilen satın alan numarası ve gizyazı ile web bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Eğer şifreniz yoksa, gene bu kısmı kullanarak derhal şifrenizi alabilirsiniz. Giriş yapmanızın peşinden menü kısmına gelmiş olarak “kredi başvurusu” seçeneğini bulmalısınız. Arkasından istediğiniz kredi miktarını ve vadesini girerek derhal başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz saniyeler içinde değerlendirilir. Size hususi olarak verilen faiz teklifi ile beraber müracaat sonucunuz cep telefonunuza bildirilir. Onaylanan kredinizi ise derhal hesabınıza aktırabilirsiniz.

ING Bank, dijital bankacılık hizmetini, gene başka bir isim kullanmadan sunan bir bankadır. Mesela; Finansbank dijital bankacılık hizmetini enpara.com olarak sunar sadece ING Bank, kendi adı altında sunmaktadır. Bundan dolayı web üstünden kredi başvurusu meydana getiren kişiler, banka müşterisi olmasalar bile kredi evraklarını şubeye gitmeden imzalayabilirler. Şundan dolayı banka yetkilileri tarafınca evraklarınız, adresinize kurye ile teslime dilecektir. Evraklarınızı imzaladıktan sonrasında krediniz, derhal hesabınıza aktarılır.

ING Bank’ın avantajlı kredisinden yararlanmak için başvurularınızı ATM’lerden de yapabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınız var ise, ING Bank ATM’sine giderek derhal kredi başvurunuzu yapabilir ve onaylanan kredinizi saniyeler içinde hesabınıza aktırabilirsiniz. Bu müracaat için isterseniz banka kartınızı ya da kredi kartınızı kullanabilir, isterseniz de kartsız işlemler menüsünden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank acil kredi, 5.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için mini kredi, 5.000 liradan fazla olan nakit ihtiyaçlarız için de e-kredi adı altında sunulmaktadır. Her iki kredinin de faiz oranları farklıdır ve kişiye hususi olarak değişmektedir.

ING Bank Acil Kredi Almak İçin Şartlar

ING Bank gereksinim kredisi almak isteyen kişilerin kredi notu yüksek bir seviyede olmalıdır. Aksi takdirde meydana getirilen kredi başvuruları negatif bir halde sonuçlanabilir. Kredi notuna ek olarak banka tarafınca aranan öteki şartlar ise şu şekilde sıralanmaktadır:

 • T.C vatandaşı olmak
 • 18 yaşından büyük olmak
 • SGK’lı çalışmak
 • Tertipli olarak bir geliri bulunmak
 • Toplam olarak 12 ay süresince SGK primini yatırmış olmak

Banka kredi notuna ek olarak bununla beraber lüzumlu görmüş olduğu durumlarda güvence, ek gelir, kefil benzer biçimde şartlar talep edebilir. Bilhassa yüksek tutarda kredi almak isteyenler ve düşük bir kredi notuna haiz olanlar için bu biçim şartların söz mevzusu olacağını belirtmek gerekir. Kredi faiz tutarına ek olarak banka tarafınca sigorta tutarı, kredi tahsis tutarı benzer biçimde ek ücretlerin de talep edilmesi mümkün bir hale gelecektir. Daha detaylı data almak için size en yakında bulunan ING bank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

ING Bank Acil Kredi Almak için Lüzumlu Belgeler

ING Bank acil kredi başvurusunu banka şubesinden yaptığınızda yanınızda lüzumlu belgeleri bulundurursanız, kredinizi daha süratli alabilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz ve kredi başvurunuzu online kanallardan yaptıysanız, gene kredinizi almak için aşağıda sayacağımız belgeleri yanınızda bulundurmanız gerekir.

 • Kimlik fotokopisi ya da kimlik kıymeti taşıyan yeterlik, geçişlik benzer biçimde belgeler
 • Aylık gelirinizi gösteren maaş yazısı ya da maaş bordrosu
 • Emekliyseniz, banka hesap cüzdanı ya da emekli aylık dökümü belgesi
 • Şirket ortağıysanız vergi levhası, imza sirkleri ve gelir beyannamesi
 • Şirket sahibiyseniz vergi levhası, senelik bilanço, gelir beyannamesi ve imza sirküleri
 • Kira geliriniz var ise, gayrimenkulün tapusunun fotokopisi ve kira sözleşme belgesi ile beraber kiranın yatırıldığına dair alıntı
 • Faiz geliriniz var ise, faiz gelirinin bulunmuş olduğu banka hesap cüzdanı

Bu belgeler yanınızda olursa kredinize hem daha kolay müracaat yapabilir hem de kredinizi derhal alabilirsiniz.

ING Bank acil kredi örnek ödeme tablosu;

ING Bank, acil ihtiyaçlarınız derhal kredi çözümü sunan ve bu mevzuda sunmuş olduğu hizmeti ile fazlaca tercih edilen bir bankadır. Bu bankadan web üstünden, ATM’lerden ya da öteki online kanallardan kredi almanız oldukça kolaydır. Yalnızca 3 adımda müracaat yaparak derhal kredinizi hesabınıza aktarabilir ve acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz. Bu krediye ilişkin örnek ödeme tablosunu açıklayalım;

 • Bu bankadan 10.000 lira kredi almak istediğinizde ve vadeyi 60 ay olarak belirlediğinizde ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 249 lira olur. Bu kredinin faiz oranı %1,19’dan adım atar. Bu krediden 50 lira dosya harcaması alınır. Krediye geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 14.955,60 lira olur.
 • Bu bankadan acil olarak 20.000 lira almak istediğinizde ve vadeyi gene 60 ay olarak belirlediğinizde faiz oranınız %1,19’dan adım atar. Bu faiz oranına gore ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 499 lira olur. Bu krediden alınacak dosya harcaması 100 lira olurken krediye geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 29.911,20 lira olarak hesaplanır.
 • Acil nakit ihtiyacınız 50.000 liraysa ve 60 ay vadede ödemek istiyorsanız gene faiz oranınız %1,19’dan başlayacaktır. Bu meblağ için 250 lira dosya harcaması alınır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız 1.246 lira olurken geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 74.777,40 lira olur.

ING Bank turuncu fazladan kredileri nasıldır, iyi mi işler, iyi mi kullanılır?

Turuncu Fazladan, ING Bank tarafınca kendi müşterilerine sunulan bir ayrıcalıktır. ING Bank kartı olan kişiler bu kartlarından her ay 750 lira ve üstünde harcama yaptıklarında, vadesiz hesaplarına yansır. Vadesiz hesaplarını bu şekilde kullanan tüm müşteriler hem avantajlı vadeli hesap oranı kazanırlar hem de kredilerini indirimli olarak alabilirler.

Turuncu fazladan kredi faiz oranları müşterilerinin hesaplarına iade edilir. Mesela 10.000 lira kredi kullanmış bir ING Bank müşterisiyseniz ve kredinizi %23 faiz oranından kullandıysanız, turuncu fazladan kampanyasına dahil olduğunuzda kredi faiz oranınız %1,70’e iner. Aradaki fark ise ödemiş olduğunuz aylar kadar hesabınıza geri iade edilir. Siz kredinizi %2 faiz oranında ödemeye devam ederken her ay turuncu fazladan ile kazanmış olduğunuz indirimli faiz oranından dolayı, indirim meydana getirilen faiz oranı kadar para hesabınıza iade edilecektir. İade edilen tutara, daha ilkin alınmış olan KKDF, BSMV benzer biçimde faiz oranları da dahil edilecektir.

ING Bank müşterileri, kredi notları 1850 ve üstünde olduğunda %,99’dan başlamış olan avantajlı krediye haiz olabilirler.

ING Bank öteki kredi seçenekleri nedir?

Yukarıda detaylı olarak anlattığımız acil kredi haricinde ING Bank tarafınca değişik kredi seçenekleri de sunulmaktadır. Bu krediler ile isterseniz borç transferi yapabilir, isterseniz de alışverişlerinizi karşılayabilirsiniz.

ING Bank tarafınca sunulan öteki krediler borç kapatma kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, taksitli destek hesap, destek hesap, ING alışverişçi kredisi, Apple kredisi, Joker kredisi, Vivense kredisi, Arçelik kredisi, Beko kredisi, Karaca kredisi, Beko kredisi, FujiFilm kredisi, Migros kredisi, Samsung kredisi, Modalife kredisi, Schafer kredisi, Teknokredi, Vestel kredisi, Teknosacell kredisi şeklindedir. Bu kredilerin genel özelliklerini açıklayalım;

ING Bank borç kapatma kredisi;

Borç kapatma kredisi ile %0,99’dan başlamış olan faiz oranlarından yararlanarak, kredilerinizi geçirme edebilirsiniz. Bu kredi yardımıyla mevcut kredi faiz oranınız ne olursa olsun %0,99’dan başlamış olan faiz oranlarından yararlanabilir ve öteki tüm bankalarda olan borçlarınızı, avantajlı ödeme planları ile geçirme edebilirsiniz. ING Bank bu kredisi ile esnek ödeme planı kolaylığı sunmaktadır. Bu sayede tüm bankalarda olan kredi borçlarınızı tek çatı altında biriktirerek arzu ettiğiniz benzer biçimde ödeyebilir ve 60 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Bu kredinin faiz oranı, kredi notunuza gore değişecektir.

ING Bank destek hesap ve taksitli destek hesap;

ING Bank destek hesap, mevcut vadesiz hesabınıza bağlı olan kredili mevduat hesabıdır. Bu hesabı olan kişiler vadesiz mevduat hesaplarında para olmasa bile 7/24 ATM’lerden para çekme avantajına haizdir. Ek olarak kredi ödeme, satmaca ödeme, havale ve EFT benzer biçimde bankacılık işlemlerinizi de hesabınızda para bulunmasa bile yapmanız mümkündür. Bu işlemleri destek hesap limitinin dahilinde yapabilirsiniz. Bu limit ING Bank tarafınca aylık gelirinize gore belirlenmektedir.

Taksitli destek hesap ise destek hesabınızda bulunan nakit çekim limitini taksitli kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bunu bir nevi, ön onaylı kredi olarak da düşünebilirsiniz. Şubeye bile gitmeden hesabınızda bulunan parayı taksitli alabilir ve nakit ihtiyacınız olan şeyi anında karşılayabilirsiniz.

Taksitli destek hesabınızda bulunan parayı, vadesiz hesabınızda para olsa bile taksitli olarak almanız mümkündür. Paranızı alabilmek için ING Bank şubelerini, ATM’leri, mobil şubeyi ya da web şubeyi kullanabilirsiniz.
Taksitli destek hesabınızdan 3, 6, 9 ya da 12 ay taksitli kredinizi alabilirsiniz. Minimum kredi kulanım tutarı 100 liradır. İlk taksitiniz ise krediyi kullandığınız tarihten itibaren bir ay sonradır. Bu hesabın aylık faiz oranı %1,25’tir.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*