ING Bank 60 Ay Vadeli Avantajlı İhtiyaç Kredisi

Sponsor Bağlantılar

İhtiyaç kredileri daha önceki dönemlerde en fazla 36 ay ya da 48 aya kadar vade ile verilirdi. Sadece son dönemlerde kredi faiz oranlarının artması, aylık ödeme miktarlarının artmasına ve insanların kredi almasının zorlaşmasına niçin olmuştur. Bundan dolayı bankalar, daha kolay kredi çekebilmek ve insanların kredilerini ödemelerini kolaylaştırmak adına gereksinim kredilerini 60 ay vade ile sunma yarışına girmiştir. Bu bankalardan biri de ING’dir. ING Bank, 60 ay vadeli olarak sunmuş olduğu kredisi ile esnek ödeme planları da sağlar. Bu sayede kredinizi istediğiniz şeklinde ödeyebilirsiniz. ING Bank 60 ay vadeli avantajlı gereksinim kredisi, oldukça uygun faiz oranlarına da haizdir.

ING Bank 60 ay vadeli avantajlı gereksinim kredisi özellikleri nedir?

Sponsor Bağlantılar

ING Bank, öteki bankalara nazaran en düşük faizli gereksinim kredisi sunan bankalardan biridir. Bunun sebebi ise kredi notuna nazaran faiz oranı belirliyor olmasıdır. Kredi notunuz yüksekse bu bankadan düşük faiz oranları işe kredi çekebilirsiniz. Kredi notunuz düşükse, alacağınızı kredinin faiz oranı birazcık daha yüksek olacaktır. ING Bank tarafınca sunulan avantajlı kredilerin özelliklerini açıklayalım;

 • ING bank acil nakit ihtiyaçlarınıza nazaran 5.000 liraya kadar mini kredi ve 5.000 lira ve üstünde olan nakit ihtiyaçlarınız için e-kredi pozitif yanları sunmaktadır.
 • Mini kredi faiz oranları %2,41’den başlarken e-kredi faiz oranları %2,19’dan başlamaktadır.
 • Her iki kredi için de 3 aydan 60 aya kadar vade belirleyebilirsiniz.
 • Bu kredilerinden, kredi tutarının binde beşi oranında dosya harcaması alınmaktadır.
 • Mini krediye 1.500 liradan 5.000 liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için müracaat yapabilirsiniz. E-krediye ise 5.000 liradan 50.000 liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için müracaat yapabilirsiniz.
 • Bu kredilere başvurularınızı web üstünden kolayca yapabilir ve kredinizi banka şubesine gitmeye gerek kalmadan hesabınıza aktarabilirsiniz. Üstelik kredinizi hafta sonu ya da gece geç saatlerde bile alma imkânınız bulunmaktadır.
 • Belgesi ve kefilsiz olarak verilen bu kredi, gerek görülmesi durumunda kefil ya da ipotek ile de verilebilir.

ING Bank 60 ay vadeli avantajlı gereksinim kredisi örnek ödeme planları;

ING Bank 60 ay vadeli avantajlı gereksinim kredisi ödeme tutarları, çektiğiniz kredinin faiz oranına ve tutarına nazaran değişecektir. Örnek ödeme planları aşağıdaki şekildedir. Bu planlar kredi notu 1850 ve üstünde olan müşteriler için geçerlidir. Kredi notu düşük olan kişilerin ödeyeceği faiz oranı terfi edecektir.

 • Bu bankadan 1.500 lira olan kredinizi 60 ay vade ile çektiğinizde ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 55 liradır. Bu krediye aylık %2,59 oranında faiz ödersiniz. Krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı 3.327,60 lira olur. Krediden alınacak olan tahsis tutarı ise 7,5 liradır.
 • ING banktan 5.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %2,59 olur. Bu krediden 25 lira tutarında tahsis tutarı alınır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 185 lira olurken geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 11.092,20 lira olacaktır.
 • Bu bankadan 10.000 lira olan nakit ihtiyaçlarınız için 60 ay vade ile kredi çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %2,19 olur. Bu krediden 50 lira dosya harcaması alınır. Krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı ise 19.981,80 lira olacaktır.
 • Toplamda 50.000 lira olan nakit ihtiyaçlarınız için bu bankadan 60 ay vadeli olarak kredi çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz faiz oranı aylık olarak %2,19’dur. Bu krediden 250 lira tahsis tutarı alınacaktır. Krediye ödeyeceğinizi aylık taksit tutarı ise 1.665 lira olur. Kredi için geri ödeyeceğiniz toplam meblağ 99.099,60 liradır.

ING Bank 60 ay vadeli avantajlı gereksinim başvurusu iyi mi yapılır?

Sponsor Bağlantılar

ING Bank aracılığı ile 60 ay vadeli olarak borç transferi kredisi ve standart gereksinim kredisi olan e-kredi sunulmaktadır. Bu kredilerin avantajlı faiz oranları ve yüksek limitleri bulunur. Bu avantajlı krediye derhal müracaat yapabilmek için, internet sayfasında bulunan müracaat formunu kullanabilirsiniz. Ek olarak web şubeyi ve mobil şubeyi de kullanmanız mümkündür. Internet adresinden müracaat yapabilmek için aşağıdaki adımları izlemeniz kafi olacaktır;

Müracaat formuna ulaşmak için https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu adresini tıklayın.

• Karşınıza oluşturulan formda birkaç müracaat aşaması yer alır. Bu aşamaları tek tek doldurmanız istenir.
• İlk asamda sinde cep telefonu, kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve güvenli kodu detayları istenir. Peşinden cep telefonunuza bir kod gönderilir. Bu kodu girerek başvurunuza devam edebilirsiniz.
• İkinci aşamada adres ve emek verme bilgilerini gireceğiniz kısım yer alır. Adreslerinizi ve iş durumunuzu ne olursa olsun yazmalısınız.
• Öteki aşamada aylık gelir bilgileriniz, almak istediğiniz kredi tutarı ve kredi vadesi şeklinde kısımlar yer alır. Bu aşamayı da eksiksiz olarak doldurduktan sonrasında başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
• ING Bank müşterisi olmayan kişiler yukarıda anlattığımız müracaat yöntemini kullanarak kredilerine kolayca müracaat yapabilirler. Onaylanan kredinizi almak için banka şubesine gitmenize gerek kalmamıştır. Evraklarınız adresinize teslim edilir ve evraklarınızı aldığınız gün krediniz de hesabınıza aktarılır.

ING bank 3 ay ertelemeli 50.000 TL’ye Kadar Kredi;

ING Bank, kendi müşterisi olan ya da olmayan hepimiz için uygun faiz oranlarında 3 ay ertelemeli olarak kullanabileceğiniz 55 bin liraya kadar gereksinim kredisi sunar. Bu krediyi %0,79 şeklinde fazlaca avantajlı bir faiz oranı ile almanız mümkündür.

Üstelik kredinizi almak için banka şubelerine gitmenize de gerek kalmamıştır. Arzu ettiğiniz zaman ve istediğiniz yerden başvur yapabileceğiniz bu krediyi derhal almak için mobil şubeyi ya da web şubeyi kullanabilirsiniz. Isterseniz başvurunuz için internet sayfasındaki müracaat formunu da kullanabilir ya da banka şubelerine gidebilirsiniz.

Alacağınız 3 ay ertelemeli kredini faiz oranları kredi notunuza nazaran belirlenir. Buna nazaran faiz oranları %0,79’dan adım atar ve %1,89’a kadar yükselebilir. Sadece kredinizi yüksek faiz oranı ile aldığınız için üzülmenize de gerek kalmamıştır. %0,79 faiz oranından daha yüksek bir oranda kredi aldıysanız, her ay nakit kredi iadesi avantajından da faydalanabilirsiniz.

Bu avantajdan yararlanmak için turuncu fazladan kampanyasına dahil olmanız gerekir. ING Bank gereksinim kredisini 5.000 liranın üstünde kullandığınızda 3 ay erteleme avantajından faydalanabilirsiniz. Kredinizi ise toplamda 60 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*