ING Bank 5 Dakikada Kredi

Sponsor Bağlantılar

ING Bank nakit ihtiyaçlarınıza yönelik olarak 2 değişik gereksinim kredisi kampanyasına haizdir. Bu kredilerin faiz oranları piyasa koşullarına bakılırsa oldukça düşüktür. Ek olarak kredi notu yüksek olan kişiler bu bankadan oldukca düşük faiz oranları ile kredi çekebilmektedir. Bu kredilerin en büyük pozitif yanları ise 5 dakikada hesabınıza olmasıdır. Başvurularınızı online yöntemler ile kolayca yapabilir ve onaylanmış olan kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu kredilerde müracaat ve hesaba aktarma süresi toplam 5 dakikadır. ING Bank 5 dakikada kredi ile acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri derhal karşılayabilirsiniz. Üstelik kefil ya da gelir belgesi teslim etme şeklinde işlemlerle uğraşmak zoruna kalmazsınız.

ING Bank 5 dakikada kredi özellikleri nedir?

Sponsor Bağlantılar

ING Bank tarafınca sunulan bu avantajlı krediden yararlanabilmek için ilk olarak nakit ihtiyacınız olan şeyi belirlemeniz gerekir. Bu bankadan 5.000 TL’ye kadar olan ya da bu tutarın üstünde olan kredi ihtiyaçlarınız için değişik faiz oranlarından kredi alabilirsiniz. Mini kredi ve e-kredi olarak sunulan iki değişik gereksinim kredisine ilişkin kampanyalar ise şu şekilde açıklanabilir;

  • Mini kredi 1.000 liradan 5.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için verilen kredi türüdür. Bu kredini faiz oranı %2,59’dan başlamaktadır.
  • E-kredi ise 5.000 lir ve üstünde olan kredi ihtiyaçlarınız için verilmektedir. Bu krediden 5.000 liradan 50.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için faydalanabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranı ise %2,19’dan başlamaktadır.
  • Her iki kredi için de yukarıda belirtilen faiz oranları, kredi notu 1850 ve üstünde olan kişiler için geçerlidir. Bu notun altında olan kişilerin kredi faiz oranları daha yüksek olacaktır.
  • Bu kredilere 3 aydan 60 aya kadar varan vadelerle haiz olabilirsiniz.
  • Bu kredilere, online yöntemler ile müracaat yapabilir ve dakikalar içinde onaylanan kredinizi anıda hesabınıza aktarabilirsiniz. Banak müşterisi olan kişiler, kredilerini 5 dakika hesaplarına aktarabilirler. Banka müşterisi olmayan kişilerin de gene banka şubelerine gitmelerine gerek kalmamıştır. Kredi için lüzumlu evraklar kurye yöntemiyle adresinize gönderilir ve bu evrakları imzalamanız halinde paranız hesabınıza aktarılır.
  • ING Bank 5 dakikada kredi kampanyasına, bu bankanın müşterisi olan kişiler bankanın web sitesinden, mobil uygulama üstünden ya da web bankacılığından müracaat yapabilirler.

ING Bank 5 dakikada kredi ödeme planı örnekleri;

Bu bankadan derhal kredi almak için yukarıdaki koşullar ile müracaat yaptığınızda, alacağınız kredi tutarına bakılırsa örnek ödeme planları aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

  • Bu bankadan 60 ay vade le 15.000 lira kredi çekmek isterseniz aylık faiz oranınız %2,19 olacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız 499,55 lira olur. Krediden 75 lir tahsis tutarı alınacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı ise 29.973,00 TL olur.
  • Bu bankadan 5.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek isterseniz de aylık ödeyeceğiniz faiz oranı %2,59 olur. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 185 liradır. Krediden, 25 lira tahsis tutarı alınır. Krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı ise 11.092,20 lira olur.
  • Bu bankadan 50.000 lira olan nakit ihtiyaçlarınız için 60 ay vade ile kredi çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %2,19 olur. Bu krediden alınacak dosya harcaması 250 liradır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.665 lira olurken geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 99.909,60 lira olur.

Sponsor Bağlantılar

ING Bank 5 dakikada kredi başvurunuzu yaptıktan sonrasında derhal incelemeye alınır ve müracaat sonucunuz dakikalar için cep telefonunuza gönderilir. Onaylanmış olan kredinizi anında hesabınıza aktarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için banka şubelerine gitmenize gerek bulunmaz. Tüm işlemleri online olarak yapabilirsiniz.

ING Bank 5 dakikada kredi başvurusu iyi mi yapılır?

ING Bank, dijital bankacılık hizmeti sunar. Bu yüzden online kanallardan müracaat icra eden müşterilerine uygun faiz oranlarında ve uygun ödeme seçenekleri ile kredi sunmaktadır. ING Bank 5 dakikada kredi başvurusu için banka müşterisi olan kişiler, şu demek oluyor ki bu bankadan hesabı ya da kartı olan kişiler mobil uygulamayı ya da web bankacılığını kullanabilirler. Bu sayede kredi başvurularını 7/24 yapabilir ve onaylanan kredilerini derhal vadesiz hesaplarına aktararak, kullanmaya başlayabilirler.

ING Bank müşterisi olmayan kişiler de internet sayfasına bulunan müracaat formunu kullanarak kredi başvurularını yapabilirler. Bu başvuruyu da derhal yapabilirsiniz ve arzu ettiğiniz zaman, arzu ettiğiniz yerden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka müşterisi bulunmadığınız için müracaat esnasında sizden kimlik bilgileriniz, kişisel bilgileriniz, emek harcama bilgileriniz ve adres bilgileriniz detaylı olarak istenecektir.

Kredi başvurunuz onaylandığında bu bilgiler kullanarak sözleşmeleriniz hazırlanmış olur. Kredi ve vadesiz hesap sözleşmeleriniz ve öteki evraklarınız kurye aracılığı ile arzu ettiğiniz adrese telsim edilir. Evraklarınızı teslim aldığınız ve lüzumlu imzaları attığınız gün, krediniz vadesiz hesabınıza aktarılır ve derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. Evraklarınız 3-7 iş günü içinde teslim edilecektir.

ING Bank kredi sonucu sorgula;

ING Bank, oldukça avantajlı koşullarda kredi sunan bankalardan biridir. Bu bankadan alacağınız kredinin aylık faiz oranları kredi notunuza bakılırsa belirlenir. Sadece kredinizden nakit iadesi alma avantajınız da vardır. Eğer kredinizi yüksek faiz oranında çekerseniz, turuncu extra kampanyasına dahil olabilir ve kredinizden her ay nakit iadesi alabilirsiniz. Böylece daha indirimli kredi almış olmuş olursunuz. ING Bank kredi kampanyalarına müracaat yapmak için cep şubeyi ya da web şubeyi kullanabilirsiniz. Internet sayfasındaki müracaat formunu ise banka müşterisi olmayan kişiler müracaat yapmak için kullanabilirler. Krediniz onaylandığında evraklarınızı adresinize isteyip, banka şubesine gitmeden kredinizi kullanabilirsiniz.

ING Bank kredi sonucu sorgula işlemini yapmak için başvurunuzun sonuçlanmamış olması gerekir. Başvurunuzu bir iki gün ilkin yaptıysanız ve hemen hemen netice alamadıysanız, netice sorgulayabileceğiniz birkaç değişik yöntem bulunur. Bu tarz şeyleri açıklayalım;

Kredi müracaat sonucunuzu sorgulamak için cep şubeye girebilir ve buradan krediler kısmına gelmiş olarak, müracaat durum sorgulaması yapabilirsiniz.
• ING Bank web şubeye de giriş yaparak gene krediler bölümünden müracaat durum sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.
• ING Bank davet merkezini arayarak başvurunuz hakkında informasyon sahibi olabilirsiniz.
• ING Bank’ın en yakın şubesine giderek kimliğinizle beraber alan kişi temsilcisinden başvurunuzu sorgulayabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*