ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Sponsor Bağlantılar

INGBANK krediyi şimdi alıp ödemeleri 3 ay sonrasında yapabileceğiniz 3 ay ertelemeli gereksinim kredisi kampanyasını duyurdu. Bu kampanya kredi ödemeleri mevzusunda uzun bir süre bütçe mevzusunda rahatlamak isteyen ve rahat bir nefes almak isteyenler için iyi bir alternatif olacak. Birbirinden cazip fırsatlarla dolu olan ING Bank 3 ay ertelemeli kredi, uzun vadeler ve düşük faizler üstünden ihtiyacınız olan nakit tutarına haiz olmanıza niçin olacak bir uygulamadır.

ING Bank 3 Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Faiz Oranları

Sponsor Bağlantılar

Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin ilk olarak araştırmış olduğu konuların başlangıcında faiz oranları geliyor. Bu faiz oranlarına bağlı olarak geri ödemelerde düşüş yaşanırken, aylık taksit ödemelerinin yapılması birazcık daha kolay bir hale geliyor. INGBANK 3 ay ertelemeli kredi kampanyasında da aynı şekilde vatandaşları düşünülmüş olup, onların bütçesinin mühim seviyede korunmasına niçin olacak seçenekler ortaya çıkarılmıştır. Buna nazaran faiz oranı %2.59 tutarından başlıyor.

Bu faiz oranının yalnızca kredi notu seviyesine bağlı olarak değişkenlik göstereceğini belirtmek gerekiyor. Eğer kredi notunuz yüksek denilen seviyede kısaca 1850 ve üstünde bulunuyorsa, almış olduğunuz kredi tutarlarında bu faiz oranından yararlanmanız söz mevzusu olacaktır. Sadece kredi notunuz bundan daha düşük bir seviyede bulunuyorsa, ING BANK gereksinim kredisi faiz oranları sizin için birazcık daha yükselmiş olur.

ING BANK 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Sponsor Bağlantılar

Banka tarafınca sunulan birbirinden cazip seçeneklerden birini seçerek sizin için daha uygun bir ödeme profili belirleyebilirsiniz. Bilhassa banka uzun vadelerle ödeme yapmak isteyenleri de düşünen adreslerden biri olarak ön plana çıkıyor.

INGBANK kredi kampanyası üstünden 10 bin TL oranında bir kredi alırsanız ve bunu 36 ay vade tutarı üstünden ödemeyi seçerseniz aynı faiz oranı üstünden aylık olarak 465 TL ödeme yapmak durumunda kalırsınız. Bu şekilde toplam olarak yapmanız ihtiyaç duyulan geri ödeme ise 16.809 TL’ye gelecektir.

Banka üstünden 20 bin TL tutarında bir kredi alırsanız ve bunu 36 ay vade planı üstünden ödemeyi seçerseniz bu sefer gene aynı faiz oranı üstünden aylık olarak yapmanız ihtiyaç duyulan ödeme 931 TL olacaktır. Bu şekilde alacağınız 20 bin TL tutarındaki krediyi 36 ay vade planı üstünden 33.617 TL olarak geri ödersiniz.

INGBANK ertelemeli kredi kampanyası üstünden eğer 30 bin TL tutarında bir kredi alırsanız ve bunu aynı faiz ve vade oranı üstünden ödemeyi seçerseniz aylık olarak 1.396 TL ödemeniz gerekir. Bu şekilde toplam olarak bankaya geri ödemeniz ihtiyaç duyulan meblağ ise 50.426 TL olacaktır.

INGBANK Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

INGBANK kredi başvurusu yapabilmek için karşınıza birden fazla seçenek çıkacaktır. Bunlar arasından sizin için en uygun olanını seçerek kredi başvurunuzu oldukca kısa bir süre içinde bankaya iletebilirsiniz. Bu adımda karşınıza çıkacak en kolay müracaat yollarından birisi web üstünden kredi başvurusunda bulunmaktır. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan şey ise ING Bank resmi web sitesi üstünden kredi müracaat alanına giriş yaparak, ilgili müracaat formunu doldurmaktır.

Müracaat formunda karşınıza çıkacak detaylar içinde T.C Kimlik numarası, doğum zamanı, cep telefonu, doğrulama kodu şeklinde bilgiler yer alır. Bu tarz şeyleri eksiksiz bir halde doldurup gönder butonuna tıklayarak oldukca kısa bir süre içinde müracaat formunuzu bankaya iletebilirsiniz.

Öte taraftan kredi başvurusu için şube, bankamatik, mobil kanal şeklinde müracaat şekilleri de karşınıza çıkacaktır. Bunlar üstünden de gene kısa bir süre içinde başvuruyu gerçekleştirebilir ve aynı gün için netice alabilirsiniz.

ING Bank müşterisi olan kişiler kredi başvurularını yaparken bankanın, web bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanabilirler. Bununla birlikte bankanın ATM’lerine de başvur yapabilir ve kredilerini derhal hesaplarına aktarabilirler. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık kanallarından müracaat yapabilmek için şifrenizin olması gerekir. Bu uygulamalara giriş yaptıktan sonrasında, müracaat formu doldurmak zorunda kalmadan derhal başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi ise haftanın yedi günü ve yirmi dört saati hesabınıza aktarabilirsiniz.

Kredi başvurunuzu yapabilmek için bankanın alan kişi hizmetlerini de arayabilirsiniz. Banka müşterisi olun ya da olmayın, alan kişi hizmetlerini arayarak detaylı data alabilir ve kredi başvurunuzun yapılmasını isteyebilirsiniz. Telefonda alınan onayın arkasından derhal krediniz hesabınız aktarılacaktır. Banka müşterisi değilseniz kredi evraklarınızı kurye yöntemiyle isteyebilir ya da size en yakın banka şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Özellikleri;

 • ING Bank 3 ay ertelemeli gereksinim kredisi, mini kredi ve e-kredi olmak suretiyle iki değişik seçenekle sunulmaktadır. Mini kredi, 1.500 liradan 5.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için geçerli olan kredidir. Bu kredinin faiz oranı %1,99’dan başlamaktadır. Kredi faiz oranı, kredi notunuza nazaran değişim gösterir.
 • E-kredi ise 5.000 liradan 100.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için sunulan kredidir. Bu kredinin faiz oranı ise %1,79’dan başlamaktadır. Bu kredinin faiz oranı da müşterilerin kredi notuna nazaran değişebilir.
 • Her iki krediden de kredi tutarının binde beşi kadar tahsis tutarı kısaca dosya harcaması alınmaktadır. Ek olarak kredi için yaşam sigortası da yapılır.
 • İNG Bank müşterisi olan kişiler kredi başvurularını web bankacılığından, mobil bankacılıktan ya da web sitesinde bulunan müracaat formunu doldurarak yapabilirler.
 • Bu bankanın müşterisi değilseniz, onaylanan kredinizi kullanmak için banka şubesine gitmenize gerek kalmamıştır. Kredi evraklarınız kurye ile adresinize teslim edilir. Evrakları imzaladıktan sonrasında krediniz, aynı gün hesabınıza aktarılır.
 • Her iki kredinin vadesini de 3 aydan 60 aya kadar belirleyebilirsiniz. 3 ay ertelemeli olduğunda krediniz 60 aydan 57 aya düşecektir. Kredinin toplam tutarı ve faizi 57 aya bölünür ve taksitleriniz bu seviyede hesaplanır.

5 Dakika da Krediye Başvurun

ING bank son günlerde kredi için en oldukca tercih edilen bankalar içinde yer almıştır. 3 ay ertelemeli kredisi yardımıyla kredi kullanacak kişilere büyük yarar sağlayarak, ödeme de kolaylık tanımaktadır. Şöyleki ki 3 ay ertelemeli kredi ile kredinizi kullandıktan 3 ay sonrasında ödemeye başlarsınız. Bu sayede ihtiyacınız olan şeyi karşılarken, ödemeye de geç başlarsınız. 

3 ay ertelemeli kredinizi derhal kullanmak için yalnız 5 dakika yeterlidir. SMS yöntemiyle müracaat yapmak için telefonunuzdan TC’nizi yazıp 2205’e göndererek başvurunuzu derhal yapabilirsiniz. 

Öteki bir seçenek ise ing.com.tr adresine girerek, krediye başvur seçeneğini kullanabilirsiniz. Detayları girmenizin arkasından kolayca başvuruyu yapabilir ve sonucu 5 dakika içinde öğrenebilirsiniz. 

İnternet bankacılığı üstünden krediye başvurmak isterseniz eğer, hesabınıza girmenizin arkasından krediler seçeneğiniden yeni bir müracaat oluşturabilirsiniz. Krediniz onaylandığı taktirde, paranız hesabınıza derhal yatacaktır.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Müracaat Koşulları

ING Bank, gereksinim kredisinde müşterilerine hususi faiz oranları sunan bir bankadır. Bu bankadan kredi çekerken faiz oranı müştereğin kredi notuna nazaran belirlenir. Bundan dolayı banka, müşterilerinin kredi notunun yüksek olmasını ister. Bu bankadan düşük faiz oranı ile kredi çekmek istiyorsanız kredi notunuzun minimum 1500 seviyesinde olması gerekir. Bu seviyenin altında olan kişiler daha yüksek tutardan kredi alırlar. Bununla birlikte kredi notunuz 900’ün altında ise kefil ve ipotek şeklinde teminatlar istenir.

Bu bankadan kredi alabilmenizin bir öteki koşulu da her bankada olduğu şeklinde aylık gelirinizin olmasıdır. Maaşlı çalışan kişiler aylık gelirlerini maaş yazısı ya da maaş bordrosu ile belgelemelidir. Esnaf olanlar ise senelik gelir bilançoları ile gelirlerini kanıtlamak zorundadır. Tertipli geliri olmayan kişilerin ING Banktan kredi alması mümkün değildir.

ING Bank 3 ay ertelemeli gereksinim kredisi başvurunuzun derhal onaylanması için bir öteki şart da sigorta primlerinin ödeniyor olmasıdır. Son altı aylık sigorta primleriniz tertipli olarak ödendiyse bu bankadan derhal kredi alabilirsiniz. Sigorta primleri tertipli olarak ödenmeyen kişilerin geliri tertipli değildir. Bundan dolayı banka tarafınca krediniz onaylanmaz.

Yukarıdaki şartları sağlıyorsanız 3 ay ertelemeli olan kredinize derhal müracaat yapabilirsiniz. Online müracaat meydana getirecek olan kişilerin müracaat esnasında 3 ay ertelemeli seçeneğini ne olursa olsun işaretlemesi gerekir. Aksi takdirde kredinizin ödemesi bir sonraki ay başlayacaktır.

ING Bank 3 ay ertelemeli gereksinim kredisi örnek ödeme tablosu (GÜNCEL);

Kredi faiz oranlarının düşmesi ile beraber ING Bank da faiz oranlarını güncellemiştir. Yeni faiz oranlarında 3 ay ertelemeli olan kredinize derhal müracaat yapabilirsiniz. Kredi faiz oranları nakit ihtiyacınıza ve kredi notunuza nazaran değişecektir. Aşağıda vereceğimiz faiz oranları, 1500 ve üstünde olan kredi notu sahipleri için geçerlidir.

 • Nakit ihtiyacınız 10 bin liraysa bu krediye ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %1,19’dan başlayacaktır. Bu krediden 50 TL dosya harcaması alınır. Krediniz için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı, 60 ay vadede 249 lira olur. Bu krediye geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 14.955,60 lira olacaktır.
 • Nakit ihtiyacınız 20 bin liraysa, bu krediye ödeyeceğinizi aylık faiz oranı gene %1,19’dan başlayacaktır. 60 ay vade için kredinizin aylık taksit tutarı ise 499 lira olur. Bu krediden alınacak dosya harcaması tutarı 100 liradır. Kredinizin geri ödeme toplam tutarı ise 29.911,20 lira olur.
 • Bu bankadan 30 bin lira kredi çekmek istediğinizi varsayalım. Bu kredini aylık faiz oranı da %1,19’dan adım atar. Bu tutardaki krediden alınacak olan dosya harcaması tutarı 150 liradır. Krediniz için 60 ay vadede aylık olarak 748 lira ödersiniz. Geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 44.866,20 lira olacaktır.
 • Nakit ihtiyacınız 50 bin liraysa, krediniz için faiz oranınız gene %1,19’dan adım atar. Bu krediden 250 lira dosya harcaması alınır. Kredinizi için 60 ay vadede aylık olarak 1.246 lira ödersiniz. Kredinize ödeyeceğiniz toplam meblağ da 74.777,40 lira olur.

ING Bank 3 ay ertelemeli gereksinim kredisi için hangi belgeler istenir?

Bu krediye banka şubelerinden müracaat yapacaksanız, başka bir deyişle ING bank müşterisi değilseniz ve krediniz almak için online kanallar yerine banka şubelerini tercih edecekseniz, bazı belgeleri bankaya teslime etmeniz gerekir. Bunun sebebi bankanın sizin hakkınızda hiçbir bilgiye haiz olmamasıdır. Bununla birlikte hesabınızın açılabilmesi ve kredinin hesabınız aktarılabilmesi için yasal olarak aşağıdaki belgeleri bankaya teslim etmeniz istenir.

 • Krediniz almak için ING Bank’a kimlik fotokopisi vermeniz gerekir. Kredi başvurusu esnasında yanınızda yeterlik, geçişlik ya da sürücü belgesi bulundurmanız kafi olacaktır.
 • Aylık gelirinizi gösteren bir belge sunmanız gerekir. Bu belgeler maaşlı olarak çalışanlar için maaş yazısı ya da maaş bordrosu, esnaflık geliri olanlar için gelir vergisi beyannamesi, şirket geliri olanlar için kurumlar vergisi beyannamesi şeklindedir.
 • Adınıza kayıtlı olan ve oturduğunuz adrese düzenlenmiş olan satmaca belgesi olması gerekir. Bu belgeler elektrik, su, telefon, doğalgaz ya da telefon faturası olabilir. Bu faturaların yerine ikametgâh belgesi de götürebilirsiniz.
 • Sigorta primlerinizin ödendiğine dair hizmet dökümü belgenizi de teslim etmeniz gerekir.

ING Bank 3 ay ertelemeli cepte kredi;

ING Bank’ın 3 ay ertelemeli olarak sunmuş olduğu son kredi kampanyası cepte kredidir. Bu kampanya ile ING’li olun ya da olmayın %0,79’dan başlaya avantajlı faiz oranlarında kredinizi kullanabilirsiniz. Üsteli kredinizi şimdi alırsınız ve ödemelerine 90 gün sonrasında başlayabilirsiniz. ING Bank 3 ay ertelemeli cepte kredi için bilgileri açıklayalım;

• Cepte kredi kampanyasından 60 ay vadeye kadar ve aylık eşit taksitli ödemeli olarak yararlanabilirsiniz.
• Bu krediyi 1.000 liradan başlamış olan ve 100.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.
• Cepte kredi 3 ay erteleme avantajından faydalanabilmek için kredinizi minimum 5.000 lira tutarında almanız gerekir.
• Bu kredi kampanyasının belirlenmiş olan aylık faiz oranı 0,79 ile %1,89 içinde değişmektedir. Kredinizin faiz oranı kredi notunuza göre farklılık gösterir. %0,79 faiz oranı 1850 ve üstünde Kredi notu sahipleri için geçerlidir.
• Cepte krediye derhal haiz olmak için başvurularınızı ING mobil şubeden, web bankacılığından ya da “derhal başvur” kısmında bulunan müracaat formundan yapabilirsiniz.
• Kredinizi %0,84’ten daha yukarıda bir faiz oranı le alışanız, turuncu fazladan nakit iadesi avantajından da faydalanabilirsiniz.
• ING Bank cepte kredi tahsis tutarı ve yaşam sigortası harcaması alınarak sunulur. Bu harcamalar kredi tutarına göre farklılık gösterir

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*