Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları Tablosu 2019

Sponsor Bağlantılar

Hepimiz bir ev sahibi olmak ister sadece konut kredisi faiz oranları birçok bankada ev almak isteyenler için oldukça yüksek durumdadır. Halkbank hesaplı evim konut kredisi yardımıyla artık siz de konut sahibi olabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Bugün konut sahibi olmak isteyenler için “Halkbank konut kredisi faiz oranları” adlı mevzuyu incelemek istedik ve sizin için mükemmel bir bilgilendirme yazısı ortaya çıkardır. Peki Halkbank konut kredisi faiz oranları 2019 senesinde ne durumda, gelin hep beraber aşağıda inceleyelim.

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları Tablosu ve Hesaplama

2019 senesinde ev almak isteyenler için Halkbank cazip konut kredisi faiz oranları sunuyor. Halkbank konut kredisi faiz oranları sektördeki neredeyse en düşük sayılara haiz. Peki Halkbank’ın hesaplı evim konut kredisi adıyla başlatmış olduğu bu uygun fiyata konut kredisi kampanyasında neler bulunuyor, işte detaylar:

Sponsor Bağlantılar

Halkbank’ın sunmuş olduğu hesaplı evim konut kredisi kampanyası yardımıyla en uygun vade ve en iyi ödeme alternatifleriyle ev sahibi olabiliyorsunuz.

Müşterinin kredi notuna hususi sunulan kredi tutarları ve faiz oranlarıyla oluşan bu mükemmel kredi paketindeki ödemeleri isterseniz aylık eş taksitlerle ödeyin, isterseniz kendi bütçenize gore averaj bir meblağ belirleyin, tamamen size kalmış. Halkbank’ın sunmuş olduğu fırsatlardan biri de ilk 3 ay taksitlerinizi erteleme olanağı, böylelikle bütçenizi ayarlayıp kredi başvurunuzu yaparak ilk aylarınızda para biriktirebilir ve kredi ödemelerinizi dengeye sokabilirsiniz.

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları ile Kredi Tutarı ve Ödeme Koşulları

Halkbank konut kredisi alarak kredinizi 120 aylık bir vade periyodunda ve %1,65’ten süregelen oranlarda faiz imkanlarıyla geri ödeyebiliyorsunuz. Üstelik bütçenize gore bu değişkenler belirleniyor ve size en uygun olan ödeme şekli tespit edilerek kredi notunuza geri bir hesaplama yapılıyor. İşte sizin için hazırlamış olduğumuz, maaş müşterileri yada standart müşteriler için hazırlanmış iki tane örnek ödeme tablosu aşağıda:

Halkbank Maaş Müşterileri İçin Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları Tablosu

Aşağıdaki tabloda Halkbank maaş müşterisi konut kredisi faiz oranları örnek aylık ve senelik hesaplama miktarlarını görebilirsiniz. Böylece kendinize ortalama bir bütçe çıkararak kredinizin maliyetini hesaplayabilirsiniz. Halkbank maaş müşterileri için hususi indirimli konut kredisi faiz oranları sunmaktadır. İşte indirimli maaş müşterisi faizleri:

Kredi Miktarı                     Vade     Aylık Oran %       Aylık Taksit      Senelik Oran %
0-500.000 tl                       120          1,65                   1,920 tl               22,21
500.001-1.000.000 tl        120          1,70                    9,796 tl               22,66
1.000.001 ve üstü             120          1,80                      20,398 tl             24,09

Ev Sahibi Olmak İsteyenler İçin Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları Tablosu

Eğer Halkbank maaş müşterisi değilseniz bu gene de mesele değil, minik bir farkla siz de Halkbank konut kredisi çekebilirsiniz. Halkbank her türden alan kişi için cazip faiz oranları sunmaktadır ve gene piyasadaki en uygun fiyatlı konut kredi faiz oranları bu bankada yer alabilmektedir. İşte standart müşteriler için Halkbank konut kredisi faiz oranları ve örnek hesaplama tablosu:

Kredi Miktarı                     Vade     Aylık Oran %       Aylık Taksit      Senelik Oran %
0-500.000 tl                       120          1,75                     1,999 tl               23,67
500.001-1.000.000 tl        120          1,80                     10,199 tl             22,12
1.000.001 ve üstü             120          1,86                       20,888 tl             24,97

Bu makalemizde konut sahibi olmak isteyenler için Halkbank konut kredisi faiz oranları tablosu ve detaylarını sizler için paylaştık ve azca da olsa size destek olmaya çalıştık. Verdiğimiz tablodaki veriler en temel verilerdir ve harcamalar hariç verilen sek bilgilerdir. Halkbank konut kredisi faiz oranları çoğu zaman bu şekilde olup üzerine eklenecek kredi harcamaları vb extra banka maliyetleri ile krediniz size ödenecektir. Daha detaylı informasyon için Halkbank şubelerine başvurmanızı tavsiye etmekteyiz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*