Halkbank Kolay ve Hızlı Kredi

Sponsor Bağlantılar

Halkbank, öteki bankalar benzer biçimde kolay ve süratli kredi kampanyası yapmıştır. Bu kredi, hafta sonu ve gece geç saatle olsa bile acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabileceğinizi ve kredinizi istediğiniz vakit kullanabileceğiniz bir kampanyadır. Halkbank müşterisi olmasanız bile kredi notunuz yüksekse, öteki bankalara olan borçlarınızdan dolayı sızıntı yaşamadıysanız ve aylık geliriniz de bulunuyorsa, bu krediye müracaat yapabilir ve kredinizi oturduğunuz yerden anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Halkbank kolay ve süratli kredi özelliklerini açıklayalım;

Halkbank kolay ve süratli kredi özellikleri nedir?

Sponsor Bağlantılar

Acil nakitte gereksinim duyduğunuz anda kullanabileceğiniz bu kredi, uygun ödeme koşulları ve uygun faiz oranları ile sunulmaktadır. Bu krediye aylık geliri olan ve bunu belgeleyebilen hepimiz müracaat yapabilir. Piyasaya gore oldukça uygun faiz oranlarına haizdir. Halkbank tarafında sunulan bu kredinin özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklamak mümkündür;

  • Bu krediye 3 ayda 60 aya vara vadeler ile haiz olabilir, aylık taksit miktarınızı bütçenizi zorlamayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
  • Bu krediyi 1.000 liradan başlayarak 15.000 liraya kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için kolayca alabilirsiniz.
  • Halkbank kolay ve süratli kredi için yaptığınız başvurularınız aynı gün içinde sonuçlanır ve müracaat sonucunuz SMS ile cep telefonunuza gönderilir. Kredi başvurunuzun ne durumda bulunduğunu istediğiniz zaman izlemek için Halkbank’ın web bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanabilirsiniz. Burada bulunan “Başvurularım” menüsünden kredinizin ne aşamada bulunduğunu öğrenebilirsiniz.
  • Bu kredi için belirlenmiş olan aylık faiz oranı %2,15’tir.
  • Krediyi kullanırken otomatik ödeme talimatı verebilir ve kredinizin aylık taksitlerinin otomatikman ödenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Kredinizi kullanacağınız sırada yaşam sigortası yaptırabilirsiniz. Yaşam sigortası, kredi süresi süresince krediyi çeken kişinin sakat kalması ya da ölmesi durumunda, kalan kredi tutarının sigorta tarafınca karşılanması için yapılır. Bu tür durumlara karşı tedbir olarak krediniz için yaşam sigortası yaptırabilirsiniz.
  • Halk bankasından çekeceğiniz bu krediyi istediğiniz vakit banka şubelerinden kapatabilir ya da istediğiniz vakit ara ödeme yapabilirsiniz.
  • Bu krediye başvurularınızı haftanın yedi günü ve yirmi dört saati yapabilir, onaylanan kredinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bu bankadan 15.000 lira olan nakit ihtiyaçlarınız için 60 ay vade ile kredi çekerseniz ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %2,15’tir. Bu krediye 78,75 lira kadar dosya harcaması ödersiniz. Kredinizin aylık taksit tutarı 494,18 lira olur.

Halkbank kolay ve süratli kredi başvurusu iyi mi yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Bu krediye SMS bankacılığı, bireysel web şubesi, bankanın internet sayfası, mobil bankacılık ve Dialog üstünden başvurularınızı yapabilirsiniz. Onaylanmış olan kredinizi derhal kullanabilmek için Dialog ve bireysel web şubesini kullanabilirsiniz.

Dialog, mobil şubesi ve bireysel web şubesi üstünden bu krediye başvurularınızı yapabilmek ve kredinizi anında kullanabilmek için bankanın müşterisi olmanız doğrusu üye olmanız gerekir. Üye olurken size verilen gizyazı ile bu uygulamalara giriş yaparak kredi başvurunuzu derhal tamamlayabilir ve onaylanmış olan kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

SMS bankacılığı ile kredi başvurusu yapmak için aralarında bir boşluk bırakarak ve büyük harfler ile “KREDİ, KİMLİK NUMARANIZ, AYLIK GELİR BİLGİSİ, TALEP EDİLEN KREDİ TUTARI” benzer biçimde detayları yazarak, 3452’ye kısa bildiri göndermeniz gerekir. Başvurunuz derhal değerlendirmeye alınır ve sonucu cep telefonunuza gönderilir. Peşinden kredinizi online giriş yöntemlerini kullanarak hesabınıza aktarabilirsiniz.

Banka müşterisi değilseniz kredi başvurunuz için bankanın internet sayfasında bulunan müracaat formunu doldurup göndermeniz gerekir. Peşinden başvurunuz işleme alınır ve sonucu cep telefonunuza gönderilir. Bu formda emek verme detayları, adres detayları, aylık gelir detayları yer alır. Kredinizin pozitif yönde neticelenmesi için bunların eksiksiz olarak doldurulması gerekir.

Halkbank süratli ve kolay kredi hakkında detaylı informasyon almak için Dilogdan ya da bankanın müşterini hizmetlerini arayarak informasyon alabilirsiniz.

Halkbank kolay ve süratli kredi örnek maliyet tablosu nasıldır?

Halkbank kolay ve süratli krediyi almak için ilk olarak ne kadar kredi almak istediğinizi belirlemeli ve bu kredi için ne kadar ödeyeceğinizi hesaplamalısınız. Bu hesaplama için https://www.halkbank.com.tr/4517-hesaplama_araci adresini kullanabilirsiniz. Düşünce edinmeniz açısından sizlere birkaç örnek hesaplama yapalım;
Halkbank süratli krediyi 10.000 lira olarak ve 36 ay vadede alırsanız;

• Kredi faiz oranınız; %1,07 olur.
• Aylık taksit tutarı; 348,65 lira olarak hesaplanır.
• Geri ödenecek toplam meblağ; 12.551,40 liradır.

Halkbank süratli krediyi 20.000 lira olarak ve 48 ay vadede alırsanız;

• Kredi faiz oranınız; %1,07 olur.
• Aylık taksit tutarı; 560,76 lira olarak hesaplanır.
• Geri ödenecek toplam meblağ; 26.916,48 liradır.

Halkbank süratli krediyi 30.000 lira olarak ve 60 ay vadede alırsanız;

• Kredi faiz oranınız; %1,07 olur.
• Aylık taksit tutarı; 720,14 lira olarak hesaplanır.
• Geri ödenecek toplam meblağ; 43.208,40 liradır.

Halkbank süratli krediyi 40.000 lira olarak ve 60 ay vadede alırsanız;

• Kredi faiz oranınız; %1,07 olur.
• Aylık taksit tutarı; 960,19 lira olarak hesaplanır.
• Geri ödenecek toplam meblağ; 57.611,40 liradır.

Halkbank süratli krediyi 50.000 lira olarak ve 60 ay vadede alırsanız;

• Kredi faiz oranınız; %1,07 olur.
• Aylık taksit tutarı; 1.200,23 lira olarak hesaplanır.
• Geri ödenecek toplam meblağ; 72.013,80 liradır.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*