Halk Bankası Paraf Kart Anında Başvuru

Sponsor Bağlantılar

Kredi kartları, pek oldukca ürünü taksitli bir halde almaya ya da puanlar biriktirmeye yarayan mühim alışveriş araçları içinde yer verilmiştir. Hatta pek oldukca şahıs çoğu zaman kredi kartlarını kullanarak alışverişlerini gerçekleştirmektedir. Her banka ise kendine ilişkin kredi kartı ile müşterilere değişik imkanlar sağlamaktadır. Halk Bankası ise Paraf Kart aracılığı ile müşterilerini memnun etmektedir. Halk Bankası paraf kart başvurusu yapmak isteyen müşteriler ise süratli bir halde başvurularını gerçekleştirebilmekte ve anında kullanım gerçekleştirebilmektedir. Eskiden kredi kartı başvuruları bir tek şubeler aracılığı ile yapılabilirken günümüzde pek oldukca bankanın sunmuş olduğu şeklinde web üstünden de sağlanabilmektedir.

Halk Bankası Paraf Kart Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Halk Bankası paraf kart başvurusu yapabilmek için pek oldukca kanaldan bahsedilebilmektedir. Sadece müşteriler çoğu zaman başvurularını web ortamından gerçekleştirmeyi uygun bulmaktadır. Bu sayede de anında yanıt gönderilmekte ve onaylanan kredi kartları müşterilerin adreslerine gönderilmek suretiyle derhal basılmaya başlanmaktadır.

Halk Bankası paraf kart başvurusu gene web sitesi haricinde web bankacılığı, kısa ileti ya da mobil bankacılık aracılığı ile de gerçekleştirilmektedir. Müşteriler kendileri için en uygun olan yöntemi seçerek derhal kredi kartı başvurularını gerçekleştirerek kredi kartlarını kullanmaya başlayabilmektedir. Bilhassa kısa ileti ile meydana getirilen müracaat neticeleri oldukca daha süratli bir halde iletilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Halk Bankası Paraf Kart başvurusu için uygun olan kanallar aşağıda yer verilmiştir.

Web Sitesi Aracılığı İle Paraf Kart Başvurusu: Halk Bankası paraf kart sahibi olmak isteyen kişiler www.parafcard.com.tr sitesine tıklayarak “Paraf Kart” bölümünü seçip müracaat işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Müşteriler bu alanda TC kimlik numaraları ile beraber öteki talep edilen alanları doldurmakta ve sonrasında başvuruyu onay sürecine göndermektedir. Onaylanan Halk Bankası paraf kartlar basım işleminin peşinden ortalama 15 gün içinde müşterilerin adreslerine posta ile gönderilmektedir.

Halk Bankası Paraf Kart başvurusu yapmak isteyen müşteriler hem de Halk Bankası mobil bankacılık uygulaması ile de müracaat sağlayabilmektedir. Halk Bankası mobil bankacılık uygulamasını indiren müşteriler “Kredi Kartı Başvurusu” alanından başvurularını kısa bir süre içinde gerçekleştirebilmekte ve sonrasında onay mesajı ile beraber kartlarını kullanmaya başlayabilmektedir.

Halk Bankası Paraf Kart Özellikleri Nedir?

Halk Bankası paraf kart başvurusu meydana getirecek olan müşterilerin merak ettikleri bir öteki nokta ise bu kredi kartının özellikleridir. Paraf Kart, mastercard özelliği taşımaktadır. Hem yurt içinde hem de yurt haricinde tek çekim ya da taksitli tüm alışverişlerde kullanılabilmektedir. Devamlı olarak kullanım sağlandığında ise puan birikimi gerçekleşmekte ve bu puanlar alışveriş esnasında indirim olarak kullanılabilmektedir. Kısacası müşteriler puanları kadar ürünleri parasız alabilmektedir. Troy logosu bulunan iş yerlerinde de bu kart ile alışveriş yapabilmek mümkün olmaktadır. Halk Bankası paraf kart kullanıcılarına daha pek oldukca olanak da tanımaktadır.

Paraf Kart Çeşitleri Nedir?

Halk Bankası Paraf kart değişik özelliklere haiz kartlar ile kullananların karşısına çıkmaktadır. Parafree, Parafly ve Paraf Kart bunlardan örnek olarak gösterilebilmektedir. Parafree kartta herhangi bir senelik kart aidatı bulunmamaktadır. Kullanıcılar bu kartı senelik ödemesi bulunmadığından dolayı oldukca avantajlı kullanamasalar da günlük gereksinimlerini karşılayabilmekte ve taksitli alışveriş gerçekleştirebilmektedir.

Parafly kart ise daha oldukca yurt haricinde alışveriş yapabilmek için kullanıma hazır bir kredi kartıdır. Mastercard ya da Visa logosu bulunan tüm yurtdışı iş yerlerinde bu kart kullanılabilmektedir. Kısaca yurtdışına çıkış yaptığınızda kredi kartınızı yurtdışı kullanımlara açtırmanıza gerek kalmadan kullanmanıza olanak sağlar. Taksitli ya da tek çekim alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Paraf kart tutarı ne kadar?

Paraf kart, Türkiye’nin en avantajlı kredi kartlarından birdir. Sunmuş olduğu birbirinden değişik özellikleri ile kullanıcılarına sayısız avantaj sağlar. Bunun yanında oldukca sayıda indirim ve taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Bu kredi kartından yapacağınız tüm alışverişlerden extra puan kazanırsınız ve bu puanları arzu ettiğiniz zaman parasız alışveriş için harcayabilirsiniz.

Peki paraf kart tutarı ne kadardır?

Paraf kartın senelik kart aidatı kartın türüne göre farklılık gösterir. Paraf klasik kartın senelik aidatı 39 lira iken ek kartının ki 19 liradır. Paraf Gold kredi kartının senelik tutarı 64 lira iken ek kartının tutarı 32 liradır. Paraf Platin kartın senelik üyelik tutarı 103 lira iken ek kartının tutarı ise 50 liradır.

Paraf kredi kartlarının ticari olan çeşitlerinden ek kart tutarı alınmaz. Paraf Business, Paraf Kobi ve Paraf Esnaf kartlarında senelik üyelik tutarı olarak 100 lira alınır. Bu saydığımız ücretlere BSMV dahil değildir. BSMV, bankacılık kanunu ile alınan bir vergidir. Tüm kartlar için %5 oranında da BSMV tutarı dahil edilecektir.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*