Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren 7 Banka (KESİN ONAYLI)

Sponsor Bağlantılar

Gelir belgesi sunamayan kişilerin kredi kartı alması zor olsa gerek sadece imkânsız durumda değildir. Çalışmayan kişilerin kredi kartı alımını mümkün bir hale getirebilmesi için bankaya ek gelir sunması gerekecektir. Eğer şuanda hiçbir şekilde geliriniz bulunmuyorsa, bankalardan kredi kartı almanız söz mevzusu değildir. Sadece herhangi bir kira geliriniz bulunuyorsa yada herhangi bir gelir sahibiyseniz kredi kartı alabilirsiniz. Çalışmayan ve gelir belgesi olmayanlara kredi kartı sağlanabilmesi için kredi notu büyük bir ehemmiyet arz eder. Kredi notu 1400 ve üstünde bulunan kişilerin daha rahat şartlar altında kredi kartı alabileceğini belirtmek gerekir. Daha önceki zamanlarda kara listeye giriş yapılmaması ve sicilin temiz durumda olması bankalar tarafınca aranan öteki şartlar içinde bulunur.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Alınabilir Mi?

Sponsor Bağlantılar

Bankaların birçoğu kredi yada kredi kartı başvurusunun peşinden gelir belgesi ile aylık gelirin belgelenmesini istiyor. Bu şeklinde durumlarda müracaat süreci uzamaktadır ve bu belgelerin müdürlükler tarafınca onaylanması da ek olarak vakit alan bir durumdur. Bankaların gelirleri belgelemek isteme sebebi; alacağınız kredi yada kredi kartının aylık ödemelerini meydana getirecek güce haiz olup olmadığınızı görme isteğidir. Bu belgeler istediğinde bankalara iletilmezse otomatikman kredi yada kredi kartı başvurunuz reddedilir. Her ne kadar gelir belgesini almak ve onaylanmasını beklemek işlemi uzun sürse de gelir belgelerinizi bankalara ilettikten sonrasında kredi yada kredi kartı başvurunuz onaylanabilir.

Eğer ki bankalar ile sıkça çalışan biri iseniz ve kredi notunuz da yüksek ise bu biçim durumlarla karşılaşmazsınız. Şundan dolayı kredi notunuzun yüksek olmasını elde eden en büyük etmenlerden biri de ödemelerinizi tertipli yapmanızdır. Hatta kredi notunun %35ini oluşturan bir durumdur. Kredi notu üstünde etkili olan öteki unsur ise mevcut borç durumunuzdur ve bu da kredi notunuzu %35 etkisinde bırakır. Doğrusu, kredi notunuzun yüksek olması ödemelerinizi tam zamanında ve eksiksiz bir halde yaptığınızı ve gelirinize oranla oldukca aşırı borçlanma durumu içinde olmadığınızı gösterir. Bundan dolayı bankalar ekstradan gelir belgenizi görmeye gerekseme duymaz. Kredi notunuzun yüksek olduğundan eminseniz web üstünden online müracaat yaparak bile kredi yada kredi kartı alma ihtimaliniz var. Sadece kredi notunuzdan güvenli değilseniz ya kredi notunuzu öğrenebilir yada gelir belgesiz kredi kartı veren bankalara başvurularda bulunabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Almanın Şartları;

Sponsor Bağlantılar

Bankalardan, gelir belgesi göstermeden kredi kartı alabilmeniz için bazı şartları taşıyor olmanız gerekir. Bu şartları aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

  • Gelir belgesiz kredi kartı alabilmenin en mühim şartı banka müşterisi olmanızdır. Bir bankanın müşterisiyseniz, gelir belgesi göstermeden kredi kartı alabilirsiniz. Şundan dolayı bu bankada ödeme performansınız ve öteki bilgileriniz mevcuttur ve daha ilkin çalışmış olduğunuz bu bankadan kredi kartı almanız daha kolay olacaktır.
  • Gelir belgesi olmadan bankaların size kredi kartı verebilmesi için kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Kredi notu, daha önceki kredi ve kredi kartı borçlarınızı ödeme performansınızı gösterir. Kredi notunuz yüksekse, aşağıda sayacağımız 7 bankadan kredi kartı almanız oldukca daha kolay olacaktır.
  • Gelir belgesi olmadan kredi kartı alabilmek için bir öteki şart herhangi bir bankada vadesiz ve vadeli mevduat hesaplarınızın olmasıdır. Vadeli mevduat hesabı ya da BES şeklinde birikim hesabı olan kişiler, bankaların gözünde geliri olan kişilerdir. Eğer bu tür birikim ya da yatırım hesaplarınız var ise, bankalardan kredi kartı almanız daha kolay olacaktır.
  • Gelir belgesi olmadan kredi karıt alabilmek için bir öteki koşul da bankalarda otomatik ödeme talimatlarınızın olmasıdır. Herhangi bir bankada bulunan vadesiz hesabınızdan her ay düzeli olarak otomatik ödeme talimatlarınız ödeniyorsa, bankaların gözünde geliriniz var anlamına gelir ve kredi kartı almak için gelir belgesi göstermenize gerek kalmaz.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Var Mı?

Gelir belgesi olmadan da kredi kartı alabilmeniz mümkün sadece bu tamamen size bağlıdır. Gelir belgesiz kredi kartı alabilmek için kredi sicilinizin muntazam olması gerekir. Eğer kredi sicilinizde olumsuzluklar var ise bir çok banka gelir belgesi dahi istemeden kredi kartı başvurunuzu iptal etmektedir. Eğer siciliniz düzgünce bazı bankaların belli dönemler içinde kampanya yaparak gelir belgesi olmadan hizmete sunmuş olduğu kredi kartlarından talep edebilirsiniz ve yüksek ihtimalle kredi kartı talebiniz kabul edilir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Gelir belgesiz kredi veren birçok banka bulunmaktadır. Bu bankalar çoğu zaman kolay kredi kartı veren bankalardır ve sizden gelir belgesi talep etmeyecektir. Gelir belgesi olmadan kredi alabileceğiniz bankalar şunlardır;

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası genel olarak müşterilerden gelir belgesi talep etmeyen bankalar içinde bulunur. Bilhassa geçmiş zamanlarda bu banka ile çalıştıysanız ve banka tarafınca tanınıyorsanız, kredi kartı alımını daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Kredi kartı başvurusunu ise isterseniz web şubesini tercih ederek, isterseniz de mobil bankacılık üstünden yapmayı düşünebilirsiniz. Kredi siciliniz temiz durumdaysa banka vesilesiyle düşük limitli bir kredi kartı alabilme ihtimali daima vardır.

Güvence Bankası Kredi Kartı

Kolay kredi kartı veren bankalar içinde bulunan Güvence Bankası, belge gereği duyulmadan kredi kartı alabileceğiniz sayılı seçenekten biridir. Yüksek bir kredi notuna sahipseniz ve bankaya ek gelir sunabilecek bir yapıdaysanız o vakit bu bankayı tercih ederek kredi kartı alım işlemini tamamlayabilirsiniz. Sadece çalışmayan kişiler diğerlerine nazaran daha düşük limitteki kredi kartlarını alabilmektedir. Kredi kartı borcunun ödemelerini muntazam ve zamanında yaptığınız süre süresince kredi kartının limitini arttırma şansınız bulunur. Bundan dolayı limit yükseltmek için bu kuralı dikkate almanızda yarar vardır.

Akbank Kredi Kartı

Gelir belgesiz kredi kartı alma işlemini mümkün bir hale getiren Akbank, belgesiz ve imzasız olarak kredi kartı almanıza niçin olacak bir isimdir. Bilhassa aylık olarak herhangi bir ek geliriniz bulunuyorsa bu banka üstünden kredi kartı alımını mümkün bir hale getirebilirsiniz. Her bankada olduğu şeklinde bu bankada da kredi notunun yüksek olması önemsenen şeyler arasındadır.

QNB Finansbank

Kredi kartı mevzusunda en oldukca tercih edilen seçeneklerden önde gelen QNB Finansbank çalışmayanlara kredi kartı veren bankalardan biridir. Eğer finansal geçmişiniz pozitif durumdaysa, daha önceki zamanlarda kara listeye girmediyseniz ve kredi notunuz yüksekse bankadan kredi kartı almak için önünüzde herhangi bir engel bulunmaz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı

Kredi kartı almak için çoğunlukla tercih edilen bankalardan önde gelen Denizbank, kira şeklinde ek gelir sunabilen kişilere kredi kartı sağlıyor. Bu biçim bir gelire haiz olan kişiler düşük limitli olmak suretiyle bir kredi kartı sahibi olabilirler. Kredi kartı ödemelerinin zamanında yapılması ise limitin yükseltilmesine niçin olacaktır.

ING Bank Kredi Kartı

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar içinde bulunan ING Bank, kredi notu 1500 ve üstünde bulunan çalışmayan kişilere kredi kartı imkanı sağlıyor. Bilhassa banka ile önceki dönemlerde çalıştıysanız ve pozitif bir finansal geçmişiniz bulunuyorsa banka vesilesiyle kredi kartı alımını mümkün bir hale getirebilirsiniz. 

TEB Kredi Kartı

TEB aynı şekilde yüksek kredi notu bulunan kişilerin kredi ve kredi kartı alımını kolaylaştırıyor. Bilhassa kredi notunuz düşükse ve aylık kira geliri şeklinde herhangi bir geliriniz bulunmuyorsa bu bankadan bu ürünlerin alımı zor bir hale gelecektir.

Enpara Kredi Kartı

Enpara.com QNB Finansbank’ın dijital bankacılık hizmetidir ve online olarak hizmet sunmaktadır. Şubesiz bankacılık olduğundan müşterilerine oldukca fazla avantaj sağlar. Bu avantajlarından biri de Enpara kredi kartıdır. Bu kredi kartı, aidatı olmayan ve oldukca fazla pozitif yanları sunan bir karttır. Bu kart ile yapacağınız alışverişlerinizden çeşitli indirimler ve taksit imkânı elde edebilirsiniz. Bu kartı almak için herhangi bir gelir belgesi sunmanıza gerek bulunmaz. Başvuruyu yaptıktan sonrasında aylık geliriniz ve sigorta bilgileriniz otomatikman sistem üstünden sorgulanır. Eğer başka bankalara olan borçlarınız fazla değilse ve gelirinizle orantılıysa, aylık geliriniz yeterliyse ve sigorta primleriniz tertipli olarak yatırılmışsa, bu kredi kartına derhal haiz olabilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar;

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar, başvurularını çoğu zaman online olarak alırlar. Adınıza yapılacak olan tüm sorgulama işlemleri otomatikman ve kimlik numaranız üstünden yapılır. Bu sorgulama esnasında kredi notunuz, aylık geliriniz ve sigorta bilgilerinizi sorgulanacaktır. Eğer kredi notunuz 1000’in üzerindeyse, aylık geliriniz var ise ve sigorta primleriniz son altı aydır ödeniyorsa, yaptığınız kart başvurusu anında onaylanacaktır. Kredi kartınızın limiti bankalar tarafınca belirlenir. Bu limitler, aylık gelirinize ve öteki bankalara olan borçlarınıza gore belirlenecektir. Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalara ve müracaat koşulları aşağıdaki gibidir;

Enpara.com kredi kartı;

Enpara.com, Türkiye’nin aidatız kredi kartı olma özelliğindedir. Bununla beraber müşterilerine belirli bir döneme kadar 100 liraya kadar ödenti ödemesi de yapmıştır. Bu kredi kartının çeşitli alışverişlerden indirim alma, nakit ön ödeme, taksitli nakit ön ödeme şeklinde pek oldukca özelliği bulunmaktadır. Ek olarak Finansbank üye işyerlerinin tamamında kullanabileceğiniz kredi kartından taksitli alışveriş de yapabilirsiniz. Bu kredi kartına gelir belgesiz haiz olabilmek için web sitesinden, web bankacılığından ya da mobil bankacılıktan müracaat yapmanız gerekir. Başvurunuz derhal sorgulanır ve anında sonuçlanır. Kredi kartınız onaylandıktan sonrasında ise derhal kullanamaya başlayabilirsiniz.

Etken Bank gelir belgesiz kredi kartı;

Etken Bank müşterilerine hem gelir belgesiz kredi hem de kredi kartı sunmaktadır. Etken Bank gelir belgesiz kredi kartı avantajından faydalanabilmek için banka şubelerinden müracaat yapmanız gerekir. Bu kredi kartının adı Passo’dur. Bu kredi kartına haiz olan kişiler, kart tutarı ödemeden alışveriş yapabilirler. Üstelik kredi kartlarından taksitli nakit ön ödeme, nakit ön ödeme ve taksitli alışveriş avantajlarından da yararlanabilirler. Bu kredi kartının başka bir özelliği de tüm dünyada geçerli olmasıdır. Tüm dünyada bulunan Visa ve Mastercard amblemi olan tüm iş yerlerinde bu kartınızı kullanabilirsiniz.

Passo kart sahibi olanlar Bolu, Antep ve Maraş illerinde toplu taşımadan da faydalanabilirler. Toplu taşıma ödemlerini bu kartlarından yapabilirler. Ek olarak bu kredi kartı ile yurt içindeki ve yurt dışındaki tüm Electron ve Maestro amblemi görülen ATM’lerden, taksitli nakit ön ödeme çekilebilme pozitif yanları da sunulmaktadır. Kredi kartınızın geri ödemelerini ise Türkiye’deki tüm PTT matiklerden ve PTT şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızın şifresi banka tarafınca verilmez. Şifrenizi almak için Etken Bank alan kişi hizmetlerini aramanız gerekecektir.

CEPTETEB gelir belgesiz kredi kartı

CEPTETEB, oldukça ayrıcalıklı avantajlar sunan bir kredi kartıdır. CEPTETEB kredi kartınızla taksitli alışveriş yapma, nakit ön ödeme çekme ve Bonus puan kazanma imkânı elde edebilirsiniz. Bunlarla beraber daha pek oldukca özelliği de sunan CEPTETEB kredi kartınız ile harcama sözünüze Bonus puan kazanabilir, öteki bankaların kredi artı faiz oranlarına bakıldığında oldukca daha uygun faiz oranları ile nakit ön ödeme çekebilir kredi kartınızı kullanarak havale ya da EFT yapabilirsiniz. Ek olarak toplam 5 adede kadar ek kart çıkarma imkanız da bulunmaktadır. Bu karta gelir belgesi olmasa da derhal haiz olabilmek için internet sayfasında bulunan müracaat formunu doldurabilirsiniz.

CEPTETEB, bu avantajlı kredi kartını verirken yalnızca öteki bankalara olan borçlarınızı tertipli ödemiş olmanıza bakar. Bu sayede gelir belgeniz olmasa bile kredi kartınıza derhal müracaat yapabilir ve derhal haiz olabilirsiniz. Kartınız, istediğiniz adrese derhal teslim edilecektir. Kredi kartınızı bankamatik kartı şeklinde kullanarak arzu ettiğiniz yerde harcama yapabilirsiniz. Üstelik online alışverişlerinizde ek taksit avantajından da faydalanabilirsiniz.

Akbank imzasız belgesiz kredi kartı;

Akbank direkt kredi kartı sahibi olmak için gelir belgesi ya da imzaya gerek kalmaz. Akbank müşterisi olun ya da olmayın saniyeler içinde kredi kartınıza müracaat yapabilir ve onaylanan kartınızı derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. Akbank gelir belgesiz kredi kartına derhal haiz olmak için buraya tıklayabilir, başvurunuzu saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Müracaat için yalnızca cep telefonu, kimlik numarası ve aylık gelir detayları yeterlidir. Sizden evrak ya da güvence istenmez. Başvurunuz saniyeler içinde sonuçlanır. Başvurunuz onaylandığında Akbank alan kişi temsilcileri tarafınca aranırsınız. Adres bilgileriniz alınır ve kartınız derhal adresinize gönderilir.

Akbank belgesiz kredi kartı almak işte bu kadar kolaydır. Akbank Axess kredi kartınızla kucak kucak Chip para kazanabilir, parasız nakit ön ödeme özelliğinden faydalanabilir, 48 aya varan taksit imkânı ile anında kredi alabilir, fazladan ücret ötmeden havale ve EFT işlemlerinizi yapabilir, tek bir SMS ile anında 500 TL alabilir, peşin aldığınız alışverişleriniz için taksit iste hususi durumunu kullanabilir ya da ihtiyacınız olan şeyleri şimdi alarak borç erteleme özelliği ile istediğiniz zaman ödeyebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*