Garanti Miles & Smiles Kredi Kartı Alma Zamanı

Sponsor Bağlantılar

Miles & Smiles kredi kartları, Türk Hava yollarının resmi kredi kartıdır. Türk Hava Yolları ile Güvence Bankasının yapmış olduğu anlaşmaya nazaran Güvence bankasından bu kredi kartlarını alabilir ve pek oldukca ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz. Bu kredi kartlarının en mühim özelliği uçuşlarınız için fazladan mil sağlamasıdır. Yaz aylarının gelmesi ile beraber, tayyare seyahatleri de artış göstermiştir. Siz de gezi için tayyare yolculuklarını tercih ediyorsanız, dünyanın her yerinde pek oldukca pozitif yanları olan bu kredi kartına derhal haiz olabilirsiniz sizlere Güvence miles & smiles kredi kartı hakkında detaylı informasyon sunalım;

Güvence miles & smiles kredi kartı özellikleri ve avantajları nedir?

Sponsor Bağlantılar

Miles & Smiles bünyesinde Visa, Platinum ve Amerikan Express benzer biçimde kartı çeşitleri bulunmaktadır Güvence Bankasından bu kredi kartlarına derhal başvurabilir ve kredi kartınızı en kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz. 5.000 lira ve üstü limitler için Visa ve Amerikan Express olarak iki kart seçeneği sunulur. 5.000 TL altı limitler için ise Miles & Smiles Platimun kart gönderilir. Her kart çeşidinin kendine ilişik değişik kampanyaları ve avantajları bulunmaktadır. Genel olarak Güvence miles & smiles kredi kartı avantajlarını ise aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

 • Bu kredi kartı ile yapacağınız tüm alışverişlerinizden, sektörüne nazaran olmak suretiyle değişen oranlarda mil kazanma imkanınız bulunmaktadır.
 • Bu kartlarda bulunan Trink özelliği yardımıyla küçük miktarlarda olan alışverişlerinizi bile süratli ve kolay bile şekilde ödeyebilir ve bu alışverişlerinizden bile fazladan mil kazanabilirsiniz.
 • Türk Hava Yollarından bu kart ile alacağınız tüm bilet harcamalarınızda 1 TL için 1 mil kazanabilirsiniz. Ek olarak tayyare bileti ödemelerinizi 6 taksit avantajıyla yapabilirsiniz.
 • Bu kredi karı ile biriktirmiş olduğunuz milleri son dakika seyahatleriniz için bile kullanabilirsiniz. Ek olarak uçuşlarınız için istediğiniz yerden bilet alma hakkına haiz olmuş olursunuz.
 • Bu kredi kartı ile kazandığınız millerinizi tayyare bileti satın alarak kullanabileceğiniz benzer biçimde öteki alışverişlerinizde de harcayabilirsiniz.
 • Bu kredi kartını Güvence Pos aletinin bulunmuş olduğu restoranlarda kullanarak, tüm restoran harcamalarınız için fazladan %40 mil kazanabilirsiniz.
 • Bu kredi kartı ile İstanbul Sabiha Gökçen havalimanında otopark arama derdi yaşamazsınız ve araçlarınızı %40 indirimle otoparka bırakabilirsiniz.
 • Bu kart sahipleri bununla birlikte Güvence Asistan hususi durumunu de kullanabilirler. Güvence Asistan ile acil durumlar için otomobilinize çekici çağırabilir, evinize camcı isteyebilir, çilingir ya da tesisatçı benzer biçimde ihtiyacınız olan şeyleri ücretsiz bir şekilde giderebilirsiniz.
 • Otel, restoran ve yüzlerce seçkin markadan yapacağınız alışverişleriniz için %10 ile %15 arasından değişen oranlarda indirim alabilirsiniz.
 • Dünyada bulunan 700’den fazla havalimanında Lounge hizmetinden faydalanabilir, hususi ayrıcalıklar ile tanışabilirsiniz.
 • Bu kredi kartına haiz olursanız, dar kapsamlı olan gezi sigortasına ücretsiz bir şekilde haiz olabilirsiniz.
 • Bu kredi kartına haiz olanlar bununla birlikte ön ödeme mil özelliğinden de faydalanabilirler. Eğer tayyare bileti satın almak için kafi miliniz yoksa, ön ödeme mil alabilir ve 18 ay içinde bu borcunuzu kapatabilirsiniz.

Güvence miles & smiles kredi kartı için iyi mi müracaat yapılır?

Bu kredi kartına kısa yoldan haiz olabilmek için online müracaat yapabilirsiniz. Güvence Bankasının web sitesine girerek burada bulunan kredi kartı müracaat bölümünden Miles & Smiles kategorisin seçebilir ve kartınıza derhal müracaat yapabilirsiniz. Hem de web bankacılığı ya da mobil bankacılık üstünden de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularınız derhal değerlendirmeye alınır ve başvurusu sonucunuz en kısa sürede tarafınıza iletilir. Onaylanan kredi kartınız adresinize derhal postalanacaktır. Bu kredi kartına Güvence Bankasının şubelerinden de müracaat yapabilirsiniz.

Güvence miles & smiles kredi kartı alma koşulları nedir?

Sponsor Bağlantılar

Güvence Bankası kredi kartları, yukarıda da saydığımız benzer biçimde oldukca sayıda avantaj sunar. En avantajlı kartlarından olan miles & smiles ise her insana verilmez. Bu hususi kredi kartı, aşağıdaki koşulları taşıyan kişilere verilmektedir.

 • Bu kredi kartına haiz olmak için kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Kredi notu 1500 ve üstünde olan kişilere verilmektedir.
 • Bu kredi kartını almak için Güvence Bankasının öteki ürünlerini de kullanmanız gerekir. Bu bankadan otomatik ödeme, öteki kredi kartları, kredi benzer biçimde ürünlere haiz olan kişiler, miles & smiles kredi kartını daha kolay alabilirler.
 • Güvence Bankasının bu avantajlı ürününe haiz olmak için bununla birlikte aylık gelirinizin de yüksek olması gerekir. Yüksek gelir grubunda olan şu demek oluyor ki aylık geliri asgari ücret seviyesinden yüksekte olan kişiler bu kredi kartına haiz olabilirler.
 • Bu kredi kartına haiz olabilmek için yukarıdaki şartları taşımakla beraber Güvence Bankasından bir fon, yatırım ya da vadeli hesabınızın olması gerekir. Bireysel emeklilik yatırımı olan kişiler de bu kredi kartını alabilirler.

Güvence miles & smiles kredi katının faiz oranları ve ücretleri nasıldır?

Her kredi kartında olduğu benzer biçimde Güvence miles & smiles kredi kartının da faiz oranları ve aldıkları komisyonlar vardır. Bu ücretler hakkında informasyon verelim;

 • Kredi kartınızdan yapağınız alışverişler için kesilen ekstrenin dönem borcunun ödemesini asgari tutarda ya da birazcık üstünde yapmış olursanız, kalan bakiye üstünden faiz işlemeye devam eder. İşleyecek olan bu faiz oranı %1,60’dır.
 • Kredi kartına gelen dönem borcunu minimum tutarın altında ödediğinizde, kalan kısım üstünden işletecek faiz oranı %2’dir.
 • Kredi kartınızdan alacağınız nakit ön ödeme için işletilecek olan aylık faiz oranı %1,60’dır.
 • Kredi kartınızdan yaptığınız alışverişlerin sonrasında, borç bakiyenizin kartın limitini aşması durumunda, limiti aşan kısım için günlük olarak işletilecek olan faiz oranı tutarı %1,60’dır.
 • Kredi kartınızdan alacanız nakit ön ödeme için nakit avansı tutarının %3,75 kadar ve buna ek olarak 9 lira komisyon alınır. Bu ücret, nakit avansı alacağınız yere göre farklılık gösterir.
 • Ortak olarak kullanılan ATM’lerden kredi kartınızın borcunuzu ödemek istediğinizde, 1,04 liraya ek olarak ödenen tutarın %1,15’i kadar komisyon ödersiniz.

Güvence Miles & Smiles kredi kartı çeşitleri;

Güvence Bankası Miles & Smiles kredi kartı ile alışveriş hayatına değişik bir perspektif kazandırıyor. Bu kredi kartı ile yurt içinde ve yurt haricinde binlerce notadan indirimli alışveriş yapabilir ve daha pek oldukca ayrıcalıktan yararlanabilirler. Miles % Smiles kredi kartının çeşitleri Gold, Platinum ve Prive şeklindedir. Her bir çeşidin kendine hususi ayrıcalıkları bulunur. Bu ayrıcalıklardan bahsedelim;

Gold kredi kartı için özellikler;

• Yapacağınız tüm alışverişlerinizden, değişik oranlarda mil puan kazanırsınız.
• Yapacağınız tayyare seyahatleriniz için alacağınız biletlerinizi taksitli olarak ödeyebilirsiniz.
• Kredi kartınızdan ön ödeme mil alabilir ve beklemek zorunda kalmadan tayyare biletinizi derhal satın alabilirsiniz. 18 ay içinde ön ödeme mil hesabınızı da kapatabilirsiniz.
• Kazanmış olduğunuz millerinizi uçuş için kullanabileceğiniz benzer biçimde alışverişleriniz için de kullanabilirsiniz.
• Kredi kartınızda bulunan trink özelliği ile süratli ve kolay ödeme yapabilirsiniz. Bu sayede azca miktardaki alışverişleriniz için bile mil puan kazanabilirsiniz.

Platinum kart özellikleri;

• Gold kredi kartına ek olarak tüm dünyada gezi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
• Oteli restoran ve daha pek oldukca seçkin markadan yapacağınız alışverişler için %10-15 içinde fazladan indirimden yararlanabilirsiniz.
• Dar kapmalı gezi sigortasından ücretiz faydalanabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*