Garanti Kefilsiz Kolay Kredi Başvurusu

İhtiyacınız her ne olursa olsun, krediniz Güvence’den olsun. Bugün sizler bu mottoyla Güvence’den kefilsiz kolay kredi başvurusu iyi mi yapılır, bu mevzuda data vereceğiz. Güvence Bankası kefilsiz gerekseme kredisi başvurusu iyi mi yapılır öğrenmek istiyorsanız tek yapmanız ihtiyaç duyulan Güvence bankası alan kişi hizmetlerini arayıp size hususi kredi için kredi notunuza bakılırsa data almak. Sadece şuan bazı detayları evvel öğrenip işlemleri hızlandırabilirsiniz.

Güvence kefilsiz kolay kredi başvurusu adımları

ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak için Güvence’den kefilsiz kolay kredi başvurusu yaparak siz de derhal ihtiyacınıza yönelik gerekseme kredisini hızla alabilirsiniz. Güvence’nin sunmuş olduğu 60 ay vadeye varan uygun faizli krediler yardımıyla ihtiyacınız olan şeyleri ertelemeye artık gerek yok.

Güvence web bankacılığı yada Güvence cep yardımıyla gerekseme kredinize başvurabilir yada Güvence Bankası şubelerine giderek derhal kredi başvurusu yapabilirsiniz. Peşinden hesabınıza yatan Güvence kefilsiz gerekseme kredisi yardımıyla derhal paranızı çekebilir ve tüm bireysel ihtiyacınız olan şeyleri derhal giderebilirsiniz.

Güvence Banksı kefilsiz kredi işlemlerinde 3 ile 60 ay içinde vadelendirme yapabilirsiniz. Güvence gerekseme kredisi toplam geri ödeme tutarı ve faiz oranları, kredinizin vadesine ve kredi miktarına bakılırsa değişmektedir. Çalışanlar, emekliler ve kira geliri alanlar için en yüksek vade 60 ay olmakla beraber kişi şirketi yada şirket sahiplerine 36 aya kadar kredi vadesi imkanı sunulabilmektedir. Eğer maaş ödemenizi Güvence’den almıyorsanız Güvence Cep yada Güvence İnternet yardımıyla alacağınız kredide bireysel alan kişi üst limiti 25.000 tl’dir ve bu limit esnaf iş bölgeleri için 60.000 tl olarak belirlenmiştir.

Garantiden kefilsiz kolay kredi başvurusu faiz oranları hesaplama

1-15.000 Tl kredide senelik yüzde 41 faiz oranıyla 32 bin TL geri ödeme ile kredi alabilirsiniz.
2-Ya da 25.000 tl kredi için senelik yüzde 40 faiz ile 52 bin tl ye krediyi gene Güvence’den alabilirsiniz.
3-Son örnek olarak ise 50.000 tl kredide yüzde 38 faiz tatbik eden Güvence’den, 102 bin tl geri ödeme ile kredi çekebilirsiniz.

Güvence Bankası 2019 yılı ikinci çeyreği için şuan yüzde 38 ile yüzde 42 içinde faiz oranlarıyla gerekseme kredisi sağlamaktadır. Bu faiz oranları haftalık yada senelik iktisat değişkenlerine bakılırsa farklılık gösterebilmektedir.

Eğer sizde krediye gerekseme duymak zorunda kaldıysanız, tek yapmanız ihtiyaç duyulan Güvence Bankası gerekseme kredi imkanlarına göz atmak ve derhal telefon yada web bankacılığıyla ön başvurunuzu yapmaktır. Eğer kredi notunuz uygunsa ne olursa olsun minik de olsa uygun bir kredi tutarıyla banka size pozitif dönüş yapmış olacaktır.

Güvence’den kefilsiz kolay kredi başvurusu neye bakılırsa onaylanır? Kredi Notu

Eğer sizde derhal şimdi Güvence Bankası’ndan kefilsiz gerekseme kredisi almak istiyorsanız, tek yapmanız ihtiyaç duyulan mali durumunuza bir göz atmak olacak, özellike bankalardaki geçmişinize. Eğer geçmişte bankalar ile herhangi bir sorununuz olmadıysa, bankanızdan kolaylıka kredi alabilirsiniz. Peki kredi çekerken onay neye bakılırsa veriliyor? Çoğu zaman sistemdeki kayıtlarınıza bakılarak verilen onayda ilk olarak kredi notu denen ve bankacılık sistemleri altyapısında kayıtlı olan finansal sicilinize bakılır ve mali durumunuza finansal analizlerle sistem tarafınca otomatikman karar verilir. İnternetten müracaat yaptığınızda yada telefonla bankayı aradığınız, banka direk olarak yazılım ile kredi notunuzu denetim etmektedir. Eğer kredi notunuz uygunsa kredinize onay verilir, kredi notunuz ne kadar iyi ise alacağınız gerekseme kredisi de o oranda iyileşir. Bankacılık ile ilgili öteki sorularınız ve merak ettikleriniz için sitemize göz atabilir ve öteki kredi ile ilgili makalelerimizi okuyabilirsiniz. Sitemize göz atmadan karar vermeyin.

Güvence kefilsiz kolay kredi başvurusu, web sitesinden iyi mi yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Güvence Bankasının sunmuş olduğu kefilsiz ve kolay krediye derhal müracaat yapabilmek için banka müşterisi olmayan kişiler internet sayfasında bulunan müracaat formunu doldurabileler. Bu formu birkaç saniye içinde doldurarak 7/24 başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanmış olan kredinizi ise size en yakın banka şubesine giderek derhal alabilirsiniz. Güvence Bankasının bu kredisine iyi mi müracaat yapacağınızı adım adım açıklayalım;

  • Başvuruyu yapabilmeniz için ilk adım https://www.garantibbva.com.tr/basvuru/ssl/ihtiyac_kredisi adresine tıklamaktır. Bu adresi kullanarak direkt olarak müracaat formuna ulaşabilirsiniz.
  • Karşınıza çıkan formda yer edinen adımları tek tek doldurmanız gerekir. Bu adımları birkaç dakika içinde derhal tamamlayabilirsiniz.
  • İlk adımda cep telefonu, kimlik numarası ve ekranda yer edinen güvenlik kodu detayları yer alır. Bu detayları doldurup “devam” kısmına tıkladığınızda ön başvurunuz alınır. Cep telefonunuzdan ön müracaat onayınızı aldıktan sonrasında öteki adımlara devam edebilirsiniz.
  • Öteki adımda alacağınız krediye ilişik bilgiler gireceğiniz ekran yer alır. Buradan kredi vadesi ve tutarı benzer biçimde detayları girin ve devam edin.
  • Üçüncü adımda öteki detayları gireceğiniz ekran gelecektir. Bu ekrana da aylık gelir, ev ve iş adresi benzer biçimde bilgilerinizi girin ve devam edin.,
  • Öteki aşamada ise girdiğiniz detayları denetim edebileceğiniz ve başvurunuzu tamamlayabileceğiz ekran ey alır. Buradan bilgilerinizi denetim edip onayladıktan sonrasında son aşamasına geçersiniz.
  • Son aşamada kredinin onaylanıp onaylanmadığı gösterilir. Onaylanmış olan kredinizi isterseniz davet merkezinden isterseniz de banka şubelerinden alabilirsiniz.

Güvence kefilsiz kolay kredi başvurusu için mobil bankacılık iyi mi kullanılır?

Sponsor Bağlantılar

Mobil bankacılık aracılığı ile Güvence Bankasının sunmuş olduğu bu avantajlı krediye iyi mi müracaat yapabileceğinizi detaylı olarak açıklayalım;

• Bu başvuruyu yapabilmeniz için Güvence Bankası müşterisi olmanız gerekir. Size banka tarafınca verilen alan kişi numarasını ve web şifresini kullanacaksınız.
• Cep telefonunuza Güvence Mobil uygulamasını indirerek işe başlamalısınız.
• Bu indirmeyi ücretsiz bir şekilde, Google Play ya da Apple Store mağazalarından yapabilirsiniz.
• Giriş için sizden kimlik numaranız ya da alan kişi numaranız ve Güvence Bankası parolanız istenir. Eğer bu bilgilere haiz değilseniz, davet merkez aracılığı ile bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
• Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık güvenlik şifresini de girdikten sonrasında menü kısmına gelmelisiniz.
• Buradan da “başvurular / gerekseme kredisi başvurusu” adımlarını takip etmelisiniz.
• Sizden istenen, almak istediğiniz kredi tutarı ve vadesi benzer biçimde kısa detayları girdikten sonrasında başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
• Bu başvuruyu 7/24 yapabilir ve onaylanan kredinizi istediğiniz zaman vadesiz hesabınıza aktararak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi sözleşmelerinizi online olarak imzalayabilir ve kredinizi derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*