Garanti Bonus Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Sponsor Bağlantılar

Güvence Bonus kredi kartı birbirinden cazip avantajları ile kredi kartı mevzusunda en oldukça tercih edilen seçeneklerin başlangıcında bulunuyor. Bolca taksit kazandırması ve fazladan puana yol açan yapısıyla kredi kartı mevzusunda beğenilen seçeneklerden biridir. Kredi kartı mevzusunda Bonus Card’ı tercih edenler limit yükseltme işleminin iyi mi yapıldığını merak ediyor. Güvence Bonus kredi kartı limiti yükseltmek için tercih edebileceğiniz birden fazla yöntem vardır. Bunlar arasından sizin için hangisi daha uygun gözüküyorsa onu tercih edebilir ve mevzu hakkında bir çözüme varabilirsiniz.

SMS Üstünden Kredi Kartı Limiti Arttırma

Sponsor Bağlantılar

Güvence Bonus kredi kartınızın tanımlı durumda olduğu cep telefonu numaranızı kullanarak ARTIR yazıp boşluk bıraktıktan sonrasında istenen limit, yeniden boşluk bıraktıktan sonrasında kredi kartının son 6 hanesiyle beraber gelirinizi yazarak 3340’a kısa bildiri göndermeniz yeterlidir. Yaptığınız müracaat oldukça kısa bir süre içinde değerlendirmeye alınarak ilgili netice cep telefonu numaranıza kısa bildiri olarak gönderilmiş olacaktır. Bilhassa daha süratli bir netice almak isterseniz bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

İnternet Üstünden Kredi Kartı Limiti Arttırma

Bununla birlikte Bonus kredi kartı limiti arttırmak için web yöntemini de tercih edebilirsiniz. Bunun için yapılması ihtiyaç duyulan şey ise web şubesine iriş yaparak kredi kartlarım>bonus kredi kartı> kredi kartı limiti arttırma adımlarını izlemektir. Bu ekranda karşınıza çıkacak olan müracaat formunu eksiksiz bir halde doldurduktan sonrasında limit yükseltmek için talepte bulunabilirsiniz. Müracaat formunda cevaplamanız ihtiyaç duyulan sorular içinde istediğiniz kredi limiti, gelir bilgisi yer alacaktır. Başvurunuza dair sonucu bankaya kayıtlı olan cep telefonu numaranıza dakikalar içinde almış olmuş olursunuz. Aylık gelir bilginiz ve istediğiniz kredi kartı limiti incelenerek mevzu hakkında bir sonuca varılacaktır.

Bankamatiklerden Kredi Kartı Limiti Arttırma

Sponsor Bağlantılar

Güvence Bonus kredi kartı limitini yükseltmek için öteki tercih edilebilecek yöntem bankamatik üstünden limit arttırmaktır. Bunun için izlenmesi ihtiyaç duyulan adım ise, kredi kartını bankamatik haznesine yerleştirdikten sonrasında, limit işlemleri alanına geçiş yaparak başvuruyu gerçekleştirmektir. Başvurunuza dair sonucu aynı gün içinde bankanıza kayıtlı olan cep telefonu numarasına almış olmuş olursunuz.

Mobil Uygulama Üstünden Kredi Kartı Limiti Arttırma

Her türlü bankacılık işlemini daha kolay bir halde yapabilmenize olanak elde eden mobil uygulama bununla birlikte kredi kartı limitinin kısa yoldan yükseltilmesi için kullanabileceğiniz bir seçenek olmaktadır. BU şekilde uzunca bir süre zahmete girmeye gerek kalmadan bir tek saniyeler içinde kredi kartı arttırma limitinizi bankaya iletmiş olacaksınız. Bunun için tek yapmanız ihtiyaç duyulan şey ise bankanın resmi mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek, banka bilgilerinizle beraber sisteme giriş yapmaktır. Daha sonrasında açılır menü üstünden kredi kartı ayarlarım>kredi kartı limiti ve limit yükseltme başvurusu adımlarını izleyerek bankaya başvuruda bulunabilirsiniz. Bu yöntemde de gene öteki yöntemler şeklinde anında netice almanıza niçin olacak bir yöne haizdir. 

Kart Limiti Arttırma Başvurusu Negatif Şekilde Sonuçlanırsa…

Eğer ilettiğiniz talep banka tarafınca negatif olarak değerlendiriliyorsa, size en yakındaki Güvence Bankasına şubesini gelir belgenizle ziyaret etmeniz gerekir. Genel olarak gelir belgenizle beraber limit yükseltme işlemine başvurmanız pozitif bir netice almanıza niçin olur. Sadece buna karşın halen başvurunuz negatif şekilde nitelendiriliyorsa, kredi notunuzu gözden geçirmenizde yarar vardır. Kredi notunun düşük durumda olması, kredi kartı limiti arttırma başvurunuzun negatif şekilde sonuçlanmasına niçin olabilir. Ek olarak gelir bilginiz ve istediğiniz limit oranının uyumsuz bir halde olması, kredi kartı limiti arttırma başvurunuzun negatif şekilde sonuçlanmasına niçin olacak durumlar arasındadır.

Tertipli Olarak Kart Limiti Yükseltme Talebi

Güvence Bonus kredi kartınızla tertipli olarak limit arttırma işlemi gerçekleştirmek isterseniz, aylık yada senelik kart limiti harcamalarınız göz önünde bulundurularak bu harcamalara en uygun olacak şekilde ve minimum düzeyde belirlenen limitler ile tertipli limit artışında bulunabilirsiniz. Bu başvuruyu yapmak için Güvence Cep, Paramatik yada şubeleri kullanabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Kart Limiti Artışı Gerçekleşmez?

Güvence Bankası’nda kart limiti artışını gerçekleştirebilmeniz için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar şöyledir;

İlk yıl haiz olduğunuz tüm kredi kartlarınızın toplamının aylık averaj net gelirinizin 2 katından fazla olmaması gerekir.

İkinci ve sonraki yıllarda, tüm kredi kartlarınızın toplamının aylık averaj gelirinizin 4 katından fazla olmaması gerekir.

Öteki bankalarda yüksek kredi kartı limitinizin olması dahilinde, talep ettiğiniz kredi kartının limiti yükselmeyebilir.

Güvence Bankası’nın kredi kartını limitini arttırmak istiyorsanız, öteki bankalara ilişkin yüksek limitli kredi kartlarını kapatmanız yada limitlerini düşürmeniz gerekir.

Eğer, kredi kartınızın limitini arttırmak için başvurduğunuzda gelirinizde bir değişim meydana gelmişse yada ek gelir elde etmişseniz lüzumlu evrakları biriktirerek Güvence Bankası şubelerinden herhangi birine bu durumları belgeleyebilir ve kart limiti artış istediğinde bulunabilirsiniz.

Kart Limiti Artış Talebimin Sonucunu Iyi mi Öğrenebilirim?

Garanti Bankası, kart limiti artış başvurularını yapmak için çeşitli imkanlar tanımanın yanı sıra, ek olarak kart limiti artış talebinin sonucunu öğrenmek için de çeşitli imkanlar tanımıştır. Kart limiti artış talebinizin neticelerini öğrenmek için kullanabileceğiniz yöntemler şunlardır;

İlk yöntem; Güvence BBVA Mobil uygulamasına girdikten sonrasında işlemler seçeneğine girerek sırayla başvurular, başvurular takip ve kredi kartı limit takip edeni adımlarını uygulayarak başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını öğrenebilirsiniz.

İkinci yöntem; Güvence BBVA İnternet Bankacılığına girerek sırasıyla başvurular, başvurular takip ve kredi kartı limit takip edeni adımlarını uygulayarak başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını öğrenebilirsiniz.

Üçüncü yöntem; BonusFlaşınızı kullanarak daha çok seçeneğine girdikten sonrasında sırasıyla müracaat ve takip ve limit başvurusu adımlarını uygulayarak başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını öğrenebilirsiniz.

Dördüncü Yöntem; Güvence BBVA Alan kişi İletişim Merkezi kanalıyla Güvence BBVA şifresi ve kredi kartı şifreniz ile kart limiti artış talebinizi takip edebilirsiniz.

Güvence Bonus Kredi Kartı Limiti Yükseltme Koşulları Nedir?

Güvence Banaksı Bonus kredi kartı limiti yükseltmek için banka tarafınca belirlenmiş olan bazı koşulları da taşıyor olmanız gerekir. Banka kredi kartının limitini yükselteceği kişileri kendisi belirler. Kredi kartınızın istediğiniz vakit ya da otomatikman limitinin yükselmesi için aşağıdaki sayacağımız koşulları taşıyor olmanız gerekir. Buna gore;

 • Limit artışı için ilk olarak kredi notunuz sorgulanır. Kredin notunuz 1500 ve üzerindeyse, kredi kartınızın limiti artırılacaktır. Kredi notunuz daha düşük seviyelerde ise limit artışı için banka tarafınca gelir belgesi şeklinde evraklar istenebilir.
 • Limit artışı için gelirinizin kafi olması da önemlidir. Aylık gelirinizi bir belge ile kanıtlayabiliyorsanız ve kredi kartı limitiniz bu gelirin 10 katını aşmıyorsa, limit yükseltme işlemi yapabilirsiniz.
 • Güvence Bankası kredi kartının limitin yükseltmek için müşterilerinin kendileri ile ne kadar çalıştıklarına da ehemmiyet vermektedir. Bu bankada otomatik ödeme talimatlarınız var ise, vadeli hesabınız var ise ya da bankadan kredi kullandıysanız ve bu tarz şeyleri tertipli olarak ödüyorsanız, kredi kartı limitiniz, başvurmanız halinde derhal artacaktır. Şu anda krediniz olmasa bile daha ilkin çekmiş olduğunuz krediniz var ise ve ödemelerinizi tertipli olarak yaptıysanız, kredi kartınızın limiti yükselir.

Kart Limiti Iyi mi Düşürülür?

Güvence BBVA Alan kişi İletişim Merkezi kanalıyla Güvence BBVA şifresi ve kart şifrenizi kullanarak kart limitinizi düşürebilirsiniz yada Güvence şubelerine giderek kart limitinizin düşürülmesini isteyebilirsiniz.

Güvence Bonus kredi kartı avantajları nedir?

Güvence, Bonus kredi kartı, alışveriş yaparken harcadıkça kazanabileceğiniz, Türkiye’nin her yerinde geçerli olan ve oldukça sayıda avantaj sunan kredi kartlarından biridir. Bu kredi kartını kullanarak üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişleriniz için fazladan taksit ve indirim avantajlarından faydalanabilirsiniz. Ek olarak her alışverişiniz için fazladan Bonus puan kazanabilir ve kazandığınız puanları arzu ettiğiniz şeklinde harcayabilirsiniz.

Bu kredi kartının avantajları içinde parasız taksitli nakit ön ödeme, işlem taksitlendirme, ekstre atlatma, işlem erteleme, taksitli para ve karttan havale ya da EFT yapma şeklinde işlemler de bulunmaktadır. Ek olarak, acil nakit ihtiyacınız olduğu anda kredi kartınızı kullanarak avantajlı faiz oranları ile krediye başvurma imkânınız da bulunmaktadır. Tüm bunların yanında tüm Güvence ATM’lerinden kredi kartınızın hesaplarınıza ulaşabilir ve hesaplarınızla ilgili tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Güvence Bonus kredi kartı kampanyaları nedir?

Güvence Bonus kredi kartı, her ay güncellenen çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalar yardımıyla hem daha ucuz alışveriş yapma imkânı sağlar hem de yapacağınız alışverişlerinizden fazladan Bonus puan kazanmanıza destek verir. Kazandığınız Bonus puanlarınızı ise yurt içinde binlerce noktada kolaylıkla harcayabilirsiniz. Bu kredi kartının sağlamış olduğu çeşitli kampanyalardan aşağıdaki şekilde bahsedebiliriz;

 • Bonus kredi kartınızdan yapacağınız doğalgaz faturası ödemelerinizi parasız iki taksitte yapabilirsiniz.
 • ETS turdan yapacağınız dinlence harcamalarınızı gene ücretsiz bir şekilde ve 12 taksite kadar böldürebilirsiniz.
 • Yataş markasından yapacağınız tüm alışverişlerinizde peşin fiyatına 12 taksit avantajından faydalanabilirsiniz.
 • Beyaz eşya sektöründe yapacağınız alışverişlerde, marka farkı olmadan artı 3 taksit avantajından faydalanabilirsiniz.
 • Bonus kredi kartınızla Puma mağazalarından yapacağınız tüm alışverişlerinizde 100 TL’ye kadar Bonus kazanabilirsiniz.
 • Migros toptan uygulamasını kullanarak Bonus kartınızla yapacağınız alışverişlerinizde 60 TL’ye kadar Bonus puan kazanabilirsiniz.
 • Leziz Armağan mağazasından yapacağınız alışverişlerinizde anında 25 TL indirim kazanabilirsiniz.
 • Ipekyol ve Twist mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde 400 liraya kadar armağan çeki kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Güvence Bonus kredi kartı faiz ve ücretleri nasıldır?

Güvence Bonus kredi kartı, oldukça sayda çeşidi ile sunulur. Bu kartın istediniz çeşidine, sunmuş olduğu avantajlara gore karar vererek haiz olabilirsiniz. Türkiye’nin en oldukça kullanılan kredi kartlarından önde gelen Güvence Bonus kredi kartı faiz ve ücretlerini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Bu kredi kartının alışveriş faizi %1,60’dır.
 • Bu kredi kartından çekeceğiniz nakit avansın faizi %1,60’dır.
 • Alacağınız nakit avansın yurt içi ücretlendirmesi asgari tutara kadar 9 lira, asgari tutarı aşan kısımları için %3,75 olarak belirlenmiştir.
 • Güvence Bonus kredi kartının limit aşım faizi %1,60 olarak belirlenmiştir.
 • Bu karttan alınan senelik kart tutarı 124 liradır.
 • Bu kart için uygulanan gecikme faizi tutarı %2’dir.
 • Bu kartı kullanarak yapacağınız satmaca ödemlerinizde, 80 liralık olan faturalarınız için %2 oranında, 80 lirayı alan tutarlar için de %2,5 oranında komisyon tutarı alınmaktadır.
 • Bu kredi kartına vereceğiniz otomatik ödemeler için de faiz tutarı ayrı olarak eğitim edilmektedir.
 • Bu kartta ürün tutarı bulunmaz.

Tertipli ödemelerden alınan ücret ise %1,60 olarak belirlenmiştir.

Güvence Bonus özellikleri nedir?

Güvence Bonus kredi kartı sahibi olan kişiler yukarıda saymış olduğumuz özelliklerin yanında oldukça sayıda avantajdan da faydalanabilirler. Bu avantajları tek tek açıklayalım;

Güvence Bonus acil durum yardım hizmeti;

Eğer Bonus kredi kartınız master card ise yurt haricinde kartınızla ilgili acil yadım ihtiyacı duyduğunuz anda derhal acil yardım hizmetini arayabilirsiniz. Bu yardım hizmeti yardımıyla;

• Yurt haricinde bulunduğunuz dönemde kartınız çalındıysa ya da kaybolduysa her dilde hizmet veren satın alan temsilcileri ile görüşebilirsiniz.
• Bu bildirimi yaptığınızda kartınız derhal sigorta kapsamına alınır.
• Bu hizmeti dünyanın her yerinde ücretsiz bir şekilde kullanma imkânınız bulunur.
• Kart yenileme talep ettiğiniz durumlarda acil yenileme hizmeti ile kartınız derhal bulunduğunuz adrese tekrardan gönderilir.
• Kartınızın yenilenme süresi ABD içinde ertesi gündür ABD haricinde ise 2 iş günü sürecektir.
Acil yardım hattını arayarak nakit ihtiyacınız olduğu anda acil nakit ön ödeme da kullanabilirsiniz. Bu para, nakit ön ödeme olarak kullandırılacaktır. Averaj 2 saat içinde alacağınız bu parayı 250.000 fazla olan tümüyle iş yeri noktalarında kullanabilirsiniz.

Bonus Gold ile kucak dolusu Bonus ve prestijin keyfini bir arada yaşayın;

Bonus Gold, Bonus kredi kartı ailesinin en oldukça tercih edilen kredi kartlılarından biridir. Bonus kredi kartının tüm ayrıcalıklarından yararlanabileceğiniz bu kredi kartına haiz olarak oldukça daha çok avantaj elde edebilirsiniz. Sizlere Bonus Gold kredi kartının öteki avantajlarından bahsedelim;

• Bonus Gold tüm Bonus avantajlarından yararlanmanın yanı sıra oldukça daha çok Bonus puan kazandırır. Kredi kartınızdan aylık 2.000 liranın üstünde alışveriş yapmış olursanız, fazladan %25 daha çok Bonus puan kazanırsınız.
• Bonus Gold kredi kartında bulunan temassız özelliği yardımıyla, 250 lira ve altındaki işlemlerinizi temasız olarak ödeyebilirsiniz. Ödeme yaparken gizyazı ya da imzaya gerek duyulmaz.
• Acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri, Bonus Gold kredi kartınızı kullanarak parasız nakit ön ödeme ile karşılayabilirsiniz. Üstelik bunu, uygun taksit koşulları ve uygun faiz oranları ile yaparsınız.
• Bonus Gold kredi kartınızdan, işlem taksitlendirme de yapabilirsiniz. Peşin olarak yaptığınız alışverişlerinizi sonradan, arzu ettiğiniz kadar taksitlendirebilirsiniz.
• Ekstrenizi ödemekte zorlanıyorsanız, ekstre atlat hususi durumunu kullanabilir ve ekstrenizi bir ay sonrasında ödeyebilirsiniz.
• Bonus Gold ile yaptığınız alışverişlerinizde arzu ettiğiniz işlemi, işlem atlat hususi durumunu kullanarak bir sonraki ay ödemeye başlayabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*