Garanti Bonus Gold Kredi Kartı Özellikleri

Sponsor Bağlantılar

Güvence bonus gold kredi kartı, Türkiye’nin 8 senedir en sevilen kredi kartı seçilmiştir. Bunun sebebi, en fazlaca kullanılan kredi kartı olmasıdır. Sunmuş olduğu kampanyalar ve çeşitli özellikleri ile kullanıcılarına büyük avantaj sağlar. Her ay 300’den fazla kampanya meydana getirilen bu kartlar ile bir yıl içinde kucak kucak Bonus puan kazanabilir ve kazandığınız puanları ücretsiz bir şekilde harcayabilirsiniz.

Güvence bonus gold kredi kartı özellikleri nedir?

 • Bonus Gold kredi kartınızla taksitli alışveriş yapma imkânınız bulunur. Bu alışverişlerinizden extra Bonus puan kazanabilir ve bu puanlarınızı tüm Türkiye’deki üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz.
 • Bu karttan kazanılan her bir Bonus 1 puan değerindedir ve 1 TL’ye denk gelir.
 • Aylık harcama tutarınız 2.000 TL’yi geçtiğinde bu kartla %25 daha çok Bonus kazanma avantajınız vardır.
 • Bonus Gold kredi kartında bulunan Trink özelliği yardımıyla 50 TL ve altıda olan alışverişlerinizi temassız ödeme noktalarında kullanarak ödemelerinizi yapabilir ve gizyazı ya da imzaya gerek kalmadan, kartınızı ödemeleriniz için kullanabilirsiniz.
 • Bu kartınızı kullanarak parasız taksitli nakit ön ödeme çekebilir, harcama ya da evrak şeklinde dertleriniz olmadan, durağan(durgun) faiz oranı ve durağan(durgun) taksit tutarları ile nakit ihtiyacınız olan şeyi karşılayabilirsiniz.
 • Bu kredi kartını kullanarak yaptığınız peşin alışverişlerinizi, işlem taksitlendir hususi durumunu kullanarak taksitlendirebilirsiniz.
 • Kredi kartınızın ekstresini, istediğiniz zaman ekstre atlat hususi durumunu kullanarak 1 ay sonrasında ödeyebilirsiniz.
 • Alışverişlerinizi Güvence Bonus Gold kartınızla yaptığınızda, işlem erteleme özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Ekstrenizde olan bir işlemi atlatarak, 1 ay sonrasında ödeyebilirsiniz.
 • Acil paraya ihtiyacınız olduğu durumlarda taksitli para özelliği ile derhal ihtiyacınız olan şeyi karşılayabilirsiniz.
 • Hesabınızda para bulunmasa da bile kredi kartınızdan havale ya da EFT yapabilirsiniz.
 • Güvence Bonus Gold kredi kartı özellikleri içinde, bankamatik kartınızla yapabileceğiniz işlemleri yapabilme pozitif yanları da bulunmaktadır. Güvence Bankasının tüm ATM’lerinden kredi kartınızı kullanarak hesaplarınıza ulaşabilir ve hesaplarınızdan yapacağınız tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bu kredi kartından bir ay içinde kazanabileceğiniz Bonus 20 TL, bir yıl içinde kazanabileceğiniz maksimum Bonus tutarı ise 100 TL olarak belirlenmiştir.
 • Bonus Gold kredi kartınızın ödemelerini Bonus Flaş’tan, Alo Garantiden ve Güvence web bankacılığından yapabilirsiniz.

Bonus Gold kredi kartına iyi mi müracaat yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Bu karta 30 saniye içinde kolayca başvurmanız mümkündür. Bunun için Güvence web sitesini kullanabilirsiniz. Güvence Bankasının müşterisi olun ya da olmayın web sitesinden anında müracaat yapabilirsiniz. Ekranda yer edinen cep telefonu numarası ve kimlik numarası bilgilerini doldurduktan sonrasında derhal başvurunuzu gönderin. Kart başvurunuz saniyeler içinde değerlendirilir. Başvurunuz pozitif olursa, satın alan temsilcileri tarafınca aranırsınız ve adres bilgileriniz istenir. Onaylanan kartınız adresinize postalanır. Kartınızı almak için banka şubesine gitmenize gerek bulunmaz.

Bu karta haiz olabilmek için bankanın web bankacılığını ya da mobil bankacılığını da kullanabilirsiniz. Bu uygulamaya parolanız ve kimlik numaranız ile giriş yapmanız gerekir. Parolanızı bankanın satın alan hizmetlerini arayarak ya da web sitesinden kolayca alabilirsiniz. Uygulamalara giriş yaptıktan sonrasında “Başvurular” kısmından derhal kart başvurusu yapabilirsiniz. Kartınız onaylandığında ise gene banka şubesine gitmenize gerek kalmaz ve kartınız adresinize gönderilir.

Sponsor Bağlantılar

Eğer banka şubelerinden müracaat yapmak isterseniz, size en yakın Güvence Bankası şubesine gidebilirsiniz. Müracaat yapmak için size en uygun kredi kartınız belirleyebilirsiniz gelir belgeniz ve kimlik fotokopiniz ile beraber müracaat yapmanızın arkasından kredi kartınız için bir biçim doldurmanız gerekir. Müracaat formunuz iletildikten sonrasında derhal işlemleriniz yapılır ve kartınızın onaylanırsa, 2-3 hafta içinde adresinize postalanır. Kart başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı bilgisi, cep telefonunuza gönderilir.

Güvence Bonus Gold kredi kartı başvurusu şartları nedir?

Güvence Bonus Gold kredi kartı başvurusu için banka tarafınca istenen bazı şartlar bulunur. Bu şartları sağlıyorsanız kredi kartı başvurunuz derhal onaylanır ve kredi kartınız derhal adresinize gönderilir. Sadece aşağıda sayacağımız şartları taşımıyorsanız, kredi kartı başvurunuz onaylamayacaktır.

 • Güvence Bankası 1100 kredi notuna kadar kredi ve kredi kartı vermektedir. Kredi notunuz bu puanın altında ise kredi kartı alamazsınız.
 • Bu bankadan kredi kartı alabilmeniz için öteki bankalarda olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı son 6 aya kadar ödemiş olmanız gerekir.
 • Aylık durağan(durgun) gelir etmeniz de önemlidir. Eğer aylık maaşınız yoksa ya da esnaflık geliriniz yoksa, kredi kartınız onaylanmaz.
 • Banka politikalarına nazaran son 3 aylık sigorta primlerinizin ödenmiş olması gerekir. Eğer primleriniz ödenmediyse kredi kartınız onaylanmaz.
 • Kredi kartına müracaat yapabilmeniz için T.C. vatandaşı olmanız ve 18 yaşından büyük olmanız gerekir.

Bonus Gold senelik kart tutarı ne kadardır?

Bonus Gold senelik kart tutarı, öteki kartlarınkinden birazcık farklıdır. Bir kredi kartında ne kadar fazla özellik bulunursa, kart aidatı da o denli fazla olur. Bonus Gold için alınan senelik kart aidatı tutarı 164 liradır. Ek kart başına alınan senelik kart aidatı tutarı ise 82 liradır. Bu kredi kartından alınan öteki faiz ve ücretler ise şöyledir;

• Bonus Gold kredi kartının alışveriş faizi %1,25’tir.
• Kredi kartından alacağınız nakit ön ödeme için işletilen faiz oranı %1,25’tir.
• Kredi kartınızdan nakit ön ödeme için alınacak yurt içi işlem tutarı oranı %1’dir.
• Kredi kartınızdan limit aşımı yapmış olursanız, alınacak olan faiz oranı %1,25’tir.
• Kredi kartınızda gecikme yapmış olursanız geciken tutarın %1,55’i kadar faiz alınır.
• Bonus Gold kredi kartınızı kullanarak satmaca ödemesi yapmış olursanız, 80 liraya kadar olan faturalarınız için her faturadan 2 lira işlem tutarı alınır. 80 liranın üstündeki her satmaca ödemesi için de %2,5 oranında komisyon alınır.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*