Garanti Bonus Bedavası En Bol Kredi Kartı

Sponsor Bağlantılar

Kredi kartları, hayatımızı kolaylaştırmak için oldukça sayıda avantaj sunan bankacılık ürünleridir. Kredi kartına haiz olarak taksitli alışveriş yapabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızda kredi çekebilir, tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirilebilir ya da çeşitli markalar için meydana getirilen indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kredi kartının sunmuş olduğu bir başka avantaj ise fazladan puan kazandırması ve bu puanları alışverişlerinizde kullandırmasıdır. Bu puanlar yardımıyla alışveriş yaptıkça kazanabilir ve kazandığınız puanları ücretsiz bir şekilde harcayabilirsiniz. En oldukça fazladan puan veren bankalardan biri de Güvence’dir. Bu bankanın kredi kartları Bonus’tur ve kazandırdığı puanlara da Bonus adı verilir. Güvence Bonus bedavası en bolca kredi kartı olan Bonus’lar, çok çok fazla avantaj sağlamaktadır.

Güvence Bonus bedavası en bolca kredi kartı özellikleri nedir?

Sponsor Bağlantılar

Güvence bankası tarafınca sunulan Bonus kartları en oldukça kullanılan kredi kartları içinde yer alır. Her dönem kampanyaları güncellenen bu kredi kartı, fazladan taksit avantajları ve kazandırdığı bonuslar sebebiyle tercih edilir. Bu kredi kartlarının özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Bu kredi kartınızdan yapacağınız doğalgaz faturası ödemeleriniz için +2 taksit yaptırabilirsiniz.
 • ETS turdan yapacağınız dinlence ödemelerinizde 12 ay taksit imkânından faydalanabilirsiniz.
 • ucuzabilet.com adresinden yapacağınız dinlence ödemeleriniz için 9 taksit avantajından yararlanabilirsiniz.
 • Çilek mobilyadan yapacağınız alışverişlerinizden +4 taksit fırsatından yaralanabilirsiniz.
 • Beyaz eşya sektöründen yapacağınız tüm harcamalarınız için +3 taksit kazanabilirsiniz.
 • Bu kredi kartlarında temassız ödeme özelliği bulunmaktadır. Minik miktarlarda olan alışverişlerinizi bile temassız olarak ödeyebilir ve daha çok Bonus kazanabilirsiniz. Hem de restoran alışverişlerinizde yapacağınız temassız ödemeler için %10 fazladan Bonus kazanabilirsiniz.
 • Morhipo.com üstünden yapacağınız alıverişlerinizden 40 TL Bonus kazanabilirsiniz.
 • Gitti gidiyor adresinden yapacağınız alışverişlerinizde 500 ile 1000 TL arasındaki alışverişleriniz için 25 TL, 1.000 TL üstündeki alışverişleriniz için de 50 TL Bonus kazabilirsiniz.
 • carrefoursa.com adresinden yapacağınız her 200 TL ve üstündeki alışverişiniz için anında 30 TL Bonus kazanabilirsiniz.
 • Profilo, Siemens ve Bosch markalarının web sitelerinden yapacağınız 2.000 lira ve üstündeki alışverişleriniz için anıdan 100 TL Bonus kazanabilirsiniz.
 • Ramazan ayı süresince Bonus üyesi olan iş yerlerinden yapacağınız market ve akaryakıt alışverişlerinizde ilk 125 TL için 10 TL, üçüncüsü için 20 TL ve altıncısı için 40 TL olmak suretiyle toplam 70 TL Bonus kazanabilirsiniz.
 • Güvence Bonus bedavası en bolca kredi kartı ile acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri da anında karşılayabilirsiniz. İsterseniz taksitli nakit ön ödeme çekebilir isterseniz de bankadan kredi alabilirsiniz. Bu kart ile paranızı anında hesabınıza yatırabilir, hafta sonları bile nakit ihtiyacınız olan şeyi karşılayabilirsiniz.
 • Bu kredi kartını yurt içinde ve yurt haricinde yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Güvence Bonus bedavası en bolca kredi kartı başvurusu iyi mi yapılır?

Bu kredi kartına banka şubelerinden, bankanın web sitesinden, banka ATM’lerinden, web bankacılığı uygulamasından ya da mobil uygulama üstünden başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu yöntemlerin tamamı, başvurularınızı süratli yapabilmeniz için sunulmaktadır. Banka müşterisiyseniz web bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanarak derhal müracaat yapabilir ve kartınızı en kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Banka müşterisi değilseniz web sitesinden ya da banka şubelerinden başvur yapabilirsiniz. Başvurunuzun pozitif yönde olması sonucunda kartınız, vermiş olduğunuz adresinize 2-3 hafta içinde teslim edilecektir. Bankanın web sitesinden müracaat yapmak için ana sayfadan “kredi kartı başvurusu” seçeneğini bulmanız gerekir. Karşınıza çıkan müracaat formundaki telefon numarası ve kimlik numarası bilgilerinizi doldurduktan sonrasında gönderin. Başvurunuz pozitif yönde olursa banka tarafınca aranırsınız ve belirtmiş olduğunuz adrese kartınız gönderilir. Bu kredi kartına başvurmak ortalama 30 saniyenizi alacaktır.

En Oldukca Tercih Edilen Güvence Bonus Kredi Kartları

Güvence Bankası Bonus kart ailesinde oldukça sayıda hart çeşidi bulundur. Bu kartların her birinin özelliği ve avantajları farklıdır. En oldukça tercih edilen Güvence Bonus kredi kartları ise Bonus kart, Bonus Amerikan Express, Bonus Flexi, Bonus Gold, Bonus Genç, Bonus Platinum, Bonus Trink, Altın Bonus ve Money Bonus şeklindedir. Bunların yanında taraftarlar için sunulan Bonus kredi kartları da oldukça oldukça tercih edilmektedir.

• Bonus kartın avantajları harcadıkça Bonus puan kazanmanız ve kazandığınız bu puanları parasız olarak alışverişlerinizde kullanabilmenizdir. Ek olarak bu kartı kullanarak taksitli alışveriş yapabilir ve bu alışverişlerden bile Bonus puan kazanabilirsiniz.
Bonus Amerikan Express kredi kartı ile yaptığınız her alışverişlerinde fazladan Bonus puan kazanma keyfini yaşayabilirsiniz. Yurt içinde ve yurt haricinde geçerli olan bu kredi kartı ile ayda 35 lira, toplamda ise 450 lira fazladan Bonus puan kazabilirsiniz.
• Bonus Flexi, aidatsız olan kredi kartıdır Türkiye’nin en yaygın iş yeri ağında ve en bolca Bonus puan kazandıran kredi kartı olarak tanınır.
• Bonus genç kredi kartı da yalnızca gençler için çıkarılmış olan, ücretsiz bir şekilde sunulan bir karttır. 18-25 yaş içinde olan tüm gençler, aidatı olmaya bu kredi kartı ile kucak kucak alışveriş yapma ve kucak kucak Bonus puan kazanma avantajından yararlanabilirler.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*