Garanti Bankası Anında Onaylı Krediler

Sponsor Bağlantılar

Güvence Bankası Türkiye’nin eski ve mühim bankaları içinde yer almıştır. Uzun senelerden beri de pek oldukça ürün ile müşterilerine süratli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Pek oldukça kredi kartı seçeneğinin yanı sıra mevduat hesapları, vadesiz hesap seçenekleri, konut kredisi, taşıt kredisi ve gereksinim kredisi ile de avantajlar sağlamaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Güvence Bankası gereksinim kredisi alanında uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır. Müşteriler de son aşama kaliteli bir banka olması sebebiyle Güvence Bankası’nı çoğunlukla tercih etmektedir. Müşteriler kredi başvurusu yaptıktan kısa bir süre sonrasında kredilerini anında kullanabilmekte ve extra avantajlara da haiz olabilmektedir.

Güvence Bankası Anında Onaylı Kredi Faiz Oranları

Güvence Bankası gereksinim kredisi alanında yüksek sayılara kadar çıkabilmektedir. Ufak ya da büyük nakit ihtiyaçlarının karşılanmasında ise son aşama avantajlı bir banka olarak bilinmektedir. Müşteriler 5000 TL ile 50.000 TL aralığında gereksinim kredisi başvurusu gerçekleştirebilmektedir. Üstelik banka, 60 aya kadar da vade seçeneği sunmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Güvence Bankası gereksinim kredisi kullanacak olan müşteriler 12 aydan başlayarak 24, 36 ya da 48 ay vade seçeneklerinden birini de tercih edebilmektedir. Bununla beraber başvurular şubeler haricinde pek oldukça kanal aracılığı ile de süratli bir halde gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede de nakde olan gereksinimler kısa bir süre içinde ortadan kaldırılmaktadır.

Güvence Bankası gereksinim kredisi için %2,28’den başlamış olan faiz oranları sunar. Bu faiz oranı 50.000 TL kredi kullanımı gerçekleştirmek isteyen müşteriler için geçerlidir. 15.000 TL kredi kullanacak müşteriler %2,43, 20.000 TL kredi kullanacak müşteriler ise %2,39 faiz oranından faydalanmaktadır. Kredilerin tutarları düştükçe faiz oranları da yükselmektedir. Bu sebeple yüksek nakit gereksinimleri olan müşteriler avantajlı bir halde kredi kullanabilmektedir.

Güvence Bankası Anında Onaylı Krediye Iyi mi Başvurabilirim?

Güvence Bankası gereksinim kredisi için birden fazla kanaldan bahsedilebilmektedir. Sadece anında onaylı kredi alabilmek için web üstünden müracaat yapılması gerekmektedir. Bunun için ise bankanın internet sayfası olan www.garanti.com.tr adresi tıklanarak gereksinim kredisi alanından müracaat gerçekleştirilebilmektedir.

Güvence Bankası gereksinim kredisi çekmek isteyen müşteriler için bir öteki yöntem ise mobil bankacılık ya da web bankacılığının kullanılmasıdır. Müşteriler Güvence Bankası’na ilişkin herhangi bir ürün kullanıyor ise uygulamalara giriş yaparak kredi başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Bu bölümde lüzumlu tüm alanlar doldurulmalı ve sonrasında araştırma için bankaya gönderilmelidir. Müşteriler uzun bir süre beklemeden bankadan kısa bildiri gelmekte ve onaylı olan krediler şubeler aracılığı ile derhal kullanılabilmektedir.

Güvence Bankası gereksinim kredisi onaylanan müşteriler aslına bakarsak ön onay ile karşı karşıyadır. İnce eleyip sık dokuyan bankalardan olan Güvence, müşterilerinden ne olursa olsun bir gelir belgesi talebinde bulunmaktadır. Bu yüzden kredi kullanımı esnasında belgelerin hazır bulundurulması gerekmektedir.

Güvence Bankası Anında Onaylı Krediler İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Güvence Bankası gereksinim kredisi kullanmak isteyen müşteriler belli belgeler ile kredi kullanımı gerçekleştirebilmektedir. Müracaat esnasında bir tek kimlik ya da geçişlik kafi olmaktadır; sadece kredinin kullanımı aşamasında bir gelir belgesi ibraz edilmesi gerekir. Aksi takdirde krediler onaylansa dahi kullanım gerçekleştirmek mümkün olmayacaktır.

Güvence Bankası gereksinim kredisi için maaş bordrosu kafi olmaktadır. Maaş bordrosu olmayan; sadece kredisi onaylanan kişiler ise ekstradan belgeler ibraz edebilmektedir. Mesela kira alındığına dair bir sözleşme ya da ev tapusu kafi olmaktadır. Emekliler ise emekli olduklarına dair bir belgeyi şube yetkililerine teslim ederek kredisini kullanmaya başlayabilmektedir. Bunun haricinde hangi belgelerin kabul olduğu ise şubelerin inisiyatifindedir.

Güvence kredi hesaplama iyi mi yapılır?

Güvence Bankası kredileri, kredi notu düşük olan kişilere bile değişik faiz oranlarında sunulmaktadır. Bu bankadan alacağınız kredinin aylık faiz oranı kredi tutarına, kredi notunuza ve kredi vade sayısına göre farklılık gösterir. Bu bankadan ne kadar kredi aldığınızda ne kadar ödeyeceğinizi hesaplayabilmeniz de mümkündür. Bu hesaplamayı yapmak için Güvence Bankasının resmî internet sayfasına girerek, gereksinim kredileri kısmına gelmeniz yeterlidir. Bu bölümden hem gereksinim kredisinin genel özeliklerini öğrenebilir hem de hesaplamanızı yapabilirsiniz. Bununla beraber müracaat formunu kullanarak derhal başvurunuzu da gerçekleştirebilirsiniz.

Güvence Bankası kredi hesaplama yapmak için internette bulunan karşılaştırmalı hesaplama sitelerini de kullanabilirsiniz. Sadece bu siteler güncel faiz oranları üstünden hesaplama yapmayabilir ve masraflarınızı tam olarak göstermeyebilir. Kredi hesaplamanızı yapmak için Güvence Bankasının web ya da mobil şubesini de kullanabilirsiniz.

Bu kanallara giriş yaptıktan sonrasında krediler kısmına gelmiş olarak, buradan müracaat adımlarını izleyebilir ve başvurunuzu yapmadan derhal ilkin kredi hesaplamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Güvence Bankası kredi hesaplama hakkında detaylı data almak ve başvurunuzu da gerçekleştirebilmek için alan kişi hizmetlerini de kullanabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*