Garanti Bankası 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Sponsor Bağlantılar

Bankalar müşterilerin talepleri doğrultusunda çeşitli kampanyalar düzenlemektedirler. Güvence bankasının sunmuş olduğu en avantajlı kampanyalardan önde gelen 60 ay vadeli gereksinim kredisi ile ihtiyacınız olan şeyleri daha çok bekletmeyin. Bir yakınınızdan altın üstünden, döviz üstünden borç almak yerine, Güvence Bankası 60 ay vadeli gereksinim kredisi ile ihtiyaçlarınıza en avantajlı çözümü en yakın banka şubesine giderek ya da web şubesi üstünden müracaat da bulunarak elde edebilirsiniz. Almak istediğiniz kredi türü dinlence kredisi, sıhhat kredisi, borçlarınızı ödemek için çektiğiniz bir kredi türü olabilir. Hangi amaçla çekerseniz çekin bu krediyi, sağlığınız için ve mutluluğunuz için meydana getirilen bir yatırım olarak düşünün.

Güvence bankası gereksinim kredisi çekerken nelere dikkat etmeliyiz?

Sponsor Bağlantılar

Kredi çekmeden ilkin en fazlaca kafamızı meşgul eden sual müracaat yaptığımız kredinin onaylanıp, onaylanmayacağı mevzusudur. Bilhassa de ihtiyacınızın önceliği fazlaca fazla ise bu durum bir fazlaca bunaltıcı olmaktadır. Bu yüzden bir tek krediyi çekeceğiniz anda değil tüm yaşantınız süresince ihtiyacınız olan krediyi hangi bankadan çekerseniz çekin ödeme günü ulaştığında kredi taksitinizi yatırmayı, kredi kartı aylık ödemelerinizi asgari meblağ üstünden değil de tamamını yatıracak şekilde bütçenizi düzenlemeniz kredi notunuzun yükselmesine niçin olacaktır. Böylece ister gereksinim, ister konut, ister taşıt kredisi çekmek istemeniz durumunda herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Kredi çekerken birden fazla bankaya yaptığınız başvurular, bankalar tarafınca reddedilen kredi talepleriniz tüm bankaların sistemleri tarafında görüntülenmektedir. Bu yüzden eğer siciliniz bozuksa bir bankanın reddettiği kredi talebinizi öteki bankalarda büyük olasılıkla reddedecektir.

Güvence Bankası 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Sponsor Bağlantılar

Güvence bankası 60 ay vadeli gereksinim kredisi faiz oranı, çekilecek olan kredinin miktarına gore değişim göstermektedir. Bu mevzuyu örneklerle açıklayıp sizi şubeye gitmeden bilgilendirmeye çalışacağız.

15.000 TL kredi için %2,24 faiz oranı üstünden aylık taksit tutarı 506,24 TL, kredi tahsis tutarı 75 TL, sigorta ve vergi tutarı 281,25 TL, toplam ödeyeceğiniz meblağ ise 30.500 TL olacaktır. Çekeceğiniz meblağ 25.000 TL ise %2,24 faiz oranı ile aylık ödeme taksitiniz 835 TL olacak, kredi tahsis tutarı 125 TL, sigorta ve vergi tutarı 431,25 TL, toplam ödeyeceğiniz meblağ ise50.220 TL olacaktır. 50.000 TL için faiz oranı bir miktar düşüş gösterecektir. Bu oran %2.09 olacaktır. Bu oran üstünden aylık taksit tutarınız 1620 TL olup, kredi tahsis tutarı 250 TL, sigorta ve vergi tutarı 862,50 TL olup geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 97.500 TL olacaktır.

Güvence bankası 60 ay vadeli kredi için iyi mi müracaat yapabiliriz?

Güvence bankası 60 ay vadeli gereksinim kredisi müracaat yolları; Güvence bankasının en yakın şubesine giderek, web bankacılığını kullanarak ve mobil bankacılık üstünden Güvence bankası 60 ay vadeli gereksinim kredisine müracaat yapabilirsiniz. Bu kredi için kampanya süresi dolmadan müracaat işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şubeye gitmeden kredi başvurunuzu yapmak istiyorsanız, bankanın web sitesini kullanabilirsiniz. Bu sitenin ana sayfasında yer edinen “derhal başvur” kısmına tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurmalısınız. Bu formu 6 adımda doldurmanız gerekir. İlk adımda kimlik numarası ve cep telefonu şeklinde bilgilerini doldurmanız istenir. Arından almak istediniz kredinin tutarını ve vadesini belirlenmeniz istenir. Kişisel bilgilerinizi ve emek verme bilgileriniz de doldurduktan sonrasında öteki bilgiler kısmına gelirsiniz. Burada istenilen detayları de kolayca doldurarak kredi onayınızı öğrenirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonrasında en yakın banka şubesine giderek, kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu yöntem, banka müşterisi olmayan kişiler için oldukça ergonomik ve kolay şekilde kredi başvurusu yapılmasını sağlar.

Güvence Bankası 60 ay vadeli gereksinim kredisi, hem de web bankacılığı üstünden de alınabilmektedir. Bu bankanın müşterisiyseniz kimlik numaranız ve şifreniz ile derhal web bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Peşinden başvuru-kredi-ihtiyaç kredisi aşamalarını takip ederek kredi başvurunuzu derhal yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonrasında ise banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bu krediye müracaat yapabilmek için mobil bankacılık uygulamasını da kullanabilirsiniz. Mobil bankacılık için Güvence Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanız gerekir. Peşinden, bankacılık işlemleri-başvurular-kredi başvurusu adımlarını takip ederek derhal başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Müracaat sonucunuz, saniyeler içinde tarafınıza bildirilir. Onaylanan kredinizi, gene mobil uygulamayı kullanarak hesabınıza aktarabilirsiniz.

Kredinize, telefon bankacılığını kullanarak müracaat yapmak için 444 0 333 numaralı alan kişi yazışma merkezini arayabilirsiniz. Bununla beraber, direkt olarak kredi hattına bağlanabilmek için 444 0 335 numarasını arayabilirsiniz. Bu numaralar üstünden kredi başvurunuz derhal alınacak ve onaylanan krediniz, bankada hesabınız var ise derhal kullandırılacaktır. Bankada hesabınız yoksa, onaylanmış olan kredinizi almak için banka şubesine gitmeniz gerekir.

Bu bankadan kredi müracaat yapabilmek için SMS bankacılığını ya da banka ATM’lerini de kullanma imkânınız bulunmaktadır. ATM’lerden banka müşterisi olmasanız bile müracaat yapabilirsiniz. Gene aynı şekilde banka müşterisi olmasanız bile SMS bankacılığından kredi müracaat yapabilirsiniz. ATM’lerden ve SMS bankacılığından müracaat yapmak için emek verme saatlerini beklemenize gerek kalmamıştır. Haftanın yedi günü ve yirmi dört saati müracaat yapma hakkınız bulunmaktadır.

Güvence bankası 60 ay vadeli gereksinim kredisi almak için hangi belgeler lüzumlu?

Eğer Güvence bankası 60 ay vadeli gereksinim kredisi için şubeye müracaat yapacaksanız, kimlik kartınızla beraber kolayca müracaat yapabileceksiniz. Çalıştığınız işin durumuna gore isten belgeler değişkenlik göstermektedir.

Ücretli çalışan iseniz maaş bordrosu yada gelir yazısı

Emekli iseniz emekli kartınız

Kişi şirketi sahibi iseniz; güncel vergi levhası, senelik gelir vergisi beyannamesi, güncel işletme hesap özeti gerekmektedir.

Ana para şirketi ortağıysanız; senelik kurumlar vergisi beyannamesi ve güncel vergi levhası

Kira geliri sahibi iseniz; Gayrimenkul tapusu, 2 yıldan eski olmayan kira kontratı gerekmektedir.

Güvence Bankası 60 ay vadeli gereksinim kredisi müracaat koşulları nedir?

Güvence Bankası, kredi notu fena olan kişiler için de kredi sunabilen bir bankadır. Sadece her bankada olduğu şeklinde bu bankanın da bazı şartları bulunmaktadır. Bu şartları taşıyorsanız, kredi notunuza gore belirlenecek olan faiz oranlarında krediyi alma imkânınız bulunur. Bu şartlardan aşağıdaki şekilde bahsedebiliriz;

İlk olarak aylık tertipli bir gelirinizin olması gerekir. Bu geliri maaş bordrosu, maaş yazısı ya da gelir bilançosu ile kanıtlamalısınız. Eğer faiz geliriniz ya da emekli maaşınız var ise, faiz geliriniz için banka hesap cüzdanınızı, emekli maaşı geliriniz için de emekli hesap cüzdanınızı bankaya sunmanız gerekir. Aylık geliri olmayan kişiler, bankalardan kredi alamazlar.

Aylık gelirlerinizin yanında sigorta primlerinizin ödenip ödenmediğine de bakılır. Son altı aylık sigorta priminiz ödendiyse ve halen çalışıyorsanız, Güvence Bankasından kredi alabilirsiniz. Sigorta primlerinizin ödendiğini ise hizmet dökümü belgesi ile kanıtlayabilirsiniz.

Bu bankadan kredi alabilmek için öteki bankalara olan borçlarınızın da azca olması gerekir. BDDK tarafınca aylık gelirinize gore sizin adınıza belirlenmiş olan bir borç limiti vardır. Eğer Güvence Bankasından müracaat yaptığınız kredi tutarı bu borç limitin aşmıyorsa, kredinizi derhal alabilirsiniz.

Güvence Bankası 60 ay vadeli kredi için örnek hesaplama tablosu nasıldır?

Güvence bankası tarafınca sunulan 60 ay vadeli krediler için örnek maliyet tablosu ve hesaplamaları aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

Bu bankadan 60 ay vadeli olarak 100.000 lira kredi almak isterseniz;

 • Kredinizin güncel faiz oranı; %1,09 olarak hesaplanır.
 • Aylık taksit tutarı; 2.415,68 lira olur.
 • Alınacak olan dosya harcaması tutarı; 525 liradır.
 • Toplam geri ödenecek kredi tutarı; 144.941,04 lira olur.
 • Yılık toplam maliyet oranı; %17,1536 olur.

Bu bankadan 60 ay vadeli olarak 80.000 lira kredi almak isterseniz;

 • Kredinizin güncel faiz oranı; %1,14 olur.
 • Aylık taksit tutarı; 1.963,17 lira olur.
 • Alınacak olan dosya harcaması tutarı; 420 liradır.
 • Toplam geri ödenecek kredi tutarı; 117.790,36 liradır.
 • Senelik toplam maliyet oranı; %17,9908 olur.

Bu bankadan 60 ay vadeli olarak 60.000 lira kredi almak isterseniz;

 • Kredinizin güncel faiz oranı; %1,39 olarak hesaplanır.
 • Ayık taksit tutarı; 1.590,17 lira olur.
 • Alınacak olan dosya harcaması tutarı; 315 liradır.
 • Toplam geri ödenecek kredi tutarı; 95.409,83 lira olur.
 • Senelik toplam maliyet oranı; %22,2597 olur.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*