Garanti Avans Hesap Başvurusu

Sponsor Bağlantılar

Ön ödeme hesabın bir öteki adı, kredili mevduat hesabı olarak bilinmektedir. Ön ödeme hesap yardımıyla hesabında asla para olmayan kişilerin nakit ihtiyaçlarının karşılanması mümkün olmaktadır. Ön ödeme hesap; bir kişinin vadesiz hesabına bağlı olan kredili mevduat hesabı olarak geçmektedir. Ön ödeme hesap yardımıyla bilhassa günü gelen ödemelerin yapılması mümkün olmaktadır. Kısa süreli nakit gereksinimlerini karşılamak isteyen sadece hesabında kafi para olmayanlar Ön ödeme hesap limitlerini kullanabilirler. Güvence Bankası Ön ödeme Hesap; Türk lirası nakit ihtiyacı için doğru bir çözüm olarak bilinmektedir. Güvence Ön ödeme Hesap kullananlar, yalnızca kullandıkları tutarı ve çektikleri nakit ön ödeme tutarının faizini ödemekle yükümlüdürler. Bunun haricinde, herhangi bir ücret yada komisyonun ödenmesi söz mevzusu değildir.

Güvence Ön ödeme Hesap Özellikleri

Sponsor Bağlantılar

Güvence Ön ödeme Hesap sahipleri istedikleri takdirde hesap limitlerinden taksitli ön ödeme seçme hakkına sahiptirler. Bu aşamada, oluşan borcun oldukça minik taksitlerle ve 12 aya kadar uzanan vadelerle ödenmesi söz mevzusu olmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, bazı durumlarda tüketicilerin vadesiz hesaplarında artı bakiye olması durumu bulunmaktadır. Bu şekilde bir durumda dahi isteyen tüketici, mevcut bakiyesine asla dokunmadan Taksitli Ön ödeme Hesap kullanabilir. Güvence Ön ödeme Hesap’ın faiz oranları her meblağ için %2,15 olarak belirlenmiştir. Kişinin ön ödeme hesabına meydana getirilen tüm para girişlerinin hesabına bigün sonrasında yansıması söz mevzusu olmaktadır. 1000 TL’nin bigün kullanımı sonucunda oluşacak faiz tutarının güncel miktarı; 0,86 TL olarak bilinmektedir.

Güvence Ön ödeme Hesap Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Herhangi bir ücret dahilinde çalışanların ve esnafların yapacağı Güvence Ön ödeme Hesap başvurusu; Güvence İnternet, Güvence Cep yada Güvence’nin resmi web sitesi üstünden gerçekleşmektedir. Bunun haricinde, şubeye gitmeden 7/24 ön ödeme hesap başvurusu yapmak mümkündür. Ön ödeme Hesap ayrıcalığından yararlanmak isteyenlerin önünde birçok seçenek bulunmaktadır. Güvence İnternet üstünden Güvence Ön ödeme Hesap başvurusu için başvurular, kredi, ön ödeme hesap adımları sırasıyla takip edilmelidir. Güvence Cep üstünden Güvence Ön ödeme Hesap başvurusu için bankacılık işlemleri, başvurular, kredi/ön ödeme hesap başvurusu, ön ödeme hesap başvurusu adımları takip edilir. Bunun yanı sıra, internet sayfası üstünden biçim doldurarak yada bizzat şubeye giderek Güvence Ön ödeme Hesap başvurusu yapmak mümkün olmaktadır.

Güvence Ön ödeme Hesap Başvurusu İçin Ihtiyaç duyulan Belgeler

Sponsor Bağlantılar

Güvence Ön ödeme Hesap başvurusu için ilk olarak üstünde kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı gerekir. Bunun haricinde, bazı ek belgelerin istenmesi söz mevzusu olabilir. Gelir belgesi, ücretli çalışanlar için gelir yazısı yada bordro şeklinde olmak zorundadır. Gelir belgesinin ne olursa olsun son bir ay içinde alınmış olması gerekir. Emekli olanların ise emekli belgesi getirme zorunluluğu bulunmaktadır. Şirket sahibi yada ortağı olanların şirket belgeleri, kira geliriyle geçinenlerin kira gelir belgesi, faiz geliriyle geçinenlerin hesap cüzdanı, çiftçilerin ise ziraatçi belgesi getirmesi bir zorunluluktur. Bu belgeler, müracaat icra eden kişinin SGK kaydının olmadığı durumlarda talep edilmektedir.

Güvence Ön ödeme Hesap ile Neler Yapılabilir?

Güvence Ön ödeme hesabı olanlar, Paracard’larını kullanarak 7/24 nakit olarak kredi çekebilirler. Buna ek olarak, bu hesabı Paracard ile yapılacak alışverişler için kullanmak mümkündür. Güvence Ön ödeme Hesap yardımıyla EFT, havale ve satmaca ödemesi yapmak mümkün olabilir. Düzgüsel vadesiz hesabında para olmayanların bu tip ödemeleri ön ödeme hesap yardımıyla tertipli olarak yapılmaktadır. Ay içinde kullanılan kredinin faizi, bir sonraki ay hesaptan otomatikman çekilmektedir. Ön ödeme hesabı eksi bakiyede olanların ön ödeme hesabının bağlı olduğu vadesiz hesaplarına herhangi bir para girişi olduğunda hesap, otomatik bir halde krediyi kapatmaktadır. Kullanılan krediye, kullanılan gün kadar faizin işlemesi söz mevzusudur.

Güvence ön ödeme hesap avantajları nedir?

Güvence ön ödeme hesap ile pek oldukça avantaj elde edersiniz. Ön ödeme hesap, yukarıda da detaylı olarak bahsettiğimiz benzer biçimde banka müşterisi olanlara açılır. Güvence Bankasından kredi aldıysanız, kredi kartınız var ise ve vadesiz hesabınız tertipli olarak kullanıyorsanız ya da maaşınızı Güvence Bankasından alıyorsanız, ön ödeme hesabınız açılır. Aylık kazanmış olduğunuz gelir doğrultusunda hesabınızın limiti belirlenir. Bu limit sizin aylık gelirinize gore belirli bir miktar olacaktır. Mesela 1.000 lira maaş alıyorsanız ön ödeme hesabınız da en fazla 1.000 lira olarak tanımlanır. Bu hesap ile aşağıda sayacağımız avantajları elde edersiniz;

  • Ön ödeme hesabınızdan 7/24 nakit alabilirsiniz.
  • Acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri istediğiniz vakit karşılayabilirsiniz.
  • Banka hesap kartınız kullanarak, hesabınızda para olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.
  • Hesabınızda para olmasa bile ön ödeme hesabınızdan kredi taksitleriniz ödenir.
  • Hesabınızda para olansa bile, ön ödeme hesabın bulunmuş olduğu hesaba otomatik ödeme talimatı verirseniz, tüm faturalarınız zamanında ödenir.
  • Bu hesabın faizi oldukça düşüktür. Bu sayede acil ihtiyaçlarınız için kredi çekmek derdiyle uğraşmazsınız.
  • Ön ödeme hesabı sez tanımlanmış olan fazladan para benzer biçimde düşünebilirsiniz. Maaşınız hesabınıza yatmış olduğu vakit ön ödeme hesabına olan borcunuz otomatikman kapanır.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*