Finansbank Düşük Faizli Kredi Anında Hesabında

Sponsor Bağlantılar

Finansbank acil nakit gereksinimlerine hususi olarak düşük faiz ve uzun vade oranları üstünden kredi imkanı sunuyor. Bu sayede fazlaca kısa bir süre aralığı içinde nakit ihtiyacı sona ererken, uygun ödeme koşulları yardımıyla de kredi geri ödemelerini rahat bir halde yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Finansbank gerekseme kredisi kapsamında almış olduğunuz kredi tutarını 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Bununla beraber banka vasıtasıyla kefil ve evrak benzer biçimde durumları düşünmenize de kesinlikle gerek kalmayacaktır. Doğrusu işlemleri her açıdan birazcık daha kolay bir hale getiren Finansbank, tahminlerinizin ötesinde kredi alımına rahatlık kazandırıyor.

Finansbank Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Finansbank gerekseme kredisi başvurusu yapmak istediğinizde karşınızda birden fazla seçenek çıkacaktır. Bunlar üstünden sizin için en uygun olanı seçerek, kredi müracaat işlemini derhal gerçekleştirebilirsiniz. İnternet yada cep şubesi, şube üstünden müracaat, satın alan hizmetleri üstünden müracaat bu alanda karşınıza çıkabilecek müracaat yolları içinde yer alır.

Sponsor Bağlantılar

İnternet yolunu kullanarak kredi almak isteyen bireylerin bankanın kendi resmi web sitesini ziyaret etmeleri ve ilgili müracaat formunu doldurmaları kafi olacaktır. Bir tek dakikalar içinde başvurunuza dair bir yanıt alabilir ve bu sayede büyük seviyede zamandan kazanabilirsiniz. Öte taraftan cep şubesi ve davet merkezi üstünden de günün her saatinde Finansbank kredi başvurusu yapabilme imkanınız bulunuyor.

Finansbank Kredi Ödeme Planı

Her bütçeye uygun olmak suretiyle bir vade planının bulunmuş olduğu bu adres, aklınızdaki seçeneğe direkt ulaşmanıza destek olacak. Finansbank kredi faiz oranları durağan(durgun) olarak %1.79 olarak belirlenmiş durumdadır. Vade oranı fark etmeden almış olduğunuz kredi tutarını aynı faiz oranı üstünden kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Finansbank’ı tercih ederek 10 bin TL tutarında bir kredi aldığınızda ve bunu 48 ay üstünden ödemeyi düşündüğünüzde aylık olarak 335 TL ödemek durumunda kalırsınız. Toplam olarak yapmanız ihtiyaç duyulan geri ödeme ise 16.124 TL olacaktır.

Finansbank gerekseme kredisi kapsamında 20 bin TL tutarında bir kredi aldığınızda ve bunu 54 ay vade planı üstünden ödediğinizde ise aylık olarak yapmanız ihtiyaç duyulan ödeme 629 TL olacaktır. Toplam olarak yapmanız ihtiyaç duyulan geri ödeme ise bu durumda 33.984 TL olarak belirlenir.

Bankayı tercih ederek 50 bin TL tutarında bir kredi alıp bunu 60 aylık vade planı üstünden ödediğinizde ise aylık olarak yapmanız ihtiyaç duyulan ödeme 1.490 TL’ye gelecektir. Böylelikle toplam olarak yapacağınız geri ödeme 89.424 TL olur. Bu şekilde kendinize uygun bir ödeme planı seçerek kredi ödemelerini halletmeye başlayabilirsiniz.

Zamandan kazanmak isteyenler için doğru bir alternatif olan Finansbank anında kredi ile beraber başvurunuz pozitif yönde sonuçlanırsa, kredi tutarını anında hesabınızda bulabilirsiniz.

Finansbank Kredi İçin Lüzumlu Şartlar

Her bankada olduğu benzer biçimde Finansbank’ta kredi vermek için bazı şartlar arıyor. Bunlar içinde en önemlisi ise kredi notu olarak malum puandır. Adaylardan minimum 1500 olmak suretiyle bir kredi puanının olması beklenir. Banka tarafınca 1 ile 699 riskli bulunurken, 700 ile 1099 arası orta riskli olarak değerlendiriliyor. 1100 ile 1499 puan arasındakiler ise azca riskli sınıfında bulunuyor. 1500 puan 1699 puan arası iyi sınıfına girerken, 1700 ile 1900 puan arası fazlaca iyi sınıfında tutuluyor.

Kredi notu düşük olanlar ise banka tarafınca kefil ve güvence benzer biçimde isteklerle karşılaşabilir. Bunun yanında kredi notu düşük olan kişilerin banka üstünden daha uygun bütçedeki kredi paketlerine yönelmeleri gerekebilir. Ek olarak gelir durumu, ek gelir benzer biçimde öteki olanaklarda bankadan kredi için pozitif yönde yanıt almaya niçin olacaktır.

Finansbank düşük faizli anında kredi için online müracaat iyi mi yapılır?

Finansbank düşük faizli anıdan kredi başvurusu için bankanın internet sayfasında bulunan müracaat formunu doldurabilirsiniz. Bu formu 7/24 doldurabilir ve onaylanan kredinizi derhal alabilirsiniz. Bu müracaat en geç 1 gün içinde sonuçlanır ve sonucu cep telefonunuza kısa ileti ile gönderilir. Eğer banka müşterisiyseniz onaylana kredinizi web bankacılığından ya da mobil bankacılıktan derhal hesabınıza aktarabilirsiniz. Banka müşterisi olmayan kişiler de onaylanan kredilerini banka şubelerine giderek derhal alabilirler. Bu başvuruyu yapmak için aşağıdaki adımları takip edin;

  • Müracaat formunu kullanarak başvurunuzu oturduğunuz yerden yapabilmek için https://www.qnbfinansbank.com/bireysel-ihtiyac-kredisi adresine tıklamanız gerekir.
  • Karşınıza oluşturulan sayfada yer edinen “derhal başvur” kısmına tıklamalısınız.
  • Peşinden yeni bir sayfa açılır. Oluşturulan bu sayfanın sağ tarafınca yer edinen kısa formu doldurmalısınız.
  • Kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve cep telefonu numaranız ile başvurunuzu yapmanızın arkasından sonucu derhal gönderilir.
  • Onayınızı aldıktan sonrasında banka şubelerine giderek krediniz derhal kullanabilirsiniz.

Bu müracaat formunu kullanarak yalnızca 35.000 liraya kadar kredi müracaat yapabilirsiniz. Daha üstündeki tutarlar için başvurularınızı direkt olarak banka şubelerinden yapmanız gerekir.

Finansbank anında kredi hesaplama örnekleri nasıldır?

Finansbank anında kredi, oldukça uygun faiz oranlarında sunulur. Bu kredinin aylık faiz oranları kredi notunuza gore belirlenir. Buna gore faiz oranı 51,09’dan adım atar ve %1,69’a kadar yükselebilir. Sizlere değişik faiz oranlarına gore birkaç örnek hesaplamadan bahsedelim;

Finansbank anında krediyi 30.000 lira olarak ve 60 ay vadede aldığınızda, kredi faiz oranınız da %1,09 olarak belirlendiğinde;

• Kredi için ödenecek olan aylık taksit tutarı; 735 lira olur.
• Kredinin senelik toplam maliyet oranı; %17,1540 olur.
• Krediden alınacak olan tahsis tutarı toplamı; 157,50 lira olur.
Finansbank anında krediyi 30.000 lira olarak ve 60 ay vadede aldığınızda, kredi faiz oranınız da %1,38 olarak belirlendiğinde;
• Kredi için ödenecek olan aylık taksit tutarı; 793 lira olur.
• Kredinin senelik toplam maliyet oranı; %22.086 olur.
• Krediden alınacak olan tahsis tutarı toplamı; 157,50 lira olur.
Finansbank anında krediyi 30.000 lira olarak ve 60 ay vadede aldığınızda, kredi faiz oranınız da %1,69 olarak belirlendiğinde;
• Kredi için ödenecek olan aylık taksit tutarı; 869 lira olur.
• Kredinin senelik toplam maliyet oranı; %27,5700 olur.
• Krediden alınacak olan tahsis tutarı toplamı; 157,50 lira olur.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*