Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Sponsor Bağlantılar

Fibabanka ile ilgili bu yazıda, Fibabanka’nın sunmuş olduğu gereksinim kredisinin müracaat sürecini, olanaklarını ve web dahil olmak suretiyle birçok kredi müracaat yöntemini ele alarak Fibabanka’dan Bireysel İhtiyaç Kredisi alacak olan her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı’na destek  olmak esas alınmıştır.
Bayramlarda, tatillerde, düğünde yada beyaz eşya alırken 60 aya varan uygun vade fırsatlarıyla Fibabanka Bireysel İhtiyaç Kredisi, uygun geri ödeme koşullarıyla hizmetinizdedir.
Bireysel müşteriye hususi faiz oranlarıyla, Fibabank şubelerinden başvurarak borçlarınızı tek çatı altında bir araya getirme rahatlığı ve yükselen kredi oranlarıdan yaralanma fırsatına erişebilirsiniz.
Bulunduğunuz yere en yakın Fibabanka şubesini ziyaret ederek teminatlı ya da teminatsız gereksinim kredisi taleplerinde bulunabilirsiniz. Isterseniz şubeye gitmeden başvurunuzun ilk basamağı için telefonunuzla hareket edebilirsiniz. Telefon üstünden kredi talebinde bulunmak ise oldukça kolay. Bunun için T.C. Kimlik Numaranızı 3422’ye kısa bildiri olarak gönderebilirsiniz.

Fibabanka İnternet Üstünden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Sponsor Bağlantılar

Anında İnternet Kredi’si adı altında web üstünden hizmet veren Fibabanka internetten kredi için 7/24 hizmet olanağı sunmasının yanında %2,46 faiz oranıyla teknolojik gelişmelerden yararlanıyor. Fibabanka’ya yaptığınız başvuruların kabul alması durumunda kredinizi de aynı anda banka hesabına aktarma olanağına sahipsiniz.
20.000 TL’ye kadar ihtiyacınız olan şeyi kredi başvurunuz onaylandığı takdirde anında çekmenizi elde eden bir altyapıya haizdir. Dolayısıyla Fibabanka’nın herhangi bir şubesine gitmeden erişim rahatlığıyla ihiyacınıza yönelik kredileri kullanabilirsiniz.

Başvuruda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fibabanka İnternet Bankacılığı’nda hesabınız var ise eğer istediğiniz süre İnternetten Kredi başvurusununu rahatça yapabilirsiniz.
Başvurunuzun onaylanması halinde 1 hafta içinde kullanabilirsiniz.
1.000 – 50.000 TL arasındaki rakamlarla ihtiyacınıza yönelik kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
Fibabanka’nın yapabildiği en mühim işlerden bir tanesi de alan kişi odaklı olarak çalışmasıdır. Fibabanka, kredi verirken dahi müşteriyi detaylara boğmaz ve karmaşık işlemlerle hizmet anlayışı sunmaz. Arayüzü yalın ve yalnız olmasıyla beraber yapılabilecek tüm işler titizlikle hazırlanmış olarak sunulur.
İhtiyacınıza yönelik aldığınız krediyi geri ödeme süresini minimum 3 ay en fazla da 60 ay vadeli olarak düzenleyebilirsiniz.
Fibabanka, kampanya koşullarını ve kredileri özgür bir halde değişiklik yapma hakkına haizdir.
İhtiyaç kredisi başvurusunu yaparken alınacak olan ücretlerin toplamı kredi tahsis tutarı, vergiler ve sigorta harcamasından oluşmaktadır.
İhtiyaç Kredisi Başvurusu Iyi mi Yapılır?
Aylık %1,89 uygun faiz oranlarıyla  444 88 88 Telefon Bankacılığı’ndan yada şubelerinden krediniz hesabınıza aktarılabilir.
İnternet Bankacılığı üstünden de oldukça rahat bir halde müracaat yapabilirsiniz.
Faiz oranı müşteriden müşteriye değişmekte olup müşterinin risk grubuna yada vadeye bakılırsa değişim göstermektedir.

Fibabanka Faiz Oranları

Sponsor Bağlantılar

Fibabanka’nın resmi internet sayfasında yer edinen faiz oranlarının düzenlenmesi belli yaş gruplarına göredir. Dolayısıyla Fibabanka’nın internet sayfasında yer edinen faiz oranları Yaşam sigortası bedeli 45 yaş adam bireye bakılırsa ve kredi vadesi süresince hesaplanmıştır.
Toplam tahsis tutarı, vergiler ve sigorta harcaması kredi talebinde bulunurken gidecek olan ek harcamalardır.  Kredinin tahsis tutarı vadelerde kredi tutarının %0,5’i olarak tahsis edilir.

Fibabanka’nın kolay ve yalnız ara yüzüyle, müşterilerini karışık bir yapıyla uğraştırmamaktadır. Bu alan kişi açısından oldukça verimli olabilecek bir süre kaybını engellemiş bununla birlikte güvenin ve disiplinli emek harcamayı göstermiştir. Fibabanka’nın uygun vade ve faiz oranlarının da müşterilerinin tercih etmesine sebep olan bir başka etkendir. Fibabanka, İnternet Bankacılığında ileriye doğru atılımlar yaparken alan kişi odaklı çalışmasından dolayı tercih edilebilir olmuştur. Bu yönüyle Fibabanka’nın evden yapılabilecek işlemlere haiz olması, oldukça mühim bir özelliktir.

Fibabanka mobil bankacılıktan gereksinim kredisi başvurusu iyi mi yapılır?

Fibabanka gereksinim kredisi başvurusu için banka müşterisi olan kişiler mobil bankacılık uygulamasını kullanabilirler. Bu uygulama aracılığı ile günün her saati kredi başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Banka müşterisiyseniz, Fibabanka tarafınca verilen alan kişi numarasını ve web şifresini kullanarak 7/24 başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu başvuruyu oturduğunuz yerden ve istediğiniz süre yapabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekir;

  • Başvuruyu yapmak için ilk olarak Fibabanka mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekir.
  • Bunun için cep telefonunuzun uygulama sağlayıcılarını kullanabilirsiniz.
  • Uygulamanızı ücretsiz bir şekilde indirdikten sonrasında alan kişi numaranızı ya da kimlik numaranızı kullanarak ve şifrenizi girerek uygulamaya girişinizi sağlamalısınız.
  • Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık doğrulama ya da güvenli kodunu da girdikten sonrasında uygulamaya girişinizi sağlarsınız.
  • Arkasından menü kısmına gelmiş olarak “krediler, kredi başvurusu” adımlarını izlemlesiniz.
  • Sizden istenen kredi tutarı ve vadesi benzer biçimde detayları girdikten sonrasında başvurunuzu tamamlayabilirsiniz
  • Başvurunuz saniyeler içinde sonuçlanır ve onaylanan kredinizi derhal hesabınıza aktararak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fibabanka gereksinim kredisi ne kadar faiz oranıyla verilir?

Fibabanka gereksinim kredileri, bankadan ve dijitalden müracaat meydana getiren müşteriler için farklıdır. Eğer bu bankanın müşterisiyseniz, dijital kanalları kullanarak müracaat yaptığınızda %0,99’dan başlamış olan faiz oranıyla kredinizi derhal alabilirsiniz. Fibabanka gereksinim kredisi için kişiye hususi faiz oranı sunulur. Bunun sebebi kredi notunuza bakılırsa faiz oranının değişmesidir. Sizlere değişik faiz oranlarına bakılırsa Fibabanka gereksinim kredisi için birkaç örnek hesaplama yapalım;

Fibabanka gereksinim kredisini 15.000 lira tutarında ve 24 ay vadede aldığınızda;

• Kredini aylık taksit tutarı; 722,01 lira olur.
• Ayık faiz oranı; %0,99 olur.
• Krediden alınacak olan tahsis tutarı toplamı; 78,75 liradır.
• Sigorta primi tutarı; 395,96 liradır.
• Senelik toplam efektif faiz oranı; %15,8393 olur.

Fibabanka gereksinim kredisini 15.000 lira tutarında ve 36 ay vadede aldığınızda;

• Kredini aylık taksit tutarı; 525,11 lira olur.
• Ayık faiz oranı; %1,09 olur.
• Krediden alınacak olan tahsis tutarı toplamı; 78,75 liradır.
• Sigorta primi tutarı; 556,05 liradır.
• Senelik toplam efektif faiz oranı; %17,3101 olur.

Fibabanka gereksinim kredisini 15.000 lira tutarında ve 36 ay vadede aldığınızda;

• Kredini aylık taksit tutarı; 547,72 lira olur.
• Ayık faiz oranı; %1,30 olur.
• Krediden alınacak olan tahsis tutarı toplamı; 78,75 liradır.
• Sigorta primi tutarı; 561,00 liradır.
• Senelik toplam efektif faiz oranı; %20,8670 olur.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*