Enpara Dosya Masrafsız, Komisyonsuz İhtiyaç Kredisi

Sponsor Bağlantılar

Borç, banka ile satın alan arasındaki, doğrusu mülk edinmek isteyen şahıs arasındaki bir sözleşmedir. Bu antak kalma, bankanın alıcıya para ödünç vermesi, mal yada hizmet alımlarında kullanımı varsayımına dayanmaktadır. Sadece öyleyse, kredilerin pozitif yanları nedir? Borçtan para alan kişiler, aksi takdirde haiz olamayacakları bir mal alabilirler. Aslına bakarsan para borç veren banka faiz alır. Türkiye’de bu şekilde etkinlik gösteren pek oldukça banka bulunmaktadır. Finansbank’a bağlı olarak etkinlik gösteren Enpara da bunlardan biri olarak bilinmektedir. Sunmuş olduğu kredi seçenekleri ile ön plana çıkmakta ve müşterileri memnun etmeye devam etmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Enpara gerekseme kredisi yardımıyla pek oldukça şahıs nakit gereksinimlerini karşılamakta ve uzun solukta planlamış olduğu hayallerini de gerçekleştirebilmektedir. Elbet müşterilerin en oldukça ehemmiyet verdiği mevzu ise vadeler, faiz oranları, kredi tutarı şeklinde noktalardır. Sadece BDDK’nın yapmış olduğu son düzenlemeler ile beraber pek oldukça banka 60 aya kadar vade imkanı da sunmaktadır.

Enpara Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Enpara gerekseme kredisi kullanımı gerçekleştirmek isteyen müşteriler Finansbank internet sayfası aracılığı ile süratli bir halde kredi başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Internet sayfası ödeme planını, faiz oranlarını ve taksit tutarlarını müşterilerin gözleri önüne sermektedir. Internet sayfası aracılığı ile meydana getirilen başvuruların peşinden müşterilere kısa bildiri ile bilgilendirme sağlanmakta ve kredisi onaylanan müşteriler kısa bir süre içinde kredilerini kullanmaya başlayabilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Enpara gerekseme kredisi çekmek isteyen müşteriler bir öteki müracaat kanalı olan enpara mobil bankacılık uygulamasını da kullanabilmektedir. AppStore ya da Google Play Store aracılığı ile indirilen bu uygulama yardımıyla kredi başvuruları süratli bir halde sağlanmakta ve bazı müşteriler kredilerini derhal hesaplarına aktarabilmektedir. Enpara mobil bankacılık uygulamasını indiren müşteriler kredi bölümünden müracaat yapabilmekte ve nakit gereksinimlerini karşılayabilmektedir.

Enpara Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Enpara gerekseme kredisi başvurusu meydana getirecek olan müşteriler için kredi faiz oranı %2.24’ten başlamaktadır. Vade oranı arttıkça faiz oranı da artış göstermektedir. Banka, gerekseme kredisi kapsamında 10.000 TL’ye kadar maksimum 60 ay vadeli kredi imkanı sunulmaktadır. Müşterilere ödeme planı derhal gerçekleştirilirken taksit tutarları da belirlenmektedir.

Enpara gerekseme kredisi kullanacak olan müşterilerin taksitlerini tertipli bir halde ödemeleri gerekmektedir. Ödemeler Enpara hesaplarından havale olarak gerçekleştirilebilirken öteki banka hesaplarından EFT olarak da gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede müşteriler kredilerini sorunsuz bir halde ödeme olanağına da haiz olmaktadır. Enpara, müşterilerine pek oldukça alanda imtiyaz da tanımaktadır. Bilhassa faiz oranlarına bakılacak olursa pek oldukça bankadan oldukça daha düşük faiz oranı ile kredi imkanı sunmaktadır.

Enpara Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredim Onaylanmadı Ne Yapmalıyım?

Enpara gerekseme kredisi başvurusu meydana getiren; sadece başvurusu onaylanmayan müşteriler için pek oldukça durumdan söz etmek mümkün olabilmektedir. Çoğu zaman KMH hesaplarına ya da kredi kartlarına düzensiz ödemeler gerçekleştiren müşterilerin banka kredileri onaylanmamaktadır. Tüm bunların yanında yüksek tutarlarda kredi ödemeleri olan müşterilerin kredi limitleri dolu olduğundan dolayı da bir olumsuzluktan anlatmak söz mevzusu olabilmektedir.

Enpara gerekseme kredisi başvurusu meydana getiren ve negatif netice ile karşılaşan müşteriler için bir öteki sebep olarak vergi borcu ya da ödenmemiş trafik cezalarından da bahsedilebilmektedir. Bu durumda müşterilerin vergi borcunu ya da trafik cezasını derhal ödemesi ve kredinin yine değerlendirilmesi gerekmektedir.

İhtiyaç kredisinin negatif sonuçlanmasına dair bir öteki niçin ise yasal takipte ya da icrada olan borçlar da olabilmektedir. Kişilerin ne olursa olsun bu tarz şeyleri takip etmesi ve yine çözümleme yapmaları gerekmektedir.

Enpara dosya masrafsız gerekseme kredisi özellikleri nedir?

Enpara dosya masrafsız kredi, enpara.com şubesiz bankacılık olduğundan masrafsızdır. Ek olarak bu kredinin faiz oranı oldukça düşüktür. Enpara kredileri masrafsız olduğu şeklinde kefilsiz ve gelir belgesiz olarak sunulmaktadır. Bu bankadan kolayca kredinizi alabilmek için aylık gelirinizin olması ve sigorta primlerinizin ödeniyor olması yeterlidir. Ek olarak, öteki bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı tertipli ödeyip ödemediğinize de bakılır. Bu şartları taşıyan kişilerin alacakları enpara dosya masrafsız kredinin özellikleri ise şöyledir;

• Bu krediyi aylık eşit taksitli olarak alabilir ve vadenizi 60 aya kadar belirleyebilirsiniz.
• Enpara dosya masrafsız kredisinden, dosya masrafsız ve tahsis tutarı alınmadan faydalanabilirsiniz.
• Enpara kredisini 1.000 lirada 60.000 liraya kadar alabilirsiniz.
• Bu kredinin faiz oranları kredi vadesine göre farklılık gösterir. Alacağınız kredinin vadesini 1-12 ay içinde belirlerseniz faiz oranı %0,99, 12-24 ay içinde belirlerseniz faiz oranı %1,09, 24-26 ay içinde belirlerseniz faiz oranı %1,15, 36-60 ay içinde belirlerseniz %1,19 faiz oranı uygulanır.
• Enpara dosya masrafsız krediyi almak için başvurularınızı web bankacılığından, mobil bankacılıktan ya da internet sayfasında bulunan müracaat formunu doldurarak yapabilirsiniz.

Enpara 3 ay ertelemeli kredi var mıdır?

Enpara.com, Türkiye’nin en geniş dijital ağına haiz olan ve Türkiye genelinde oldukça sayıda müşterisi bulunan bir bankadır. Finansbank tarafınca oluşturulan bu platformdan kefilsiz, sigortasız, masrafsız ve indirimli faiz oranlarında kredi alabilirsiniz. Enpara.com kredilerini almak için başvurularınızı internet sayfasındaki müracaat formundan yapabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler müracaat için mobil ve web şubeyi de kullanabilirler. Ek olarak satın alan hizmetlerini arayarak da kredi başvurusu yapmanız mümkündür.

Enpara.com kredileri, piyasa koşullarına bakılırsa uygun faiz oranlarında sunulmaktadır. Bu kredilerin faiz oranları kredi notuna bakılırsa ya da vadeye bakılırsa değişmez. Bazı bankalar kredi tutarına bakılırsa de değişik faiz oranları uygular sadece, enpara.com kredilerinin tüm tutarlar ve tüm vadeler için faiz oranı aynıdır.

Ek olarak enpara.com kredilerinden harcama almaz, doğrusu dosya harcaması bulunmaz. Enpara.com kredilerine toplam 36 ay vadede ve 60.000 liraya kadar ulaşabilirsiniz. Bu kadar imtiyaz ve avantaj sunan enpara.com, kredileri için 3 ay erteleme özelliği sunmaz. Aslına bakarsan yeteri kadar avantajlı şekilde aldığınız bu kredilerde, 3 ay erteleme özelliğinden faydalanamazsınız.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*