En Uygun Borç Kapatma Kredisi

Sponsor Bağlantılar

Günlük hayatta pek oldukça şahıs yapmış olduğu harcamalar sebebiyle “borç” durumu ile karşı karşıya kalmaktadır. Borçların kapatılabilmesi elbet gene borç alma şu demek oluyor ki kredi çekme ile mümkün olmaktadır. Bazı kişiler tüm kredi borçlarını tek bir bankaya geçirme edip tek bir yere borçlanırken bazıları ise öteki borçlarının tamamını kapatabilmek için kredi kullanmaktadır. En uygun borç kapatma kredisi ise asla kuşkusuz Finansbank tarafınca sağlanmaktadır. Finansbank, uygun faiz oranları ve yüksek vade seçenekleri ile müşterilerini memnun etmekte ve uygun krediler sunmaktadır.

Finansbank Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Sponsor Bağlantılar

En uygun borç kapatma kredisi olan Finansbank gerekseme kredisi için müşteriler belli kanallar ile müracaat sağlayabilmektedir. Bunlar davet merkezi, şubeler, mobil bankacılık, web bankacılığı ya da Finansbank web sitesidir. Müşteriler bu kanallardan birini seçerek kısa süre içinde başvurularını tamamlayabilmektedir.

En uygun borç kapatma kredisi olan Finansbank gerekseme kredisini ne şekilde başvurulabileceğine dair tüm detaylar aşağıda yer almıştır.

Sponsor Bağlantılar

Şubeler Aracılığı İle Finansbank Kredi Başvurusu: Finansbank gerekseme kredisi için müşteriler www.finansbank.com.tr adresine tıklayarak müracaat yapabilmektedir. “krediler” bölümünün arkasından “gerekseme kredisi” tıklanmalı ve buradaki alanlar eksiksiz bir halde doldurulmalıdır. Müşteriler başvurularını tamamladıktan kısa bir süre sonrasında SMS ile bilgilendirme sağlanmaktadır.

Mobil Bankacılık Aracılığı İle Finansbank Kredi Başvurusu: En uygun borç kapatma kredisi olarak malum Finansbank gerekseme kredisine mobil bankacılık ile de başvurulabilmektedir. Finansbank mobil bankacılık uygulaması indirildikten sonrasında kredi alanına tıklanmalı ve lüzumlu alanlar cep telefonu numarası doğru olacak şekilde doldurulmalıdır. Sonrasında ise müşterilerin vermiş oldukları cep telefonlarına kredinin durumu ile ilgili bildiri gönderilmektedir. En uygun borç kapatma kredisi pozitif yönde olan müşteriler herhangi bir şubeye giderek kredilerini derhal kullanabilmektedir.

Finansbank Kredi Faiz Oranları Nedir?

Finansbank’tan gerekseme kredisi çekmek isteyen müşteriler faiz oranlarını da merak etmektedir. Finansbank, borçlarını ödemek için kredi çekecek olan müşterilere %2,52 faiz oranı ile 60 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. En uygun borç kapatma kredisi olarak sunulan Finansbank gerekseme kredisini müşteriler borç transferleri için kullanabilecekleri benzer biçimde fiziki öteki borçları için de kullanabilmektedir.

Finansbank gerekseme kredisinden faydalanacak olan kişiler yalnız kimlikleri ve gelir belgeleri ile beraber şubelerden kredi kullanımlarını gerçekleştirebilmektedir. Gelir belgesinin gerekmediği durumlar da söz mevzusu olabilmektedir. KKB puanları yüksek olan müşteriler gelir belgesi olmadan da krediyi kullanabilmektedir. Çoğu zaman bankalardan kredi kullanabilmek için alt sınır puanı 1500’dür; sadece oldukça daha yüksek puanlara haiz olan müşterilerden gelir belgesi talep edilmeyebilir. Tapu, maaş bordrosu, kira kontratı ya da vergi levhası benzer biçimde belgeler en uygun borç kapatma kredisi olan Finansbank gerekseme kredisinde kullanılabilen belgeler içinde yer almıştır.

Kredim Niçin Negatif Sonuçlanmış Olabilir?

Finansbank gerekseme kredisine başvurmuş olan müşteriler belli nedenlerden dolayı negatif sonuçla karşılaşabilmektedir. Bankalara ödenmeyen borçlar ya da düzensiz ödemelerin yanı sıra trafik ya da vergi borçları da kredi çıkmamasına niçin olmaktadır. En uygun borç kapatma kredisi olarak malum Finansbank gerekseme kredisinin pozitif yönde olabilmesi için tüm bunların şube yetkilileri tarafınca detaylı bir şekilde araştırılması gerekmektedir.

Bir öteki mühim nokta ise asla banka ile geçmişi olmayan kişilerin kredilerinin negatif olmasıdır. Kredi Kayıt Bürosu puanı 0 olan müşteriler ne yazık ki kredi alamamaktadır; sadece maaşını Finansbank’tan alan müşteriler için bir inisiyatif söz mevzusu olabilmektedir. Bu benzer biçimde durumlara karşılık kesinlikle banka yetkilileri ile yazışma kurulması ve araştırma yapılması gerekmektedir.

En uygun borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir, hangi şartlar gerekir?

En uygun borç kapatma kredisi, çeşitli bankalar tarafınca, çeşitli koşullarda sunulmaktadır. Borç kapatma kredisi alabileceğiniz bankalar yukarıda da belirttiğimiz benzer biçimde Finansbank’ın yanında ING Bank, Güvence Bankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Etken Bank ve Akbank benzer biçimde bankalardır. Bu bankalardan bazı koşulları taşımanız halinde derhal kredinizi alabilirsiniz. Bu bankaların istedikleri koşullar ise şöyledir;

• En uygun borç kapatma kredisini alabilmek için kredi notunuz önemidir. Kredi notunuzun 1100-1900 içinde olması gerekir. 1500 ve üstünde kredi skoru olan kişiler kredilerini derhal müracaat yaparak alabilirler. 1100 seviyelerinde olanlar ise bankalara ipotek ya da kefil teminatları vererek kredilerini alabilirler.
• Borç kapatma kredisini alabilmeniz için aylık durağan(durgun) gelir elde ediyor olmanız gerekir. Kısaca maaşlı olarak çalışıyor olmanız ya da özgür meslek gelirinizin olması istenir. Eğer durağan(durgun) ve tertipli gelir elde etmiyorsanız, bu krediyi alamazsınız.
• Borç kapatma kredisi bununla beraber hizmet dökümü belgesinde son üç aylık sigorta primi ödenmiş olan kişiler için verilir. Buna bakılırsa bir işte çalışıyor olmanız ve tertipli olarak sigorta primi ödüyor olmanız gerekir.

Halkbank borç kapatma kredisi;

Halkbank borç kapatma kredisi, öteki bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak için kullanabileceğiniz bir kredidir. Bu krediye derhal haiz olmak için banka şubelerinden müracaat yapabilirsiniz. Eğer Halkbank müşterisi iseniz dijital kanallardan müracaat yaparak, avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Halkbank borç kapatma kredisi limitsiz olarak verilmektedir. Bu krediyi aylık %1,37 faiz oranıyla alabilirsiniz. Kredinizi en fazla 36 ay vade ile alabilirsiniz. Üstelik bu kredinin geri ödemelerini esnek ödeme planları ile yapabilirsiniz. Bu kredi için bir defaya mahsus olarak kredi tahsis tutarı alınır.

Almış olduğunuz kredi, borçlarınızı kapatma şartı ile verildiği için öteki bankalardaki kredi kapatma dekontlarını Halkbank’a teslim etmeniz gerekir. Bu kredi ile öteki bankalardaki tüm kredi borçlarınızı kapatabilirsiniz. Kredi kartı borçlarınızın ise bir kısmını kapatmanız mümkündür. Bununla birlikte öteki bankalardaki kredili mevduat hesaplarınızın borçlarını da bu kredi ile kapatabilirsiniz.

Halkbank borç kapatma kredisinin üst limiti yoktur. Alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı banka tarafınca, aylık gelirinize bakılırsa belirlenecektir. Öteki bankalardaki borçlarınızı kapattığınızda elinizde kalan gelire bakılırsa bir limit belirlenir ve buna bakılırsa aylık ödemeleriniz hesaplanır.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*