En Kolay Kredi Alınan Bankalar

Sponsor Bağlantılar

Acil para ihtiyacına çözüm bulabilmek adına bankalar tarafınca sunulan kredi imkanı en oldukca araştırılan konuların içinde bulunuyor. Günümüz şartlarında pek oldukca banka süratli ve rahat şartlar altında kredi sunarken bu şekilde nakite olan gereksinimleri mühim seviyede gidermeye devam ediyor. İnternet yada şube üstünden yapılabilecek başvurular sonrası yalnız dakikalar içinde kredi başvurusuna dair bir yanıt alabilmeniz söz mevzusu olacaktır. 2019 senesinde rahat şartlar altında kredi alabileceğiniz bankalar ise şu şekilde sıralanıyor:

Enpara.com Acil İhtiyaç Kredisi

Sponsor Bağlantılar

En kolay kredi veren bankalar içinde bulunan Enpara uzun vadeler ve düşük faiz oranları üstünden kredi alımını kolaylaştıran adreslerden biridir. Online kanalları tercih ederek yapacağınız kredi başvurularında şubeye gitmeye gerek bile kalmadan, kredi tutarını hesaba aktarabilirsiniz. Bilhassa acil şekilde nakit gereksinimlerini kapatmanız gerekiyorsa, Enpara bunun için doğru bir adres olacaktır. Kredi notunun yüksek olması, ek gelire haiz olmak ve güvence benzer biçimde durumlar kredi alabilme ihtimalini arttıran durumlar içinde içeriyor.

CEPTETEB Acil İhtiyaç Kredisi

Acil nakit ihtiyaçlarınız için başvurabileceğiniz bankalardan biride CEPTETEB olmaktadır. Son aşama süratli şekilde kredi alabileceğiniz banka bununla birlikte pek oldukca müracaat yöntemi sunarak bu işi mümkün olduğunca kolaylaştıran seçenekler içinde içeriyor. Bankayı tercih ederek 30 bin TL tutarına kadar gereksinim kredisi alabilir ve bunu düşük faiz oranları üstünden ödeyebilirsiniz. Banka üstünden kredi alabilme ihtimalini arttırmak isteyenlerin kredi notunu yüksek tutmasında yarar var. Bu şekilde 60 aylık uzun vade planları üstünden gereksinim kredisi almak için harekete geçebilirsiniz.

N Kolay Kredi Acil İhtiyaç Kredisi

Sponsor Bağlantılar

Süratli kredi veren bankalar içinde yer edinen Aktifbank, kredi alımını süratli ve kolay hale getirmesiyle tanınıyor. Aktifbank yardımıyla şubeye gitmeye gerek bile kalmadan ve belgeye gereksinim duymaksızın kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka üstünden gene aynı şekilde uzun vade oranlarına bakılırsa düşük faizler vasıtasıyla kredi alabilme hakkınız bulunur. Kredi notunun yüksek durumda olması kredi alabilme ihtimalini birazcık daha arttıracaktır.

INGBANK İhtiyaç Kredisi

Süratli kredi almak için en oldukca tercih edilen bankalardan önde gelen INGBANK, acil nakit ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözüm bulabilmek için danışabileceğiniz bir adres durumdadır. Bilhassa uzun vade planı üstünden kredi almayı düşünen kişilerin kesinlikle incelemesi ihtiyaç duyulan bu adres, kredi taksitlerini hafifletmek isteyenler için ideal bir seçenek halindedir. E-kredi hizmetini tercih ederek, şubeye gitmeye gerek bile kalmadan gereksinim kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. Krediniz onaylandığı takdirde ise, beklemeye gerek kalmadan acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri giderebilirsiniz. Bunun yanında evrak benzer biçimde işlerle uğraşmaya gerek kalmadan kredi tutarınızı hesabınızda bulmuş olacaksınız.

İş Bankası Acil İhtiyaç Kredisi

Acil gereksinim kredisi kapsamında başvurabileceğiniz öteki seçeneklerden biride İş Bankasıdır. Bankadan acil gereksinim kredisi kapsamında 25 bin TL’ye kadar kredi alabilmeniz mümkündür. Bilhassa minik çaplı nakit ihtiyaçlarınız bulunuyorsa, bu tarz şeyleri giderebilmek için tercihinizi İş Bankasından yana kullanabilirsiniz. Gene aynı şekilde belgesiz ve kefilsiz bir halde İş Bankası üstünden acil gereksinim kredisi alabilme imkanınız bulunur. Doğal olarak bunun için yüksek kredi notu, tertipli gelir benzer biçimde ek durumlara gereksinim duyulduğunu da belirtmek gerekiyor.

Yapı Kredi Şubesiz Kredi

Beklemeden acil kredi almak isteyenlerin incelemesi ihtiyaç duyulan bu adres, belgesiz ve kefilsiz nakit ihtiyacınız olan şeyleri gidermek için tercih edebileceğiniz bir adres konumundadır. Banka üstünden de gene aynı şekilde sınırı olan orandaki kredi tutarını almak için harekete geçebilirsiniz. Daha yüksek kredi tutarları için şube başvurusunu tercih etmeniz gerekecektir.

Akbank anında kredi;

Akbank, acil kredisi ile kendi müşterisi olan kişilere 40.000 liraya kadar kredi alma imkânı sunmaktadır. Bu krediyi kefilsiz, belgesiz, hiçbir koşul ve şart olmadan, banka şubelerine gitmek zorunda kalmadan ve imzasız olarak alabilirsiniz. Tek yamanız ihtiyaç duyulan telefon bankacılığını aramak, mobil bankacılığı ya da web bankacılığı üstünden başvurunuzu yapmaktır. Ek olarak Akbank müşterisi olmayan kişiler de web sitesinde bulunan müracaat formunu kullanarak ne kadar kredi kullanabileceklerini anında öğrenebilirler.

Akbank gelir belgesiz ve anında krediyi 40.000 liraya kadar ve 60 ay vade ile alabilirsiniz. Kredi kullanım esnasında ödemlerinizi, esnek ötme planlarından birini seçerek yapabilirsiniz. Ek olarak kredinizi isterseniz, 3 ay erteleme avantajını kullanarak da alabilirsiniz. Bu krediden kredi tutarının binde 5,25’i kadar dosya harcaması alınır. Ek olarak kredinin faiz oranları kredi tutarına, kredi vadesine ve kredi notuna göre değişiklik gösterir. Kredi notunuz yüksekse, kredi faiz oranınız da düşük olarak belirlenir.

Alacağınız bu krediden yaşam sigortası harcaması da alınır. Bu harcama, krediyi alan kişinin yaşına, cinsiyetine, kredi tutarına ve kredi vadesine göre değişiklik gösterir.

Halkbank en kolay gereksinim kredisi süratli kredi;

Halkbank, en kolay gereksinim kredisi veren bankalardan biridir. Bu banka bununla birlikte devlet destekli olduğundan oldukca sayıda destek kredisi de sunar. Bu bankanın en kolay alabileceğiniz kredisi süratli kredidir. Bu kredi ile tüm bireysel olan nakit ihtiyacınız olan şeyleri 50.000 liraya kadar ve 60 ay vade ile karşılayabilirsiniz. Üstelik kredini almak için Halkbank Dialog, web şube, mobil şube, davet merkezi, SMS bankacılığı ve internet adresinden kolayca müracaat yapabilirsiniz.

Bu kredinin aylık faiz oranı %1,21’dir. Bu oran, Halkbank’tan yaşam sigortası yaptıran kişiler için geçerli olacaktır. Yaşam sigortası için ödeyeceğiniz prim tutarı ise alan kişi ve kredi özelliklerine bakılırsa farklılık gösterir. Bu bankadan 60 ay vade ile 15.000 lira tutarında süratli kredi alırsanız; kredinizin aylık faiz oranı %1,21 olur. Bu krediye ödeyeceğiniz tahsis tutarı tutarı toplamı 78,75 liradır. Kredinizin aylık taksit tutarı 376,22 lira olur.

Bu kredinin senelik toplam maliyet oranı ise %19,1720 olacaktır. Halkbank süratli krediye yukarıda saydığımız kanallardan 7/24 müracaat yapabilirsiniz. Başvurunuz aynı gün içinde sonuçlanır ve onaylanan kredinizi istediğiniz zaman hesabınıza aktarabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*