En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Sponsor Bağlantılar

Kredi kartları günümüzün en olmazsa olmaz ödeme seçenekleri içinde yer ediniyor. Alışverişi birazcık daha kolay bir mevzu haline getiren kredi kartlarına talep günden güne artmaya devam ediyor. Yeni kredi kartı almayı düşünen kişilerin ise aklına çoğunlukla en süratli kredi kartı veren bankalar sorusu geliyor. 2019 senesinde en kolay ve süratli şekilde kredi kartı alacağınız bankalar şu şekilde sıralanırken, bütçenize uygun profil belirleyerek bu işten daha karlı çıkabilirsiniz.

ING Bank Bonus Kredi Kartı

Sponsor Bağlantılar

ING Bank kolay kredi kartı veren bankalar içinde olarak biliniyor. İnternet üstünden yapacağınız başvuruların sonrasında kredi kartı talebiniz için pozitif yönde bir cevap gelirse, kredi kartı almak kolay bir halde ilerleyecektir. Bir tek kimliğinizi kullanarak size en yakında bulunan ING bank şubesi üstünden kredi kartınızı alabilirsiniz. Bilhassa banka düşük faiz alternatifleriyle beraber de kredi kartı geri ödemelerinin daha kolay bir halde yapılmasına olanak elde eden adreslerden biri durumundadır.

Ziraat Bankası Maximum Kart

Ziraat Bankası üstünden verilen Maximum karta başvurmak için karşınıza web, şube başvurusu, sms başvurusu şeklinde değişik yöntemler çıkar. Bunlar arasından sizin için en uygunu hangisi gözüküyorsa, derhal bankaya başvuruda bulunabilirsiniz. Gelirinizin tertipli olması ve iyi bir kredi notuna haiz olmak, Ziraat Bankası üstünden kredi kartı almaya kafi olacaktır. Bu sayede kart başvurularınızı süratli bir halde yapabilir ve aynı gün içinde gene banka üstünden bir netice alabilirsiniz.

Güvence Bankası Bonus Kart

Sponsor Bağlantılar

Süratli kredi kartı alınan bankalar içinde bulunan Güvence Bank, kredi kartında en fazlaca tercih edilen seçeneklerden biri olarak gösteriliyor. Güvence Bankası tarafınca sunulan Bonus kredi kartına başvuruda bulunmak için, web yada banka şubelerinden birini tercih edebilirsiniz. Hem de satın alan hizmetleri üstünden de kredi kartı için başvuruda bulunma şansınız vardır. Kredi kartı başvurunuza pozitif yönde bir cevap aldığınız takdirde, aynı gün içinde kredi kartınızı almak için banka şubelerinden birini ziyaret etmeniz gerekir. Öteki bankalarda bu süre 3-4 günü aşarken, süratli kredi veren bankalar içinde bulunan Güvence Bankası, aynı gün kredi kartı alınmasına olanak sağlamaktadır.

Akbank Axess Kredi Kartı

Anında kredi kartı veren bankalar içinde yer edinen Akbank, kolay şartlar altında fertleri zorlamadan kredi kartı sahibi olmalarına niçin oluyor. Axess kredi kartını tercih ettiğinizde şubeye bile gitmenize gerek kalmadan kredi kartınızı alabilirsiniz. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan şey ise, bankanın resmi web sitesine giriş yaparak Axess kredi kartı müracaat formunu doldurmaktır. Bir tek birkaç dakikanızı alacak bu işlem sonrasında, kredi kartı başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Bu adımdan sonrasında başvurunuz değerlendirmeye alınacak olup, dakikalar içinde başvurunuz için herhangi bir netice alabilirsiniz.

QNB Finansbank Card Finans Kredi Kartı

En süratli kredi kartı veren bankalar içinde kendine yer gören Finansbank, elde etmiş olduğu avantajlı kampanyalarla her geçen gün bu alandaki satın alan sayısını arttırmaya devam ediyor. Pozitif yanları bolca, her alışverişiniz için fazladan puan kazanabileceğiniz hususi bir seçenek olan Card Finans kredi kartına da müracaat son aşama kolay bir halde yapılabiliyor. Bir tek web sitesini kullanarak müracaat formunu doldurabilir ve bankaya kredi kartı başvurusu talebinizi iletebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonrasında, tek yapmanız ihtiyaç duyulan şey ise, size en yakında bulunan Finansbank şubesini ziyaret ederek kartınızı almaktır. Banka tarafınca aranan şartlar olan iyi kredi notu, tertipli gelir vs. şeklinde detaylara haiz olmanız halinde, bankadan kredi kartı alabilmeniz mümkün bir hale gelecektir.

TEB Bonus kredi kartı;

TEB Bonus da en kolay sunulan kredi kartlarındandır. Bu kart ile harcadıkça Bonus puan kazanabilir ve kazandığınız puanları istediğiniz şeklinde harcayabilirsiniz. Ek olarak taksitli alışveriş yapma olanağına da haiz olabilirsiniz. Bu kartı derhal almak için internet sayfasında bulunan müracaat formunu doldurabilir ya da web bankacılığını yada mobil bankacılık uygulamalarını kullanarak müracaat yapabilirsiniz. Başvurunuz dakikalar içinde onaylanır ve kartınız en kısa sürede adresine gönderilir. Bu kart ile sağlayacağınız avantajlar ise şöyledir;

  • Kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verebilir ve faturalarınızın zamanında ödenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede satmaca unutma ya da takip etme şeklinde dertleriniz ortadan kalkar.
  • Kredi kartınızın son ekstrenizin 1.000 lira olması halinde, beyaz perde ve tiyatro harcamalarınız için %50 indirim kazanabilirsiniz.
  • Kampanya dahilinde, belirli bir süre kadar harcama sözü vererek yılda 500 lira Bonus puan kazanabilirsiniz.
  • Kredi kartınızı kullanarak parasız taksitli nakit ön ödeme çekebilir, hatta banka hesaplarınız için tüm işlemleri de yapabilirsiniz.
  • Sevdikleriniz için ek kart çıkarabilir ve onların da mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik ek kart limitini de kendiniz belirleyebilirsiniz.

Enpara.com süratli kredi kartı;

Enpara.com hem aidatsız hem de süratli kredi kartı veren avantajlı bankalardan biridir. Enpara.com kredi kartı ile sayısız avantaja haiz olabilirsiniz. Üstelik kredi kartınızı formalitesiz ve hiçbir belge teslim etmeye gerek kalmadan almanız mümkündür. Bu kredi kartına haiz olabileniz için yalnızca aylık gelirinizin olması ve son altı ay içinde öteki banka borçlarınızı tertipli olarak ödemiş olmanız yeterlidir.

Enpara.com aidatsız kredi kartına derhal haiz olmak için banka şubelerine gitmenize ya da saatlerce telefonda dert anlatmanız gerekmez. Derhal enpara.com şubesiz bankacılık adresine girerek buradaki müracaat formunu doldurabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Kartınız onaylandığında adresinize teslim edilir. Eğer enpara.com müşterisiyseniz, mobil ya da web şubeden başvurunuz yapabilir ve onaylanan kredi kartınızı derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

Enpara.com kredi kartından kart aidatı alınmaz. Çeşitli markalardan indirim ve fazladan taksit fırsatından yararlanırsınız. Ek olarak Finansbank üye iş yerlerinden hepsinde artı taksit avantajından faydalanabilirsiniz. Kredi kartınızı kullanarak nakit ön ödeme alabilir hatta, web alışverişleriniz de bile bu kartı güvenle kullanabilirsiniz. Isterseniz sevdikleriniz için ek kart da edinebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*