En Avantajlı Kredi Kartı Hangisidir?

Sponsor Bağlantılar

Bankalar alışverişleri kolay bir hale getirmek için kredi kartı imkanı sunmaktadır. Her kredi kartı cazip özelliklerle kullananların karşısına çıkarken, faiz oranlarında da farklılıkların bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Aşağıdaki kredi kartları yardımıyla yaptığınız alışverişlerin geri ödemesini daha düşük faizler üstünden geri ödeyebilir, masrafsız olarak kredi kartı kullanabilir ve extra puan kazanma hakkına haiz olabilirsiniz. İşte kendi alanında en oldukca tavsiye edilen en avantajlı kredi kartları:

CEPTETEB Kredi Kartı

Sponsor Bağlantılar

CEPTETEB kredi kartı, bu mevzuda en oldukca tercih edilen seçeneklerin başlangıcında bulunuyor. Bu kredi kartı yardımıyla hafta sonu sinemalarda, kuaförlerde, kozmetik marketlerde, giyim mağazalarında extra bonus ve indirim kazanabilirsiniz. Hem de TEB müşterilerine hususi olarak dönemsel şekilde gösterilen kampanyalara katılım hakkınızda bulunur. Vade ayrımsız alışveriş yapma imkanı sunan bu kredi kartı, bolca taksit pozitif yanları ve nakit ön ödeme özelliği ile de kredi kartı almak isteyenlerin yöneldiği bir seçenektir. Bunun yanında masrafsız bir seçim yapmak isteyenlerde tercihini bu kredi kartından yana kullanabilir. Her açıdan alışverişleri daha kolay bir hale getirmek ve çeşitli kampanyalardan yararlanmak isteyenler için ideal bir yapıdadır.

Finansbank Kredi Kartı 

Masrafsız kredi kartları içinde yer edinen bu seçenek, senelik ödenti ödemenize gerek bırakmayan bir yapıya haizdir. Bu sayede kartı yaşam süresince masrafsız bir halde kullanabilir ve tüm harcamaları ortadan kaldırabilirsiniz. Üstelik bolca taksit özelliği sunan kredi kartı, alışverişlerin geri ödemesini daha rahat şartlar altında yapmanıza olanak elde edecektir. Kredi kartını kullandığınızda her alışveriş başına puan kazanabilir ve daha sonrasında ise kazanmış olduğunuz bu puanları üye işyerlerinde gönül rahatlığınca harcamaya başlayabilirsiniz. Bilhassa alışveriş başına daha yüksek bir puan kazanmak isteyen kişiler tercihini bundan dolayı bu kredi kartından yana kullanabilirler. Kredi kartı hem de nakit ön ödeme, taksit erteleme şeklinde çeşitli özellikleri de bünyesinde bulundurmaktadır.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

Sponsor Bağlantılar

En oldukca puan kazandıran kredi kartları içinde yer edinen Maximum kredi kartı, yapmış olduğu her alışverişte daha çok kazanmak isteyenler için ideal bir yapıya haizdir. Hem de nakit ihtiyaçlarınıza doğru bir çözüm yolu olarak karşınıza çıkacak bu kredi kartı bundan sonraki dönemde nakit ihtiyacınız olan şeyleri düşünmenize kesinlikle gerek bırakmayacaktır. Bu sayede nakit ön ödeme özelliğinden faydalanarak istediğiniz her an nakit ön ödeme çekebilirsiniz. Üstelik geri ödemeleri oldukça düşük faiz aralığı ve yüksek vade imkanları ile yapabilmiş olacaksınız. Maximum kredi kartı sahipleri, hem de kredi kartının bankamatik kartı olma hususi durumunu de kullanarak, fazla kart kullanma yükünden de bundan sonraki zamanda kalıcı olarak kurtulmuş olacaklar. 

ING Bank Pegasus Plus Bolca Avantajlı Kredi Kartı

Bolca puan kazandıran kredi kartı arayanların incelemesi ihtiyaç duyulan bu kredi kartı alışverişi daha cazip bir halde tamamlamanıza niçin olacak hususi bir seçenek halindedir. Bilhassa yüksek taksit sayısı bulunan, alışverişlerinizde extra puan kazanabileceğiniz ve bolca indirim sunan bir kredi kartı araştırması yapıyorsanız tercihinizi bundan yana kullanmanız daha doğru olacaktır. Üstelik nakit ihtiyacınız bulunuyorsa ING Bank Pegasus plus kredi kartı yardımıyla bu kesinlikle problem değildir. İstediğiniz her an kredi kartının nakit ön ödeme hususi durumunu tercih ederek nakit çekimi yapabilir ve bu şekilde nakit sorununa acil bir halde çözüm sağlayabilirsiniz. Üstelik kredi kartına başvuruda bulunmakta son aşama kolay olacaktır. Isterseniz ING bank web şubesi, isterseniz mobil bankacılık yöntemi, isterseniz de ING Bank şubelerini tercih ederek anında kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank axess kredi kartı ile bolca chippara kazanabilir ve bu chip paraları sonraki harcamalarınızda kullanabilirsiniz. Akbank axess kredi kartı bir oldukca alışveriş noktasında size ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Anlaşmalı noktalarının fazla olması sebebiyle en oldukca tercih edilen kredi kartları arasındadır. 

Axess kredi kartı ile akaryakıt ve market harcamalarınızda kucak dolusu chip para kazanabiliyorsunuz. Aylık 500 TL’ye varan ek chip paralar sizin axess kredi kartı kullanmanız için lüzumlu bir sebep olmaya yetecektir. Yalnız harcamalarınız değil, anında nakit ön ödeme seçeneğiyle de, acil para ihtiyaç duyulan durumlarda desteğinize koşuyor. 

Tüm bunlarla bitmeyip, devamlı olarak yeni kampanlar çıkararak, bir oldukca noktada yapacağınız harcamalarınızda kolaylıklar sağlıyor. 

Güvence BBVA Bonus Kredi Kartı

Senelerdir aklımıza kazınan ve ilk bonus niteliği taşıyan Güvence Bonus kredi kartı da tercih edebileceğiniz en iyi kredi kartları içinde içeriyor. Son günler adı değişerek Güvence BBVA olan Güvence bankası, sunmuş olduğu bonus kredi kartı ile sizlere bir oldukca avantajlı harcama seçenekleri sunuyor. 

Niçin Güvence BBVA Bonus kredi kartı tercih etmeliyim dediğinizde; 575.000 üye işyeri noktasında alışveriş olanağı, 4973 tane ATM seçeneği ile sizleri cezbedecek. Doğrusu gittiğiniz her yerde Bonus kredi kartınızı kullanarak avantaj sağlayabilirsiniz. 

Bonus kredi kartının en mühim özelliği harcama yaptıktça onlarca bonus kazandırmasıdır. Üye işyerleriyle yapmış olduğu anlaşmalar sonucunda, buralarda yapacağınız alışverişler neticesinde sizlere onlarca bonus dağıtmaya devam ediyor. Sizde harcamalarınızın bedavaya gelmesini istiyorsanız, derhal bir bonus kredi kartına başvurmalısınız.

Enpara.com kredi kartı;

Enpara.com, avantajlı kredi kartı sunan bankalardan biridir. Finansbank’ın dijital bankacılık hizmeti olan enpara.com aracılığı ile yaşam boyu ödenti alınmayan kredi kartına haiz olabilirsiniz. Bu kredi kartını kullanarak, Finansbank’ın üye işyerlerinden taksitli alışveriş yapabilir, kredi kartınızdan taksitli nakit ön ödeme çekebilir ve taksit erteleme şeklinde özelliklerden faydalanabilirsiniz. Bu kredi kartının parasız chip para özelliği yoktur sadece oldukca sayıda pozitif yanları vardır. Kredi kartınızı kullanarak yapacağınız pek oldukca yerdeki alışverişlerinizde indirim kazanabilirsiniz. Hatta bu kart ile Spotify ve Netflix satmaca ödemlerinizin yarısını geri alabilirsiniz. Kredi kartının kampanyaları hakkında detaylı informasyon almak için enpara.om adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yapı Kredi World kredi kartı;

Yapı Kredi, en avantajlı kredi kartını sunan bankalardan biridir. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde kullanabileceğiniz World katınız ile kucak dolusu World puan kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bu puanları, üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz. Bu kredi kartı hem de taksit erteleme, nakit ön ödeme, taksitli nakit ön ödeme, ekstre erteleme şeklinde pek oldukca avantaj sunmaktadır. Bu kredi kartını kullanarak, hesabınızla yapacağınız havale, EFT şeklinde işlemlerinizi de yapma imkânınız da bulunmaktadır. Kartınıza otomatik ödeme talimatı da verebilir ve faturalarınızın her ya tertipli olarak ödenmesini de sağlayabilirsiniz.

En avantajlı kredi kartını seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Kullanacağınız kredi kartının sizlere avantaj sağlayabilmesi için çeşitli özelikleri barındırması gerekir. Sizin için avantajlı olacak kredi kartını seçerken, ilk olarak bulunduğunuz yerdeki ya da Türkiye’deki geçerliliğini araştırmalınız. Gittiğiniz alışveriş mağazalarında geçerli olan kredi kartlarını tercih etmeniz, extra taksit ve avantajlı ödeme fırsatları elde edecektir.

Kredi kartı seçerken nakit ön ödeme, kredi ve taksitli nakit ön ödeme şeklinde özellikler olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Bu özellikleri olan kartlardan ne kadar faiz alındığını da araştırmalısınız. Faiz oranı, çekeceğiniz paranın geri ödemesini belirlerken oldukça önemlidir. Kredi kartına gereğinden fazla faiz ödemek istemiyorsanız, ne olursa olsun bu oranları araştırın.

Kredi kartınızın sağlamış olduğu avantajlardan haberdar olun. Seçeceğiniz kredi kartı hangi alanlarda ne şeklinde indirimler sağlıyor, Extra taksit pozitif yanları sunuyor mu ne olursa olsun araştırın. Sizin çoğunlukla alışveriş yaptığınız alanlarda extra indirimler ve taksit imkânları sağlıyorsa, o kartları tercih edin.

Kredi kartınızdan senelik ödenti tutarı alınıp alınmadığını da deneyin. Bu ücretler, çoğu zaman yılsonlarında alınır ve bir fazlaca yüksektir. Kart aidatı ödemek istemiyorsanız bu kuralı ne olursa olsun araştırın.

En avantajlı kredi kartı hangi şartları elde eden kişilere verilir?

Bankaların sundukları en avantajlı kredi kartı ürünlerine haiz olmak için bazı şartları taşımanız istenir. Bu kartlar her insana verilmez. Eğer aşağıdaki şartları taşıyorsanız derhal istediğiniz bankaya müracaat yapabilir ve kredi kartını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • İlk istenen koşul aylık gelirin olmasıdır. Eğer maaşlı olarak çalışıyorsanız, esnaflık ya da şirket gelirleriniz var ise ya da emekli maaşı geliri alıyorsanız, istediğiniz bankadan gelirinizle orantılı olacak bir limit tutarında kredi kartı alabilirsiniz.
  • Başka bankalardaki kredi kartlarınızın limitinin aylık gelirinize gore yüksek olmaması şartı da aranır. Almış oldurunuz gelire gore tüm bankalar için belirlenmiş olan bir limitiniz bulunur. Eğer bu limiti aşmadıysanız, kredi kartınızı alabilirsiniz.
  • Kredi kartınızı derhal alabilmek için sigorta primlerinizin de ödenmiş olması istenir. Hizmet dökümü belgenizde son üç aylık sigorta priminiz ödenmişse, kredi kartınızı derhal alabilirsiniz.
  • Başka bankalara olan borçlarınızın da aylık gelirinizi aşmamış olması istenir. Eğer oldukca fazla borcunuz var ise, geliriniz yetersiz kalır ve kredi kartı almazsınız.
  • Kredi kartı almak için hem de kredi notunuza da bakılır. Geçmiş dönemlerdeki ödeme performanslarınız iyi düzeydeyse, gecikmeli ödemeleriniz yoksa ya da icralık borcunuz olmadıysa, kredi kartınızı istediğiniz süre alabilirsiniz.

Bedavası en bolca kredi kartı Deniz Bonus kart;

En avantajlı olarak kullanabileceğiniz kredi kartlarından bir diğeri de Deniz Bonus kredi kartıdır. Bedavası oldukça bolca olan bu kredi kartı, kullanıcılarına birbirinden cazip avantajlar da sunar. Bu kredi kartına haiz olan kişiler hem yurt içinde hem de yurt haricinde yaptıkları harcamalardan Bonus kazanabilir ve bu tarz şeyleri parasız alışveriş için 250.000’i aşkın olan üye iş yerinde kullanabilirler. Üstelik Bonus program ortaklarına katılan işletmelerden yapacakları alışverişlerden extra indirim ve artı taksit şeklinde avantajlardan da yaralanabilirler.

Bu kredi kartına derhal haiz olmak için https://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bonus-card/ adresine müracaat yapabilirsiniz. Başvurunuz derhal incelemeye alındıktan sonrasında derhal sonuçlanır ve kartınız adresinize kadar teslim edilir. Öteki başvur noktaları ise web bankacılığı, mobil şube, deniz kartım uygulaması, Denizbank ATM’leri, yazışma merkezi ve SMS bankacılığıdır.

SMS bankalığından bu kredi kartına bal vuru yapmak için mesajlar kısmına KKART yazarak bir boşluk bıraktıktan sonrasında kimlik numaranızı yazmanız ve 3280’e kısa bildiri göndermeniz yeterlidir. Deniz Bonus kredi kartının en büyük avantajlarından biri de yurt haricinde yapacağınız alışverişlerinizden oldukca fazla fırsat yakalamanızdır. Bu fırsatlar ve indirimler ile ilgili Denizbank internet adresinden detaylı informasyon edinebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*