Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Sponsor Bağlantılar

İhtiyaç kredisi mevzusunda en oldukça başvurulan adreslerden kabul edilen Denizbank, uzun vadeler ve düşük faizler vesilesiyle nakit ihtiyacınız olan şeyleri gidermenize niçin olacaktır. Bilhassa cazip şartlar altında gerekseme kredisi almak isteyenlerin ne olursa olsun incelemesi ihtiyaç duyulan bu adres uzunca bir süre zahmet çekmeden süratli bir halde kredi tutarını almanıza niçin olacak kolay bir uygulama ortaya çıkarıyor. İnternet şubesi, bankamatik, alan kişi hizmetleri şeklinde yollar üstünden başvurabileceğiniz Denizbank gerekseme kredisine bununla beraber SMS üstünden de başvurularınızı iletebilirsiniz. Bu şekilde oldukça kısa bir vakit aralığı içinde gerekseme kredisi başvurusunu bankaya ileterek, gene dakikalar içinde bankadan geri dönüş alabilirsiniz.

Denizbank SMS İhtiyaç Kredisi Genel Özellikleri

Sponsor Bağlantılar

55 bin TL’ye varan nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Denizbank SMS kredi 60 aya varan vadeler sunuyor. Bu şekilde minimum 3 ay, en fazla da 60 ay olmak suretiyle alınan kredi tutarı oldukça rahat şartlar altında kredi çeken tarafınca ödenebiliyor. Öte taraftan Denizbank SMS gerekseme kredisinin bu kadar oldukça tercih edilmesinin öteki sebebi ise son aşama kolay şartlar altında kredi almaya olanak sağlamasıdır. Bilhassa kefil yada evrak şeklinde kredi almayı zahmetli bir hale getirecek mevzularla uğraşmak istemeyenler tercihini direkt bu adresten yana kullanabilirler. Öteki bankalarda olduğu şeklinde herhangi bir kefil yada belge talep edilmeksizin kredi talebinizi hesabınızda bulabilmeniz banka yardımıyla mümkün olacaktır.

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank SMS kredi başvurusu için tek yapmanız ihtiyaç duyulan şey, KREDİM yazıp T.C kimlik numaranızla beraber 3280’e SMS göndermektir. Başvurunuz alındıktan sonrasında değerlendirmeye alınır. Bu şekilde 5 dakikalık süre içinde başvurunuza dair pozitif yada negatif bir cevap alabilirsiniz. Başvurunuz pozitif bulunmuş olduğu takdirde, bankadan alabileceğiniz en üst düzeydeki kredi tutarını ve vade oranını öğrenebilirsiniz. Bu meblağ kredi talebinde bulunan kişinin kredi notuna bağlı olarak artış gösteriyor. İyi bir kredi notuna haiz olan bireylerin daha üst sınırdaki kredi tutarını almaları ve bunu uzun vadeler vesilesiyle ödemeleri mümkün tutulmuştur.

Denizbank SMS İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Sponsor Bağlantılar

Son aşama cazip bir ödeme planı ortaya çıkaran Denizbank, bu şekilde alınan kredi tutarının bütçeyi yormadan rahat şartlar altında ödenmesine destek oluyor. Minik büyük kredi ihtiyaçlarınız için yararlanmanız ihtiyaç duyulan bu adreste faiz oranı en düşük olarak %2.89 olarak belirlenmiştir. Alınan kredi tutarı ve vade sayısına bağlı olarak bu faiz oranında değişimler meydana gelir.

Denizbank SMS kredi vesilesiyle 10 bin TL tutarındaki krediyi almak isteyenlerin 12 aylık vade planı üstünden yapması ihtiyaç duyulan ödeme 1.032 TL olacaktır. Aynı tutardaki krediyi 24 aylık vade planı üstünden ödemeyi seçenler ise aylık olarak 620 TL ödemelidir. Gene 10 bin TL tutarında kredi alanlar 36 aylık vade planı üstünden 490 TL, 48 aylık vade planı üstünden 430 TL, 60 aylık vade planı üstünden de aylık olarak 398 TL ödemelidir.

Buna ek olarak kredi tutarına bağlı olarak banka tarafınca belirlenen kredi tahsis tutarı, sigorta tutarı şeklinde ek ücretlerin bulunduğunu da belirtmek gerekiyor. Kredi tahsis tutarı bir defaya mahsus olmak suretiyle alınırken, kredi tutarının binde 5’i olarak belirlenir. Mesela Denizbank SMS gerekseme kredisi kapsamında 10 bin TL tutarında bir kredi aldığınızda, ödemeniz ihtiyaç duyulan kredi tahsis tutarı 50 TL olarak belirlenir. Vade tutarını 12 aylık olarak belirleyenlerin ise sigorta ücretini 130 TL olarak ödemesi kafi olacaktır. Bu şekilde vade planına nazaran bu ücretlerin değişmesi söz mevzusudur.

Denizbank SMS kredi örnek ödeme planları;

Denizbank SM kredisi, cebimde kredi olarak anılmaktadır. Bu krediden yaralanabilmeniz için SMS kanalıyla müracaat yapmanız gerekir. Başvurularınız için bankanın web sitesini ya da banka şubeleri de kullanabilirsiniz. Iyi mi müracaat yapacağınız hakkında detaylı bilgiyi bankanın web sitesinden ya da banka şubelerinden de öğrenebilirsiniz. Bu krediye ilişik örnek ödeme planlarını aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Bu bankadan 12 ay vadeli olarak 10.000 lira SMS kredi çektiğinizde aylık faiz oranınız %2,74 olacaktır. Bu krediden 50 TL tahsis tutarı alınır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 1.021,97 lira olur.
 • Bu bankadan 24 ay vadeli olarak 10.000 lira SMS kredi almak isterseniz aylık fiaz oranınız %2,74 olacaktır. Bu krediden 59 TL tahsis tutarı alınır. Krediye ödeyeceğiniz aylık meblağ ise 608,94 olacaktır.
 • Bu bankadan 36 ay vadeli olarak 10.000 lira SMS kredi almak isterseniz aylık faiz oranı %2,74 olacaktır. Bu krediden 50 TL tahsis tutarı alınır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 477,93 lira olur.
 • Bu bankadan 48 ay vadeli olarak 10.000 lira SMS kredisi almak isterseniz aylık faiz oranınız %2,74 olur. Kredinden 50 TL tahsis tutarı alınacaktır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 417,07 olur.
 • Bu bankadan 60 ay vadeli olarak 10.000 lira kredi çekmek istediğinizde aylık faiz oranınız gene %2,74 olacaktır. Krediden 50 TL tahsis tutarı alınır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 383,91 lira olur.

Denizbank SMS kredi başvurusu yaptıktan sonrasında başvurunuzla ilgili data gene, cep telefonunuza kısa bildiri olarak gönderilecektir. Krediniz onaylandıktan sonrasında yukarıdaki ödeme planı ve faiz oranı ile kredinizi derhal alabilirsiniz. Kredinizi almak için banka şubelerine gidebilir ya da web bankacılığı yada mobil bankacılık uygulamalarını kullanarak, banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Kullanacağınız SMS kredisinden kredi tahsis tutarı beraber yaşam sigortası harcaması da alınacaktır. Bu harcama, krediyi kullanacak olan kişinin yaşına, cinsiyetine, kredi tutarına ve kredini vadesine nazaran değişecektir. Yaşam sigortası harcaması ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi, banka şubelerinden alabilirsiniz.

Denizbank İnternet Bankacılığı Üstünden Kredi Başvurusu

Kredi başvurunuzu bir tek SMS üstünden değil, web bankacılığı üstünden de gerçekleştirebilirisiniz. Eğer denizbankta hesabınız var ise, web bankacılığına girerek hazırda krediniz var ise “Hazır Kredi” seçeneğine girebilir ve denetim edebilirsiniz. Hali hazırda bir krediniz yoksa eğer yeni müracaat oluşturabilirsiniz. 

İnternet bankacılığı üstünde yapacağınız yeni müracaat oldukça kısa zamanda sonuçlanabilmektedir. Müracaat yaptıktan sonrasında 5-10 dakika bekleyiniz. Sonucunuz SMS yada web bankacılığı üstünde başvularım bölümünde görünecektir. Kredinizin onaylanması halinde, krediniz vadesiz TL hesabınıza anında aktarılacaktır. 

Bu sayede sigorta kesintileri ve bir oldukça kesintiden kurtulmuş olmuş olursunuz. Hemde bankaya giderek, onlarca zaman kaybından da kurtulmuş olabilirsiniz.

Denizbank SMS kredi başvurusu koşulları nedir?

Denizbank tarafınca sunulan bu avantajlı kredinin derhal onaylanması için bankanın istemiş olduğu koşulları gerçekleştirmeniz gerekir. SMS kanalıyla krediye müracaat yapmak ve kredinizin derhal onaylanmasını sağlamak için lüzumlu olan koşulları aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Bankanın bu kredisini derhal alabilmek için ilk ve en mühim koşul kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Kredi notu 1500 ve üstünde olan kişilerin başvuruları dakikalar içinde onaylanacaktır. Kredi notunuz bu seviyede değilse, SMS kredi başvurunuz pozitif sonuçlanmaz.
 • SMS kredi başvurunuzun pozitif sonuçlanabilmesi için aylık tertipli bir gelirinizin olması gerekir. Bu başvuruyu yaptığınızda Denizbank sistemi tarafınca otomatik sorgulama yapılır. Aylık geliriniz var ise, sistem bunu görecektir ve kredinizi onaylayacaktır. Aylık geliriniz yoksa bu krediyi almanız mümkün değildir.

Denizbank SMS kredi başvurusu yapabilmek ve kredinizin onaylanmasını sağlamak için sigorta primlerinizin de ödenmiş olmasına ehemmiyet vermeniz gerekir. Bu krediyi almak için son altı aylık sigorta primlerinizin ödenmiş olması gerekir. Sigorta primlerinizin ödenip ödenmediği de otomatikman sorgulanacaktır. Sigorta prim borcu olan kişiler, bu krediden yararlanamazlar.

Denizbank mobil bankacılık üstünden kredi başvurusu;

Denizbank’ın avantajlı kredilerine mobil bankacılık uygulaması üstünden de müracaat yapabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Deniz Mobil uygulamasını cep telefonunuza Google Play ya da App Store mağazalarından indirmelisiniz. Arkasından, banka tarafınca size verilen alan kişi numarasını ve şifresini kullanarak uygulamaya giriş yapmalısınız. Menü kısmına gelmiş olarak krediler ve kredi başvurusu seçeneklerine ilerledikten sonrasında istediğiniz kredi tutarınım ve vadesini girerek derhal kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Denizbank, mobil uygulaması üstünden de avantajlı kredi faiz oranları sunmaktadır. Başvurunuz onaylandıktan derhal sonrasında kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Mobil bankacılık uygulamaları, banka şubelerinden yapacağınız pek oldukça işlemi oturduğunuz yerden yapabilmenizi sağlar. Havale, EFT, kredi kartı ödemesi, kredi kartıyla ilgili işlemler, kredi ödeme şeklinde pek oldukça işlemle beraber kredi başvurularınızı da yapabilir ve banka şubelerinde sıra beklemek zorunda kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik mobil uygulama yardımıyla krediye, hafta sonu ya da dinlence günlerinden bile müracaat yapma imkânınız bulunmaktadır. Denizbank SMS kredi için geçerli olan uygun faiz oranları, mobil uygulamadan yapacağınız başvurular de ilgilendiriyor olacaktır.

Denizbank internet sayfası üstünden kredi başvurusu iyi mi yapılır?

Denizbank avantajlı kredilerine bankanın internet sayfası üstünden de kolayca müracaat yapabilirsiniz. Üstelik onaylanan kredinizi web bankacılığını ya da mobil bankacılık uygulamalarını kullanarak hesabınıza aktarabilirsiniz. İsterseniz de onaylanan kredini almak için bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Alacağınız kredi için ne kadar ödeyeceğinizi de internet sayfası üstünden hesaplayabilirsiniz. Bu başvuruyu iyi mi yapacağınız hakkında detaylı data sunalım;

 • İlk olarak https://www.denizbank.com/ihtiyac-kredileri/ihtiyac-kredisi-basvurusu.aspxadesine tıkamanız gerekir.
 • Karşınıza oluşturulan sayfada yer edinen formdaki detayları eksiksiz olarak doldurun.
 • Kimlik numarası, cep telefonu ve ekranda yer edinen güvenlik kodu bilgilerini girdikten sonrasında alt bölümde yer edinen üç tane kutucuğu işaretleyip “devam” kısmına tıklayın.
 • Bu başvuruyu yaparken cep telefonunuzun yanınızda olmasına ehemmiyet verin. Bundan dolayı cep telefonunuza gelen doğrulama kodu ile müracaat işlemini tamamlanacaktır.
 • Cep telefonunuza gelen güvenlik kodunu girdikten sonrasında başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz dakikalar içinde sonuçlanır ve sonucu cep telefonunuza gönderilir.
 • Yukarıdaki adrese tıklayarak almak istediğiniz kredi tutarıyla ilgili hesaplamalarınızı da yapabilirsiniz.

Denizbank cebimde kredi ile yaşam Deniz’de güzel;

Denizbank cebimde kredi, tüm ihtiyacınız olan şeyleri kolayca karşılayabilmeniz için yalnızca bir telefon kadar uzağınızdadır. Cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelmiş olarak KREDİ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonrasında kimlik numaranızı yazarak, 3280’e göndermeniz yeterlidir. Kredi cevabınız 5 dakika içinde cep telefonunuza gelir ve onaylanmış olan krediniz derhal hesabınıza aktarılır. Denizbank müşterisi olan kişiler onaylanmış olan kredilerini derhal almak için web şubeyi kullanabilirler. Banka müşterisi değilseniz de kimliğiniz ile beraber en yakın Denizbank şubesine gelmiş olarak, derhal kredinizi alabilirsiniz. Denizbank cebimde kredi genel özelikleri şöyledir;

 • Denizbank cebimde kredi yardımıyla, 55.000 liraya kadar ola tüm nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz.
  Krediniz aylık eşit taksitler halinde ödersiniz ve 60 aya kadar vade belirleyebilirsiniz.
 • Denizbank cebimde krediyi anında alabilir kredinizi kullanırken evrak vermek ya da kefil şeklinde teminatlar göstermek zorunda kalmazsınız.
 • Denizbank cebimde kredi için aylık faiz oranı %1,24’tür.
 • Bu kredi verilirken yaşam sigortası ve dosya harcaması alınır. Dosya harcaması, onaylanan kredi tutarının binde beşi kadardır. Yaşam sigortası ise alacağınız kredi tutarına, kredi vadesine ve krediyi alan kişinin özeliklerine göre farklılık gösterir.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*