Denizbank Kurtaran Hesap 12 Taksitte Geri Ödeme Fırsatı

Sponsor Bağlantılar

Denizbank kurtaran hesap, acil nakit ihtiyacı duyduğunuz durumlarda, hesabınızda mevcud paranın haricinde kullanabileceğiniz bir kredili mevduat hesabıdır. Acil nakite sıkıştığınız durumlarda 7/24 kullanabileceğiniz bu hesaptan alacağınız parayı, 12 taksite kadar geri ödeme fırsatınız bulunmaktadır. Kira, satmaca ve öteki ödemeler için paraya sıkıştığınız anda kurtarıcınız olan bu hesaba, SMS kanalıyla ya da banka şubelerinden müracaat yapabilirsiniz. Bu hesap, mevduat hesabınıza bağlıdır ve bankanın size vermiş olduğu limitler dahilinde kullanılabilir.

Denizbank kurtaran hesap özellikleri nedir?

 • Bu hesap yardımıyla, vadesiz mevduat hesabınızda para olmasa bile acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz.
 • Taksitli kullanım seçeneğini tercih ederek, kurtaran hesaptan almış olduğunuz nakiti 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
 • Taksitlendirme işlemlerinizi Denizbank ATM’lerinden, banka şubelerinden ya da web bankacılığından yapabilirsiniz.
 • Denizbank kurtaran hesap yardımıyla, vadesiz hesabınıza bağlı bulunan elektrik, su, telefon şeklinde otomatik ödemeleriniz, dönemin ulaştığında hesabınızda para olmasa bile ödenir ve gecikmeye girmez.
 • Kurtaran hesap limitini, Denizbank’ın bankamatik kartının geçmiş olduğu tüm iş yerlerinde alışveriş yapmak için de kullanabilirsiniz.
 • Kurtaran hesaptan para aldığınızda, yalnızca kullandığınız gün kadar faiz ödersiniz. Bu hesapta ki parayı kullanamazsanız, herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.
 • Kurtaran hesabınızdan taksitli nakit aldığınızda ayrı bir limit tanımlanmaz. Mevcut hesabınızda olan limit dahilinde para çekme yapabilirsiniz.
 • Bu hesaptan kullanabileceğiniz minimum meblağ 200 liradır. Daha üst limitler için banka tarafınca belirlenen meblağ kullanılabilir.
 • Bu hesabın bir üst limiti yoktur. Başvurunuz sonucunda banka tarafınca tanımlanan limit kadar kullanım yapabilirsiniz.
 • Kurtaran hesaptan taksitli para aldığınızda, ödeyeceğiniz taksit zamanı bir sonraki ayın son iş günü olacaktır.
 • Bu hesaptan alacağınız taksitli para için geri ödemelerinizi 3, 6,9 ve 12 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.
 • Vadesiz mevduat hesabınızda para olsa bile, kurtaran hesabınızdan para alımı yapabilirsiniz.

Denizbank kurtaran hesap başvurusu iyi mi yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Kurtaran hesap sahibi olmak için SMS bankacılığından ya da banka şubelerinden müracaat yapabilirsiniz. Banka şubelerinden yapacağınız başvurular için kimlik belgenizi ve ikamet etmiş olduğunuz adrese kayıtlı bir faturanızı yanınızda götürmeniz gerekir.

Bu hesaba SMS ile müracaat yapmak için cep telefonunuzun mesajlar kısmına girerek büyük harfler ile KURTARAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonrasında kimlik numaranızı yazarak, 3280’e kısa bildiri göndermeniz gerekir. Bu başvurunuzun sonucu en geç 5 dakika içinde cep telefonunuza gönderilecektir. Başvurunuzun pozitif neticelenmesi halinde derhal size en yakın Denizbank şubesine, yanınızda kimlik belgeniz ve ikamet ettiğiniz adrese kayıtlı bir satmaca ile gitmeniz gerekir. Kurtaran hesabınızda ne kadar limit olacağı da size gönderilen cep telefonu mesajında bildirilecektir.

Sponsor Bağlantılar

Denizbank kurtaran hesap limiti, öteki bankalarda olan borçlarınıza ve bu banka ile çalışmanıza bağlı olarak değişim gösterecektir. Kredi notunuz yüksekse ve öteki bankalara borçlarınız azca tutardaysa, kurtaran hesap limitiniz yüksek olacaktır.

Kurtaran hesap faiz oranları taksitli nakit aldığınızda %2,15 olarak uygulanacaktır. Bu hesaptan taksitsiz olarak kullandığınız nakitler için de günlük olarak faiz işlenir. Bu faiz oranı aylık olarak %2,15 hesaplanacaktır.

Denizbank kurtaran hesap iyi mi kapatılır?

Kurtaran hesabınızı artık kullanmak istemiyorsanız ya da ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız, size en yakın Denizbank şubesine giderek hesabınızı kapatabilirsiniz. Hesap kapatma işlemlerinizi yalnızca banka şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus cüzdanınızla beraber banka şubelerine gittiğinizde, derhal hesabınızın kapanmasını sağlayabilir ve hesabınıza ilişik kartınızı iade edebilirsiniz.

Kullandığınız gün kadar faiz iade edebileceğiniz ve acil nakit ihtiyaçlarınızda taksitli nakit ön ödeme çekebileceğiniz bu banka hesabına ön başvurularınızı SMS yöntemiyle yapabilir ve ön onayı aldıktan sonrasında banka şubelerinden hesabınızı açtırarak, derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*