Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Sponsor Bağlantılar

Kredi mevzusunda en oldukça tercih edilen bankalardan kabul edilen Denizbank acil nakit gereksinimlerine en süratli şekilde çözüm sağlıyor. Denizbank gerekseme kredisi başvurusu ile kısa bir süre içinde netice alacağınız bu sistem, büyük çaplı nakit gereksinimlerine çözüm bulabilmek adına doğru bir tercih olacaktır.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Denizbank kredi başvurusu mevzusunda karşınıza çıkacak birden fazla yol bulunur. Bunlar içinde sizin için en uygun yöntemi seçerek yalnız dakikalar içinde kredi başvurusunu bankaya iletebilirsiniz.

İnternetten müracaat yapmak isteyen bireyler direkt bankanın resmi sitesi üstünden kredi başvurusu için harekete geçebilir. Burada sizden istenen bilgiler olan ad ve soyadı, TC kimlik numarası, kredi tutarı, cep telefonu benzer biçimde detayları doldurduktan derhal sonrasında müracaat işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Denizbank müşterilerinin ise Denizbank gerekseme kredisi başvurusu yapmak için, web şubesi yada mobil uygulama üstünden kredi başvurusu alanına giriş yapmaları yeterlidir. İnternet bankacılığına giriş yapmak için bankanın web sitesini kullanabilirsiniz. Burada yer edinen online giriş kısmından girişinizi yaparak, kredinize derhal müracaat yapabilirsiniz. Bu girişi yapabilmeniz için banka tarafınca size verilen şifreyi kullanmanız gerekir. Mobil bankacılık üstünden kredi, başvurusu yapabilmek için de Denizbank’ın mobil uygulamasını cep telefonunuza ya da tabletinize indirmeniz gerekir. İndirdiğiniz uygulamaya giriş yapabilmek için kimlik numaranızı ve banka tarafınca size hususi olarak verilen şifreyi kullanmalısınız. Arkasından menü kısmına gelmiş olarak kredi başvurunuzu birkaç saniye içinde kolayca yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık benzer biçimde uygulamaların pozitif yanları, biçim doldurmak zorunda kalmamanız ve birkaç saniye içinde müracaat yapabilmenizdir. Onaylanmış olan kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

Öte taraftan kredi başvurusu mevzusunda öteki alternatif yöntemde SMS üstünden kredi başvurusunda bulunmaktır. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan şey ise Denizbank numarası olan 3280’e KREDİM yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı göndermektir. Bu sayede oldukça kısa bir süre içinde kredi başvurunuz için pozitif yönde yada negatif bir yanıt alabilirsiniz.

Denizbank gerekseme kredisi başvurusu, bankanın satın alan hizmetlerini arayarak da yapılabilir. Telefon bankacılığı isminde olan bu yöntemle satın alan hizmetlerinde bulunan görevlilerden yardım isteyebilir ve kredi başvurunuzun derhal gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Banka müşterisi olmasanız bile kullanabileceğiniz bu yöntem yardımıyla, müracaat için uğraşmak zorunda kalmazsınız. Denizbank müşterisiyseniz krediniz onaylandıktan sonrasında, gene satın alan temsilcileri tarafınca paranız hesabınıza aktarılır. Banka müşterisi değilseniz, onaylanan kredinizi almak için derhal en yakın banka şubesine gitmeniz gerekir.

Denizbank’tan kredi başvurusu için kullanabileceğiniz bir başka yöntem ise bankanın ATM’leridir. Banka müşterisi olun ya da olmayın banka ATM’lerini kullanarak, kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu müracaat için kartsız işlemler menüsünden giriş yapmanız gerekir. Arkasından karşınıza çıkan cep telefonu, aylık gelir ve ne kadar kredi istediğiniz benzer biçimde detayları doldurduktan sonrasında derhal başvurunuz alınır. Onaylanmış olan krediniz, Denizbank’ta hesabınız var ise derhal oraya aktarılır. Denizbank’ta hesabı olmayan müşterilerin ise kredilerini almak için banka şubelerine gitmeleri gerekir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Paketi Özellikleri

İhtiyaç kredisini Denizbank’ı tercih ederek aldığınızda 10 bin TL’ye kadar kredi tutarında karşınıza %2.98 faiz oranı çıkar. 10 bin TL tutardan sonrasında ise faiz oranı %3.14’e çıkacaktır.

Denizbank kredi geri ödemeleri vade sayısı ve faiz oranlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Örnek olarak banka üstünden 2 bin TL tutarında bir kredi aldığınızda bunu %2.98 faiz oranı ile geri ödediğinizde 12 ay üstünden 207 TL ödemek durumunda kalırsınız. Bunun yanında banka tarafınca tahsis tutarı ve ek ücretlerinde alındığını belirtmek gerekiyor.

10 bin TL tutarındaki krediyi 12 ay vade üstünden alan kişiler ise aylık olarak 1.051 TL ödeme yapar. Bu meblağ üstünden alınan sigorta tutarı 143 TL olurken, kredi tahsis tutarı ise 50 TL olacaktır.

36 ay vade üstünden 10 bin TL kredi alan kişilerin aylık olarak yapması ihtiyaç duyulan ödeme 512 TL’dir. Vade sayısı arttığından dolayı buna bağlı olarak harcama ve öteki ek ücretler yükselir. Kredi tahsis tutarı ise gene 50 TL olarak belirlenmiş durumdadır.

Denizbank ek olarak gerekseme kredisi kapsamında alınan krediler için erteleme imkanı sunuyor. Bilhassa ödeme yapma mevzusunda zorluk çekecek kişiler için iyi olacak bu uygulama yardımıyla kredi ödemeleri 3 ay ertelenebilir. Bu sayede kredi ödemelerinin aksamasından kaynaklı olarak ortaya çıkan kredi notunun düşmesi problemi ile karşılaşmamış olmuş olursunuz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Müracaat Şartları Neler?

2019 Denizbank gerekseme kredisi uzun vade oranları ve düşük faiz imkanları ile büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Her bankada olduğu benzer biçimde kredi vermek için belirli şartlar arayan banka, bilhassa kredi çekmek isteyen kişilerin tertipli bir gelire haiz olmasına dikkat ediyor. Bunun yanında kefil, güvence ve öteki ek talepler lüzumlu olan durumlarda kredi çekmek isteyen kişilerden talep edilebilir.

Bu şartları tamamlayan kişiler ise banka üstünden daha yüksek tutarlarda kredi çekebilir. Gelir belgesi sunamayan kişilerin ise güvence yada kefil üstünden kredi başvurusu için Denizbank’a başvurmasında yarar var. Bilhassa kredi notunun yüksek olması bu banka üstünden kredi alma ihtimalini arttıracak durumlar içinde sayılıyor. Bu bankadan kredi alabilmek için bununla beraber aylık tertipli bir gelirinizin olması ve son 6 aylık sigorta priminizin ödenmiş olması gerekir. Banka müşterisi değilseniz kredi başvurusu esnasında maaş bordronuzu ve hizmet dökümü belgenizi yanınızda bulandırmanız gerekir. Kredi notunuz 1500 ve üzerindeyse derhal kredinizi alabilirsiniz. Banka, kredi notu kafi olmayan kişilerden kefil ya da ipotek isteme hakkına haizdir. İpotek için ev, iş yeri ya da arsa tapusu götürebilirsiniz. Tapunun sizin adınıza kayıtlı olmasına gerek kalmamıştır. Üçüncü bir şahıs adına olan tapular da kabul edilmektedir.

Denizbank gerekseme kredisi çeşitleri nedir?

Denizbank, gerekseme kredilerinde çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Her kampanyanın kendine hususi şartları bulunur. Denizbank gerekseme kredisi çeşitleri ve özelliklerinden aşağıdaki şekilde anlatmak mümkündür;

 • Web’den kredi kampanyası yardımıyla tüm acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri kolayca karşılayabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranları %1,69’dan adım atar ve kredi notunuza göre değişiklik gösterir. Bu krediye 60 aya kadar vade seçenekleri ile haiz olabilirsiniz. Kredi tutarı ise aylık gelirinize nazaran belirlenir.
 • Kamu çalışanlarına hususi olarak sunulan gerekseme kredisi kampanyasından ise 55 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız faydalanabilirsiniz. Kamu çalışanları bu krediden 60 aya kadar vade ile ve %2,19’dan başlamış olan faiz oranlarında faydalanabilmektedir.
 • Denizbank maaş müşterisiyseniz, hangi sektörde çalışırsanız çalışın %1,95’ten başlamış olan faiz oranlarıyla kredi alabilirsiniz. Bu krediden 55.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için 60 aya kadar vade ile yararlanabilirsiniz.
 • Denizbank tarafınca sunulan emeklilere hususi gerekseme kredisi ise gene 55.000 liraya kadar sunulmaktadır. Emekliler bu krediden 60 aylık vadeye kadar ve %1,76 faiz oranlarında yaralanabilirler.
 • Denizbank evrak ve kefil olmadan cebimde kredi kampanyası ile 55.000 liraya kadar kredi sunmaktadır. Bu kredinin faiz oranları %2,44’den adım atar. Kredinizi 60 aya kadar vade ile kullanabilirsiniz. Krediye müracaat yapabilmek için SMS bankacılığını kullanmanız kafi olacaktır.
 • Denizbank aracılığı ile bununla beraber eğitim kredisi de verilmektedir. Bu kredi yardımıyla hususi okul, burs ve üniversite benzer biçimde okul giderleriniz için finansman sağlayabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranları %1,69’dan adım atar. Kredi tutarı müşterilerin gelirine nazaran belirlenir. Kredinin vadesi ile 60 aya kadar belirlenebilir.

Denizbank gerekseme kredisi örnek hesaplama tablosu;

Denizbank, son dönemlerde gerekseme kredisi faiz oranlarını güncellemiştir. Bu bankadan alacağınız kredilerin faiz oranları ve örnek hesaplama tablosu aşağıdaki şekilde örneklendirilebilir;

 • Nakit ihtiyacınız 210 bin liraysa, bu bankadan 60 ay vade ile alacağınız kredi için aylık olarak %1,69 oranında faiz ödersiniz. Bu kredini senelik maliyet oranı %27,57’dir. Kredinize ödeyeceğiz aylık meblağ 289,63 lira olur. Bu krediden 52,5 lira dosya harcaması alınacaktır. Kredinize geri ödeyeceğiniz toplam kredi tutarı ise 17.378,31 lira olur.
 • Nakit ihtiyacınız 20 bin liraysa ve 60 ay vadede Denizbank’tan kredi almak istiyorsanız, kredinizin aylık faiz oranı %1,69 olacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 579,27 lira olur. Bu tutarda kredi için alınacak dosya harcaması ise 105 liradır. Krediniz için geri ödeyeceğiniz meblağ 34.755,71 lira olurken bu kredinin senelik maliyet oranı da %27,56 olacaktır.
 • 60 ay vade için Denizbank’tan 30 bin lira kredi almak isterseniz, bu kredi için de aylık faiz oranı %1,69 olarak belirlenir. Bu faiz oranında kredi için aylık taksit tutarınız 868,9 lira olur. Bu krediden alınacak dosya harcaması 157,5 lira olurken krediye geri ödeyeceğiniz toplam meblağ da 52.134,03 lira olacaktır. Bu kredinin senelik maliyet oranı ise %27,56’dır.

Denizbank gerekseme kredisi almak için lüzumlu belgeler nedir?

Denizbank gerekseme kredisini verirken, kendi bankasının müşterisi olmayan kişilerden bazı belgeleri ister. Bu belgelerin istenmesinin sebebi kredinizin daha süratli onaylanmasını sağlamaktır. Ek olarak banka, aylık gelirinizin ne kadar olduğu, sigorta primlerinizin ödenip ödenmediği, beyan ettiğiniz adreste oturup oturmadığınız benzer biçimde detayları de bu belgeler ile doğrulayabilmektedir. Denizbank’tan alacağınız gerekseme kredisi için lüzumlu belgeler şunlardır;

 • Maaş alan kişiler maaş bordrosu ya da maaş yazısı iletebilirler. Maaş yazısı, imza sirküleri ile beraber verilmedir.
 • İkametgâh belgesi teslim edilmelidir. Bu belgenin son iki aya ilişkin olan bir tane satmaca belgesi olması da kafi kabul edilir. Faturanızın üstünde, oturduğunuz adres detayları açık bir halde yazıyor olmalıdır.
 • Son üç aylık sigorta primlerinizin ödenmiş bulunduğunu kanıtlayan hizmet dökümü belgesi de verilmelidir. Bu belge e-devlet üstünden kolayca alınabilir.
 • Kimlik belgeniz ya da üstünde kimlik numaranızın yazdığı yeterlik ya da geçişlik belgeniz yanınızda olmalıdır.
 • Eğer ticari olarak ya da kişi şirketi olarak bu krediye müracaat yapacaksanız o süre vergi levhası, imza sirküleri, tecim sicil gazetesi, kurumlar ya da gelir vergisi beyannamesi ve gelir bilançosu benzer biçimde belgeleri de kimlik belgeniz ile bankaya iletmeniz istenecektir.

Denizbank Mobildeniz’e hususi kredi nedir ve özellikleri nedir?

Denizbank, bu kredisi ile yalnızca Mobildeniz uygulamasını kullanan müşterilerine hususi kredi sunmaktadır. Oldukça avantajlı faiz oranlarında kullanabileceğiniz bu krediyi, şubeye gitmeden tek tıkla alabilir ve tüm ihtiyacınız olan şeyleri kolayca karşılayabilirsiniz. Mobildeniz’e hususi kredinin faiz oranları kişiye hususi olarak sunulmaktadır. Mobildeniz kredisinin genel özellikleri ise şu şekilde açıklanabilir;

• Bu krediyi %0,99’dan başlamış olan faiz oranlarında alabilirsiniz. Müşterilerin kredi notuna nazaran belirlenecek olan faiz oranı en yüksek %1,59 olarak uygulanır.

• Bu kredinin %0,99 faiz oranı, 2.000 liraya kadar olan ve 12 ay vadeli krediler için geçerlidir. Bu tutarın üstündeki tüm tutarlar ve tüm vadeler için kredi faiz oranı yüksek olacaktır.

• Belirtmiş olduğumuz faiz oranları yalnızca web bankacılığından ya da mobil bankacılıktan meydana getirilen kredi başvuruları için geçerlidir.

• Kredinizi en fazla 60 aya kadar vade ile ve 55.000 liraya kadar alma imkânınız bulunur.

• Mobildeniz’e hususi kredi yaşam sigortası harcaması ve dosya harcaması ile sulunur. Dosya harcaması kredi tutarına nazaran belirlenirken yaşam sigortası tutarı kredi özelliklerine ve satın alan özelliklerine nazaran belirlenir.

Denizbank’tan her derde ilaç bireysel finansman kredisi;

Denizbank bireysel finansman kredisi ile yüksek tutarlı olan nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılıyor. Ev teminatlı olan bu kredi ile yalnızca bir evi ipotek vererek, tüm nakit ihtiyacınız olan şeyleri derhal karşılayabilirsiniz. Denizbank bireysel finansman kredisi, ipotekli gerekseme kredisidir ve hem uygun koşullarda hem de uygun faiz oranlarında sunulmaktadır. Sizlere bu kredi hakkında detaylı data verelim;

• Denizbank bireysel finansman kredisi, ipotek vermek istediğiniz evin değerinin %80’ine kadar verilir.
• Bu krediyi 60 aya varan vade imkânı ile ve bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile alabilirsiniz.
• Bu kredi için başvurularınızı bankanın şube kanalıyla yapmanız gerekir. Müracaat esnasında yanınızda gelir belgesi, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, şirket imza sirküleri ile beraber maaş yazısı ya da son üç senelik vergi levhası belgelerini bulundurmanız gerekir.
• Denizbank bu kredisini %1,39 aylık faiz oranında sunar.
• Bu kredinin üst limiti 200.000 liradır. Bu krediyi en fazla 60 ay vadede alabilirsiniz.
• Bu kredi için alınacak olan harcamalar ekspertiz tutarı, dosya harcaması ve ipotek tesis ücretidir. Ek olarak kredi için yaşam sigortası da yapılmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*