Denizbank Düşük Faizli Hızlı Kredi

Sponsor Bağlantılar

Artan gereksinimler doğrultusunda insanoğlu kredi çekmeye yönelirler. Krediler yardımıyla aylık düşük miktarlarda ödeme yaparak düğün harcaması, dinlence, eğitim harcaması, mobilya yenileme benzer biçimde ihtiyacınız olan şeyleri kolayca giderebilirsiniz. Bankalar, insanların kredilerine süratli bir halde ulaşabilmesi için oldukça sayıda müracaat kanalı geliştirmiştir. İnternet üstünden meydana getirilen başvurular yardımıyla kolayca kredi alabilir ve banka şubesine gitmeye gerek kalmadan hesabınıza aktarabilirsiniz. Denizbank düşük faizli süratli kredi de acil nakit ihtiyaçlarınız karşılamak için Denizbank tarafınca yapılmış bir kampanyadır.

Denizbank düşük faizli süratli kredi özellikleri nedir?

Sponsor Bağlantılar

Denizbank tarafınca sunulan bu krediye, düşük faizle müracaat yapmanız mümkündür. Kredinizin geri ödeme tutarını bankanın web sitesi üstünden hesaplayarak, bütçenize uyan vadeye bakılırsa kredinizi çekebilirsiniz. Bu kredinin özelliklerini aşağıdaki şekilde paylaşabiliriz;

  • Denizbank’ın sunmuş olduğu bu krediye internetten kolayca müracaat yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında derhal hesabınıza aktarabilirsiniz. Belgesiz ve kefilsiz olarak sunulan bu krediden banka müşterisi olan ya da olmayan hepimiz faydalanabilir.
  • Bu kredini aylık faiz oranı %2,19’dan başlamaktadır. Vade süresine ve kredi miktarına bakılırsa faiz oraları değişmiş olur. Kredi notunuza bakılırsa de faiz oranları değişim gösterecektir.
  • Bu krediye 3 aydan başlayarak 60 aya kadar vade alternatifleriyle müracaat yapabilirsiniz.
  • Krediye 1.000 liradan 55.000 liraya kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için müracaat yapma hakkınız bulunmaktadır. Kredi limiti, kredi notunuza ve öteki banklarda olan borçlarınıza bakılırsa değişecektir. Krediye müracaat yaptığınızda ne kadar kredi tutarının onaylandığı hakkında banka tarafınca bilgilendirme mesajı alırsınız.
  • Bu krediden yaşam sigortası ve kredi tahsis tutarı benzer biçimde harcamalar alınmaktadır. Kredinin yaşam sigortası kredi çekecek olan kişinin yaşına ve cinsiyetine göre değişiklik gösterir. Kredi tahsis tutarı ise kredi tutarının binde beşi oranında alınacaktır.

Denizbank düşük faizli süratli kredi örnek ödeme planları nasıldır?

Denizbank düşük faizli süratli kredi için faiz oranları, alacağınız kredinin miktarına göre değişiklik gösterir. Aşağıdaki verilen örneklerden yola çıkarak ne kadar faiz ödeyeceğinizi hesaplayabilirsiniz.

  • Bu bankadan 12 ya vade ile 2.000 lira kredi çekmek isterseniz aylık ödeyeceğiniz faiz oranı %2,19 olacaktır. Bu kredi için aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı ise 196,49 lira olur. Krediden 10 TL tahsis tutarı alınır.
  • Denizbank’tan 12 ay vade ile 10.000 lira süratli kredi almak isterseniz kredinizin faiz oranı %2,60 olur. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.011,83 liradır. Bu krediden 50 TL tahsis tutarı alınacaktır.
  • Gene ihtiyacınız olan 10.000 lira krediyi 24 ay vade ile çekmek isterseniz kredinizin aylı faiz oranı %2,60 olur. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 598,13 lira olacaktır. Krediden 50 lira tahsis tutarı kısaca dosya harcaması alınır.
  • Bu bankadan 10.000 lira olan nakit ihtiyacınız için 60 ay vade ile kredi çekmek isterseniz de kredinizin faiz oranı gene %2,60 olacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 370,67 lira olur. Krediden alınacak olan tahsis tutarı gene 50 liradır.

Denizbank düşük faizli süratli kredi başvurusu iyi mi yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Denizbank’tan süratli kredinizi alabilmek için bankanın web sitesini kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olan ya da olmayan hepimiz, bu yolla kolayca başvurusu yapabilmektedir. Kimlik numarası, cep telefonu ve ekranda yer edinen doğrulama kodu girildikten sonrasında emek harcama ve adres benzer biçimde kişisel bilgilerinizi doldurmanız istenir. İstemiş olduğunuz kredinin miktarını ve vadesini de belirledikten sonrasında başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz derhal işleme alınır ve aynı gün içinde cevabı, cep telefonunuza gönderilir. Onaylana kredinizi en yakın Denizbank şubesine giderek alabilir ya da web bankacılığı yada mobil uygulama üstünden derhal hesabınıza aktarabilirsiniz.

Denizbank düşük faizli süratli kredi başvurusu web şubeden iyi mi yapılır?

Denizbank’ın yalnızca %1,09 benzer biçimde avantajlı faiz oranları ile sunulan bu kredisine müracaat yapabilmek için web şubeyi de kullanabilirsiniz. Denizbank müşterisi olanlar başvurularını web şubeyi kullanarak 7/24 yapabilirler. Müracaat için yalnızca satın alan numaranızı ve parolanızı kullanmanız yeterlidir. İnternet şubeden müracaat için aşağıdaki talimatları seyredebilirsiniz;

• İnternet şubeye giriş için https://acikdeniz.denizbank.com/CustomLogin/Retail.aspx?lang=TR&sID=-1 adresine tıklayabilirsiniz. Bu adresten karşınıza gelen formda yer edinen bölümlere kullanıcı adınız ya da kimlik numaranız ve Denizbank parolanızı yazarak giriş yapabilirsiniz. Giriş için banka kart numaranızı ve Denizbank parolanız ya da kimlik numaranızı ve Denizbank parolanızı da kullanabilirsiniz.
• Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık güvenlik kodunu da girdikten sonrasında derhal menü kısmına ilerleyin.
• Buradan “krediler / bireysel gerekseme kredisi / gerekseme kredisi başvurusu” adımlarını takip edin ve sizden istenen kısa detayları girin. Kredi tutarı ve kredi vadesi benzer biçimde detayları girdikten sonrasında da başvurunuzu tamamlayın.
• Başvurunuz için tarafınıza onay mesajı gönderildikten sonrasında kredinizin sözleşmelerini online olarak onaylayıp, kredi tutarını derhal vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz.

Denizbank Cebimde Kredi ile 55 Bin TL’ye Kadar Kredi;

Denizbank cebimde kredi, 55 bin liraya kadar evraksız ve kefilsiz olarak kullanabileceğiniz bir kredi türüdür. Tüm ihtiyaçlarınız için verilen bu kredi, her derde ilaç kredi adı altında sunulur. Bu krediyi 60 ay vadeye kadar alma imkânınız bulunur. Üstelik başvurularınızı cep telefonunuzdan yapabilir ve sonucunuzu 5 dakika içinde öğrenebilirsiniz. Bu kediye müracaat yapabilmek için;

Cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelmeniz ve aralarında birer boşluk bırakarak KREDİM, T.C. KİMLİK NUMARASI bilgilerini yazmanız ve 3280’e kısa bildiri göndermeniz yeteli olacaktır. Başvurunuz pozitif sonuçlanırsa, Denizbank’tan alabileceğiniz kredi tutarı ve vadesi cep telefonunuza detaylı olarak gönderilecektir.

Krediniz onaylandıktan sonrasında en yakın Denizbank şubesine giderek kredinizi derhal kullanabilirsiniz.
Onaylanmış olan kredinizi Denizbank müşterisi iseniz, mobil şubeden ya da web şubeden de kullanabilirsiniz. Üstelik hafta sonu da dahil olmak suretiyle ön onay almış olan bu kredinizi 9.00 ile 21.00 saatleri içinde kullanma imkânınız bulunur. Müracaat için yalnızca nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisi istenir. Bu kredi için belirlenmiş olan faiz oranı %1,84’tür.

 

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*