Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Sponsor Bağlantılar

Bireysel ve kurumsal alandaki bankacılık hizmetleriyle tanınan Denizbank, kredi kartı başvurusu yapmak isteyen bireylere ayrıcalıklı kampanyalar sunmasıyla ön plana çıkıyor. 2019 senesinde da her isteğe ve bütçeye uygun olmak suretiyle Denizbank’ta değişik bir seçeneğin bulunması mümkün bir hale getirilmiştir. Uygun faiz ve bolca taksit özelliği sunan Denizbank kredi kartı alışverişlerin birazcık daha rahat şartlar altında yapılmasına olanak sağlıyor.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Denizbank kredi kartı başvurusu yapmak için karşınıza bu bağlamda birden fazla seçenek çıkacaktır. Bunlar arasından sizin için en uygun hangisiyse onu tercih edebilir ve bankaya başvurunuzu oldukça kısa bir süre içinde iletebilirsiniz.

Bunun için en kısa süre içinde netice verecek yollardan biri web üstünden kredi kartı başvurusu olmaktadır. Bankanın kendi resmi web sitesi üstünden yapacağınız bu işlem sonrasında ortalama olarak iki ile üç dakika sonrasında başvurunuza dair pozitif yönde yada negatif bir yanıt alabilirsiniz. Sitede ilgili alana geçiş yaparak müracaat formunu eksiksiz bir halde doldurmanız istenir. Bu alan üstünden karşınıza ad ve soyad, tc kimlik numarası, istenen ürün, gelir durumu şeklinde değişik sonuçlar çıkacaktır. Bu tarz şeyleri doldurduktan derhal sonrasında gönder butonuna tıklayarak başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Bu sayede değerlendirmeniz sıraya alınacak olup kısa bir süre içinde banka üstünden bir netice alabilirsiniz. Banka tarafınca başvurunuzun pozitif yönde bulunması halinde gerekil olan belgelerle beraber size en yakında bulunan Denizbank şubesini ziyaret etmeniz gerekecektir.

Sponsor Bağlantılar

Öte taraftan SMS ile kredi kartı başvurusu da aynı şekilde banka tarafınca sunulan seçeneklerden biri olarak ön plana çıkar. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan şey ise, T.C kimlik numaranızla beraber 3280’e kısa ileti göndermektir. Bu sayede ortalama olarak 5 dakika içinde kredi talebinize dair pozitif yönde yada negatif bir yanıt alabilirsiniz.

Ek olarak kredi kartı talebinde bulunmak isteyen kişiler lüzumlu olan belgelerle beraber kendilerine en yakındaki Denizbank şubesini ziyaret ederekte kredi kartı başvurusunda bulunabilir.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Ayrıcalıkları

Denizbank bonus kredi kartı sunmuş olduğu birbirinden cazip avantajlarla, bu mevzuda en oldukça tercih edilenlerden biri olmaya devam ediyor. Kredi kartı her alışverişinize extra bonus puan kazandırırken, bu şekilde her alışverişinizden kazanmanıza niçin olacak bir yapıya haizdir.  Böylelikle öteki kredi kartlarından değişik olmak suretiyle, daha çok bonus imkanından yararlanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bu bonus puanları ise, anlaşmalı üye işyerleri üstünden kolaylıkla değerlendirme şansınız bulunur. Böylelikle alışverişlerinizin bir çok kısmını Bonus kredi kartı yardımıyla parasız bir hale çevirme imkanınız vardır.

Denizbank bonus kredi kartı avantajları bununla birlikte böyle de sınırı olan değildir. Dönemsel olarak gösterilen kampanyalarla beraber, her türlü indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu sayede kredi kartınız yardımı ile yaptığınız alışverişleri neredeyse yarı fiyatına getirebilme şansınız oluşmuş olacaktır.

Kredi kartı ile kazandığınız her 1 TL Bonus, 1 TL’ye eşit tutulmuştur. Doğrusu her fırsatta kazanacağınız bonuslarınız üstünden oldukça avantajlı bir alışverişe başlayabilir ve aileniz için en iyi imkanları oluşturabilirsiniz.

Bonus kredi kartı bununla birlikte düşük faiz imkanlarıyla da ön plana çıkan bir kredi kartı konumundadır. Bu sayede geri ödemeler birazcık daha düşük olurken, öteki kredi kartlarına nazaran daha cazip bir tablo karşınıza çıkar. Böylelikle bütçenizi uzun zamanlı olarak en iyi şekilde koruyabilir ve nakit ihtiyaçlarınıza da acil çözümler sunabilirsiniz. Doğrusu Denizbank bonus kart kredi kartı sahibi olmak isteyenler için her açıdan oldukça avantajlı bir seçenektir.

Denizbank Bonus kredi kartı başvurusu web sitesinden iyi mi yapılır?

Denizbank Bonus, harcadıkça kazandıran bir kredi kartı çeşididir. Bu kredi kartına derhal haiz olmak için Denizbank web sitesinde bulunan müracaat formunu saniyeler içinde doldurarak gönderebilirsiniz. Banka müşterisi olun ya da olmayın bu biçim aracılığı ile kredi kartı başvurunuzu saniyeler içinde yapabilirsiniz. Bu başvuruyu iyi mi yapacağınızı detaylı olarak anlatalım;

  • Başvurunuzu yapabilmek için ilk olarak https://www.denizbank.com/kredi-karti-basvurusu/ adresin tıklayın.
  • Karşınıza, müracaat formunun yer almış olduğu ekran açılacaktır.
  • Bu ekranda yer edinen ilgili bölümlere cep telefonu numaranızı, kimlik numaranızı ve ekrandaki güvenlik kodunu girin.
  • Altta yer edinen kişisel verilerin korunması ve sözleşme ile ilgili kutucukları işaretledikten sonrasında “derhal başvur” kısmına tıklayın.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodundan sonrasında müracaat işleminize devam etmeniz istenecektir. Bundan dolayı yanınızda cep telefonunuzun bulunması gerekir.
  • Başvur için öteki bilgiler adres ve emek harcama bilgileridir. Bu detayları de girerek onaylanan kredi kartınızın adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.
  • Onaylanan kredi kartınızı isterseniz size en yakın banka şubesinden de teslim alabilirsiniz.
  • Bu başvuruyu 7/24 yapabilirsiniz. Başvurunuzun sonucu dakikalar içinde cep telefonunuza gönderilecektir.

Deniz Bonus market ve akaryakıt kampanyası nedir?

Deniz Bonus market ve akaryakıt kampanyası, her ay güncellenir. Üstelik Bonus kredi kartınız ile yalnızca tek kampanyadan değil, birden oldukça kampanyadan da yararlanabilirsiniz. Deniz Bonus için sunulan market ve akaryakıt kampanyaları şöyledir;

• Deniz Bonus kredi kartına haiz olanlar Migros toptan marketlerde 60 TL Bonus kazanıyor. Bu kampanyaya SMS yöntemiyle ya da Deniz Kartım ile katılarak derhal 60 TL Bonus puan kazanabilirsiniz. Bu puanı almak için Migros toptan marketlerden tek seferde 500 lira ve üstünde haramca yapmanız yeterlidir. Bu kampanyaya peşin ya da taksitli olarak meydana getirilen harcamalar dahildir. 60 TL Bonus kanmayasıdan tüm ek kartlar yararlanabilirler.

• Deniz Bonus kredi kartına haiz olanlar BP’de 30 TL indirim kazanıyor. Bu kampanyaya gene Deniz Kartım ya da SMS ile katılım yapabilirsiniz. 30 TL indirim kazanabilmek için Bonus üyesi olan BP istasyonlarından, değişik günlerde ve tek seferde olmak suretiyle 4 kez 125 liralık ya da bu tutarın üstünde harcama yapmanız gerekir. Bu indirimi kazanabilmeniz için akaryakıt alışverişinizi kesinlikle Bonus Pos istasyonlarından yapmalısınız.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*