Burgan Banktan 1.39 Faiz Oranıyla 48 Ay Vadeli Kredi

Sponsor Bağlantılar

Burgan Bank piyasaya hemen hemen yeni girmiş olmasına karşın büyük rekabet yaratan ve düşük faiz oranlı kredileri ile tercih edilen bankalardan biridir. Kısa süre satın alan portföyü arttırmış olması sebebiyle çeşitli kredi kampanyaları yapmaktadır. Bu krediler, düşük faiz olması ve ödeme kolaylığı sunması ile dikkat çeker. Bu bankanın temelleri aslen 1989 senesinde atılmıştır. İlk olarak değişik bir isimle piyasaya girmiştir. Ondan sonra Burgan Bankı ve öteki birkaç bankayı da bünyesine katarak ilerlemeye adım atmıştır. Türkiye’nin en mühim bölgelerinde toplam 48 şubesi vardır ve her geçen gün şube sayısını artırmaktadır. Her ilde şubesinin olmaması sebebiyle dijital kredi pozitif yanları da sunan bu bankanın son olarak kampanyası ise 1,39 faiz oranıyla süregelen gerekseme kredisidir. Burgan Banktan 1,39 faiz oranıyla 48 ay vadeli gerekseme kredisi detaylarını paylaşalım;

Burgan Banktan 1,39 faiz oranıyla 48 ay vadeli gerekseme kredisi özellikleri nedir?

Sponsor Bağlantılar

Burgan Banktan çeşitli ihtiyaçlarınız için uygun vadeli ve uygun faiz oranlarıyla kredi çekmeniz mümkündür. Bu banka, müşterilerine kolaylık sunmak amacıyla internetten, web bankacılığından ve mobil uygulamadan da kredi başvurusu almaktadır. Bu başvurular onayladığında ise banka şubesine gitmeye gerek kalmadan kredilerinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. 48 ay vadeli olarak yapmış oluğu gerekseme kredisi kampanyasının bilgileri aşağıdaki şekildedir;

  • Bu bankadan 1.500 liradan 40.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kredi çekmeniz mümkündür.
  • Bu kredini faiz oranı %1,39’dan adım atar ve kredinin vadesine nazaran faiz oranı %1,69’a kadar çıkabilir. Bu faiz oranı, piyasa koşullarına nazaran de değişim izah edebilir.
  • Bu kredinin vadesi 3 aydan 48 aya kadardır. Bütçenize nazaran çekmek istediğiniz kredinin aylık taksit tutarını, bankanın web sitesinde bulunan hesaplama aracını kullanarak belirlemeniz mümkündür.

Burgan Banktan 1,39 faiz oranıyla 48 ay vadeli kredi çekmek isterseniz, ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı kredi miktarına nazaran değişecektir. Mesela; bu bankadan 10.000 lira kredinizi 12 ay vadeli çektiğinizde aylık faiz oranınız %1,39 olur. Krediye geri ödeyeceğiniz toplam meblağ ise 11.177,06 lira olacaktır.

Burgan Banktan 1,39 faiz oranıyla 48 ay vadeli kredi başvurusu iyi mi yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Bu bankadan kredi çekmek için birden fazla müracaat yöntemini kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz ilde banka şubesi var ise, şubelerdeki satın alan temsilcilerine giderek kredi başvurunuzu derhal yapabilirsiniz. Hangi ilde Burgan Bank şubesi bulunduğunu öğrenmek için bakanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu kredi için bankanın web sitesinden de müracaat yapmanız mümkündür. İnternet sitesinin ana sayfasında bulunan “derhal başvur” kısmına tıklayarak birkaç adımda müracaat yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan formda yer edinen talep edilen meblağ, kredi vadesi, kimlik numarası, e-posta adresi ve cep telefonu bilgilerinizi girdikten sonrasında gelir belgesiz ve teminatsız olarak kredinize müracaat yapabilirsiniz. Kredi notunuz sorgulandıktan sonrasında başvurunuz onaylandığında cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Peşinden kredinizi kolayca hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bu bankanın müşterisiyseniz SMS bankacılığından, web bankacılığından ya da mobil uygulamadan da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka müşterisi olmak için satın alan hizmetlerini aramanız yeterlidir. Size verilen gizyazı ve kimlik numaranız ile mobil uygulamadan ya da web bankacılığından giriş yaptıktan sonrasında kredi başvurunuzu saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonrasında, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Burgan Banktan 1,39 faiz oranıyla 48 ay vadeli kredi, Dijital gerekseme kredisi adı altında sunulmaktadır. Bu kredinin faiz oranları kişiye hususi olarak değişmektedir. Bu kredi, gelir belgesiz ve kefilsiz olarak ve hiçbir harcama alınmadan sunulmaktadır. Bu yüzden kredinizi 7/24 alma şansına haiz olmuş olursunuz. Banka müşterisi olmayan kişilerin kredileri onaylandığında, banka çalışanları adreslerini ziyaret eder ve lüzumlu imzaları aldıktan sonrasında kredileri hesaplarına aktarılır.

Burgan Bank gerekseme kredisi örnek maliyet tablosu nasıldır?

Burgan Bank gerekseme kredisini almadan ilkin, bu kredi için ne kadar maliyetiniz olacağını hesaplamanız gerekir. Bu hesaplamayı yapabilmek için Burgan Bank’ın internet sayfasını kullanabilirsiniz. Sizlere, birkaç hesaplama yaparak ne kadar maliyetiniz alçağı hakkında informasyon verelim;

• Burgan Bank aracılığı ile 10.000 lira olan kredinizi 36 ay vadede alırsanız; kredi faiz oranı %1,49 olarak hesaplanır. Bu krediye aylık taksit olarak 379,10 lira ödersiniz.

• Burgan Bank kredisine 15.000 lira için müracaat yapmış olursanız, aylık faiz oranınız gene %1,49 olarak hesaplanır. Bu krediyi 36 ay vadede alırsanız aylık taksit tutarı 568,65 lira olur.

• Burgan Bank aracılığı ile 20.000 lira olan krediyi 48 ay vadede almak isterseniz, kredi faiz oranınız değişmez ve %1,49 olarak hesaplanır. Bu durumda aylık taksit miktarı ise 624,23 lira olur.

• Burgan Bank aracılığı ile 30.000 lira olan krediyi 60 ay vadede almak istediğinizde ise kredi faiz oranı gene %1,49 olur. Bu oran için ödenecek aylık taksit tutarı ise 819,32 liradır.

Burgan Bank ipotekli kredi;

Burgan Bank ipotekli kredi, kendi adınıza kayıtlı olan bir gayrimenkulü ipotek göstererek, tam 1 milyon liraya kadar kredi alabilmenizi elde eden avantajlı bir kredi türüdür. Bu krediyi alabilmek için başvurularınız online olarak yapabilirsiniz. Kredi müracaat formunu yalnızca birkaç dakika içinde doldurduktan sonrasında Burgan Bank yetkilileri sizi arayacaktır.

Lüzumlu ekspertiz detayları bu aşamada sizinle paylaşılır. Gelen ekspertiz raporuna nazaran ne kadar tutarda ve ne kadar vadede kredi alabileceğiniz belirlenir. Evraklarınız hazırlandıktan sonrasında imzalarınız alınır. Son adımda tapudan buluşma zamanı belirlenir ve eviniz Burgan Bank tarafınca ipotek altına alındıktan sonrasında krediniz derhal hesabınıza aktarılır.

Burgan Bank ipotekli krediyi evinizi ya da iş yeriniz güvence göstererek alabilirsiniz. Bu krediyi alabilmeniz için ipotek göstereceğiniz gayrimenkulün sizin adınıza kayıtlı olması gerekir. İpotek vereceğiniz gayrimenkulün üstünde başka bir ipotek bulunmamalıdır. Gayrimenkulün acil satış değerinin 100.000 liranın üstünde olması şartı aranır. Ek olarak gayrimenkulün son beş yıl içinde hiçbir satışa mevzu olmamış olması gerekir. Burgan Bank ipotekli krediyi, gayrimenkulün acil satış değerinin en fazla %50’ne kadar alabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*