Burgan Bank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi (ANINDA HESAPTA)

Sponsor Bağlantılar

İhtiyacınız olan kredi tutarını talep ettiğiniz vadeyi belirleyerek, derhal kredi başvurusu yapabilir ve sonucunu anında öğrenebilirsiniz. Eğitim, sıhhat, dinlence, evlilik şeklinde ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak için Burgan Bank düşük faizli gereksinim kredisi için müracaat yapabilirsiniz. Bütçenize uygun ödeme planına haiz, düşük masraflı kredi olanaklarını kaçırmamış olmuş olursunuz. Burgan Bank %1,99 faiz oranlı ve 48 ay vadeli kredi hakkında detaylı data sunalım;

Burgan Bank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Müracaat Şartları Nedir?

 • Burgan banktan kredi kullanmak istiyorsak belli şartları taşıyor olmak gereklidir.
 • 18 yaşını doldurmak lüzumlu.
 • Kredi ödemesi yaparken gecikme olmamasına, taksitleri gününde yatırmaya ehemmiyet verilmelidir.
 • Maaş belgeniz ile müracaat yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Eşinizin izni olmadan ipotek veremezsiniz. Eşinizin onayı olan belgeyi bankaya vermeniz gereklidir. Böylece %1.99’dan süregelen faiz ve 48 ay vadeli kredinizin banka tarafınca onaylanmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Bu bankadan kredi alabilmek içi son altı aylık sigorta priminizin ödenmiş olması ve aylık tertipli bir gelirinizin olması da gerekir. Ek olarak kredi notunuzun kafi seviyede olmasına da dikkat edilir. Çoğu zaman kredi notu 900’ün altında olan kişiler bu kredi verilmez.

Burgan Bank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Başvurusunda Ihtiyaç duyulan Belgeler

Sponsor Bağlantılar

Burgan Bank’ın %1.99’dan süregelen faiz ve 48 ay vadeli kredisine başvurmak için bir ekip belgeler istenmektedir. Bunlar sırasıyla; Nüfus cüzdanı, İkamet belgesi yada satmaca, Maaş bordrosu gerekmektedir.

Elbet toplumun her kesiminden, her meslekten şahıs kredi için müracaat yapmak isteyecektir. Bunun için istenen evraklarda ilave evrak yada değişik bir evraklar lüzumlu görülecektir. Bu evraklar sırasıyla;

 • Memurlar: Maaş bordrosu
 • Emekliler: Emekli aylık dökümü
 • Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, Arazi tapu fotokopileri
 • Gayrimenkul gelirine haiz olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı
 • Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgeleri
 • {Özel sektör} çalışanları: çalışmış oldukları firmanın imza sirküleri ile beraber maaş bordroları

Burgan Bank %1,99 Faiz Oranlı ve 48 Ay Vadeli Kredi Iyi mi Alınır?

Burgan Bank’a %1,99 faiz oranlı ve 48 ay vadeli krediye başvurmak fazlaca kolay. Kredi hesaplama aracı ile istediğiniz vade ve meblağ için bir hesaplama yapılır. İnternet üstünden fazlaca süratli şekilde müracaat formunu doldurabilirsiniz. Eğer başvurunuz onaylanırsa en yakın Burgan Bank şubesine giderek bir imza vermeniz kafi olacaktır. Böylece yapmanız ihtiyaç duyulan web bankacılığı üstünden paranızı hesabınıza aktararak güzel günlerde kullanmak.

Eğer şube tarafınca onaylanmışsa tüm bireysel müşterilere verilir.

Bu krediye başvurmak için bankanın, web bankacılığı uygulamasını da kullanabilirsiniz. Bu uygulamaya giriş yapabilmek için Burgan Bank’ın web sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Bu sitede bulunan “web şube” kısmından satın alan girişi yapmalısınız. Bankanın bireysel müşterisiyseniz bireysel kısmına, ticari müşterisiyseniz ticari kısmına tıklamalısınız. Şifrenizi unuttuysanız gene buradan alabilir ya da mevcut şifrenizin hatırlatılmasını isteyebilirsiniz. Lüzumlu olan satın alan numarası ve gizyazı bilgilerini girdikten sonrasında, cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da girerek, web bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Giriş yapmanızın arkasından menü kısmına gelmiş olarak “kredi başvurusu” seçeneğine girmelisiniz. Burada bulunan kredi bilgilerini de doldurduktan sonrasında kredinize oturduğunuz yerden başvurmuş olmuş olursunuz. Müracaat için başka bir data girmenize gerek bulunmaz. Kredi başvurunuz alınır ve derhal değerlendirilir. Saniyeler içinde müracaat sonucunuz cep telefonunuza gönderilir. Onaylanmış olan kredinizi derhal hesabınıza aktarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Burgan Bank’ın avantajlı kredisine başvurmak için bankanın mobil uygulamasını da kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı da kullanabilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Cep telefonunuza Burgan Bank mobil uygulamasını yükledikten sonrasında size verilen satın alan numarasını ve şifresini kullanarak, uygulamaya giriş yapın. Arından yukarıdaki adımları takip ederek, kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Onaylanmış olan kredinizi gene baka şubesine gitmeye gerek kalmadan, hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bu bankadan kredi müracaat yapmak için banka ATM’lerini de kullanabilirsiniz. Size en yakın banka ATM’sine giderek kartsız işlemler menüsündeki adımları takip edip, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu müracaat esnasında sizden cep telefonu numaranız, kimlik numaranız ve aylık gelir şeklinde bilgileriniz istenecektir. Bu detayları girdikten sonrasında derhal başvurunuz alınır ve cevabı derhal gönderilir. Onaylanan kredinizi almak için en yakın Burgan Bank şubesine gidebilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler ATM’lerden müracaat yaparken banka kartlarını ya da kredi kartlarını kullanabilirler. Bu sayede krediniz onaylanırsa, şubeye girmeye gerek kalmadan kredinizi hesabınıza aktarabilir ve müracaat esnasında data girmek zorunda kalmayabilirsiniz.

Burgan Bank kredilerine başvurmak için SMS yöntemini de kullanabilirsiniz. Ek olarak satın alan hizmetlerinden ve banka şubelerinden de destek alabilirsiniz.

Burgan Bank’tan Kredi Çekmek İçin Müracaat Yolları

Başvurmak için;

En yakın Burgan bank şubesine giderek müracaat işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanarak “HEMEN BAŞVUR” butonuna tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak web bankacılığını kullanarak kredi başvurusunun haricinde birçok işlem yapabiliriz. Bu işlemleri sıralamak gerekirse;

Kredi başvurusu, Kredi hesaplama, E-vadeli, Faizler oranlar, Döviz çevirici, Kampanyalar, Duyurular, İletişim, Tavsiye et, En yakın ATM, Yeni kullanıcı oluştur, Parolamı unuttum. Bu işlemleri web bankacılığı üstünden yapabilirsiniz.

Ek olarak;  Vadeli hesap açma-kapatma, Vadesiz hesap açma kapatma, Döviz alıp satmak, Başka hesaba havale, Başka hesaba EFT, Hesaplarım arası aktarma kredi başvurusu haricinde yapılacak işlemlerdendir.

SMS ile de %1,99 faiz oranlı 48 ay vadeli krediye müracaat yapılabilir.

Burgan Bank düşük faizli gereksinim kredisi örnek hesaplama tablosu;

Burgan Bank düşük faizli gereksinim kredisi, nakit ihtiyaçlarınıza gore 40 bin liraya kadar ve 60 ay vadeye kadar sunulmaktadır. Bu krediden tahsis tutarı ve yaşam sigortası şeklinde harcamalar alınır. Bu bankadan kredi çektiğinizde ne kabar faiz ödeyeceğiniz ve ne kadar aylık ödeme tutarı olacağı şeklinde detayları paylaşalım;

 • Burgan Bank’tan 40 bin lira olan krediyi 60 ay vade ile çekmek istediğinizde kredinin aylık faiz oranı %1,75 olacaktır. Bu kredi için geri ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.178,75 lira olur.
 • Bu bankadan 60 ay vade ile 30 bin lira kredi çekmek istediğinizde kredinizin aylı faiz oranı gene %1,75 olur. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 884,07 lira olacaktır.
 • Bu bankadan 20 bin lira olan krediyi 12 ay vade ile çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %1,95 olur. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 1.930,91 liradır.
 • 20 bin lira olan krediyi 24 ay vade ile çekmek istediğinizde kredinin faiz oranı birazcık daha düşecektir ve %1,85 olacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı da 1.083,96 lira olur.
 • Aynı tutarda doğrusu 20 bin lira olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek istediğinizde kredinizin faiz oranı %1,79’a düşecektir. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 589,38 lira olur.

Görüldüğü şeklinde Burgan Bank kredilerinde 1-12 ay arası %1,95, 12-24 ay arası vade için %1,85 ve 24 ay üstü vadeler için %1,79 faiz oranı uygulamaktadır.

Burgan Bank’tan Kredi Çekmenin Avantajları

Size en uygun krediyi belirlerken kredi faiz oranları, taksit tutarı, sigorta maliyeti, kredi tahsis ücretini göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz. Burgan Bank’tan kredi kullanırsanız mecburi sigortasız kredi seçeneğini de bankamızda bulabilirsiniz. Ek olarak kredi tahsis tutarı yada değişik bir isim altında hiçbir harcama ödemezsiniz.

Burgan Bank Şubeleri

Adana, Denizli, Ankara, Antalya, İstanbul(Bahçekapı, Bakırköy, Çiftehavuzlar, Etiler, Kalamış, Nişantaşı, Tekfen Tower, Yeşilyurt ), İzmir, Bursa illerinde şubeleri bulunmaktadır. %1,99 faiz oranı ile 48 ay vadeli krediyi kaçırmak istemiyorsanız size en yakın Burgan Bank şubesine giderek ihtiyacınız olan şeyleri daha çok ertelemeyin.

Burgan Bank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Senelik Maliyet Oranları Nasıldır?

Burgan Bank düşük faizli gereksinim kredisi almak istediğinizde ödeyeceğiniz tüm harcamaları değerlendirmelisiniz. Bu bankaya ödeyeceğiniz kredi harcamalarını, kredinin senelik maliyet oranını ve krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarını makalemizden öğrenebilirsiniz. Örnek gereksinim kreşi tutarı ve maliyetleri ise aşağıdaki gibidir;

60 ay vadede 10.000 lira kredi için;

 • Tahsis tutarı alınmaz.
 • Bu kredinin senelik faiz oranı %17,88’dir.
 • Bu kredinin senelik efektif faiz oranı %23,6972’dir.
 • Krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı 16.386,19 liradır.

60 ay vadede 20.000 lira kredi için;

 • Tahsis tutarı alınmaz.
 • Bu kredinin senelik faiz oranı %17,88’dir.
 • Krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı 32.772,71 liradır.
 • Bu kredinin senelik efektif faiz oranı %23,6971’dir.

Burgan Bank düşük faizli gereksinim kredisi çeşitleri;

Burgan Bank, düşük faiz oranları ile çeşitli gereksinim kredisi kampanyaları yapmaktadır. Bu kredilerin çeşitlerinden ve özelliklerinde aşağıdaki şekilde anlatmak mümkündür;

İhtiyaç Kredisi;

Burgan Bank şubelerinden kullanabileceğiniz gereksinim kredisi, kişiye hususi faiz oranları ile sunulmaktadır. Bu kredi verilirken banka tarafınca eski satın alan olunup olunmadığına, bankanın kaç ürününün kullanıldığına ya da kullanılacağına ve krediyi alacak olan kişilerin ödeme performanslarına bakılır. Kredi notuna ve bu verilere gore, kişiye hususi indirimli faiz oranları uygulanır. Bu krediler 60 ay vadeye kadar ve istenilen tutarda kullanılabilir.

Dijital gereksinim kredisi;

Dijital gereksinim kredisi, Burgan Bank müşterilerine hususi olarak sunulmaktadır. Bu krediye müracaat yapabilmek için mobil uygulama ya da web bankacılığı üstünden giriş yapmanız gerekir. Bu kredinin faiz oranları %1,35’te adım atar. Bu krediyi 40.000 liraya kadar alabilirsiniz.

Standart gereksinim kredisi;

Bu kredi ile sigorta, eğitim ve sıhhat şeklinde tüm harcamalarınız için kredi alabilirsiniz. Bu kredi, 60 ay vadeye kadar ve %2,04’ten süregelen faiz oranları ile sunulmaktadır. Bu krediye banka müşterisi olan ya da olmayan herke müracaat yapabilir.

Borç transferi kredisi;

Bu kredi ile ödemelerini takip etmekte zorlandığınız tüm kredilerinizi tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranı da kişiye hususi olarak belirlenecektir. Bu krediyi, gene 60 ay vadeye kadar alabilirsiniz. Kredi tutarı öteki bankalarda olan kredi borçlarınıza gore banka tarafınca belirlenecektir.

İpotekli gereksinim kredisi;

Burgan Bank nakit gereksinim duyan kişilere hususi ipotekli gereksinim kredisi de sunmaktadır. Bu kredi, nakit ihtiyacı fazla olan kişilere sunulur. Bireysel gereksinim kredilerinden daha çok nakite ihtiyacınız var ise ipotekli gereksinim kredisi avantajından faydalanabilirsiniz. Bu kredide, ipotek olarak ev ya da iş yeri tapusu verirsiniz ve bu tapunu tutarının %50’sini kredi olarak alabilirsiniz. Mesela; 250 bin lira acil satış değerinde bir eviniz var ise, bu evin tapusunu bankaya ipotek teminatı olarak verebilir ve 125 bin lira kredinizi derhal alabilirsiniz.

Burgan Bank bu kredi için aylık %1,24 faiz oranı uygulamaktadır. Bu krediden ekspertiz tutarı ve kredi tutarının binde beşi tutarında dosya harcaması alınmaktadır. Ek olarak ipotek için ayrı bir ücret daha eğitim edilecektir. İpotekli gereksinim kredisinde vermiş olduğunuz gayrimenkulün tapusu bankaya ipoteklenir. Krediyi ödememeniz durumunda, banka bu teminata el koyma hakkına haizdir.

İpotekli gereksinim kredilerinin harcaması bireysel gereksinim kredilerine gore daha yüksektir sadece bu krediler yardımıyla daha yüksek oranda kredi kullanma imkanınız olacaktır.

Burgan Bank gereksinim kredisi başvurusu mobil bankacılıktan iyi mi yapılır?

Burgan Bank gereksinim kredisini derhal almak ve derhal ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilmek için kolay başvuruyu, mobil bankacılıktan yapabilirsiniz. Mobil şubeden müracaat yapabilmek için Burgan Bank satın alan numaranızın ve parolanızın olması gerekir. Bunun için de Burgan Bank müşterisi olmanız istenir. Bu sayede dijital krediye, standart gereksinim kredisine ya da ipotekli gereksinim kredisine derhal müracaat yapma imkânınız bulunur. Burgan Bank gereksinim kredisi başvurunuzu mobil şubeden yapmak için şu şekilleri seyredebilirsiniz;

• Cep telefonunuzu uygulama sağlayıcısına gererek mobil uygulamanızı ücretsiz bir şekilde indirmek için aram kısmına Burgan Mobil yazmanız yeterlidir.
• Uygulamanızı indirdikten sonrasında giriş için size verilen satın alan numarasını ve parolayı ya da kimlik numaranızı ve parolayı da kullanabilirsiniz.
• Peşinden menü kısmına gelmiş olarak “başvurular / bireysel kredi başvurusu / gereksinim kredisi başvurusu ve istediğiniz kredi türünü seçerek” sinde istenen detayları girin ve başvurunuzu tamamlayın.
Başvurunuz derhal alındıktan sonrasında birkaç dakika içinde sonuçlanır ve sonucu cep telefonunuza gönderilir. Eğer kredi başvurunuz onaylanırsa, kredinizi derhal almak için gene menü kısmından kredi kullanım işlemlerine gelmiş olarak, sözleşmelerinizi derhal onaylayabilir ve kredinizi anında vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bireysel ihtiyaçlarınıza süratli ve uygun kredi Burgan Bank’ta;

Burgan Bank size hususi fırsatlar ve uygun taksitler halinde gereksinim kredisi fırsatı sunar. Bu kredi ile tüm nakit ihtiyacınız olan şeyleri kolayca karşılayabilir ve krediniz geri ödemelerini bütçenize uygun şekilde yapabilirsiniz. Düşük masraflı olan bu gereksinim kredisinin özellikleri ise şöyledir;

• Derhal size en yakın Burgan Bank şubesine giderek ihtiyacınız olan krediyi size hususi faiz oranlarında alabilirsiniz.
Kredi faiz oranınız ödeme performansınıza, Burgan Bank’la çalışılacak olan ürün sayısına ve Burgan Bank’ın eski ya da yeni müşterisi olup olmamanıza gore belirlenir. Bu özelliklere haiz olan müşterilere piyasa koşularındaki faiz oranına gore indirim yapılmaktadır.
• Burgan Bank kredilerini ihtiyacınız olan tutara gore alabilirsiniz. Kredinin üst limiti Burgan Bank tarafınca belirlenir. Alacağınız kredi limitinin üst tutarı, banka tarafınca belirlenir.
• Alacağınız bu krediden dosya harcaması ve yaşam sigortası alınır. Dosya harcaması tutarı kredi tutarının binde beşi kadar alınırken yaşam sigortası harcaması kredi özelliklerine ve satın alan özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu harcamalar kredi başlangıcında ve bir kez alınır.

Sponsor Bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*